Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Catamenia


Catamenia
csendes tag

Először is: Lest's go Lakers!!! :DD
Másodszor üzenem azoknak, akik nem tudnak angolul: a lets go kifejezés buzdítást is jelent, jelen esetben ''hajrá'' a jelentése.

NBA fanok írjanak!

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#2) Catamenia


Catamenia
csendes tag

Sajnos a Lakers ma is kikapott, zsinórban nyolcadszor:O:O
Kobe hiába hintett 34 pontot a Phillynek, ez sem volt elég. A rájátszás eddig is kétséges volt, de most már tényleg elérhetetlen a nyolcadik hely is.

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#3) mahatma válasza Catamenia (#2) üzenetére


mahatma
aktív tag

Ennyit a szezonról..... Kobe mehetne már Denverbe lazítani egyet...;]

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#4) Catamenia válasza mahatma (#3) üzenetére


Catamenia
csendes tag

jó poén...:DD
az egy véletlen kis baleset volt :))))

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#5) mahatma


mahatma
aktív tag

Spurs 36%-os dobó%-kal is 70 ponton tartotta a Rakétákat....Duncan nélkül....LOOOL

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#6) Catamenia válasza mahatma (#5) üzenetére


Catamenia
csendes tag

az szép...T-mac aludt Minggel együtt vagy mi? :D

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#7) mahatma válasza Catamenia (#6) üzenetére


mahatma
aktív tag

T-Mac és Yao 44 pont a 70-ből, nem rajtuk múlt....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#8) Boyfish


Boyfish
senior tag

lesz idén NBA a Sport1 tv-n?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#9) mahatma válasza Boyfish (#8) üzenetére


mahatma
aktív tag

Azt hiszem a döntőt élőben nyomják, de addig semmi....:(

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#10) Catamenia


Catamenia
csendes tag

töröljék ki a döntővel...Lakers nem lesz ott, nézni se fogom ezért :DDD:DDD

[Szerkesztve]

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#11) mahatma válasza Catamenia (#10) üzenetére


mahatma
aktív tag

nem nézed a Miami-Phoenix döntőt?:DDD
Nagy nulla idén a Lakers, nagyon gyengén igazoltak...A kőkemény nyugaton ilyen csapattal nem csoda hogy mehetnek golfozni....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#12) godzilla


godzilla
csendes tag

Én azt mondom hogy San Antonio-Philadelphia lesz. Legalább is remélem. Ha egyszer beindul a Webber-Iverson páros...
Hajrá Spurs:C:C

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#13) Catamenia


Catamenia
csendes tag

Teljes mértékben igazad van, Kobe egymagában nem tud csodát tenni...más kérdés, hogy képes lehetne rá. Odom nyújthatna jobb teljesítményt is. Kobe sztem annyiban ludas a dologban, hogy önző...és sok a TO-sze is:DD.
Meg egy állandó, jól felkészült edző sem ártana

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#14) Catamenia válasza godzilla (#12) üzenetére


Catamenia
csendes tag

nem értelek:))
Spurs drukker vagy, de mégis várod a Webber-Iverson duó beindulását.
Ha ilyen döntő lesz, nektek lesz rossz, nem?

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#15) godzilla


godzilla
csendes tag

Élmény lesz nézni szerintem a Webber-Iverson párost, ha majd egyszer megértik egymást, de ettől függetlenül a San Antonio jobb csapat.:DD

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#16) Catamenia válasza godzilla (#15) üzenetére


Catamenia
csendes tag

Iveront képtelenség megérteni:)
Ő is nagyon önző, a labdát neki is a nyakába kéne kötni:DD

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#17) godzilla


godzilla
csendes tag

A Spursnél Parker is valami hasonló, de őt mégse szokták kritizálni:DDD

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#18) Catamenia válasza godzilla (#17) üzenetére


Catamenia
csendes tag

Tony Parkernek a Lakersben lenne a helye...:DD
ő oda való:C

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#19) I_Am


I_Am
veterán

Srácok azért ne felejtsétek el, hogy egy fórum nem egyenlő a chat-el. Előre is köszi. (MOD gombot lehet használni és kiemelve akár több embernek is lehet egy postban válaszolni)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#20) godzilla


godzilla
csendes tag

Biztos többet keresne;]
A Lakers helyébe inkább ezt a Dwayne Wade gyereket venném meg, vagy a Carmelo Anthonyt. Ezekből lehetne olyan igazán nagy sztárokat csinálni.

