Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Tökmindegy válasza ForRedGlory (#400) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Na de kedves barátom:) Mi két malomban őrlünk.
Egyrészt én magasról (nagyon magasról) tojok :) rá ,hogy te mit huzigálsz és avval mennyi pontot kapsz.
Érthető most már?

A másik!!!!!! Jól figyelj!!!
ÉN nem azért preferálom az egyedi hűtésű ,egyedi kártyákat,hogy több pontot érjen el mint a referencia!! ÉRTED! Leírtam miért ,had ne ismételjem magam.
Nem pontok miatt veszek VGA-t. Na ha minden világos akkor Béke!

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#402) ForRedGlory válasza Tökmindegy (#401) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lol, utolsó kommentem a témában... Szíved joga nem elfogadni a véleményem, nem mondtam hogy csak nekem lehet igazam. Azt viszont már had kérjem ki, hogy ha nem értesz valamit és elmagyarázom, akkor ne támadólag lépjél fel... Pláne ne úgy, hogy azt sem értetted, amit ki akartam hozni a témából. A kommentjeid egy része kritikán aluli. Téma lezárva részemről.

(#403) Rexcor


Rexcor
őstag

Ha már a hűtésről van szó, ha mondjuk nem számít nekem hogy milyen hangos a 780, mert fülesbe játszok akkor ha feltolom max közeli fordulatra a ventit akkor hűt rendesen ahhoz hogy húzott órajelnél ne droppoljon vissza?

(#404) beci43 válasza keIdor (#1) üzenetére


beci43
senior tag

Papa!Az első postnál a Titánnál elírtad a memória mennyiségét.Nem 3 hanem 6 GB.

(#405) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

szerintetek egy Intel Core 2 Quad Q9550 procival érdemes gtx 780nnal futtatni? Kitudja egyáltalán hajtani?
Ha nem akkor mi az a minimum proci ami képes rá?

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#406) Rexcor válasza VictorHUN (#405) üzenetére


Rexcor
őstag

Szerintem azzal inkább ne próbálkozz, minimum egy i5 3570k meghúzva azért jó lenne alá.

(#407) BeLucZ válasza VictorHUN (#405) üzenetére


BeLucZ
addikt

nehogy megtedd mert 10%on fog pörögni a vgad :D minimum 2500k 4.5 Ghzen járatva ami feltétlen szükséges hogy tényleg gond nélkül élvezhesd a vga erejét, de sokszor ez is kevés lehet de full hdban többnyire elég lesz

(#408) miklosss2012: remélem hamar javítják ezt a hibát mert a 700as széria tulajok nem igazán tudnak másik driverrel huncutkodni, esetleg ami a cdn van probáljátok meg, de elég égő hogy a 180-200ks vgan nem lehet gond nélkül gamelni akármivel

[ Szerkesztve ]

(#408) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nalam gond van a driverel (320.18). Lehet mas drivert telepiteni 780-ra ? Igy megy a bioshock infinite: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#409) Rexcor válasza MiklosSaS (#408) üzenetére


Rexcor
őstag

Nálam is gond volt a 680-nál és viszatettem a 314.22-est. Azzal hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

(#410) MiklosSaS válasza Rexcor (#409) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen de 780-asra lehet mas drivert rakni ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#411) Rexcor válasza MiklosSaS (#410) üzenetére


Rexcor
őstag

Húú tényleg, szerintem az szívás mert nem valószínű.

(#412) Tirexi válasza MiklosSaS (#410) üzenetére


Tirexi
addikt

780-ra tökéletes a 320.18 WHQL. Legalább is nálam az.

(#413) MiklosSaS válasza Tirexi (#412) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen nalad az, de tobb tizezernek nem. Nem azt kerdeztem hogy nalad milyen, hanem hogy leteh mas drivert rakni. Peldaul ezeknek nem tokeletes: [link]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#414) -Solt-


-Solt-
veterán

Még jó, hogy az NV driverekkel nincs gond! ;]

www.smart-bus.hu

(#415) Tirexi válasza MiklosSaS (#413) üzenetére


Tirexi
addikt

Én nem tudom mi a fenétől féltek annyira... ezek szinte mind új VGA-k és tele vannak garanciával.
Ha valami baj lesz velük akkor megy vissza gariba. Nem kell fosni már...
NV már rég bevonta volna a driver-t ha MINDEN VGA-t megölne.
Ugyan ez volt annó amikor megjelent a StarCraft 2. Ott is volt egy driver ami nem működött rendesen és be is lett vonva mert ott tényleg meghaltak a játék alatt a VGA-k legalább is a többségnek. Mondjuk érdekes de nekem azzal sem volt semmi bajom pedig toltam azzal a driver-el az SC2-t.

