Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#801) kapcs-ford válasza Pompi (#799) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Egér támogatás is lesz tuti! :C

Aláírás

(#802) Killberk


Killberk
aktív tag

Lehetőségem volt kipróbálni Wii-t 6-7 haverral. Eléggé tetszett. Szerencsére volt projektor is, úgyhogy kellőképpen nagy volt képméret. Főleg teniszeztünk meg baseballoztunk. Ez utóbbi jónéhány órára lekötött minket. Az elején még az volt nehéz, hogy jól meg tudjuk ütni labdát, végéfelé meg mikor rájöttünk hogy van dobóhiba is, az hogy ne üssünk labdára, mikor béna a dobás. :) Bowling meg golf annyira nem jött be. Golfba tök nehéz volt kicsiket ütni, nem éreztem elég precíznek hozzá érzékelőt. Boxolni sajnos nem tudtunk, mert nunchakuk nem voltak ott. Volt még valami autós játék, ami szintén nem volt túl meggyőző. Összeségében jó konzol, de nagyobb kijelző meg társaság eléggé fontos hozzá szerintem. Bár Paper Mario az jó lehet egyedül játszva is.

[ Szerkesztve ]

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#803) Kaoru


Kaoru
aktív tag

aki használja wii freindset, annak az enyém:

7514 6167 9699 5265

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#804) Peat;)


Peat;)
veterán

Godfather is jó egyedül. Nekem meg van véletlenül egy eladó példányom :B akit érdekelne privát, vagy apróhirdetésben is megtalálja.

(#805) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Nekem eddig ezek jöttek be: CallOfDuty, RedS; Big Brain Academy

Aláírás

(#806) chamo


chamo
csendes tag

van eladó wii sok extrával
aki akar egyet az privizzen :))

http://s2.battleknight.hu/index.php?loc=hire&ref=MjM3NzIw

(#807) Frenky87


Frenky87
aktív tag

üdv

tuner kártya video-bemenetére rá szabad kötni a wii-t? kipróbálnám a napokban, hogy milyen, viszont tv-m nincs :)

///

(#808) Pompi válasza Frenky87 (#807) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nyugodtan kössd rá, mennie kell így.

Feel Good Inc.

(#809) Frenky87 válasza Pompi (#808) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Köszi!

///

(#810) Frenky87


Frenky87
aktív tag

behalás mekkora dolog ez a wiiiii

jujjjdejóóó

///

(#811) Frenky87


Frenky87
aktív tag

na... ez szép... kikapcsoltam, most meg nem kapcsol be. nyomom a power gombot, és nem reagál. olyan, mintha nem kapna feszültséget. náaltok volt már ilyen probléma?

/a gép használt, előző tulaj azt mondja, nála nem volt iylen probléma... meg hát az előbb még ment/

pls help, nem az enyém a gép, csak az üzletet kellett lebonyolítanom + kipróbálni, hogy működik-e :O

///

(#812) Frenky87 válasza Frenky87 (#811) üzenetére


Frenky87
aktív tag

arra gondolok, hogy a táp lehet a ludas... 5 percre nem tudna valaki kölcsönadni 1et?

vagy egy jó szervízt, akik csütörtökig megcsinálnák nekem... nagyon égő lesz, ha megyek haza, a 75k-s Wii meg csak egy doboz szart ér :(

///

(#813) Peat;) válasza Frenky87 (#812) üzenetére


Peat;)
veterán

Már többször olvastam ilyen problémát. Egyszer szerviz lett belőle, de többször is láttam hogy a teljes áramtalanítás (huzamosabb ideig kell áramtalanítani) megoldotta a problémát. Mintha itt a fórumon is lett volna vkinek ilyen gondja, keresgélj a fórumban, nincs annyira sok hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

(#814) rudi válasza Peat;) (#813) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, nekem volt ilyesmi. 30 perc áramtalanítás után újra ment, azóta semmi baja.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#815) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Okés, probléma elhárult :) visszamentem Rudi hozzászólásáig, aztán meglett az ellenszer. Köszi fiúk!

Kicsit levert a víz, hogy nem is az enyém, meg 2 órája van meg, aztán már rossz lenne...

