Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

hehe, meg van a cucc... a box-tól többet vártam (nem úgy üt ahogy akarom) de lehet még nem kezelem jól.. A Wiisports DVD-t elég rendesen pörgeti fullon, olyan mintha hamar elkopna ezért a jövőhéten rendelem bele a chip-et a biztonsági másolatokhoz! :DDD

Aláírás

(#352) Peat;) válasza kapcs-ford (#351) üzenetére


Peat;)
veterán

A boxot elbaszták kicsit. Legalábbis remélem és nem az irányítónak vannak korlátai, ami kiütközött :) tenisz rácáfol erre az nagyon ok. Teniszben én is 1700 körül tartok, 1-2 naponta benyomom 1 órára :)

(#353) rudi válasza Peat;) (#352) üzenetére


rudi
nagyúr

Nincs a box elb@szva, csak nem mindenféle varázsütésekkel, horgokkal, felütésekkel, hanem elhajlásokkal és blokkokkal kell operálni (akárcsak a valós boxban), és fontos a jó ritmus is :) Aki elkapja a fonalat, annak fél perc elég a legkeményebb ellenfél megfektetéséhez.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#354) kapcs-ford válasza rudi (#353) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Kár hogy nics horog meg a padlón ütés.. :DDD

Postafiókot hol tudok létrehozni hogy ha levél érkezik akkor villogva jelezzen?

Aláírás

(#355) Peat;) válasza rudi (#353) üzenetére


Peat;)
veterán

Más az ízlésünk :) sokat nyomtam már abból is 1600-1700 körül vagyok, de nekem nem tetszik hogy a ritmust kell elkapni..ha elkezd ütni az ellen akkor a keményebbeknél muszáj elhajolni, addig nem lehet visszaütni. Ritkán nézek valódi boxot de ott vicces lenne az ilyen :) A másik ami nem tetszik, hogy csak az egyenes ütéseket tudom pontosan oda bevinni ahova szeretném, a felütést nehezen tudom megcsinálni, a horgot meg szinte csak jobb kézzel, nunchukkal valahogy nem igazán megy nekem. De jobbal sem mindig ott is számít a pontos ritmus elkapása, azonkívűl meg nem tudom jól irányítani hogy fejre vagy testre menjen. (általában ballal elkezdem ütögetni finoman aztán a nagy horog a taktikám, meg persze amikor belassul és kikerülöm a csórikát akkor kapja a dolgokat :) )
Meg mintha lennének kombók is, na azokról már letettem, de néha sikerül egymás után gyorsan olyan 3-at ütni. Tegnap meg olyan ellenfelem volt, ami össze vissza jó sok ütésfajtás kombinációkat gyakorolt rajtam :D

kapcs-ford: van horog, ha nálad is azt a parasztlengőset jelenti ez a szó, (kocsmabunyós bud spenceres zúzdát) csak nehéz főleg eleinte :)

[Szerkesztve]

(#356) Zenty válasza Peat;) (#355) üzenetére


Zenty
őstag

Áh az igazi box ez lesz:
[link]
(persze nem ilyen grafal :D)
Csak rakjanak bele még onlinet és kassza siker wii-n!


[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#357) Zenty válasza Zenty (#356) üzenetére


Zenty
őstag

uh ez még jó movie!!!
[link]
Nálam is tuti rocky tiger zene megy majd game allat :DD

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#358) kapcs-ford válasza Zenty (#356) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Igen ez hasonlít a box-ra! :D

Aláírás

(#359) rudi válasza Peat;) (#355) üzenetére


rudi
nagyúr

A valódi világban nem olyan ám a box, hogy kiáll két ember és addig vagdossák egymás telibe fejen és testen, amíg az egyik készen nem lesz. Az ütések döntő többsége elől kitérnek vagy hárítják. A ritmus és jó ütemű védés-támadás szintén alap dolog, a legalapabb. Szerintem ezek elfogadhatóan meg vannak csinálva a Wii-s boxban. Nem tudom, próbáltad-e valós ellenféllel, de úgy sokkal (sokkal-sokkal) szórakoztatóbb.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#360) rudi


rudi
nagyúr

A bowlingot feltaszigáltam 1148-ra, legjobb teljesítményem 223 pont, de átlagban 190 teljesítek. Van valami biztos trükkötök strike dobásra? Nekem ugyanaz a dobás egyser kaszál mindent másszor meg csak 8 fa lesz belőle. Dobtam egy olyan 4-es strike sorozatot, amiből mind a 4-et másképp céloztam és engedtem el, szóval ötletem sincs, mi lehet a nyerő startégia.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#361) rudi


rudi
nagyúr

Kérdés: látott valaki valahol HD komponens kábelt Wii-hez? Ha igen, hol és mennyiért.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#362) Zenty válasza rudi (#361) üzenetére


