Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) werszomjas válasza sfdrakex (#1500) üzenetére


werszomjas
őstag

az sem.

viszont átirányítottam mindent gmail-be

ott megy a küldés és a fogadás is

üdv

(#1502) kraftxld válasza werszomjas (#1501) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha a t-online smtp-jét akarod használni akkor autentikálni is kell.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1503) teglasz


teglasz
tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.
Az előző gépemen XP volt és Outlook Office 2007-et használtam.
Kimásoltam a tárolómappából a leveleket (.dbx) és a címjegyzéket
(.wab), ez eddíg működött is mindíg amikor újraraktam az XP-t,
csak vissza kellett másolnom a helyére, majd megnyitni az outlookot
és minden a helyén volt. Most összeraktam az új gépem, majd
feltelepítettem a Win7-et és az officet 2007-et. Meg is találtam az
outlook levél tárolómappát, de abban pst fájlok vannak, tehát hiába
másolgatom be semmi. Outlookból sem tudom sehogy importálni a
fájlokat. Hogy tudnám a helyére tenni a leveleket és a címjegyzéket?

Előre is köszi a válaszokat!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#1504) codec


codec
senior tag

Üdv!

Outlook-nál ha a beérkező üzenetek.dbx fájlból eltünnek levelek(2009.12.06 és 2009.12.18 közötti levelek egyszerűen nem szerepelnek a listában.), és nem kerülnek bele a törölt elemek.dbx-be, akkor azzal mi történhetett, és van-e rá mód hogy visszállítsam őket?

Előre is köszi!

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#1505) Fire/SOUL/CD válasza codec (#1504) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ha minden leveled megvan, csak az említett dátumok közti hiányzik, akkor annak nem sok köze van az Outlook Express-hez. Valaki kitakarította, ha rajtad kívül is használja valaki a levelezőt, akkor kérdezd őt.
A másik, hogy esetleg spamok, vagy egyéb kéretlenek levelek voltak és a vírusirtód ESETLEG egyből takarított...

Mást elsőre nem tudok "elképzelni"...

Fire.

UI: teszteld le, valamelyik fiókról, küldj magadnak egy mail-t és nézd meg mi történik vele. Ha megérkezik és nem tűnik el, akkor valaki takarított, ha meg eltűnik(és nem víruskergető miatt), na az akkor már érdekesebb... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1506) codec válasza Fire/SOUL/CD (#1505) üzenetére


codec
senior tag

Az a baj, hogy valóban más is használja, de amennyiben törölte volna a levelet akkor az megjelenne a törölt elemek.dbx-ben. Vírusírtó nem hiszem, hogy piszkált a levelekhez. Az említett dátumok között volt több már korábban elolvasott levél.
Ami számomra most fontos lenne, hogy van-e valamilyen program ami a törléseket segíthetne visszaállítani?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#1507) rlazol


rlazol
addikt

Nem tudom PAB-ba exportálni a címjegyéket. aszongya, h győződjön meg róla, ha van e személyes címjegyzék és az aktuális-e. Ez mit jelent és hogy tudom megoladni? köszi

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1508) Homer


Homer
tag

Szasztok! Lassan már az agyamra mennek a spam-ok. Májkroszoftos outlook-ban hogyan lehet beállítani olyan szabályt ami valóban működik ha kapok egy levelet és megfelel bizonyos feltételeknek? Már többször próbáltam beállítani, most ez van beírva, de elég sokszor nem fut le automatikusan:

Mi lehet a gond?
Ha a szabályt manuálisan futtatom akkor valóban törli ezeket a leveleket...

[ Szerkesztve ]

(#1509) rlazol válasza rlazol (#1507) üzenetére


rlazol
addikt

vki?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1510) szmutkolaci


szmutkolaci
tag

Sziasztok!

Én nem vagyok valami nagy zseni, ezért kérlek nézzétek el nekem, ha valami bagatell dologgal zargatom a topiklakókat...

Szóval most lett újratelepítve a gépem, és világ életemben Outlook Express-t használtam a leveleim olvasására, írására. Újratelepítés óta, amikor belépek a programba, automatikusan megnyitja a windows messengert is, majd utána amikor bezárom a programot azt is bezárja. A gondom az, hogy sosem használtam messengert és igazából idegesít, hogy mindig be akar jelentkezni. Az outlookban már beállítottam az eszközök/beállítások/általános menüben az automatikus bejelentkezés a következő szolgáltatásba: Windows Messenger, ám még továbbra is belép, amikor megnyitom a programot.
Windows indításakor nem jelenik meg a kis messenger ikon, csak ha az outlook meg van nyitva.
Ezt hogyan tudom megszüntetni?

