Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) old gray


old gray
addikt

Hali

A következő a problémám: adott egy t-online-os fiók, 5 gépre tölti le az outlook a fiókból a maileket. 4 gépre meg is érkeznek a levelek normálisan, de 1 gépen pl. 10 mailből csak 3-4 jelenik meg. Azon a gépen érkeznek random módon a levelek amelyiken a legrégebben be lett állítva az outlook a levelezéshez. Pár 1000 mail érkezett eddig gond nélkül, és kb. 1 hete zavarodott meg az egész. :U

Mi lehet a probléma?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1302) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Sziasztok, mikor csinálja azt az Outlook Express, hogy levélellenörzéskor, vagy éppen küldéskor miníg feljön az az ablak, ahol kéri a bejelentkezési azonosítót és jelszót? Jól van beírva, minden a leírásoknak megfelelően van beállítva, mégis jön ez a fránya ablak, és persze nem fogadja el, bármit is ír neki be az ember... :F

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1303) old gray


old gray
addikt

Nem nagyon pörög a topic. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1304) oregcsóka válasza old gray (#1303) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát ez egyáltalán nem.. :(

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1305) lúzer válasza old gray (#1301) üzenetére


lúzer
veterán

nincs rajta üzenetszabály?

vagy Beérkezett üzenetek.dbx elérte a 2 gigát vagy közelíti
mivel pont a legrégebbi gép hülyül szerintem ez lesz

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1306) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Benézhetne már ide egy értelmes emberke... ;)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1307) kraftxld válasza oregcsóka (#1302) üzenetére


kraftxld
nagyúr

mail2web.com-on a megadott hitelesítő adatokkal be tudsz lépni a fiókba?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1308) valory


valory
tag

Remélem itt tud valaki segíteni:
azt hol tudom beállítani, hogy mikor megnyomom hogy új levél, akkor előre be van írva egy sablon szöveg? (nem alláírás) Sehol nem találtam benne ilyesmit, meg akiktől kérdeztem, mindenki az alláírást tudta csak. (a verziója ha kell: 11.5608.5606)
Elég sürgős lenne!
És köszi a választ előre is!

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#1309) kraftxld válasza valory (#1308) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1310) oregcsóka válasza kraftxld (#1307) üzenetére


oregcsóka
őstag

Ott sajnos nem, csak web-es felületen.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1311) lúzer válasza valory (#1308) üzenetére


lúzer
veterán

ha outlook express, mint a topik:

1. megírod htm formátumban
2. C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Stationery -be rakod, 01.htm
3. oe -> eszközök - beállítások - leélírás - levélpapír, kijelölöd

példa:

<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Language" content="hu">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<title>html</title>
<style>
<!--
body { font-family: Arial; font-size: 10pt }
-->
</style>
</head>
<body>
Tisztelt Címzett!
<BR>
<BR>
Törzs<BR>
<BR>
Aláírás
<BR>
Cégnév
<BR>
Tel: xxxx
<BR>
Fax: xxxx
<BR>
E-mail: <a href="mailto:xx@xx.hu"><font color="#0000FF">xx@xx.hu</font></a>
<BR>
</body>
</html>

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1312) localhost válasza lúzer (#1311) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:C :C :C :C :C :C :C

Ez elegáns és szép megoldás, gratula, tanultam belőle - de tényleg :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1313) oregcsóka válasza oregcsóka (#1310) üzenetére


oregcsóka
őstag

Megoldódott a probléma, a T-Online hibás e-mailcímet regisztrált, a névben "ü" betü volt. Ez volt rögzítve a dokumentációban, a T-Online-os szerveren, csakhát ez a dolog így nem működött... Telefonos egyeztetés után, a megfelelő helyeken át lett írva "u" betüre, és láss csodát, minden rendben pörög.
Köszönöm szépen az eddigi segítségeteket!

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#1314) tkazmer


tkazmer
addikt

telefonon hívott fel valaki, hogy valaki menne annál a cégnél szabadságra,és a jelszóval levédett outlook express-én átkellene állítani a jelszót, hogy meg lehessen a szabadságolás alattérkező emailjeit nézni.
én a magam részéről sosem hallottam még olyanról, hogy jelszóval levédett outlook express. létezik ilyen? vagy valami félreértés történt? hogyan lehet átállítani a jelszót, ha mégis létezik?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1315) lúzer válasza tkazmer (#1314) üzenetére


lúzer
veterán

fájl-identitás-identitások kezelése
tulajdonság, kötelező jelszó

talán erre gondolt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1316) tkazmer válasza lúzer (#1315) üzenetére


tkazmer
addikt

közben kiderült, hogy a postafiók jelszóra hitték azt, hogy az outlook express van jelszóval levédve, így hamar megoldottuk a gondot, de azért köszi :R

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1317) old gray válasza lúzer (#1305) üzenetére


old gray
addikt

Üzenetszabály nincs, viszont logikusnak tűnik amit írsz, megyek is és megnézem.

