Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Mono_G


Mono_G
tag

Sziasztok!
Itt is megkérdem, hogy aki vette ő honnan vette a telefont? Ezzel és az (1)-el is szemezek.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#202) GeneraL_XTX válasza Mono_G (#201) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Szia! Én a 2-est az Alzától vettem.

(#203) BlackmMmDog válasza Mono_G (#201) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

mStore

(#204) Linkin1994 válasza Mono_G (#201) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Emag

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#206) A.Market.hu válasza BlackmMmDog (#196) üzenetére


A.Market.hu
tag

Bármelyik alis üvegfóliával tök jól megy az ujjlenyomat . próbáltam .

Minden napra van egy.....

(#207) A.Market.hu


A.Market.hu
tag

Sziasztok én tegnap vettem egy np 2 t az emagról . .
Szerintem szuper kis telefon viszont ma vettem észre hogy mintha foltos lenne a kijelző .
vannak ilyen sötétebb foltok amik fehér képnél látszanak .
nehéz fotózni de kb . Tud valaki erről valamit ?
[kép]

Minden napra van egy.....

(#208) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

gondolkodom egy NP2 vásárlásán.
Aki már használja néhány hónapja, kérem ossza meg pozitív/negatív tapasztalatát, véleményét. Jelenleg xiaomi-t használok(mi 11i) de váltanék. NP2 a kiszemelt, de samun is gondolkodok.

Köszi aki ír véleményt :))

(#209) Linkin1994 válasza vikla007 (#208) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Én oneplus 10 pro-ról váltottam de megérte.Nem melegszik gyors az os is kiváló.A kamera àtlagos. A töltés lassabb de bőven elég.Én vezeték nélkül szoktam tölteni. Haptic gyengébb de elvileg a 14-es droiddal ez is jobb lesz

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#210) BlackmMmDog válasza A.Market.hu (#206) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Köszönöm!
Nekem is ilyen tokom van, a 182 ft-ot megérte! :DDD

(#211) A.Market.hu válasza vikla007 (#208) üzenetére


A.Market.hu
tag

Én kb mindent is kipróbáltam .
Jelenleg s22 ultra után használom .
Az NP2 t én sokkal gyorsabbnak érzem ,az üzemidő az s22 ultránák max 5 óra volt,én elég intenzíven használom ,ezzel elértem a 8 óra feletti kijelzőidőt .
Nekem minden tetszik ,leszámítva hogy foltos a kijelzőm de ezt majd a szervízben orvosolják .

Minden napra van egy.....

(#212) A.Market.hu válasza BlackmMmDog (#210) üzenetére


A.Market.hu
tag

Ez kb 800 ft volt ha jól emlékszem ,ezekben külön műanyag gombok vannak , szeretem mert sok toknál nagyon kemények a gumi gombok a tok merevsége miatt .
Minden telohoz veszek vagy 10 tokot még akkor sem tart egy mobilfoxos árnál :D

Minden napra van egy.....

(#213) babkukta


babkukta
senior tag

Sziasztok!

Én is egy elégedett NP2 tulaj vagyok :R
Azonban érdekelne, hogy csak nekem halk a Viber és Messenger értesítő hang? Mármint a gyári.

Ha nem a gyári hang van beállítva, akkor hangos, de amint a "megszokott" hangok vannak beállítva, kb fele olyan a hangerő, ezért nem is hallom jól. Természetesen a hang fel van véve.

Továbbá van valahol lehetőség letölteni spéci Nothing csengőhangokat? 😊 Amik kevésbé nintendo szerűek :DDD

Üdvözlettel, Tibi

(#214) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat :)

Érdemes a gyári tokot megvenni? Vagy van jobb?

(#215) babkukta válasza vikla007 (#214) üzenetére


babkukta
senior tag

Nekem van gyári tok, nem jó...csúszik nagyon. Inkább Spigen Ultra Hybrid tokot vegyél :)

Üdvözlettel, Tibi

(#216) vikla007


vikla007
aktív tag

Sziasztok,

Egy szürke NP2-vel beköszönök. Eddig nagyon tetszik :DD.
Már majdnem belaktam. Vowifit yettel alatt hogyan tudom előcsalogatni? Yettel már aktiválta. Már A14 bétán vagyok.

Köszi

(#217) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Kijött a stabil Nothing OS 2.5 - Android 14. Changelog: [kép]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#218) vinpilu válasza LógaGéza (#217) üzenetére


vinpilu
senior tag

Szép lista, délután meg is nézem ezt a frissítést.