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#21) Catamenia


Catamenia
csendes tag

ez most leszúrás I_AM?
semmi rosszat nem csináltunk.

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#22) Thulcandra válasza I_Am (#19) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Lassan már meglesz adva hogy hetente max. 5 új topik nyílhat, s naponta mindenki csak 10x szólhat hozzá? :((( :((( :(((

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#23) musclemuseum


musclemuseum
aktív tag

Vártam, hogy a Sport1-en adnak valamit, de hiába...
A DSF-et meg mindig elfelejtem nézni, meg amúgy is be kell dugdosnom a parabola kábeleit, az meg vagy 5-10 perc... :)
Amúgy meg szivesebben játszok, mint nézem.

People always talk about the weather...

(#24) I_Am válasza Thulcandra (#22) üzenetére


I_Am
veterán

ááá hagyjuk, nem rosszból írtam amit írtam.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#25) Catamenia válasza musclemuseum (#23) üzenetére


Catamenia
csendes tag

én is vártam...és csak vártam és vártam:((
mivel a tengerentúli sportok közül az nba a legdrágább valószínű, hogy ezért nem adtak/adnak meccset. pedig a nézettséggel nem hiszem hogy baj volt...
na mindegy...
kérdés: ismertek olyan honlapot, ahonnan lehet nba meccseket tölteni???

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#26) mahatma válasza musclemuseum (#23) üzenetére


mahatma
aktív tag

Hát én nem lennék lusta bedugni a kábelt csak hogy nézhessem.....nem értem a sport1-et, rühes focin kívül semmi nincs, leszámítvan azt az egy-két embert érdeklő sportokat

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#27) godzilla


godzilla
csendes tag

már én is kerestem oldalt, ahol vannak meccsek, de úgy látszik lusták az emberek ilyet feltenni. Azért van egy érdekes videó. Innen le lehet tölteni a Ron Artest-bunyót, aminek NBA-szinten igen súlyos következményei lettek.
http://www.messedup.net/ron-artest-nba-fight/brawl-ron-artest-fight-video.html

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#28) mahatma válasza Catamenia (#25) üzenetére


mahatma
aktív tag

torrent oldalakon majdnem az összes meccs fent van....kínai kommentárral és hasonló...

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#29) Catamenia válasza godzilla (#27) üzenetére


Catamenia
csendes tag

ez de durva:DD
mondjuk én se szeretnék Bentől egy maflást kapni:C

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#30) radirpetya


radirpetya
tag

Azt kell, hogy mondjam: go Kings és Mavs és az örök kedvenc a New York csak aqzzal meg az a baj, hogy ott az a labdatemető Marbury. És hál Istennek, hogy a Grant Hill visszatért Ő a LEGJOBB.
Amúgy nem értem mi bajotok a Sport1-2-vel. Van rajta Póker Korda Gyurival:C

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#31) mahatma válasza radirpetya (#30) üzenetére


mahatma
aktív tag

Grant Hill a legjobb!! csak a fránya boka miatt már nem lesz soha olyan, amilyen lehetett volna....egyetemi évei óta figyelem minden meccsét

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#32) radirpetya válasza mahatma (#31) üzenetére


radirpetya
tag

Megnéztem egy-két meccsét mióta visszatért és nagyon ott van a púpon. Hihetetlen játékinteligenciája van . Nem véletlen, hogy ott volt az All star kezdőben. Ott is jól játszott.:DDD
Én nagyon drukkolok neki ráfér már a siker.

hófehér félfamentes A4-s rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném

(#33) mahatma válasza radirpetya (#32) üzenetére


mahatma
aktív tag

Nem véletlenül járt a Duke egyetemre.....amúgy egy jó csapatban és egészségesen már többszörös bajnok lenne....de szerintem nem lesz egyszeres se:(

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#34) godzilla


godzilla
csendes tag

Tényleg megédemelne egy aranygyűrűt, de ilyen csapattal nehéz lesz:(:(

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#35) Catamenia


Catamenia
csendes tag

Grant mester tényleg a legnagyobbak közt foglal helyet, ez nem is lehet kétséges. Viszont az is igaz, hogy ő se lesz már fiatalabb...számítani lehet sajnos további hosszabb távú kiesésre.
Mondjuk Grantet is szívesen látnám a Lakersben:D

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#36) mahatma válasza Catamenia (#35) üzenetére


mahatma
aktív tag

Most mehetne a Miamiba v. a Phoenixbe (bár a suns rohanós játékát nem bírná, viszont Nash passzait beverné szépen sorban), szerintem még két évet talán játszik, aztán a boka azt mondja, ennyit és ne tovább....