De nagyon jók a játékok :)

///

(#816) Zenty


Zenty
őstag

megújolt a wiihun.hu lehet véleményezni :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#817) Peat;) válasza Zenty (#816) üzenetére


Peat;)
veterán

grat hozzá, kifejezetten igényes képet mutat és ahogy láttam a látogató is több

(#818) tjaczko


tjaczko
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek, vettem egy wii-t kicsippelve. Nem tudom milyen chip van benne, PAL-os játékok mennek. METROID Prime 3 (PAL) frissitett 3.1E szoftverre.
Minden játék megy ezzel nincs gond. Csak az internetre akarom rárakni, wifi routeren keresztűl. Viszont ha be akarom kapcsolni a WIFICONNECT24-et akkor valamit kiír és nem megy fel akkor sem a chanelekre.

Valaki tud nekem segíteni.

JamesTom

(#819) rudi válasza tjaczko (#818) üzenetére


rudi
nagyúr

Állítsd az Wii országát mondjuk Angliára.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#820) tjaczko válasza rudi (#819) üzenetére


tjaczko
csendes tag

Köszi.

JamesTom

(#821) Zenty válasza Peat;) (#817) üzenetére


Zenty
őstag

thx :)
jó sok meló volt vele, és van is.., és igen a látogatók is jóval többen vannak - de hogy most maga az oldal miatt vagy a nyereményjaték? Az kérdéses :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#822) @rglaaf válasza Zenty (#816) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát ez szép munka grat :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#823) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Érdekes eset történt/történik a wii-vel ami nálam volt pár napja (már nincs nálam, de a közelemben van és hát a tulaj hív párszor, hogy ez és ez van)

Meg tudom különböztetni a 2 joy-t, mivel az egyiken van egy kis karc. Szóval ha a karcos joy az 1-es kontroller és a normál a 2-es, akkor a Wii Sportsban kifagy, mikor a 2 játékos módot választom ki, akármelyik játéktípus alatt (a Mii-választót már nem érem el, mert kimerevedik a kép, nem írja, hogy hiba lenne, egyszerűen fagy). Viszont ha fel van cserélve a joy és a normál az 1-es, a karcos a 2-es, akkor normálisan működik. :Y

Másik: létezhet az, hogy a mod-chip egyik napról a másikra megadja magát? Elindulnak a játékok, de játék közben fekete képernyőn fehér betűkkel bejön egy szöveg, hogy vegyem ki a lemezt, majd nyomjam ki a gépet (5mp-s power-ral kapcsol csak ki, resetre, normál power-ra nem reagál)... blablabla. (azt vettem észre, hogy leáll az olvasás a lemezről, 1mp és bejön ez a hibaüzi)

A gép használtan lett vásárolva. Az előző tulaj még nem frissítette, de szerinte frissíteni kellene, biztos amiatt van ez a 2. hiba (szerintem meg nem, mivel tegnap még mentek a játékok, ma már nem). Még hiszek neki, mivel ez az első wii, amivel találkoztam életemben.

Nektek is hangos a lemezmeghajtója? Nagyon "berreg" és tuti, hogy nem a venti, mert csak akkor, ha van benne lemez.

Fontos a nethez, hogy Wii LAN Adapteren keresztül menjen rá a net? Nem jó egy szokványos USB-Ethernet Adapter?

ADSL modemről közvetlenül mehet, vagy kell egy router hozzá?

///

Bocsi a sok kérdésért, de asszem itt van elég hozzáértő ember :)

///

(#824) @rglaaf


@rglaaf
veterán

nem tudja vki a sims castaway milyen nyelveken és felirattal jött ki ?

PSN:BiZzare_0 ️

(#825) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Ma bevittem a konzolstúdióba a wii-t, hátha ők tudnak vele kezdeni valamit. Azt mondták, ha drive vagy alaplap hiba, akkor alkatrész hiányában nem tudják vállalni. Kicsit elszomorodtam... én intéztem a gépet... és hát kezd úgy tűnni, hogy befürödtünk :(

///

(#826) kapcs-ford válasza Frenky87 (#823) üzenetére


kapcs-ford
őstag

2,Berreg? Szétment a meghajtó, mondhatni típushiba és átlag 6-8hónap után jelenkezik (több játszás esetén hamarabb ugye.

