Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) perempe válasza Kickass (#800) üzenetére


perempe
addikt

Így igaz.

Mike kapott is (1:20):
[link]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#802) perempe


perempe
addikt

ORL-CLE és LAL-HOU meccsek egymás után a CCTV5 (kínai) adón. Neten nézhető. [link]

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#803) Kickass válasza perempe (#802) üzenetére


Kickass
őstag

az orlando cleveland meccs nem volt rossz, alakulnak a végső helyek, sőt, lesznek érdekes párosítások

azért a Miami-tól a tavalyi 15 összes győzelem után nem semmi az idei playof hely, hát Wade az Wade :D

(#804) perempe válasza Kickass (#803) üzenetére


perempe
addikt

Most az egyetemi kosárdöntő érdekesebb (Final Four). Tegnap voltak az elődöntők, a Michigan St. - Connecticut szoros volt. Holnap lesz a döntő (North Carolina-Michigan St).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#805) Kickass válasza perempe (#804) üzenetére


Kickass
őstag

na ez az NCAA feeling engem vhogy nem fogott meg, próbáltam egy ideig erőltetni h nézem meg jó az stb. de egyszerűen nem vhogy annyira más a tempója struktúrája az egésznek (jó tudom annyira mégse lehet mer kosárlabda az kosárlabda :D) ami nekem nem tetszik

nade már nem kell sokat aludni és ápr 16-tól playoff :R

(#806) perempe válasza Kickass (#805) üzenetére


perempe
addikt

Nem láttad az említett első elődöntőt. Láthattad volna a tanzániai, 7' 3" magas Hasheem Thabeet-et. (Purdue ellen 4-et blokkolt, és maga a meccs is nézhető volt.) Az egyetemi kosárlabdának van egyfajta varázsa, ami nincs meg az NBA-ben.

Szerintem a mennyiség a minőség rovására megy az NBA-ban, sok az a 82 meccs az alapszakaszban. A playoffot persze én is várom, már csak 13 nap!

[ Módosította: Bordoi ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#807) perempe válasza perempe (#806) üzenetére


perempe
addikt

[link]
[link]
[link]

Ezek már a helyes Thabeet linkek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#808) perempe válasza perempe (#806) üzenetére


perempe
addikt

Boldog Húsvétot!

Már csak 6 nap!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#809) Kickass válasza perempe (#808) üzenetére


Kickass
őstag

Bódog húsvétot! :)

'Where will amazing happen this year?' :D

(#810) sgergi


sgergi
veterán

Az első kör. Szombaton kezdődik :C

Kelet:
Cleveland vs. Detroit

Boston vs. Chicago

Orlando vs. Philadelphia

Atlanta vs. Miami

Nyugat:
L.A. Lakers vs. Utah

Denver vs. New Orleans

San Antonio vs. Dallas

Portland vs. Houston

(#811) perempe válasza sgergi (#810) üzenetére


perempe
addikt

Kevin Garnett sérülésével a Cavs a kelet nagy esélyese. Nyugaton nagyobb versenyt várok.

Érdekes, hogy a Lakers otthon nem kapott ki a Jazztől, pedig így elkerülhették volna őket. Barkley is mondott ilyet, talán félidőben. Kenny Smith azt válaszolta, hogy soha nem mondott neki olyat edző pályafutása alatt, hogy kapjanak ki. Jóval jobbak a 48-34-es győzelmi mutatójuknál, amit a rengeteg sérülés számlájára írok.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#812) Kickass válasza perempe (#811) üzenetére


Kickass
őstag

De nem esett ki teljesen vagy tévedek? legalábbis CBS Sports-on ezt irják (16-án volt updatelve) 'Knee - Doubtful for first round of NBA Playoffs', tehát első körben biztos nem azután lehetséges, a Chicago-n ennek ellenére tul kell lépniük, az Orlando ellen viszont már kellene legalább 20 perceket játszogatnia főleg a védekezés megerősítése miatt. Ha hamar gyógyul könnyne lehet Boston Cleveland döntő ott meg már sokmindentől függ a dolog.

(#813) student


student
őstag

az ilyen free show wannabe-k miatt már megéri élőbe ülni a meccsen :D
jacko rajul tolja :DD
prayer ez is vicces

celticsnél ennyi douchebag van?

[ Szerkesztve ]

(#814) perempe válasza student (#813) üzenetére


perempe
addikt

A meccsek miatt érdemes fennmaradni: szerintem a BOS-CHI az első számú párharc, de az ORL-PHI első, valamint a LAL-UTA harmadik meccse is izgalmas és emlékezetes lett.

Remélem, hogy a Jazz nyeri a 2. otthoni meccsét is! Williams miatt nézhető kosárlabdát játszik a Utah.