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#37) godzilla


godzilla
csendes tag

Phoenix szerintem nem venné meg, mert van a posztjára egy Shawn Marion, aki pár év múlva megközelítheti játékban, de a Miamiba nyugodtan beférne:C

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#38) mahatma válasza godzilla (#37) üzenetére


mahatma
aktív tag

Marion általában SF poszton játszik, Grant pedig befér SG-be simán....sőt, magasságelőnye is lenne egy kicsi.

Két hirdetésre jelentkeztem, és mindkét helyen felvettek. Az elsőnek nagyon munkaszaga volt, így a második mellett döntöttem.

(#39) Catamenia válasza mahatma (#38) üzenetére


Catamenia
csendes tag

lelőtted a poénomat Mahatma:DD

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#40) godzilla


godzilla
csendes tag

tényleg magassági előnyben lenne dobóhátvéd poszton, de azért ahhoz már télleg kicsit lassú. Nem tudom mit csinálna Iversonnal vagy Bryanttal. Egyébként is ritkán látni 203 centis dobóhátvédet. Phoenixben talán úgy lehetne, hogy Stoudamire a center, Marion a magas bedobó, és Hill az alacsony bedobó, bár így magassági hátrányban lennének nyugaton
:Y

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#41) Thrillseeker


Thrillseeker
csendes tag

Akit érdekelnek NBA-mérkőzések DVD-n: http://heatfootage.uw.hu/bball.txt

(na és persze az oldalon található videókat le lehet tölteni:D)

(#42) Catamenia


Catamenia
csendes tag

Ha minden igaz: Kevin Garnett leigazol a Lakersbe és T.wolves edzője is oda tart...
brutális csapat lehetne a Bryant,Odom,Garnett trió.
De ez sztem csak kamu:Y:Y:Y

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#43) Catamenia válasza Thrillseeker (#41) üzenetére


Catamenia
csendes tag

Thrillseeker, te az nba1.hu-s egyén vagy? :DD

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#44) Thrillseeker


Thrillseeker
csendes tag

Igen én az nba1.hu-s szerk vagyok:C

És Te ki vagy?:D

[Szerkesztve]

(#45) Catamenia


Catamenia
csendes tag

én is szoktam ott fórumozni, de csak mint olvasó :DDD:DDD
az a fórum nekem túl bonyolult és azért nem is írok oda.:C

''Egy absztrakciós létra mentén kell kultiválni az időzített csatlakozási pontokat. Erőforrás-alapú megközelítéssel kell toborozni a világszínvonalú leválasztási stratégiát. Formállogikai alapon kellene felnevelni a reakcióképes interoperabilitást.

(#46) Thrillseeker


Thrillseeker
csendes tag

A fórum-motor (Invision) nem jön be, vagy valami más miatt ''bonyolult''?

(#47) birka1337


birka1337
tag

Tudtok valamit Vince Carterről?? Kedven jatekosom volt, azóta abbahagytam a kosárlabdát és nem követtem hogy mi történik odaát:(. Volt egy cikk hogy elment a Raptorsból de vajon most hol játszik?

-

(#48) godzilla


godzilla
csendes tag

átment a New Jersey Nets-be, és ott most pár ponttal jobb az átlaga:C

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

(#49) Gleatcher válasza birka1337 (#47) üzenetére


Gleatcher
aktív tag

Easy answer:
Jelenleg a New Jersey nets gárdáját erősíti és Kidd mellett is javultak a mutatói...
Nem volt rossz a alley-s zsákj az idei all-staron...



A többieknek pedig:
És teljesen elfeledkezünk a legjobbról? Michal Jordan is létezik és ő azért nem volt semmi.
Igan, már ugye nem aktív, de sztem a ligából kevesen képesek hasonló teljesítményre...
Izgatottan várom mi lesz a kis LeBron-ból... Eddig meggyőzött
Az olyanok mint Duncan, Webber, mehetnek ugrabugrálni, ideje látványos kosárlabdát játszani...

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#50) godzilla


godzilla
csendes tag

Szerintem LeBron lesz olyan látványos mint Jordan, csak bajnokságokat nem fog nyerni:(

Tudom,hogy nem játszod meg a hülyét. Te nem tudsz színlelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.