Amit linkeltél fórumot az is változó. Van akinek jó van akinek nem. Most szerinted ezek alapján mondjunk neked konkrét dolgot, hogy cseréld avagy nem? 50-50%??
Ha félsz akkor visszaraksz egy régit azt jócakát. Ha meg a régivel nem megy mert mondjuk az még nem támogatja akkor meg fogod és előveszed az Xbox-ot addig a polcról.

Volt itt a fórumon egyáltalán olyan akinek tönkre ment a VGA-ja a driver miatt? Vagy csak a túlhúzás eredményét látjuk pár játékban?

(#414) -Solt-:
hát eddig nekem nem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#416) -Solt- válasza Tirexi (#415) üzenetére


-Solt-
veterán

Anélkül, hogy NV vs AMD flémet kezdenék, nekem sem volt komoly gondom az AMD driverekkel, ennek ellenére sokaknál divat köpködni rá. Olyanra pedig AMD oldalon tudtommal nem volt példa, hogy egy drivertől beszarjanak a VGA-k!

Meglepett volna, ha nem akkor van NV-s driver nyűg amikor váltok... :U

www.smart-bus.hu

(#417) SzlobiG válasza -Solt- (#414) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez valóban eléggé nagy baki mivel a 780 támogatását pl a 314.22 whql driver nem tartalmazza ezáltal nem tud régebbi drivert használni csak a 320.14-et amivel csomó probléma van sokaknál köztük nála is.

Szal szerintem érthető a problémája ott a közel 200k-s vga és használhatatlan. :U

Mondjuk én egy win reinstallt biztosan kipróbálnék hátha megoldódik valami más progi kavar be esetleg 3rd party (AB és társai).

Most ezzel nem azt mondom, hogy AMD oldalon nem szokott gond lenni sőt leginkább ott van szopó, de most az NV is belenyalt a fagyiba.

[ Szerkesztve ]

(#418) -Solt- válasza SzlobiG (#417) üzenetére


-Solt-
veterán

Szerintem félre értesz, én megértem a problémáját.... a megjegyzésemet csipkelődésnek szántam arra az elterjedt közhiedelemre, hogy az NV driverekkel nincs gond! :)

www.smart-bus.hu

(#419) Tökmindegy válasza -Solt- (#418) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Na akkor ez egy jó indok,hogy maradj a veres vonalon:)
Tényleg ,megvan már?
Jelzem nekem is a legújabb van fent és nem tapasztalok problémát.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#420) -Solt- válasza Tökmindegy (#419) üzenetére


-Solt-
veterán

Mindkettővel akadnak problémák, de azért ez durva! :)

Megvan... gyönyörű, de kipróbálni még nem tudtam! :S Remélem nem lesz gond... :)

www.smart-bus.hu

(#421) MiklosSaS válasza -Solt- (#416) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na azert nem kell az AMD bacsi segget csokolgatni mert ok is megerik a penzuket !Itt egy jo pelda erre : [link]

Szinte ugyanaz a jelenseg. Csak masik driver oldotta meg.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#422) beci43 válasza -Solt- (#420) üzenetére


beci43
senior tag

Solt,ha beraktad a gépbe,nagyon kíváncsi lennék hogy muzsikál a DCS World alatt.Ettől teszem függővé a vásárt.

(#423) -Solt- válasza MiklosSaS (#421) üzenetére


-Solt-
veterán

Csak különbség van aközött, hogy grafikai hibád van, és aközött, hogy tönkre megy a kártyád... :)

@beci43: Rendben... ha lesz időm tesztelni akkor jelentkezem az eredménnyel. :)

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#424) Tökmindegy válasza -Solt- (#423) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Kinek ment tönkre? :U
Csak érdeklődöm. Tudsz valami konkrétat? :)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#425) -Solt- válasza Tökmindegy (#424) üzenetére


-Solt-
veterán

Ott a cikk... :)

www.smart-bus.hu

(#426) Tökmindegy válasza -Solt- (#425) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ja a cikk:)) Értem. ;]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#427) -Solt- válasza Tökmindegy (#426) üzenetére


-Solt-
veterán

Nyilván csak kitalálták! :) Értem én... :)

www.smart-bus.hu

(#428) MiklosSaS válasza -Solt- (#427) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A kartyamra 2 ev es 11 honap garancia van. Tonkre megy ? Lesz mas, csak az zavar hogy el van baxva a driver.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#429) -Solt- válasza MiklosSaS (#428) üzenetére


-Solt-
veterán

És mi van azzal akinek már nincs rá garanciája? Vagy mi van akkor, ha ülnek rajta pár hétig?

www.smart-bus.hu

(#430) MiklosSaS válasza -Solt- (#429) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igez, ebben az esetben igazad van :K .

