Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Guitar14


Guitar14
senior tag

Itt köszönöm meg a bevételt a FB-os PH! Switch csoportba! De azt hittem van élet ott, nulla bejegyzést látok. Szokott még lenni néha-néha valami Mariokart vagy egyéb verseny/kupa hasonló? :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#3802) koncsik válasza Guitar14 (#3801) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kihalt minden, zene se szól... :(
Ha valaki jelentkezik, bevesszük, hátha alakul valami... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3803) woros válasza Guitar14 (#3801) üzenetére


woros
őstag

Ezt a két csoportot tudom javasolni:

[link]
[link]

(#3804) .LnB válasza koncsik (#3802) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessék zene akkor: [link] :)
Egész nap zenét hallgatok, már, hogy ne szólna?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3805) Guitar14 válasza woros (#3803) üzenetére


Guitar14
senior tag

Köszi szépen!
Kart-osba csatlakoztam, másikba régen benne voltam de beleuntam mert annyira nem voltak reveláns posztok számomra. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#3806) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Evercade EXP

Lepacaiztak közben már az Amiga -val is.

£129.99 - €149.99 - $149.99 - Available November 24th 2022

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3807) ldave


ldave
félisten

Want this back, Nintendo? - 3DS Dev Kit

Ilyet is ritkán látni.

A Slime draws near! Command?

(#3808) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#3807) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

wow, ezen nem fog a zsanér eltörni :DD

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3809) koncsik válasza ldave (#3807) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:Y :C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3810) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Tiny Towns társas majdnem féláron

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3811) g@bo válasza koncsik (#3810) üzenetére


g@bo
nagyúr

:U

(#3812) ldave válasza koncsik (#3810) üzenetére


ldave
félisten

Ezt nem ismerem.

A Slime draws near! Command?

(#3813) koncsik válasza g@bo (#3811) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

uupsz. Ezt azt hiszem BB totyikba akartam. Sorry

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3814) ldave


ldave
félisten

Azért ez a dobozbelső nagyon adja :)

A Slime draws near! Command?

(#3815) .LnB válasza ldave (#3814) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez az oled doboza belülről?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3816) ldave válasza .LnB (#3815) üzenetére


ldave
félisten

Nem, a karton dobozé, amibe az egész csomagolva volt. Kívülről a szokásos világosbarna karton.

A Slime draws near! Command?

(#3817) .LnB válasza ldave (#3816) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaaa.. Azért, mert nekem ilyen nem rémlett. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3818) Rage47 válasza ldave (#3814) üzenetére


Rage47
veterán

Ja én most rendeltem ezüst pontokért kulcstartót meg szatyrot és az is ilyenben jött, tök jó.

(#3819) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#3820) ldave válasza ρσгτσ (#3819) üzenetére


ldave
félisten

Pár napja már szembejött a videó, nagyon igényes megvalósítás, de sok eredetiség nincs benne.

A Slime draws near! Command?

(#3821) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Van még olyan hülye, mint én? :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3822) ldave válasza koncsik (#3821) üzenetére


ldave
félisten

Ó, ez valami újdonság?

A Slime draws near! Command?

(#3823) koncsik válasza ldave (#3822) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A szokásos kártygyűjtögető cucc. Igényes, drága.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3824) mike1334 válasza koncsik (#3823) üzenetére


mike1334
veterán

És lesz kép a kártyákról is, vagy csak a zacsit csodálod? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3825) .LnB válasza koncsik (#3823) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Drága". Te se gyűjtöttél még kosaras kártyát mi?! :D Ezeket hagytam meg emlékbe: [kép]
Szerettem volna egy aláírt/mez darabos kártyát is. De mutatnám az árakat: [link]
Talán 70ezer körül is ki lehetett volna fogni egy-egy szebbet itthon, de nem nagyon volt eladó. És meglepődnétek, hogy mennyi embernek van, ilyen szintű lapokból, egészen durva gyűjteménye.
Ez úgy működött, hogy reggel csipásan benéztél a fb csopiba, és meg volt hirdetve 1,5 millió forintért egy lap. És még csak nem is az a hűha de durva lap. :DDD

Hol kapható ez a Mario-s?! Fiam gyűjti/gyűjtötte a Minecraft-ot, meg kicsit a Fortnite-ot. De 5-600 ft a 4 kártyás csomag. Az se olcsó, de legalább a Fortnite-os igénytelen is. Szóval arról le is beszéltem szépen. A Minecraft nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3826) tboy93 válasza .LnB (#3825) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jujj, emlékszem amikor kozepsuliban 5.-6. osztalyban haverommal minden delutan meg kellett allni a kisboltban es venni egy pakk kosaras kartyat :D Eleg sokaig gyujtotte oket.

(#3827) .LnB válasza tboy93 (#3826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ügyes volt, mostanra simán lehet milliomos. :D
Ma álljál meg minden délután a suli után: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3828) koncsik válasza .LnB (#3825) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mindenhol kapható, ahol újság van :K
Eddig csak a gyerekeknek menedzseltem a matricás albumait. :B De már kinőtték…
Majd teszek fel képeket, ha megjött az amazonos fatpackbox….