MOD: amennyiben elérte a 2GB-ot mit lehet tenni a törlésen kívül? :U

THX :R

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1318) lúzer válasza old gray (#1317) üzenetére


lúzer
veterán

újat kezdeni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1319) palpatine


palpatine
csendes tag

Sziasztok, lenne két kérdésem (bár már lehet, hogy esett róla szó):

1. Lehetséges az Outlook Expressben úgy üzenetszabályt beállítani, hogy ne a beérkező üzenetekre legyen érvényes, hanem az elküldendőkre? (a Microsoft Office Outlookban van ilyen opció...)
2. Outlook Express törölt elemek mappából "véglegesen" törölt üzenetek hogyan állíthatók vissza? Illetve visszaállíthatók-e?

Köszi a segítséget, üdv!

(#1320) lúzer válasza palpatine (#1319) üzenetére


lúzer
veterán

1. például? milyen szabály?

2. nem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1321) palpatine válasza lúzer (#1320) üzenetére


palpatine
csendes tag

1. például, ha van egy adott címzettem, azt mondjuk automatikusan egy csoport is megkapja
2. köszi

(#1322) lúzer válasza palpatine (#1321) üzenetére


lúzer
veterán

hát vedd be a csoportba és kész
vagy másolatot kap a csoport

azért is kérdeztem, mert fura hogy kimenő levelet automatizálsz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1323) syckaloz


syckaloz
aktív tag

Üdv!

Egy kis segítség kéne. Fater gépe sikeresen benyelt valamit (lehet vírus), ami megakadályozza , hogy outlookban levelet tudjon küldeni, outlook 533-as hibaüzenet ugrik fel az összes elküldendő levélre. Van valakinek valami ötlete, hogy mivel / hogyan lehetne orvosolni ezt a problémát?

Előre is köszi

syc

(#1324) chriss001


chriss001
csendes tag

sziasztok!

remélem tudtok nekem segíteni...
hogy lehet megoldani 2007-es outlookban, hogy bizonyos leveleket automatikusan egy külön mappába rakjon? konkrétan: van egyszer egy céges e-mail címem, amit nap mint nap használok, de ma indult egy nyereményjáték a webshopunkon és a kitöltött kérdőívek is az én címemre érkeznek. most van már több mint 1000 és egyszerűen megőrülök tőle. szeretném, ha ez külön abba a mappába jönne, amit csináltam, ne nekem kelljen odahúznom őket. tudna valaki segíteni nekem????

előre is köszi!!!

(#1325) kew válasza chriss001 (#1324) üzenetére


kew
senior tag

létrehozol egy mappát, majd jobbklikkelsz egy levélre, szabály létrehozása, és onnan szerintem már egyértelmű lesz :) kiválasztod pl hogy ha a feladó xy, akkor helyezze át az előbb létrehozott mappába.

Itt találod bővebben.

[ Szerkesztve ]

(#1326) kew válasza syckaloz (#1323) üzenetére


kew
senior tag

Szvsz töröljétek az adott fiókot, és hozzátok létre újra. Érdemes odafigyelni hogy ha a szolgáltató igényel smtp hitelesítést, akkor az is legyen jól belőve.

(#1327) e=mc² válasza Jarod1 (#1298) üzenetére


e=mc²
őstag

Na, nalunk is sikerult egyik ugyintezonk gepen ezt a szep kis hibauzenetet kapnunk levelkuldeskor. 0x800ccc0e. Levelet fogadni tud.

Mint kiderult a geprol telneten nem tudjuk elerni a 25-os porton a levelezo szervert, vagyis valami a gepen blokkolja ezt a portot. (Arra meg nem tudtunk rajonni, hogy mi (program, vagy beallitas) mert napkozben meg megy, de delutanra mar nem). Ugyhogy ha lenne 5letetek, azt megkoszonnenk.