(#219) BlackmMmDog válasza LógaGéza (#217) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

nekem még várni kell, de sebaj azt már kibírom :)

(#220) tigerjoco


tigerjoco
tag

Sziasztok!
Jövő hónapban szeretnék én is egy ilyen telefonba beruházni. Viszont van pár kérdésem azokhoz akik már birtokolják a telefont.
1-Ezt írták a tesztben: "Ami viszont nem kényelmes a szemnek, az az alacsony fényerővel történő használat, arra nem érzékenyként is észrevehető a DC tompítás okozta villódzás, a Notebook Check szerint ez a 90 Hz-es PWM miatt van így"
Ez még mindig így van? És ha igen mennyire zavaró?
2-Mennyire kielégítő a fényereje?
3-Olvastam néhány helyen véleményként írták, hogy doboz hangja van. Ti is így vélitek?
4- Feljebb írta egy kollega, hogy fehér képernyőnél foltos volt a kijelző. Más is járt így?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#221) Linkin1994 válasza tigerjoco (#220) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem bőven elég a fényereje alig használom 50% fölött.
A hangjával nekem semmi bajom nincsen.
a 90hz-es pwm engem nem zavar annó a Op 7 prom is ennyit tudott és azzal sem volt bajom.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#222) A.Market.hu válasza tigerjoco (#220) üzenetére


A.Market.hu
tag

Szia
Én írtam a foltos kijelzőt , kicserélte az emag egy újra , nyilván az fizikai hiba volt .

A fényerőnél igazából arra panaszkodnak hogy agresszívan veszi vissza néha a fényerőt sötétebb helyen ,és jelenleg nem lehet kikapcsolni ezt manuálisra , de felírtuk a listába ezt biztos hogy orvosolni fogják .

A maximális fényerő teljesen rendben van , kijelző fronton nem fog csalódást okozni .
Villódzást nem tapasztaltam ennél a telefonnál .

Rohadtul nincs dobozhangja, több száz telefon után mondom ezt , most is volt szerencsém összehasonlítani pl s22 ultrával , egy xiaomi 12 proval, a54 el ,mindegyiknél jobban szól , de nem szól jobban mint egy iphone 12 promax és a feletti telefonnál .
Összességében teljesen jó hangja van .
Ha bármi kérdésed van nyugodtan írd meg .

Minden napra van egy.....

(#223) A.Market.hu válasza LógaGéza (#217) üzenetére


A.Market.hu
tag

Fura míg a bétánál nem tapasztaltam hibát , most a stabil verzió nekem okoz egy kis gondot .
Gmail esetén ,ha jön egy megrendelésem ,és benne vannak az adatok ,pl email cím ,ha rányomok az email címre hogy válaszóljak azonnal kilép a gmail .
De hogy továbbmenjek , ha leszedek egy outlookot és ott is rányomok az emailcímre hogy válaszóljak az is azonnal bezárul és váratlan leállás ír .

Persze megint kipróbálok egy gyári visszaállítást ma , csak az a baj hogy a múlthéten is megtettem más miatt .

Következő nagyobb frissítésbe valószínűleg érkezik a saját galéria amit sokan jeleztünk és még sok finomság .

Minden napra van egy.....

(#224) Luck Dragon

Sziasztok.
Lassan itt sz ideje lecserélném iPhoneom és szembejött velem az a márka .
Teszteket , videókat nézegetve , itt a topicot olvasva egyre szimpatikusabb a készülék .

Bár a vásárlást jövőre tervezem , így a topicot addig is követem .

Egy kérdésem lenne , aki külföldre jár, ütközött valamilyen féle hibába (bármilyen hálózati ) ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#225) babkukta


babkukta
senior tag

Nekem néha belaggol az új rendszer alatt :K
A béta hibátlanul ment. Remélem jön hamarosan rá egy hibajavító frissítés :R

Valaki tud segíteni abban, hogy miért van az, hogy Messenger alkalmazásban néha 1-1 sor (a másik féltől) nem látható, láthatatlan? Be kell teljesen zárnom az alkalmazást, ha vissza lépek, utána válik láthatóvá, amit írt a másik fél. Alkalmazás reinstall nem oldotta meg a gondot. Korábbi telefonomnál ilyen hiba nem volt, az NP2-nél a legelejétől ez fennáll. Az új frissítésnél is tapasztalom ezt, réginél is jelen volt.

Üdvözlettel, Tibi

(#226) RoMix85 válasza A.Market.hu (#222) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Ezt az automata fényerőt hogy érted?! Ki lehet kapcsolni, és maga az auto is tanítható, ha többször fentebb emeled manuálisan, megtanulja.

[ Szerkesztve ]

(#227) tigerjoco


tigerjoco
tag

Ha valaki szeretne ilyen telefont venni, az emagnál igencsak akciósan megveheti.

(#228) Luck Dragon válasza tigerjoco (#227) üzenetére

Csábító :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#229) CyberSoma válasza Luck Dragon (#228) üzenetére


CyberSoma
tag

Én ennyiért elcsábultam és rendeltem egy fehéret, hogy az NP1-et, amit imádok, lecseréljem

(#230) CyberSoma válasza CyberSoma (#229) üzenetére


CyberSoma
tag

Ahogy látom már vissza is tették a korábbi árat az emagon. Ismét 237e Ft. 204e Ft ért szuper vétel volt :R

(#231) Luck Dragon válasza CyberSoma (#230) üzenetére

Ne már, pont mire hazaérek …. ez az én szerencsém :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#232) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Karácsonyi frissítés nálam:DD

(#233) Linkin1994 válasza BlackmMmDog (#232) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Dettó nálam is megjött

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#234) Laurh


Laurh
aktív tag

Milyen gyakran jönnek a frissítések a készülékre? Havonta- negyedévente?