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3829) .LnB válasza koncsik (#3828) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt találtam eddig csak: [link]
Na majd ha látok, veszek pár csomaggal. Ráfogom a gyerekre úgy is. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3830) koncsik válasza .LnB (#3829) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Amazon.de-ről fele ennyibe kerül. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3831) .LnB válasza koncsik (#3830) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ott egy dobozt látok 40€-ért. De ez kettő doboz amit linkeltem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3832) koncsik válasza .LnB (#3831) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Igazad van, ugyanannyi 2 dobozzal, ezt elnéztem... :R - mindegy, jó lesz az amazonos 58 euros piros.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3833) tboy93 válasza .LnB (#3827) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát, nem olcsó ez a hobbi sem :D

(#3834) ldave


ldave
félisten

Szóval akkor november végén, december elején kit érdeklne egy Nintendo összejövetel? Első körben a szokott helyen nálam (Bp, 13 .kerület), de a helyszínről is beszélhetünk.
Ahogy nézem 4 éve volt az legutóbbi? :Y

A Slime draws near! Command?

(#3835) mike1334


mike1334
veterán

Nem ismerem az oldalt, csak a facebook dobta fel.
[link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3836) koncsik válasza ldave (#3834) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3837) Guitar14 válasza ldave (#3834) üzenetére


Guitar14
senior tag

Még lehet engem is érdekelne (napfüggő). Ország másik végébe lakom de egy jó kis vonattal kibekkelném az üzemanyagköltséget. Lenne más dolgom is pesten. :D

Mik szoktak lenni a közös begombázáson meg Xbox/Ps égetésen kívül? Duma, sör ismerkedés vagy szokott valami csoportos mariokart tournament és hasonló is lenni?

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#3838) koncsik válasza Guitar14 (#3837) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hááát, hogy mivót...
(kultúrált csevely, távollevőknek beszólogatás, elismerő bólogatás NES Super Mario Bros. grafikának szigorúan plazmaTV-n, fohász egy (még) jobb Zeldáért és Metroidért) ;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3839) CactuS válasza ldave (#3834) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez egyébként hogy szokott kinézni? Mindenki viszi a switchet magával és kis délutáni/esti lazulás?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3840) CactuS válasza Guitar14 (#3837) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kart neee, abban nagyon béna vagyok, főleg, hogy az 50cchez vagyok szokva a gyerekek miatt. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3841) ρσгτσ válasza CactuS (#3840) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az nem para. Én is abban vagyok jó, mert csak unokahugaimmal szoktam tolni a Mario Kart -ot. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3842) ldave válasza CactuS (#3839) üzenetére


ldave
félisten

Amikor legutoljára volt kb akkor jelent meg a Switch, ha jól emlékszem :) Akkoriban a 3DS volt a menő :DDD

A Slime draws near! Command?

(#3843) .LnB válasza ldave (#3834) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh, én szívesen találkoznék veletek. De pont Nintendo témában nem vagyok a toppon. :) Koca Nintendo-s vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3844) ldave válasza .LnB (#3843) üzenetére


ldave
félisten

Pedig a bejáratnál ki kell tölteni a 100 kérdéses Nintendo kvízt és 99 pont alatt senki nem jöhet be.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3845) .LnB válasza ldave (#3844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy is puskáznék másról! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3846) koncsik válasza .LnB (#3845) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd iDave ablaka alatt hangoskodunk, nyugodtan jöhetsz, sokan vagyunk multiplatformosok :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3847) Guitar14 válasza koncsik (#3846) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ablak alatt elégetünk pár VirtualBoy-t. ;]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#3848) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Konzolvilág BF akcióban vannak társasok is. Nem nagyon vágom az árakat, így nem tudom megítélni mennyire jók, de érdemes ránézni. Többször is téma volt már ebben a topikban, gondoltam szólok.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#3849) ldave


ldave
félisten

Az Activision felvásárlás miatti MS-Sony jogi csatározásban is szóba került a Nintendo konzolpiaci szerepe:

A Sony azzal jött, hogy a Nintendo nem igazán szempont a PS és Xbox közötti piaci részesedésért folytatott küzdelemben, mert ők főleg a fiatalabbaknak szóló családbarát tartalomra helyezik a hangsúlyt. A fenti képen olvasható, hogy az MS azzal vág erre vissza, hogy az olyan játékok, mint a Bayo 3 vagy az SMT 5 is markánsan megjelennek a Nintendo marketingjében és azok nem igazán tekinthetőek családbarát alkotásnak :)

A Slime draws near! Command?

(#3850) mike1334 válasza ldave (#3849) üzenetére


mike1334
veterán

Részben fedetlen popók és cicik, és kukifejű/testű lény...micsoda reklám ez a játéknak, kíváncsi is lettem rá :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.