Hogy mukodjon a levelkuldes rendszer visszaallitas segit altalaban, ha van olyan idoben visszaallitasi pont, amikor meg biztosan mukodott a levelezo.

Ennek ellnere en azt mondom nem ennek kene a megoldasnak lennie. Legyszi ha van valami otletetek, irjatok le, hogymi blokkolhatna a 25 os portot.
(Porxy van beallitva, gepeken a win tuzfal nincs bekapcsolva, virusirtonk nod32.)

Ambulimax Provider

(#1328) chr81


chr81
csendes tag

Sziasztok!

Egy pár kérdéssel feljebb már felmerült kérdéssel fordulnék hozzátok.

Jópár napja telepítettem az XP-s rendszert mindenféle frissítéssel, így az SP3-al is (ahogy olvastam, valószínű ez lehet a ludas). Jópár napon át ment a finomhangolás..stb.
Aztán ma neki akartam állni az OutlookExpress beállítgatásának, és most vettem észre, hogy eltűnt a "Fiókok" menüpont az Eszközök menüből. (eszközök>fiókok). Így sem e-mail címeket, sem azokat beállítani nem tudok. :(

Szerintetek hogyan todnám visszacsalogatni a fenti menüpontot az Outlookba? Olvastam, hogy valakinek segített az SP3 uninstall, viszont ha van más megoldás, akkor inkább ahhoz folyamodnék, mert sok-sok napnyi munka veszne oda (egyből a rendszer telepítése után felment az sp2-sp3), tehát gondolom nem tetszene a redszernek, ha valahogy törölném ezt így ennyi idő után.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#1329) chr81 válasza chr81 (#1328) üzenetére


chr81
csendes tag

Íme a megoldás a problémára Az eszközök menüpontból eltűnt a fiókok menüpont), gondolom vannak páran akiknek ez hasznos lesz:

A Registry szerkesztoben (Start menü Futtatás/regedit) keresd meg ezt a bejegyzést:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Outlook Express

Itt van egy No Modify Accts bejegyzés. Dupla katt, és az értékét írd át 1-ről 0-ra.
Ez felelős az adott menüpont megjelenítéséért.
Ha nincs ilyen bejegyzés, akkor Duplaszóként kell létrehozni (jobb klikk, Új/Duplaszó).

Előfordulhat, hogy létezik a bejegyzés, és az értéke 0, viszont az én esetemben karakterlánc volt, így azt törölni kell, és a fent leírt módon létrehozni ugyanezt duplaszóként.

(#1330) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok!

A következő problémám lenne az outlookkal kapcsolatban. A beérkező leveleknél az a rossz szokása van, hogy az üzeneteket tárgyanként csoportosítja, ami egy adott feladó visszakeresése során nagyon idegesítő.

Végigbogaráztam a beállításokat, meg a program nagy részét, de semmi hasznos dolgot nem találtam, ami ezt megakadályozná.

Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm.

üdv:
doddencs

ui: a topicot nem volt időm végigfutni, ha visszatérő kérdés, bocsánat :)

(#1331) lúzer válasza doddencs (#1330) üzenetére


lúzer
veterán

hmmm. kattints az "Érkezett" oszlopra, vagy arra amelyik szerint rendeznél

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1332) doddencs válasza lúzer (#1331) üzenetére


doddencs
senior tag

Attól még uugy becsoportosítja tárgyanként, csak a legutóbbi azonos tárgyút látom, s egy kis plusszjellel mutatja meg a többit is. Ez főleg a tárgy nélkülieknél idegesítő, egy tárgy alá csoportosítja az üzeneteket. :U

mod: na sikerült, visszakerestem a topicban, a nézetben van ilyen csoportosítás funkció. Csak tudnám h. a fenébe kapcsoltam be :D Na mindegy, fő, h. sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#1333) lúzer válasza doddencs (#1332) üzenetére


lúzer
veterán

ja, oké akkor félreértettem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1334) gina100


gina100
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem, légyszi segítsetek!

Új merevlemezre raktam fel az XP-t (Sp3), a régiről törölném az oprendszert, de elötte szeretném az összes eddig beérkezett levelet (e-mailt) és címet megmenteni.

Hogy tudom azt megcsinálni, hogy lehetőleg egyszerre az összes levelet és címet átmásoljam az új Outlook Express-be?

Köszi a segítséget.