Zenty
őstag

HA jól rémlik sg-én minth árulna egy gyerek ,de aproneten is hirdett ha mindenigaz?
Máshol nemnagyon láttam

Guild Wars - Zenty a survivor

(#363) rudi válasza Zenty (#362) üzenetére


rudi
nagyúr

Találtam egyet 4500 forintért, bár nem eredeti Nintendo [link]. A hirdetést is megtaláltam pár helyen.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#364) sulyokit


sulyokit
csendes tag

Csak nekem okozott gondot a wifi beüzemelése? :)

(#365) rudi válasza sulyokit (#364) üzenetére


rudi
nagyúr

Nekem simán megtalálta a hálózatomat, bekérte a WEP jelszót, kapott szépen IP-t a DHCP szervertől, és már tette is a dolgát. Persze lehetnek extra beállítások, ha MAC szűrés van és akár kompatibilitási gondok is lehetnek. Milyen routerrel vagy AP-vel próbálkoztál?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#366) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

[link]

:C

Aláírás

(#367) sulyokit válasza rudi (#365) üzenetére


sulyokit
csendes tag

Linksys WRT54G, hidden ssid, wpa/psk tkip, mac szűrés. Szóval semmi extra. :)

Na de hátha elkezd valaki ugyanúgy szenvedni, mint én, álljon hát itt a hiteles történet.

Kezdtem a MAC beiktatásával (a szűrőbe, mármint); aztán a wii-n manual setup (SSID, wpa-jelszó, hagytam DHCP-n), erre 51330.
Broadcast SSID enabled: 51331-es hibakód.

No ekkor a környéken lakó hekkereknek ajánlva lelkemet leszedtem minden titkosítást, szűrést és átkot. A hálózatnevet megtalálta, de továbbra is 51330/51331. A csatornát átállítottam 1-re, 6-ra, 11-re, semmi. Kézzel megadtam az IP-beállításokat, az MTU volt 1500 és 1400 is, semmi változás.
Valamikor ezek közben az országot is átállítottam Hungary-ről UK-ra, aztán Denmarkra (mer mér ne ;] ), de az se nem segített.

Már majdnem felhívtam a nintendo supportot, de aztán szokás szerint megpróbálkoztam még valamivel.

A routert visszaállítottam gyári beállításokra (így se működött), aztán visszatöltöttem a mentett beállításokat (továbbra sem), és _még egyszer_ megadtam neki kézzel ugyanazokat a beállításokat. Erre hipp-hopp successful lett a connection test, rögtön frissítette is magát kétszer egymás után. Aztán dán nyelven elfogadtam valami licencszerződést, úgyhogy az első adandó alkalommal vissza is állítottam Hungaryra az országot (öt perccel később pedig UK-ra, mert csak úgy megy az időjárás- és a hírcsatorna).

(#368) kapcs-ford válasza sulyokit (#367) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Az időjárás- és a hírcsatorna az szinte mindenhol megy a hungary kivételével. Talán jobb is.

Aláírás

(#369) Peat;)


Peat;)
veterán

Végigvittem zeldát(50 óra :Y igaz ebből vagy 10-et horgászgattam :) ), ha esetleg valakinek szintén van végigjátszott játéka (red steel, far cry ami érdekel, tehát vmi akciósabb stílus) akkor lehet szó cseréről. (ha nem hát akkor megy vissza boltba majd, állítólag visszavásárolják egész korrekt árakon több helyen is, nekem ez is új nem voltam még konzolos :) )

(#370) Zenty válasza Peat;) (#369) üzenetére


Zenty
őstag

Zeldat eladni? :D

Egyébként szerintem érdemes picit várni,mert a nintendo megjelenés elött nagyon harsogta ,hogy ha nem is lesz online multi( most már tudjuk ,hogy lesz) akkor mindenképen akarják singli gamek tartalom bövitését a wiiconnect segitségével.
( szerintem pont a zeldanal fogjak ezt gyakorolni majd)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#371) Peat;) válasza Zenty (#370) üzenetére


Peat;)
veterán

Még biztos horgászgatok majd benne, más nem igazán fogott meg amiért újra elővegyem :) bár még van vmi bizbasz, ellenség verseny, egyre nehezebbeket ad jó sok szinten...azt még megcsinálom :) Egyébként nagyon unszimpatikus volt, hogy miután végigjátszottam és lement a bezáró video (vége nagyon üt egyébként, jó a főellen :) ) kiírta hogy end és nem tudtam folytatni a játékot végigjátszás után :F ilyen szerepmicsodákban azért meg szokták adni a lehetőséget pl a minigamék miatt.

