Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15701) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

..amikor erőszakolnod kell magad, hogy ne gondolj bele mi lesz ezután, mert tudod, hogy az csak rosszabb lehet, bár 1 perce még azt hitted ennél rosszabb már nem lehet..
[lehet hogy nem magyarázom el jobban]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15702) Tim82 válasza BlacKSouL (#15701) üzenetére


Tim82
nagyúr

de, legyél szíves.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15703) dragonfx


dragonfx
veterán

mekkora köcsög rákos hideg volt ma...áhh én előszedem az őszidzsekimet nincs mese.. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#15704) Janoska26 válasza dragonfx (#15703) üzenetére


Janoska26
addikt

Ja, kocsiba ma fűtöttem hajnalba :DD

(#15705) Verus válasza dragonfx (#15703) üzenetére


Verus
senior tag

Ezen én már reggel túlestem. Melegebb felső meg kabát és még úgyis majd szétfagytam. Mondjuk az a jó hideg szélnek volt köszönhető :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15706) NoLF válasza Verus (#15705) üzenetére


NoLF
addikt

nálam annyi volt a különbség hogy rövidujjú helyett hosszúujjú pólóban mentem, nem történt semmi para. eláztam kicsit oda vissza s kész.

lassan zabbanthatom a rizit :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15707) csapos2


csapos2
addikt

Ez készen van: [link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#15708) Janoska26 válasza csapos2 (#15707) üzenetére


Janoska26
addikt

Vajon mit nézhetett annyira a tv-ben :DD

(#15709) fokukac


fokukac
nagyúr

A Télapó nem a régi már.... :))

advanced version : [link]

elmebeteg :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15710) tildy válasza dragonfx (#15703) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem fáztam. Mondjuk azért nekem is fel kellett vennia pulcsit meg a farmert, de úgy nem volt hideg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15711) ladybug válasza Janoska26 (#15704) üzenetére


ladybug
őstag

Nekem a lakás fűtése is eszembe jutott. Egész nap vastag kardigánban voltam idebent.

Kukac: Ez nagyon beteg.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15712) 1010


1010
őstag

sziasztok
érik az új gépem

(#15713) Tim82 válasza 1010 (#15712) üzenetére


Tim82
nagyúr

És mikor aratod?

Verus: egy húr, egy húr. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15714) Verus válasza 1010 (#15712) üzenetére


Verus
senior tag

Most még zöld? :U

Tim: Bizony, kihagyhatatlan volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15715) Bubu79


Bubu79
addikt

Mit fogok csinálni éjjel, ha szétaludtam a búrámat délután??

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15716) 1010


1010
őstag

most bimbózik
kb 20 nap mulva lehet harvestálni :U

(#15717) Tim82 válasza 1010 (#15716) üzenetére


Tim82
nagyúr

félre a tréfát: Mac lesz? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15718) Dylen válasza Bubu79 (#15715) üzenetére


Dylen
aktív tag

:F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#15719) Bubu79 válasza Dylen (#15718) üzenetére


Bubu79
addikt

Vezesd az egérmutatót a smile fölé ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15720) 1010 válasza Tim82 (#15717) üzenetére


1010
őstag

az :D
de használt
újra nem telik :D klímára ment a pénz most is látod hogy ki van használva ebbe a nagy melegbe :DDD

(#15721) NoLF


NoLF
addikt

és most borsodi, dobozos, sok.

Verus: :DD

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15722) Verus válasza NoLF (#15721) üzenetére


Verus
senior tag

Hát igen, erre nem mondok semmit csak kihúzom magam :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15723) venember83 válasza Bubu79 (#15715) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézed a csillagokat, elmélkedsz, rájössz, hogy az élet nem leányálom, meg sok hülyeség fog eszedbe jutni, esetleg meggondolod mit tehettél volna másképp a közel- és kevésbé közeli múltban, esetleg fogadkozol, aztán nagy nehezen, leginkább unalomból elalszol. Reggel pedig ugyanaz az ember fog visszanézni a tükörből, aki lefeküdt s fogadkozott. Hiába.

(#15724) Tim82 válasza 1010 (#15720) üzenetére


Tim82
nagyúr

noti, asztali?

ne kelljen már mindent kihúzni. csak nem az a 12"-es PowerBook?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15725) Dylen válasza Bubu79 (#15719) üzenetére


Dylen
aktív tag

ah, mindig elfelejtem, hogy lehet hogy rejtett az üzi:D na mind1

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#15726) venember83 válasza Tim82 (#15724) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha noti, akkor ki lehet húzni... :U

(#15727) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Szép estét mindenkinek!!!

Bubu:Ezt, hogy csináltad??? :B
vagy Te
Bácsika: Ezt, hogy csináltad??? :B

Eláruljátok??? :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#15728) Bubu79 válasza venember83 (#15723) üzenetére


Bubu79
addikt

Vidám jövőkép - de mit keresel a fejemben??

Dylen: Megesik a dolog :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15729) Bubu79 válasza Timocicu (#15727) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Jobb katt a smile-n, kép címének másolása, ez után ráböksz a kép gombra, majd beilleszted a smile címét.
Ez után a rendszer beilleszt egy kódot és egy bizonyos helyen hagyja az egérmutatót - oda pötyögheted be a mondandódat ;)

fokukac: Kabbe? Fene enné meg a májadat :-]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15730) venember83 válasza Timocicu (#15727) üzenetére


venember83
nagyúr

Szöveg beír - szöveg kijelöl - egyik szmájli fölött jobb klikk - klikk Hivatkozás másolása, vagy hasonló, böngészőfüggő a felirat - klikk a Kép gombra - ide beilleszteni a szmájli hivatkozását - klikk az OK-ra - klikk az OK-ra a hsz ablakban. Remélem érthető volt.

