Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19051) tildy válasza fokukac (#19038) üzenetére


tildy
nagyúr

Majd egy sör mellett egyszer elmondom ;] ;]

Megint azt látom az itteni írásokból, hogy kívűllálóként állást foglaltok olyan dologban, amit belülről kevésbé látni, vagy másképp látni. Lehet a srácnak van a csajon kívűl is élete, és foglalkozik mással is (pl. tegyük fel wowozik :D ) , csak ez kívűlről nem látszik. Mert kívűlről az látszik, hogy folyton hívja a csajt és viszont (mintha magunkat látnám :D) , közben meg lehet , hogy élik az életüket jól, csak szükségük van a napi többszöri kapcsolattartásra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19052) BloodRay válasza tildy (#19051) üzenetére


BloodRay
veterán

Nagyjából egyetértek veled. :K
Fenntartva továbbra is, hogy őrjítő lehet a folytonos telefonos "kontroll".

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19053) proof88 válasza tildy (#19051) üzenetére


proof88
addikt

Van élete, szokott játszani is, igen... :U Azt én is. De ennyi nem elég.

(#19054) adalbert1 válasza proof88 (#19053) üzenetére


adalbert1
veterán

A barátod (vagy volt osztálytársad) valószínűleg akkor fog ráébredni arra hogy mennyire csak 1 emberrel tölti az idejét ha esetleg annak a kapcsolatnak vége szakad... Tehát hogy totál ki van esve már minden társaságból, esetleg nincs 1 barátja se... Szóval meg kell találni az egészséges egyensúlyt.

(#19055) dragonfx


dragonfx
veterán

A felmelegített káposzta már nem káposzta hanem moslék.......

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19056) Boxiné válasza dragonfx (#19055) üzenetére


Boxiné
tag

Akkor miért eszed?

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#19057) Goose-T


Goose-T
veterán

Ma este találkozom a delikvenssel, ha minden igaz. Nem először találkozunk, de tökre izgulok még most is. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19058) dragonfx válasza Boxiné (#19056) üzenetére


dragonfx
veterán

mert válság van nincs más :D nem tudom....
de nem kéne időt pazarolni.teret kell adni az újnak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#19059) Lirion válasza tildy (#19051) üzenetére


Lirion
addikt

"Lehet a srácnak van a csajon kívűl is élete, és foglalkozik mással is (pl. tegyük fel wowozik )"
Tehát nincs élete. ;]

Bloodray: Igen, majd ha már nagyon közel leszek a 30hoz, akkor megfontolom, hogy megmaradjan egy nő mellett, most viszont nem fogok letáborozni az első csajnál, akinek tetszek. Az időmnek elég nagy részét töltöm így is csajokkal, akkor már legyen változatos a dolog. :)
Na persze egy (vagy több) kúrópajtitól nem zárkózok el. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19060) tildy válasza Lirion (#19059) üzenetére


tildy
nagyúr

De van de van de van! :DDD
Amúgy az állandóan egymás nyakán levés tényleg nem jó, kell néha privát szféra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19061) BloodRay válasza Lirion (#19059) üzenetére


BloodRay
veterán

Arról speciel nem tudom ki beszélt, hogy le kell táborozni az első csajnál akinek megtetszel... :U
Az meg könnyen megeshet, hogy mire "nagyon közel leszel a 30-hoz" már elszalasztottad a tökéletes partnert.
Peace és jó csajozást! :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19062) Wolverine válasza tildy (#19060) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha Lirion az, akire gondolok, akkor ő egy ex-HC rogue, elsőrangú theorycrafter ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19063) Lirion válasza BloodRay (#19061) üzenetére


Lirion
addikt

3at már elszalsztottam, ezek után nem hiszem, hogy ne találnék még egyet, aki hasonlóan tökéletes. Túl van értékelve ez a "nagy Ő" meg "Az igazi". Minél több lánnyal találozol, annál inkább leértékelődik ez a nagy tökéletesség meg összeillőség, rájösz, hogy a legtöbb nővel nagyon is jól tudod magad érezni akár rövid, akár hosszabb távon is, mivel a boldogságot nem ő adja meg neked, hanem te magadnak. Vagyis egy teljes értékű férfinál ez lenne természetes, de a férfiak nagy része tele van önértékelési zavarokkal, önbizalomhiánnyal stb és azt hiszik, hogy majd egy bnővel milyen fasza lesz az életük és ezért görcsösen ragaszkodnak az igazihoz, ha meg úgy érzik, megtalálták, semmiképpen nem akarják elengedni.
Ez persze az én személyes véleményem, személyeskedésektől mentes, még ha nem is feltétlenül tűnik annak. :)