(#372) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

:Y

[link]

Igaza van, teszteltem is 2távirányítóval...

Aláírás

(#373) kapcs-ford válasza kapcs-ford (#372) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Ez itt a LOL

[link]

[link]

[link]

Aláírás

(#374) rudi válasza kapcs-ford (#372) üzenetére


rudi
nagyúr

És ebben mi a pláne? Fordítva sokkal-sokkal nehezebb lenne implementálni, úgy, hogy a távirányítóban van egy infrás fényforrás, és két, egymástól alig 30 centiméterre lévő detektor veszi az adást. Azt eddig is tudtuk, hogy a nem monitorra irányuló mozgást bluetooth adja (már PC-s ''drivert'' is láttam hozzá), kézenfekvő, hogy a pointer jelét is így adják tovább.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#375) kapcs-ford válasza rudi (#374) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Mi a pláne? Pl. az hogy ha olyan helyen van a tv ahová nem lehet a közelébe tenni a konzolt akkor elég fabrikálni egy pár infraledes+elem egységet és már wireless is! de ezt miért is írtam le , tök érthető.

Aláírás

(#376) rudi válasza kapcs-ford (#375) üzenetére


rudi
nagyúr

Te láttad, milyen hosszú kábele van annak a sensorbarnak? :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#377) kapcs-ford válasza rudi (#376) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Persze, az attól függ. Egy ismerősömék pont a sensorbar miatt nem tudták beszerelni a pub-ba. Beépített óriás papírtv a falon aminek a csatlakozói a bárpultba vannak vezetve a dvd/tdt-re... mostmár a wii is ott lesz. :D

Átlag usernek mint nekem is, elég a kábel...

[Szerkesztve]

Aláírás

(#378) Shabranigdo válasza rudi (#376) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát igen.volt is hír arról,hogy csinál valami cég wireless sensor bar-t,akkor se értettem,hogy minek.kétszer körbetekerhetem vele a tv-t :))

[Szerkesztve]

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#379) Shabranigdo


Shabranigdo
tag

valaki tud esetleg olyan boltról,ahol lehet kapni nunchukot?

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#380) piqla válasza Shabranigdo (#379) üzenetére


piqla
őstag

[link]

Szereted az állatokat?

(#381) Shabranigdo válasza piqla (#380) üzenetére


Shabranigdo
tag

''In-Store Not Available In-Store''
amúgyis inkább valami magyar boltra gondoltam volna,ezen belül is a Budapestieket preferálnám :U

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#382) piqla válasza Shabranigdo (#381) üzenetére


piqla
őstag

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hogy ennyire kenyesek vagyunk? Igy mar nem tudok segiteni :DDD

Szereted az állatokat?

(#383) Shabranigdo válasza piqla (#382) üzenetére


Shabranigdo
tag

nem vagyok kényes,de amit linkeltél ott sincs és netes fizetésre alkalmas bankkártya sem áll rendelkezésre.remélem valaki azért tud majd segíteni,mert jó lenne hétvégén multizni haverokkal raymannel,no meg boxolni is
valaki esetleg nem akarja eladni a saját nunchukját? :))
esetleg valaki a 20 kerben vagy környékén,aki hétvégén 1 napig nélkülözni tudna 1db nunchukot? :B

[Szerkesztve]

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#384) Brekk válasza Shabranigdo (#383) üzenetére


Brekk
addikt

Nekem 1het alatt megjott ebayrol. ;)

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#385) (Kolombusz) válasza Brekk (#384) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha nincs dombornyomott bankkártyája, akkor ott is igen nehéz vásárolni. :(

Nekem van, de ritkán veszek ott bármit, eddig egy hnagoskönyvet, meg egy könyvet vettem.

(#386) Shabranigdo válasza Brekk (#384) üzenetére


Shabranigdo
tag

és mennyi volt az annyi?(ára+postaköltség)
annak is örülnék,ha valaki akinek van dombornyomott kártyája rendelne esetleg egyet nekem én meg kifizetném :U nagyon hálás tudnék lenni a segítségért :B

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#387) kapcs-ford válasza Shabranigdo (#386) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Nem értem miért kiváltság az a domboros kártya, bemész a bankodba és kérsz. ennyi.