1,Itt sok a hibalehetőség,pl.
Forrasztásnál túlmelegítés, rosszul érintkezik a chip (ez gyakori).
Csip nem szokott tönkre menni.
Gondolom a Wiisports eredeti tehát az egész problémát a 2-es adja.

Aláírás

(#827) Frenky87 válasza kapcs-ford (#826) üzenetére


Frenky87
aktív tag

kúúl... most h visszahoztam a konzolstúdióból a gépet, nincs baja (elvileg nem csináltak vele semmit /nem is kellett fizetni/ )... a berregés azért megvan... de nemtom, később mit fog produkálni. míg itt van bp-n a gép jó lenne megcsináltatni, de ha egyszer nincs baja... nemtom mitévő legyek. szerinted?

///

(#828) Kaoru válasza Frenky87 (#827) üzenetére


Kaoru
aktív tag

a berregés meg a fagyás a rossz minőségű dvd lemeztől van.
Sony-t meg Verbatim minuszosat szeret, 4x sebességnél gyorsabban nem éri meg megírni.
Én akkor jöttem rá, amikor majd belehalt a wii-m a Philips -os LightScribe DVd-be, nem akartam elhinni, h ennyira szarul csinálták meg a játékot, kiírtam verbára is, és csodák csodájára halkan, probléma mentesen tudtam vele játszani.

[ Szerkesztve ]

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#829) Frenky87 válasza Kaoru (#828) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Most a tLoZ-TP Narancssárga sütis Verba minuszra ment (4x, Plexi), az elején kicsit berregett... erre meg lemerült az elem :D szóval a game holnapig kilőve. Nektek mennyit bír az elem? Érdemesebb akksit rakni bele?

[ Szerkesztve ]

///

(#830) kapcs-ford válasza Frenky87 (#827) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Érdekes... (lehet hallani kellene azt a berregést..) mindenesetre nem normális dolog egyik chipnél sem találkoztam még ezzel. Nálam a ridisk - os lemezek váltak be, verbatim-al bajok voltak. Nero-val írj 4x-esen.
Várjunk csak azt írtad ,h az eredeti játékkal vannak gondok.. akkor pedig csak a drive-lesz vagy csak egy fejkalibrálás.
(passzold el)

Aláírás

(#831) Frenky87 válasza kapcs-ford (#830) üzenetére


Frenky87
aktív tag

eredeti játéknál 1x volt fekete, error-os fagyás. meg volt/van az a kontroller-ből eredő fagyás (nem mindegy, melyik kontroller az elsődleges, de ezt írtam) aminél "odafagy a kép"

8-as neroval írtam, 4x-esen. Én sem a chipre gyanakszom. Általában a lemezeket elsőre feismeri, csak a játékban voltak néha gondok.

/a fiú, aki kapta már tisztára odavan, már másfél hete megvettem a gépet neki, abból össz. 3 napot használta, mivel hoztam a gépet Pestre. eladni nem lehet, a végére kellene járni a dolognak/

///

(#832) tjaczko


tjaczko
csendes tag

Siasztok!

Openwii chippel lenne a kérdésem. Ha ez van benne mennek az NTSC játékok. Gubanc lehet velük?

JamesTom

(#833) tjaczko


tjaczko
csendes tag

Siasztok!

Openwii chippel lenne a kérdésem. Ha ez van benne mennek az NTSC játékok. Gubanc lehet velük?

JamesTom

(#834) Peat;) válasza tjaczko (#833) üzenetére


Peat;)
veterán

Tudtom szerint minden chippel gubanc lehet NTSC játék esetén :U
Azt meg pláne nem értem, hogy ha valaki már chipeli a gépet és cseszik kifizetni a játékot akkor miből állna megvárnia a PAL verziót és azt letölteni a torrentről :U

Egyébként wiihun.hu-fórumban kérdezd meg, ott konkrét választ is kapsz talán

[ Szerkesztve ]

(#835) kapcs-ford válasza tjaczko (#833) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Miért pont openwii :F

Wiifree: support ntsc

Aláírás

(#836) vizcsap


vizcsap
tag

Helló!
Úgy tűnik h nemsokár fogok egy Wii-t venni, de nem vok biztos a dolgomban. Vannak rá értelmes, normális játékok amik nem a 6éves korosztálynak készültek?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#837) Frenky87 válasza vizcsap (#836) üzenetére


Frenky87
aktív tag

3 20 éves épp az előbb izzadta szénné magát a WiiSportsban :DD /tehát nem csak 6 éveseknek való/

Manhunt 2 asszem eléggé adult
NFS PS-t nem csak 6 évesek nyomják
Kororinpa is jó mindenkinek
Resident Evil Wii se igazán a kicsiknek való
COD 3 se annyira gyerekes
Rayman Raving Rabbids 1-2 szerintem beteg... nem adnám kisgyerekeknek :D

Ez csak pár játék, közülük 1-2 a top nálam.

