Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sanyci válasza Hopkins95 (#100) üzenetére


sanyci
senior tag

Részben igaz.
Én pl. szerettem volna egy Thinpad x13s G1-et, de kb. csak egyedi rendelésre van.

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#102) janeszgol válasza sanyci (#101) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem a Samsung Galaxy Book sorozata tetszik.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#103) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Qualcomm Says Its Snapdragon X Elite SoC Will Destroy Intel's Meteor Lake. The company had previously only compared it with Intel's 13th Generation processors. In late 2023, Qualcomm announced it would soon take on AMD and Intel in the laptop world with its newest Arm-based SoC, the Snapdragon X Elite.

Hü. :)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#104) Raymond válasza pusszycat (#103) üzenetére


Raymond
félisten

Ahogy nezem a Qualcomm HQ-ban valoszinuleg 24/7 ez ordit a hangszorokbol [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105) sanyci válasza janeszgol (#102) üzenetére


sanyci
senior tag

Az kb. Korea-only.

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#106) Hopkins95 válasza pusszycat (#103) üzenetére


Hopkins95
addikt

Erre én azért befizetek. :U De ha sikerülne, a handheld gaming piacnak mondjuk nagy hasznára lenne(Steam Deckre gondolok konkrét pl.)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#107) hapakj válasza Hopkins95 (#106) üzenetére


hapakj
aktív tag

nem fog, a gpu-val elhasal az egész. azé bármennyire is fostos a radeon is, az amd socoknak a legnagyobb előnyük az.

(#108) Hopkins95 válasza hapakj (#107) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azért nem olyan biztos, mert ott van az Nvidia Tegra X1, a mostani Adreno az Qualcomm Snapdragon Eliteben azért már jóval erősebb, s arra a Tegrára anno egy konzolt épített a Nintendo.

Kíváncsi lennék azért én is valami valódi 3Ds applikációra vagy játékra valós időben Adrenon Windows vagy Linux alatt, hogy ott mit mutatna mondjuk akár az Intel Xe vagy Radeon Mobilehez képest.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#109) hapakj válasza Hopkins95 (#108) üzenetére


hapakj
aktív tag

A nintendo gaming és a Steam Deck gaming nagyon más kategória. S ráadásul az általad említett nVidia Tegra X1 is konzervatívabb immediate renderer, szóval szoftveresen portolásnál ilyen szempontból nem igényelt különösebb törődést.

Az Adreno pedig továbbra is egy tileos architektúra. Ha nincs rá igazítva a renderkód, lehetnek problémák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.