[ Szerkesztve ]

(#19064) Lirion válasza Wolverine (#19062) üzenetére


Lirion
addikt

Nem csak theorycrafter, de hc-raider és hc pvp-s is volt az az ex-HC rogue. ;) Az accomat 2,5 éve eladtam, azóta 180at fordult az életem és egyáltalán nem is hiányzik a wow. Nem csak az időt rabolja, de drága is. Ráadásul arra pazaroltam el asszem 3 évet a fiatalságomból, volt/van mit behoznom. :D

(#19065) Boxiné


Boxiné
tag

A Danubiuson hallgatom a kívánságműsort. Betelefonált egy fickó a következő szöveggel:
"XY vagyok, a feleségemnek kérném Gáspár Lacitól a Kikötő című számot, és azt üzenem neki, hogy van egy barátnőm, és megcsaltam vele. Ne haragudjon."
:Y Hát ehhez pofa kell! :(((

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#19066) orbano válasza dragonfx (#19058) üzenetére


orbano
félisten

teret kell hát. csak ugye az nem olyan könnyű... "nincs más", "nem tudom", hát igen, az érvek azok érvek :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#19067) Bibby válasza Lirion (#19063) üzenetére


Bibby
addikt

Itt most hirtelen két téma keveredik...a kiinduló eset az volt hogy sziámi ikreset játszik egy pár.

Ελευθερια η θανατος

(#19068) Wolverine válasza Lirion (#19064) üzenetére


Wolverine
félisten

Jahh, emlékszem :) Mondjuk egy 4 éve kiadott játékot 2,5 éve eladni és korábban 3 évet rákölteni - ez nekem nem jön össze matematikailag :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19069) orbano válasza Bibby (#19067) üzenetére


orbano
félisten

amiből következik, hogy túl sok figyelmet szentel egy emberre, amiből következik, hogy pofára fog esni, és úrrá lesz rajta az "Az Igazi" szindróma :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#19070) adalbert1 válasza Boxiné (#19065) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ha már bebukott a dologgal lehet hogy így próbál bocsánatért esedezni... ;]
Ha meg így vallja be akkor szimplán hülye... :DDD
Mindenesetre elég érdekes ízlésre vall hogy egy GL számmal kér valaki bocsánatot, van kismillió jobb előadó akik a romantikus témákat ezerszer jobban megfogalmazták.

(#19071) Lirion válasza Wolverine (#19068) üzenetére


Lirion
addikt

Mea culpa, szar vagyok matekból. :D 1.5 éve adtam el kb, 2007 utolsó negyedévében.

(#19072) tildy válasza Wolverine (#19062) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy én mennyire utálom a rugókat :((( Alattomos népség . :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19073) BloodRay válasza Lirion (#19063) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudom... lehet azért valami abban amit írsz, de úgy látszik ez is egyénfüggő azért.
Én is elég sok lánnyal voltam együtt rövidebb ideig de csak a mostani barátnőmnél érzem a pluszt és először igazán azt, hogy valóban Szeretek valakit. Pedig külsőre az összes barátnőm tökéletesnek mondható volt. Olyat találni aki valóban tökéletesen passzol az emberhez minden téren nem olyan könnyű...
Ami meg a boldogságot illeti, azt sem csak én "adom" magamnak, igencsak sokat kapok Tőle is. Önbizalomhiányom pedig csöppet sincs. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19074) Bibby válasza orbano (#19069) üzenetére


Bibby
addikt

Sőt olyan példát is ismerek, hogy a lány nem akar este kimozdulni a barátaival, mert akkor meg kellene engednie hogy a fiú is menjen. És ezt cseppet sem akarja, itt meg már alapvető bizalomhiány is van az egészben, ennyit ezekről az összetapadt emberekről. :)

Ελευθερια η θανατος

(#19075) tildy


tildy
nagyúr

Amúgy érdekes ez a szeretet -szerelem dolog. Meg hogy ki mit tart szerelemnek, meg milyen illuzió él erről az emberben...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19076) Csakénvagyok válasza Boxiné (#19065) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jesszus, mekkora arc

(#19077) Goose-T válasza Goose-T (#19057) üzenetére


Goose-T
veterán

Hát, nem mindig jönnek össze a dolgok úgy, ahogy az ember szeretné. :F Kicsit húzós ez a kéthetes csúszás, ami most közbejött, de a körülmények ismeretében még éppen tolerálható.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#19078) tibi666


tibi666
senior tag

sziasztok!