(#1335) lúzer válasza gina100 (#1334) üzenetére


lúzer
veterán

levelek helye:
outlook express - eszközök - beállítások - karbantartás - tárolómappa
itt meg tudod nézni, hol vannak a dbx fájlok, másold ide a régit

címjegyzék helye:
valószínűleg:
\Documents and Settings\..%userneved%..\Application Data\Microsoft\Address Book

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1336) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Sziasztok!

Nekem is összefosta magát a rendszerem.Még mielőtt le tudtam volna menteni az üzeneteket címjegyzéket bármit.
Getdataback visszahozott99% mindent, de hiába írtam felűl mindent, nem jelentek meg a beérkezett üzeneteim.CSak a törölt levelek.
VAlószínű valamiért megsérűl.
Most mi a retket csináljak?
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1337) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok, van egy t-online os emailcímem, az be van állítva a kitekintő gyorsovantra, de van egy google gmail os emailcímeme amit szintén be szeretnék állítzani hogy le tudjam tölteni a gépemre a leveleket de nem találtam semmit, a google oldalán, hogy be tudjam állítani. Esetleg valaki már állított be gmail os címet? :R :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1338) lúzer válasza Mr.Grincs (#1337) üzenetére


lúzer
veterán

én igen, első körben keress rá: GmailConfig.exe
beállítja, jó

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1339) lúzer válasza Mr.Grincs (#1337) üzenetére


lúzer
veterán

feltettem

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1340) Mr.Grincs válasza lúzer (#1339) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszi szépen a feltöltést:) :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1341) lúzer válasza Mr.Grincs (#1340) üzenetére


lúzer
veterán

OK. :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1342) Mr.Grincs válasza lúzer (#1341) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Felraktam, beírtam a címem meg a megjelnítendő nevet. Kéri a jelszót megadom, leokézom, de mindig felugrik az abalak és nem tölti le az emailt... Mi lehet a baj?
Az oulook jelezte hogy van új fiók, esetleg azon belül is okézzam le neki a jelszót meg a kiszolgálót?

A(z) 'mr.grincs@gmail.com - Fogadás' feladat hibát jelzett (0x800CCC92): 'A levelezési kiszolgáló nem fogadta el az Ön bejelentkezését. Kattintson az Eszközök menü E-mail fiókok parancsára, és ellenőrizze a fiók tulajdonságaiban megadott felhasználónevet. A kiszolgáló válasza: -ERR [SYS/PERM] Your account is not enabled for POP access. Please visit your Gmail settings page and enable your account for POP access.'

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1343) lúzer válasza Mr.Grincs (#1342) üzenetére


lúzer
veterán

kipróbáltam

be kell lépni a gmail-ba weben
beállítások, átiránítás és pop/imap fül
pop engedélyezése (imap is mehet)

utána működött, most próbáltam

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1344) Mr.Grincs válasza lúzer (#1343) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ha átirányítom és, ha nem vagyok otthon a gépnél akkor más gépén ugyanúgy bejönnek az emailek a netes felhasználó felületemre? (gmail oldalon) Vagy csak egy választásos az egész. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1345) lúzer válasza Mr.Grincs (#1344) üzenetére


lúzer
veterán

nem értem, a netes bárhol bejön, ahol megadják a nevet/jelszót

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1346) Mr.Grincs válasza lúzer (#1345) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Még mindig nem mműkszik, pedig átállítottam.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#1347) lúzer válasza Mr.Grincs (#1346) üzenetére


lúzer
veterán

hát nem tudom, pedig kipróbáltam egy szűz gmail fiókkal és egyből ment
1. exe futtatása
2. gmailban pop engedélyezése
3. oe indítása, jelszó megadása, user örül

esetleg
oe-eszközök-fiókok-tulajdonságok
speciális fül
kimenő levél 465 port?
beérező 995?
és ssl be van pipálva?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1348) ByB


ByB
addikt

Sziasztok!

Mostanában rettentő sok spam érkezik hozzám, mit ajánlotok, milyen beállításokat, esetleg spam szűrőket használjak, hogy ezek száma csökkenjen!? Előre is köszönöm a válaszokat.

üdv

Bence

(#1349) kraftxld válasza ByB (#1348) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Upgrade-olj rendes outlook-ra, ne expresst használj.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1350) ByB válasza kraftxld (#1349) üzenetére


ByB
addikt

Az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel az Express, a sima Outlook feleslegesen sokat tud, amúgy abban van beépített spamszűrő!?

Express-re esetleg valami megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.