Illetve tapasztaltatok olyan hibát / bugot amit nem javítottak és hosszabb ideig fenntált?

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#235) Linkin1994 válasza Laurh (#234) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Kb kéthavonta szokott jönni sec patch update ami mellett +dolgok is szokták jönni Én pl buggal eddig nem nagyon találkoztam az Android 14 is teljesen stabil és hibamentes nàlam.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#236) BlackmMmDog válasza Laurh (#234) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

kiforrott, hiba nincs :)

(#237) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Gyütt ma egy kis upgrade: Nothing OS 2.5.1a

5G-vel van valakinek tapasztalata? Működik kis hazánkban?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#238) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Nem futottam össze vele. Vodafone

(#239) A.Market.hu válasza LógaGéza (#237) üzenetére


A.Market.hu
tag

Az 5g teljesen stabil .
Yettel , Nyíregyháza.. :R

Minden napra van egy.....

(#240) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulnék a kedves tulajokhoz, hogy androidon van e lehetőség úgy figyelni a másik, jelen esetben családtag pozícióját mint iOS-en a lokátor alkalmazásban? Megmondom őszintén 6 éve almás termékek vannak nálam és a családban is, de 400 ezer Ft-ot már nem vagyok hajlandó kiadni egy telefonért. Ez a termék meg minden szempontból megfelel számomra, ez az egy kritérium van még.

Köszönöm előre is! :))

(#241) Nightfall75 válasza Szabcsizz (#240) üzenetére


Nightfall75
tag

Szia!

Elvileg a Google szolgáltatások között van ilyen funkció.

(#242) LógaGéza válasza Szabcsizz (#240) üzenetére


LógaGéza
addikt

Persze, Maps-on meg tudod osztani a helyzeted mással, és ott tudod látni, hogy ki merre van.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#243) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Köszönöm a válaszokat, még annyi kérdésem lenne hogy folyamatosan osztható? IOS-en ugye ezt egyszer bekapcsolja az ember, és úgy is marad. Bármikor rá lehet pillanatnyi, és élőben mutatja. Tényleg ez az egy dolog tart vissza.

(#244) Tomecho válasza Szabcsizz (#243) üzenetére


Tomecho
csendes tag

Ha határozatlan időre állítod be, akkor folyamatos. Lehet X órát is beállítani. Évek óta használja nálunk az egész család. Google Maps-ben alapértelmezetten mutatja, hogy ki merre van. Google profilhoz van kötve az egész, csak annyit kell beállítani, hogy melyik eszközt "kövesse" a rendszer (Pl.: nekem a telefonomat látják, nem a két tablet valamelyikét).

(#245) minilego


minilego
senior tag

Sziasztok, sajnos sikerült vásárolni egy mdm-es készüléket, az eladó állítólag nem tudott róla. Sajnos a rendszer eléggé pere és például nincsen jelenleg kamera app. Le lehet szedni a gyárit?

(#246) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Új telefon vásárlása előtt állok, s ez az egyik kiszemelt. Samsung s20 fe-t használtam több mint 2 évig, de sajnos elromlott. Amire én használom a telefont: telefonálás, közösségi média, böngésző, navigáció, banki ügyek, fizetés, zene hallgatás, fotózás (nem játszom).
Érdeklődni szeretnék kinek mi a véleménye erről a készülékről a fenti igénybevétel tekintetében?
Térerő ingadozás van, vagy stabil ilyen szempontból (telekomos vagyok)?
A kamera van olyan mint a samsung s20 fe-ben (illetve a képek minődége)?
Sebesség jó (nem akad)?

Minden információ jól jön, mert nem ismerem ezt a készüléket!
Előre is köszönöm a segítséget!

(#247) Linkin1994 válasza pataig (#246) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Telekomosként atom stabil a hálózat.A kamera szerintem korrekt.A sebesség pedig top szeptember óta használom és full fluid az optimalizáció szerintem az eggyik legjobb androidos szinten.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#248) LógaGéza válasza A.Market.hu (#239) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszi, teszteltem mostanában, teljesen stabil BP-n belül a Vodafone.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#249) pataig válasza Linkin1994 (#247) üzenetére


pataig
tag

Köszönöm a választ!
Milyen készülékről váltottál?
A rendszer jól átlátható, könnyű megszokni ?
Akkor nincsenek bármilyen hibák (bugok)?

(#250) Linkin1994 válasza pataig (#249) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Oneplus 10 pro-ról váltottam nekem teljesen megérte.A rendszer az kb stock android egy két helyen van csak piszkálva.Buggal eddig nem találkoztam.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.