(#1511) kraftxld válasza szmutkolaci (#1510) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Feladatkezelőben lődd ki a messenger.exe-t, töröld a program files\messenger mappát, ahol a messenger.exe van, és msconfiggal szedd ki az automatikus indításból.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1512) rlazol válasza rlazol (#1509) üzenetére


rlazol
addikt

1507-re vki? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#1513) Jared


Jared
aktív tag

Sziasztok!

Egy szerencsétlen windows rendszerösszeomláskor teljesen eltűnt a "beérkezett levelek" mappa tartalma. Megnéztem a kérdéses "dbx" kiterjesztésü file-t, létezik, 2gb, de a program mégsem látja. Kérdésem, hogy létezik ilyen dbx helyreállító program?

Előre is köszönök minden segítséget, tippet, kb. az "életem" múlik rajta! :D :( Igen tudom biztonsági mentést kellett "volna" csinálnom, de megtanultam a leckét.

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1514) temes69


temes69
aktív tag

sziasztok!

eltüntek a levelek a kollegám otthoni outlookjából. megnéztem a tárolókönyvtárat, a könyvtárak szerinti .bdx fileok ott vannak. kimásoltam onnan egy másik könyvtárba és próbáltam importálni de semmit nem hoz át. próbáltam másik gépen is, de ugyanúgy semmi. kollegám azt mondja hogy a gép áramszünet miatt állt le, és utána tüntek el a levelek. én arra gyanakszom, hogy esetleg megsérülhettek a fileok. pls help!!

(#1515) kraftxld válasza temes69 (#1514) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Te is érted a 2GB-ot mint Jared?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1516) Jared válasza kraftxld (#1515) üzenetére


Jared
aktív tag

"Te is érted a 2GB-ot mint Jared?" :F Nem értem a kérdés mire vonatkozik.

Egyébként megtaláltam a megoldást. A sok fizetős program után végül szerencsére belefutottam egy teljesen ingyenes programba, amely úgy néz ki működik. A program a sérült dbx tartalmát, külön eml kiterjesztésű fájlokba menti el, ami (szerintem) bármelyik levelezőprogrammal már olvasható. Nyilván ez sem képes csodát tenni, a sérülés mértékétől függően változó az eredmény. Remélem a hasonló problémákkal "küszködőknek" segíthet felfedezésem. :)
És természetesen big respect a program készítőjének! :R Általában nem alkalmazom ezt a smiley-t, de most nagyon is helyénvalónak érzem.

A program:
[link]

[ Szerkesztve ]

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

(#1517) Geby


Geby
tag

Erre tud valaki valami okosat ?

[link]

(#1518) Fire/SOUL/CD válasza Geby (#1517) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen a registry-ben tárolja az account adatokat(ez érvényes az Outlook 2007-re is), ergo, ha nincs meg a komplett registry, akkor nem lehet "kinyerni" a szükséges adatokat.
(Nem tudom hány account-od van, hogy nem tudod fejben tartani a jelszavakat) ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1519) Geby válasza Fire/SOUL/CD (#1518) üzenetére


Geby
tag

Ki írta hogy enyém az account ? :U

(#1520) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Ez mitől lehet?

Nem sikerült kapcsolódni a kiszolgálóhoz biztonságos jelszó-hitelesítés (SPA) használatával. Fiók: 'mail.externet.hu', Kiszolgáló: 'mail.externet.hu', Protokoll: POP3, Kiszolgáló válasza: '-ERR Invalid command.', Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90, Hibaszám: 0x800CCC18

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1521) Fire/SOUL/CD válasza AMD Power (#1520) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ahogy olvastam, a következőket kell állítani

pop: pop3.enternet.hu
smtp: smtp.enternet.hu, 25-ös port
Ez utóbbi azt jelenti, hogy nem használ titkosított kapcsolatot, azaz nem kell bekapcsolni a SSL/TLS-t.
A kiszolgáló hitelesítést igényel

Fiók beállítása Outlook Express 6.0

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1522) Kicker


Kicker
senior tag

sziasztok

miért van az hogy freemailről ilyen üzeneteket kapok egyes személyektől

" st szeretn=E9m ezt pontos=EDtani.Tudni szeretn=E9m milyen szab=E1lyzatokat = "

Nem értem miért vannak benn ezek a E9= szarok...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1523) localhost válasza Kicker (#1522) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Karakterkódolást kell átállítanod.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1524) Kicker válasza localhost (#1523) üzenetére


Kicker
senior tag

nekem, vagy aki írja?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1525) localhost válasza Kicker (#1524) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát neked, erre utal az állítanod szó végén a dö-betű