Aláírás

(#388) rudi válasza Shabranigdo (#386) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem próbálgass, telefonálgass, nézz szét Media Marktban (ha még nem tetted). Boltok:
[link] - Veszprémi, itt vettem a wii-met, olyankor amikor más boltokban nem volt, német területről szerzik az utánpótlást. Esetleg rákérdezhetek a nunjackura (de van telefonszám is)
[link] - itt wii remote-okat és pár játékot vettem február legelején, már akkor nem volt nunjackujuk
[link] - végül itt vettem nunjackut február elején
[link]
[link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#389) Shabranigdo válasza kapcs-ford (#387) üzenetére


Shabranigdo
tag

azért nem csak ennyi.kell nyitóösszeg,kártyadíj.amúgysincs rá szükségem max évente 1szer,arra meg minek legyen egy második kártyám?

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#390) rudi válasza Shabranigdo (#389) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem, nem! Most már a sima bankkártyát is kérheted dombornyomós netenfizetősre, nem kell hitelkártyának lennie. Nekem pl Erstetől van ilyenem, persze én is úgy mentem, hogy hánytízezer a nyitó és ilyenek. Néztek rám mint az ősemberre, aki nem tudja mi a módi :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#391) Shabranigdo válasza rudi (#388) üzenetére


Shabranigdo
tag

köszi a segítséget,konzolstúdiót megpróbálom majd akkor,gondoltam nincs nekik,mert az oldalon egy üres lap jön csak be az irányítópadoknál.de ha te is februárban vetted,akkor hátha
előbb-utóbb valahol csak lesz :(((

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#392) Shabranigdo válasza rudi (#390) üzenetére


Shabranigdo
tag

hát ha ti mondjátok.majd akkor utánanézek ennek is :B

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#393) (Kolombusz) válasza Shabranigdo (#392) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A kártyadij évi 3k forint, ha második kártya.
MKB-náél legalábbis.
Nekem newm kellett rá nyitóösszeget befizetni, csak folyószámlára fel a kártyadij, aztán levonták és kész.

(#394) Zoltn


Zoltn
senior tag

Mikor lesz Wii emulátor? :DD
Akkor sztem mindneki szalad a boltba wiimote-ot venni, és hozzá való kékfogat. (Meg persze forrasztópákát meg infraledeket :DDD )

Maga a konzol kicsit drága a tudásához képest ~70e Ft-ot kicsit sokallok csak játkért! Ha viszont rendesen működik PC-vel a kontroller akkor biztos beszerzek egy párat. Csak legyen mivel használni :P
Bár sztem előbb utóbb kihozzák PCre a hasonló megoldásokat. Vagy nem :F


[Szerkesztve]

"Music is your only friend. Until the end!"

(#395) kapcs-ford válasza Zoltn (#394) üzenetére


kapcs-ford
őstag

pc-n próbáltam a jelenlegi drivert de elég (nagyon) lassan reagált... ps2 emulátor van pc-re?

Aláírás

(#396) Petro válasza kapcs-ford (#395) üzenetére


Petro
tag

Rendesen működő épkézláb PS2 emulátor nincs PC-re és ezért gondolom hogy nem lesz Wii-s emulátor sem

(#397) kapcs-ford válasza Petro (#396) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Ebből akartam kiindulni.. :D

Aláírás

(#398) Wiizi


Wiizi
csendes tag

Sziasztok! Két napja van wii-nk, sajnos a nagy játékban lelöktem az asztalról és azóta (?) picit remeg a konzol. Vagy előtte is remegett? Sajnos nem tudjuk biztosan eldönteni, hogy az esestől van-e. Légyszi, akinek van, nézze meg a sajátját, hogy játék közben rezeg-e kicsit. Amugy tök jól működik . Köszönöm!!!

(#399) rudi válasza Wiizi (#398) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy kicsit remeg, ami abból adódik, hogy pörgeti a DVD-t, de lehet, hogy nálad az esés miatt kicsit megferdülhetett a DVD motorjának a tengelye vagy valami csillapító, és lehet, hogy most nagyobb a rezonancia. Lehetőleg nézz meg egy nem leesett gépet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#400) Wiizi válasza rudi (#399) üzenetére


Wiizi
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Kicsit megnyugodtam. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.