Mekkora földműves-lelkületű vagyok... Üdv.

fokukac: Nem baj, legalább most már te is végre tudod hajtani. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15731) fokukac válasza Timocicu (#15727) üzenetére


fokukac
nagyúr

tudod, ez egyfajta íkú teszt. rá kell jönnöd magadtól! :P

Szerk : ez a sok hülye meg kikotyogja a titkot... :W :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15732) 1010 válasza Tim82 (#15724) üzenetére


1010
őstag

nem 15"
12"az nagyon kicsi,filemzni,tvzni nem elég

powerbook g4 aluminium
még nem tom milyen lesz pontosan mert 20%áfa rájön
azt meg nem szeressük annyira
vám szerencsére nem kell fizetni mert vám mentes
de a szállítás lesz még egy kaland de úgy érzem ebből kimarad a magyar posta

(#15733) Tim82 válasza venember83 (#15730) üzenetére


Tim82
nagyúr

Eddig én se tudtam.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15734) Bubu79 válasza Tim82 (#15733) üzenetére


Bubu79
addikt

Kamuzol vazze :U

[B]Verus:[/B] Dehogy is, Te Törpilla Vagy :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15735) Verus válasza Tim82 (#15733) üzenetére


Verus
senior tag

Peeerszee én meg Hófehérke vagyok a törpékkel

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15736) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Bubu és vénember köszönöm!

fokukac Bántja a csőröd, hogy én meg mertem kérdezni, Te pedig nem? :P
Látod! Segítettem! Már Te is tudod, hogy kell csinálni, ha van hozzá elég IQ-d és el tudod sajátítani magadnak ! :P

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#15737) venember83 válasza Verus (#15735) üzenetére


venember83
nagyúr

De amilyen bolond fantáziám van, törpékkel fogok álmodni, nem Hófehérkével... Na mindegy, próba szerencse, jóccak. Vidor vidáut jú.

Bubu: Te nem félkövér, hanem teljesen kövér betűket akarsz ennyi tag-gel?

Timocicu: Nagyon szívesen, bárcsak mindenkinek ilyen könnyen tudnék segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#15738) Bubu79 válasza venember83 (#15737) üzenetére


Bubu79
addikt

Szegény tope :U

Mod: Géppuska ujjak rulez... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15739) Verus válasza venember83 (#15737) üzenetére


Verus
senior tag

Szia! És jó éjt Neked!

Bubu:

Gondolod? :D
Gyóóóó, találtam durvábbat is :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15740) NoLF válasza venember83 (#15737) üzenetére


NoLF
addikt

:C

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15741) fokukac válasza Timocicu (#15736) üzenetére


fokukac
nagyúr

de nagy a szája itt valakinek...
de ugye elhiszed nekem, hogy már régen is tudtam, hogy kell? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15742) Bubu79 válasza Verus (#15739) üzenetére


Bubu79
addikt

Gondolom ott vannak körülötte a kiéhezett Törpök is ;]

Timocicu: Láttam ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15743) Timocicu válasza Bubu79 (#15734) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:B :B :B

fokukac: Miért piszkálódsz? Te kezdted! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#15744) Verus válasza Bubu79 (#15742) üzenetére


Verus
senior tag

Neeeeem, csak egy férfi nemi szervet ölelget :DDD Dehát már egyszer elmondták hogy Törpilla a falu..... :D Akkor is egy világ omlott össze bennem :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15745) Tim82


Tim82
nagyúr

Érzem, ma már csak így leszek hajlandó társalogni az ON-ban. A régi szép idők, amikor attól rázott ki a hideg egyeseket, hogy csak szmájlikat használunk...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15746) Bubu79 válasza Verus (#15744) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha egyszer meglátta a praktikumot benne - mindig kéznél van...

Adott egy rakás törp - egy falura való ha úgy tetszik.

Egyszer csak megjelenik közöttük egy fitos orrú, szőke hajzuhataggal ellátott, rezgő pillájú ketteske, aki billegeti magát a kis tűsarkújában - miközben senki sem kaphatja meg - csoda, hogy rossz hírét keltik? :U

Tim: Bezony, azok voltak ám csak a vészterhes idők :P

#15747: Szerinted mitől lett lucskos a párnám délután?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15747) Tim82 válasza Bubu79 (#15746) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem sírod vissza?

Biztos attól, hogy törpékkel álmodtál.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15748) Verus válasza Bubu79 (#15746) üzenetére


Verus
senior tag

Na ezért nem leszek én Törpilla soha :D

Majd Pimpike a boldogság kék madara aki egyébként farkas és fejjel lefelé épült házban lakik a tó közepén ha emlékeim nem csalnak :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15749) Bubu79 válasza Tim82 (#15747) üzenetére


Bubu79
addikt

Csak tudnád...

#15750: Csak tudnád...

Verus: Stimmel - az tényleg Pimpike ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15750) Tim82 válasza Bubu79 (#15749) üzenetére


Tim82
nagyúr

Perverz disznó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.