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1526) Kicker válasza localhost (#1525) üzenetére


Kicker
senior tag

értem csak úgy meg nem működik sajnos...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1527) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1526) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ilyen "szemeteket" nagy ritkán SPAM-be szoktam kapni. Esetedben olyan illetőtől kapod az ilyen "szétkent" levelet, akit ismersz is?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1528) Poo


Poo
aktív tag

hali.

tudnátok egy olyan progit ajánlani ami működik is és szét tudom bontani a dbx-t levelekre vagy valahogyan a dbx-ből kiszedni a leveleket? :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#1529) Kicker válasza Fire/SOUL/CD (#1527) üzenetére


Kicker
senior tag

konkrétan igen, ismerem őket és fontos mailek...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1530) sfdrakex válasza Poo (#1528) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

outlook nem tudja beolvasni ? Nem tudom pontosan mit akarsz ez egy dbx nézegető. Googlebe ha elkezded beirni dbx, ad ki kereséshez convertálót és javítót is.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1531) Poo válasza sfdrakex (#1530) üzenetére


Poo
aktív tag

jah googliii dob ki sok mindent csak ippen 90%-a belefagy a több ezres dbx állományokba.konkrétan az kéne hogy a dbx-ből az eml kiterjesztésű leveleket kiszedni darabonként.de meglesem a linkelt progit is. :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#1532) sfdrakex válasza Poo (#1531) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Outlookba betölteni nem lehet ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1533) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1529) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akkor kérdezd meg az ismerőseidtől(akiktől újabban ilyen kódolású leveleket kapsz), hogy nem álltak-e át másik email kliensre, pl Thunderbirdre, stb stb

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1534) Poo válasza sfdrakex (#1532) üzenetére


Poo
aktív tag

nem me egy szar az outlook.....440mb dbx és semmi nincs benne outlook szerint.mindegy már tul léptem rajta......

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#1535) Kicker válasza Fire/SOUL/CD (#1533) üzenetére


Kicker
senior tag

freemailből online küldik, ott két lehetőséget találtam, sima szöveg, vagy formázott.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1536) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1535) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Saját magamnak küldözgettem, minden szemetet, de mindig jól jelent meg outlookban, nem tudom nálad mi lehet sajnos... :( Korábban írtad, hogy a karakterkódolás nem megoldás, mást nem tudok javasolni.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1537) Kicker válasza Fire/SOUL/CD (#1536) üzenetére


Kicker
senior tag

most a magyarorszag.hu-ról érkező visszaigazolás mail is hasonlóan jelent meg... én sem tudom mi a rák bújt bele...
Mindenesetre érdekes, lehet hogy én nyomtam el valamit, sőt biztos. :F

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1538) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1537) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Max annyiban tudok még segíteni, hogy a Levélformátum alapértelmezett beállításait berakom. Aztán hogy ez segít-e valamit, az majd kiderül.

[link] [link] [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1539) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#1538) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bocsesz, ezzel nem mész semmire, ez Outlook Express topic, benéztem... :DDD

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1540) percy007


percy007
csendes tag

Egy beérkezett üzenet mellékletét (pl. word) innen megnyitva, majd ebben felülírni valamit, ill. belejavítani és csak simán menteni :W - hová menti el a gép???? Ill. hogyan lehet megtalálni a gépen?
Mert amikor újra megnyitottam - természetesen az eredeti üzenet volt benne.
Nem találom sehol az általam átírtat - segítsetek, sajnos nem elöszőr fordul elő velem. Hírtelen rákattintok a mentésre és annyi ... :F

(#1541) krack


krack
csendes tag

Hali!

Sehol sem találtam, gondoltam megkérdem, hogyan lehet OE Express-ből üzenetszabályokat Outlook 2007-be exportálni.
Az oké, hogy Express-ből csak registry-ből tudok exportálni, de aztán azzal a .reg-gel mit kezdjek?

(#1542) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Üdv.

Outlook 2007-ben nem igazán akar működni a pst tömörítése. Felvillan a folyamatablak hogy dolgozik, de 1sec-en belül el is tűnik. Lomtár üres. Érdekesség hogy az archivált pst fáljra működik rendesen.
Ötletek hogy az alapértelmezett pst-re miért nem működik?

[ Szerkesztve ]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1543) Kicker


Kicker
senior tag

sziasztok, az alábbi kóddal hibaüzenetet kapok levél küldéskor, a bejövőkkel nincs gond.