nagyon magam alatt vagyok. az tetézi a helyzetet, hogy több milliós kár ért (ellopták az autóm), de igazából lényegtelen, majd veszek másikat. az viszont jól jellemzi, hogy milyen állapotban vagyok, gondoltam elmegyek egy kurvához, hogy feldobja egy kicsit a hangulatom. el is kezdtük ahogy rendje és módja, de 5 perc után felöltöztem és hazajöttem, mielőtt elsírtam volna magam.

egyedül szar az élet. nagy szerelmes típus vagyok. rengeteg emberrel érintkezem a mindennapjaim során, nagy részük nő. de mindig olyanokba zúgok bele, akiknél nincs esélyem különböző okokból. vagy foglaltak, vagy szimplán nem vagyok az esetük. humorérzékem jó, nem nézek ki rosszul, pénzem van. hiába hozhatnék haza sok csajt, csak azért, hogy legyen, nem akarok kapcsolatot.

társra lenne szükségem, igazából az lenne a legjobb, ha válogatnék a sok közül, hogy ki felel meg, de nem tudok. van egy kettő, aki nagyon leköti a figyelmem, egyszerűen nem tudom elfogadni azt, hogy nem az enyém. éjjel álmodtam. vele. átölelt, az enyém volt. nem szoktam emlékezni az álmaimra, ennek mégis minden mozzanatára emlékszem. szörnyű.

és hiába megyek el bulizni, hiába fogyasztok el töménytelen mennyiségű piát, a vége mindig ugyanaz. vagy egyedül megyek haza, vagy nem azzal, akivel tényleg szeretnék.

(#19079) Boxiné válasza Csakénvagyok (#19076) üzenetére


Boxiné
tag

"Jesszus, mekkora arc"
Az. Kis porszem, hatalmas pofával. :(((

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#19080) glutamin válasza Lirion (#19063) üzenetére


glutamin
őstag

Ezzel nagyvonalakban egyetértek. Először az embernek magávan is rendben kell lennie és akkor nem lesz gond a kapcsolatteremtéssel sem. Illetve fordítva nem működik igazán, nem egy kapcsolat hozza meg általában a lelki békét, egyensúlyt stb.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#19081) frame>24 válasza tibi666 (#19078) üzenetére


frame>24
addikt

Hát az alkohol + bulitól max. annyit várj, hogy smaci valami hasonló állapotú macával, sok egyéb pont a pia miatt úgyse menne. Aztán ugye másnap lehet találgatni, hogyan ismerkedtetek meg, és miről is vót szó egyáltalán?...

A többire nem tudok érdemben reagálni, ezzel gyakran más is szív, nehezen jön össze, hogy az szeret beléd, akibe te is...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19082) tibi666 válasza frame>24 (#19081) üzenetére


tibi666
senior tag

a bulizást azért írtam, hogy attól sem érzem magam jobban, mivel mind ugyanúgy végződik. nem azzal vagyok, akivel szeretnék.

(#19083) Csakénvagyok válasza tibi666 (#19078) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Szerintem már ott elrontod hogy azt hiszed jó a humorérzéked, jól nézel ki, stb.

(#19084) tibi666 válasza Csakénvagyok (#19083) üzenetére


tibi666
senior tag

miért is?

(#19085) Lirion válasza tibi666 (#19078) üzenetére


Lirion
addikt

"de mindig olyanokba zúgok bele, akiknél nincs esélyem különböző okokból. vagy foglaltak, vagy szimplán nem vagyok az esetük. humorérzékem jó, nem nézek ki rosszul, pénzem van."
Az, hogy van pénzed nem számít, az se, hogy jól nézel ki.
Olyan nincs, hogy vkinek nem vagy az esete, hogy jelenthetsz ki ilyet, ha nem is próbálkozol? Persze lehet, hogy 1-2 órás beszélgetés után sincs meg a kölcsönös vonzódás, de pár hónap után lehet restartolni. Rengeteg ilyen sztori van, hogy x meg y nem szerették egymást, utána évekig nem találkoztak, aztán meg összeházasodtak.
És (ezért most biztos sokan megköveznének :D) az sem akadály, hogy vki foglalt. Csak ha már gyereke van a nőnek, akkor lehet azt mondani, hogy foglalt, addig meg szabad a pálya. Ha hűséges a lány, úgyis lekoptat, de lehet, hogy veled sokkal jobban érzi majd magát és ezzel jót teszel neki. Illetve abban az esetben tabu a csaj, ha barátnak, rokonnak a bnője.