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#431) bpx


bpx
őstag

volt itt par unigine valley eredmeny, megneztem hat en is, hogy mit tud az uj technika e teren :)

[link]

gpu +250, vagy a mem +590 mar fagy

(#432) Tirexi válasza bpx (#431) üzenetére


Tirexi
addikt

Az igen. :Y
Eszméletlen mit mennek ezek a VGA-k.
Most már jöhet a Titan Ultra. XD

(#433) ForRedGlory válasza bpx (#431) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az igen :C

(#434) keIdor


keIdor
titán

Jövő héten jön egy nekem is, egyelőre csak egy, mert nincs játék, amire kéne kettő. :) Gigabyte lesz vagy EVGA, amelyik összejön, ref.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#435) ForRedGlory válasza keIdor (#434) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ebbe bele tudnek kotni :) 1080p-ben lehet, de mintha jobb monitorod lenne :D

(#436) BeLucZ válasza bpx (#431) üzenetére


BeLucZ
addikt

OMFG, ez már tényleg félelmetes eredmény 1 gputól, gk110 rulz

(#437) Tirexi válasza BeLucZ (#436) üzenetére


Tirexi
addikt

Ezzel csak az a baj, hogy a játék meg pillanatok alatt kidob ilyen tuningal. :DDD

(#438) #35434496 válasza Tirexi (#437) üzenetére


#35434496
törölt tag

Lehetne stabil játékok alatt több fesszel de nem lehet lehűteni léggel. Ekblokk ès valami 0-fok körüli chilleres víz kéne. :)

(#439) Tökmindegy válasza -Solt- (#427) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ha VGA killer driver miért nem vonja vissza az NV? Csak kérdezem.
Gyanítom az elhalálozott VGA-k rommá voltak feszelve ,húzva ,Vér Istvánok meg siránkoznak. De gumicsontnak jó ez is:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#440) FLATRONW válasza Tökmindegy (#439) üzenetére


FLATRONW
őstag

Én meg azon gondolkodtam el, hogy ezelőtt is voltak a játékokban képi hibák, mentek tönkre kártyák mindkét oldalon, nem lehet, hogy azokban az esetekben is a driver volt a hibás?

(#441) Tirexi válasza Tökmindegy (#439) üzenetére


Tirexi
addikt

Valszeg pont azért nem hívja vissza amit írtál. Ha MINDENKINEK meghalna miatta a VGA-ja akkor tenne szerintem lépéseket. De így biztos nem fog. Sztem még 50-50% arány sincsen.

(#442) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Hali, van akinek vizezve van a kártya? Mit mehet a boost 2.0-val ha nem izzad a bestia? :D

780-ra gondolok.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#443) -Solt- válasza Tökmindegy (#439) üzenetére


-Solt-
veterán

Az is lehet, hogy húzva voltak, az is lehet, hogy csak gyengébb példányok voltak... Lehet, hogy ezt is visszavonják majd, ha jól rémlik volt már egy ilyen eset régebben, akkor a ventivezérlést babrálta el a driver, és aki nem vette észre, annál lehetett probléma... végleges! :D

No, de mindegy is... pozitív vagyok, mert engem ezek a dolgok nem szoktak érinteni... AMD oldalon is mentes voltam mindig az éppen aktuális driver rinya alól, itt is az leszek! :))

www.smart-bus.hu

(#444) SzlobiG válasza SkyS1gn (#442) üzenetére


SzlobiG
félisten

Erre én is kíváncsi lennék.

(#445) VictorHUN válasza BeLucZ (#407) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Gépfejlesztés elkezdve 2600k-ra és ha igaz az a hir, hogy pc-nél nem lesz több DirectX fejlesztés ha nem végleg marad a DX11 akkor kezdődik el igazán a pc és a mostani konzol generáció harc

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#446) Tirexi válasza VictorHUN (#445) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát de jön majd az AMD DX11.1 mert az kell még nekünk reklám fogásként! :Y

(#447) ForRedGlory válasza SkyS1gn (#442) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem mér lenne rajta, ha csak be kellene menni és megvenni. De ez a külföldről behozatom nem az én világom :))

(#448) -Solt- válasza VictorHUN (#445) üzenetére


-Solt-
veterán

Ha ez így lenne, az nem a harc kezdetét jelentené, hanem a harc végét... méghozzá elég csúnya PC vereséggel! :)

Biztos, hogy kacsa a hír... :K

www.smart-bus.hu

(#449) SkyS1gn válasza ForRedGlory (#447) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tody?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#450) ForRedGlory válasza SkyS1gn (#449) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Magyarul?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.