"A kiszolgáló váratlanul megszakította a kapcsolatot. Ez adódhatott a kiszolgáló, a hálózat, vagy a hosszú ideig tartó tevékenységhiány miatt. Tárgy 'Andinak', Fiók: 'mail.externet.hu', Kiszolgáló: 'smtp.externet.hu', Protokoll: SMTP, Kiszolgáló válasza: '451 See http://pobox.com/~djb/docs/smtplf.html.', Port: 25, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 451, Hiba a szoftvercsatornában: 10053, Hibaszám: 0x800CCC0F"

Gép nálam van, vagy az externetnél?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1544) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1543) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Várj azért egy napot legalább, hátha valami átmeneti zavar lesz.(Nem írtad, hogy régebb óta használod, de eddig nem volt hiba, csak most először)

Amit találtam, hogy engedélyezni kell a 25-ös portot(már ha ez a gondja): [link]
Bevallom, nem tudom, hogy ez bármit s megoldana, csak akkor próbálkozz vele, ha estig sem lesz változás, esetleg az ügyfélszolgálatra dobj egy mail-t.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1545) Kicker válasza Fire/SOUL/CD (#1544) üzenetére


Kicker
senior tag

4 napja nem használtam a netet, amúgy már 2 éve gond nélkül ment...

Externet levél tavalyról:

"Telefon Xpress ADSL Domain Tárhely Külső SMTP szerver használataTisztelt Előfizetőnk!

Az utóbbi időben egyre több olyan vírus támadhatja meg a számítógépeket, amelyek a felhasználó tudta nélkül küldenek tömegesen kéretlen reklámlevelet vagy vírusokat más felhasználók számítógépére.

Az internet szolgáltatók - így az Externet is - a felhasználók védelme érdekében igyekeznek megakadályozni az ilyen jellegű eseményeket, ezek ugyanis veszélyeztetik a hálózat és az internetezők biztonságát is.

Annak érdekében, hogy az Ön számítógépéről ne küldhessenek leveleket az ilyen vírusok, letiltjuk az ún. 25-ös port használatát.

Amennyiben az Ön levelezőprogramjában az Externet levelezőszervere van beállítva levélküldésre (smtp.externet.hu), úgy semmilyen további teendője nincsen, a levelek küldése és fogadása változatlanul fog működni. "

nálam az smtp van beállítva..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1546) Fire/SOUL/CD válasza Kicker (#1545) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg nem tartalmazott a levél valamilyen tömörített csatolmányt?
Pl gmail kapásból visszadobálja a zip csatolmányt, de akkor viszont írja is, hogy azzal van gond.
Ha nem ez a gond, akkor mindenképp küldj egy levelet az ügyfélszolgálatra, vagy ha van telefonos "segítség" :DDD , akkor úgy keresd meg őket.
(Meg még várhatsz estig, hátha valaki jön PH-n és megmondja a megoldást egyből :K )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1547) Kicker válasza Fire/SOUL/CD (#1546) üzenetére


Kicker
senior tag

Valami rosszat csatolhattam, fene a pofáját... köszönöm...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1548) gabipaci


gabipaci
addikt

Hi!
Újratelepítettem a gépet, előtte exportáltam az outlook-al a személyes mappafile-t.
Felraktam a rendszert, outlook-ot, inportálnék, de a file menü import/export lehetőség nem kattintható. Ki van halványodva.
Valamilyem megoldás van esetleg?

Logitech hardware tester

(#1549) Restart®


Restart®
tag

Hello!

Nem régen elromlott a gépem, és kaptam kölcsön egy másikat (a levelezésem ott maradt, az előző gépen). A kölcsön gépen elkezdtem levelezni (míg a sajátom a szervizben volt). Miután megjavították, vissza akarom adni a kölcsön gépet. Csak hogy van egy kis problémám! Az elküldött leveleket szeretném átvinni a saját gépre, hogy azon (a saját gépen) megmaradjon a régebben elküldött levél is. Tehát a két elküldött levél fájlt lehet valahogy egyesíteni? Tud ebben valaki segíteni nekem? Köszönöm a segítséget előre is!

"A vörösbor fáj, de azt mondja: "Jó lenne élni!" Ha többet iszol, így szól: "Élni kell!" Ha igen sokat iszol, ezt kiáltja: "Élni fogsz!" És ez akkor is szép, ha nem igaz." Rejtő Jenő

(#1550) Louro


Louro
őstag

Sziasztok

egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne azt beállítani, hogy ha email-t írok, akkor alapból legyen beállítva egy betűszín és egy háttérszín. (Nem cikizni, nem nekem kell, de néztem pár beállítást és nem találtam meg.)

Előre is köszi

Mess with the best / Die like the rest

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.