Egyébként te tulajdonképpen mit vársz most? Tanácsot, hogy hogy hódítsd meg a szíved vágyát vagy csak elsírtad a bánatod?
Amúgy a humorérzék jó, önbizalomra gyúrjál és viselkedj úgy, mintha a csaj nem különösebben tetszene. Éreztesd vele, hogy a kegyeidért neki is tennie kell, nem dobod magad csak úgy a lábai elé azért, mert formás, feszes a segge.

(#19086) adalbert1 válasza Lirion (#19085) üzenetére


adalbert1
veterán

mert formás, feszes a segge
És ha még a mellei is álomba illőek? :U ;]

(#19087) frame>24 válasza Csakénvagyok (#19083) üzenetére


frame>24
addikt

aranyköpés! :DDD (kissé bátor)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#19088) tibi666 válasza Lirion (#19085) üzenetére


tibi666
senior tag

de próbálkozom, nem is csak 1-2 órát. inkább napi 1-2 órát.
az engem sem érdekel, ha valaki foglalt, de jellemzően mindig a hűséges típust fogom ki ezekből. ez persze nem gond, hisz komoly szándékaim lennének. de ha jól meg kellett küzdeni a hölgyért, akkor sokkal inkább megbecsülöm.

csak leírtam a bánatom :)

[ Szerkesztve ]

(#19089) Csakénvagyok válasza tibi666 (#19084) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Lirionhoz csatlakoznék, mondjuk nálam azért konzervatívabb a foglalt szó jelentése. Kisebb pofa, több önbizalom (a kettő nem ugyanaz, ne tessék összetéveszteni).

frame>24 Nem bátor, csak általában jólmegaszondom

[ Szerkesztve ]

(#19090) Lirion válasza adalbert1 (#19086) üzenetére


Lirion
addikt

Hétvégente el járok bulizni, a két kezem és a két lábam is kevés arra, hogy az ilyen lányokat összeszámoljam, akkor miért adjam oda magam az egyiknek a külseje miatt? Ha nem rendelkezik olyan tulajdonságokkal, amik nekem fontosak egy nőben, akkor szevasz. :)

(#19091) adalbert1 válasza Lirion (#19090) üzenetére


adalbert1
veterán

Persze tény hogy kiindulási alapnak jó ha ezek rendben vannak. :))

(#19092) Kokkantas válasza Lirion (#19064) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nem drágább, mint bulizni járni, vagy akármi más elfoglaltság.

(#19093) Lirion válasza Kokkantas (#19092) üzenetére


Lirion
addikt

Anyagi értelemben lehet, de amit wow-ra pazarolsz időt, azt már soha többé nem tudod visszaszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#19094) orbano válasza Kokkantas (#19092) üzenetére


orbano
félisten

ráadásul egy buliban meg van az esélye, hogy becsajozz :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#19095) orbano válasza tibi666 (#19078) üzenetére


orbano
félisten

gondolkodj el azon, miben viselkedsz másképp azokkal a csajokkal, akiktől akarsz valamit. biztos vagyok benne, hogy errefelé van a probléma megoldása, pláne, ha szép, okos és jófej vagy :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#19096) Kokkantas válasza orbano (#19094) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Buliban sok ember van, hangos zene stb. Egyiket sem szeretem. Házibuliban meg nem lehet csajozni, mert ott csak ismerősök vannak. Mondjuk múltkor sikerült, de az más tészta.

Lirion: A tv nézés idejét pazarlom wow-ra. Szóval semmit sem veszítek. hétköznap este nem megyek semerre.

[ Szerkesztve ]

(#19097) lorcsi válasza Kokkantas (#19092) üzenetére


lorcsi
veterán

egy wow dobozt biztos jobb megfogni, mint egy csaj.....bármijét :DDD

(#19098) Kokkantas válasza lorcsi (#19097) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Biztos vannak elvetemültek akiknek igen. ;]

jelen esetben teljesen feleslegesnek tartom egy barátnő meglétét, úgyis csak a baj lenne vele... ;]

(#19099) Boxer001 válasza lorcsi (#19097) üzenetére


Boxer001
veterán

Jeee wowozzunk, az aztán a jó elfoglaltság élet helyett...pfff, inkább nem szólok semmit. :U

(#19100) tildy válasza Lirion (#19093) üzenetére


tildy
nagyúr

Ennyi erővel minden pazarlás. Amit alvásra ppazarolsz időt, azt sem tudod visszaszerezni.Amúgymeg csajjal együtt kell wowozni :D
Boxer: semmi gond nicns vele, ha mértékkel csinálja az ember, akkor olyan mint más hobbi.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.