Ha sokszor van lehetőséged multizni, akkor nem lesz gond... viszont egyedül unalmas tud lenni szerintem. (LoZ-TP -n én pl majdnem elaludtam... biztos jó, de nem nekem... )

///

(#838) bLaCkDoGoNe válasza vizcsap (#836) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kollega által felsoroltakon kívül ott van rá pl. a Mortal Kombat Armageddon (ma kb. egy délutánig volt nálam kölcsön), ami minden, csak nem gyerekeknek való játék. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#839) vizcsap válasza Frenky87 (#837) üzenetére


vizcsap
tag

Vannak a körömben páran akik majd átjöhetnek és zúzhatjuk egymást, de ha ők nincsenek, akkor lehet ezeket a játékokat neten nyomni?

A WiiSports/Play az alap, ezekkel nincs is gondom, de ezeken kívül eddíg nem nagyon találtam (igaz, nem is keresetem annyira) olyan játékot, ami szerintem le tudna kötni. Bár a Manhunt-al biztos elszórakoznék egy darabig :DDD

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#840) bLaCkDoGoNe válasza vizcsap (#839) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szvsz ez a konzol elsősorban nem arra van, hogy egyedül játssz vele.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#841) tjaczko


tjaczko
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem Openwii chipel kapcsolatban segíteni?

Köszönöm

Tamás

JamesTom

(#842) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

van egy eladó új komponens kábelem, nem kell valakinek? [link]

(#843) kapcs-ford válasza tjaczko (#841) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Nem olvasol hozzászólást? :)

Mindegy ezt nem neked írom hanem az érintetteknek:

Én nem görcsölnék az openwii-vel minthogy kiskárt tesz a konzolban az új mario galaxy és ez az összes freesourc-re vonatkozik kivéve a Yaosm 1.9-re.
Tehát wiifree is kilőve. Ez inkább arra a srácra vonatkozik aki wiininját fizetett a konzolboltban és kedvesen wiifree-t raktak neki bele. Spórolunk a vevőn kacok..
Tehát rakja be a gépébe a mario galaxy-it lefut a frissítés és hát kakukk .. viheti is vissza a konzolját.

Aláírás

(#844) ans válasza kapcs-ford (#843) üzenetére


ans
aktív tag

Mi az a kiskár?

(#845) Daweee


Daweee
őstag

Hello
Karácsonyra szeretnék Wii-t venni, és a kérdésem hogy az alapcsomagban (sports-os) van-e nunchuck? mert itt azt írtátok, hogy nincs, de egy csomó webshopban írják hogy van hozzá. Mi az igazság? :D

(#846) rudi válasza Daweee (#845) üzenetére


rudi
nagyúr

Alap csomagban egy nunchuck és egy normál kontroller van. Célszerű venni melléjük még egy párat, de a legjobb ha legalább az alap kontrollerből van négy.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#847) Daweee válasza rudi (#846) üzenetére


Daweee
őstag

köszi, tervben van minimum egy pár -ha nem több- +kontroller, de per pill még a 60K-s alapgép is necces, szóval majd később :(

(#848) iday


iday
aktív tag

Chipelt már valaki nintendo wii-t?
Utána azonnal kell olvasni az irt lemzeket?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#849) rudi


rudi
nagyúr

Srácok! Legyetek szívesek befejezni a Wii chipeltetésével kapcsolatos témát, ugyanis az alapelvek szerint tiltjuk a warezt, ez meg eléggé közel van hozzá. Aki tovább folytatja, az először ideiglenes majd végleges kizárás jutalmában részesül.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#850) iday


iday
aktív tag

Ezt nemtudtam.
Meg se szolaltam. :U

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.