Köszönöm a videókat, a második különösen tetszett.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#815) sgergi


sgergi
veterán

Cleveland nem szórakozott sokat, hamar felfalta a Detroitot.
Boston-Bulls párharc viszont nagyon kiélezett, egy 2 hosszabításos meccset nyert a bulls, de az előző meccsek is nagyon szorosak voltak.

(#816) perempe válasza sgergi (#815) üzenetére


perempe
addikt

Mikorra kapcsoltak a detroiti meccsre az ABC-n, hogyan oldották meg a kétszeres hosszabbítást a műsorban? Én az NBA TV-n néztem, az nem adta a Det-Cle meccset a chicagoi után.

Ezek a 4. meccsek általában elég jóra sikeredtek.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#817) sgergi válasza perempe (#816) üzenetére


sgergi
veterán

Jó kérdés, nem az abc-t néztem.
Kíváncsi leszek, hogy a bos-chi párosból ki megy tovább.

(#818) Boyfish


Boyfish
senior tag

Szerintetek Lebron James bírni fogja ezt a terhelést a rájátszás végéig?
Mondjuk még fiatal, remélem nem fog a döntőre kipukkadni.

Üdv

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#819) Boyfish


Boyfish
senior tag

Los Angeles is átmászott az Jazz-en alakul az álomdöntő...

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#820) perempe válasza Boyfish (#818) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem simán bírni fogja, 81 meccset játszott az alapszakaszban, és az utolsó otthonit is csak azért hagyta ki, hogy pihenjen a playoffra. Ki is kaptak 1 ponttal a 76erstől hosszabbításban, lőttek a rekordnak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#821) sgergi


sgergi
veterán

Amit a Boston és a Chigago művel az már nem emberi. nem tudom, hogy a 7. meccsen hova lehet fokozni ezt a párharcot. A legutóbbi meccs is 3 hosszabításos volt. Boston lesz otthon, hát hajrá Boston. :C

(#822) Kickass válasza sgergi (#821) üzenetére


Kickass
őstag

én már nagyon várom a meccset, holnap meg izgulhatok Wade-ért ott is 7. meccs dönt

elég gyilkos kis párharc alakult keleten

(#823) perempe válasza Kickass (#822) üzenetére


perempe
addikt

Jók lesznek a 7. meccsek, de a java csak utána kezdődik... :D

A konferenciadöntőért Lakers-Rockets. Ha bajnok lenne idén a Lakers, akkor elmondhatnák, hogy tényleg a lehető legnehezebb ellenfeleken jutottak túl.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#824) Kickass


Kickass
őstag

Na a 2. negyedbeli fantörpikus játékkal csak tulverekedte magát a Chicagona Boston, kiváncsian várjuk a folytatást.

(#825) perempe válasza Kickass (#824) üzenetére


perempe
addikt

Magyar idő szerint éjjel 2 órakor.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#826) Boyfish


Boyfish
senior tag

Szerintem a Clevelandnek most nagy előny lesz a 4:0, a többi keleti csapat szívja majd a fogát, akik sokat túlóráztak, szerencsétlen Atlanta 7 meccsel megy neki Jameséknek.

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#827) perempe válasza Boyfish (#826) üzenetére


perempe
addikt

off:
LeBron lett az MVP!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#828) Kickass válasza perempe (#827) üzenetére


Kickass
őstag

megérdemelte, bár ennyi erővel Wade is lehetett volna, ő a tavaly abszolut ligautolsó miami-t hozta ismét vissza a playoff-ba

az orlando bostont megint nem látom, a vasárnapi meccsek legalább emberi időpontban vannak, viszont a 'reggeli' LA-Houston párharc végét lehet megsasolom, 4:30tól kezdődik

(#829) perempe válasza Kickass (#828) üzenetére


perempe
addikt

Ha felkeltél, akkor asszem megérte.

Kobe sertésinfluenzás?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#830) perempe


perempe
addikt

Brooks (Rondohoz hasonló sebesség) sokkal jobb volt Fishernél, Yao meg Gasolnál. Artest is hozta magát. Kobe első félidőben nem volt olyan jó, a 3. negyedben jól nyomta, de a 4. negyedben szerintem túl hamar becserélték.

Gondoltam, hogy a túlsztárolt Lakers ellen van esélye a Rocketsnek, örülök a győzelmüknek.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#831) Kickass válasza perempe (#830) üzenetére


Kickass
őstag

végül lemaradtam mindenről,a Rocketsnek én is örülök de azért várjuk ki a végét

az Atlanta viszont egész biztos vagyok benne h ma elég kemény pofont kap, lehet megnézem

(#832) Boyfish


Boyfish
senior tag

Szerintem a LA most jobb csapat, mint a Houston, messze van még a továbbjutás...

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#833) perempe válasza Boyfish (#832) üzenetére


perempe
addikt

A Boston és a Lakers is egyenlített.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#834) Kickass válasza perempe (#833) üzenetére


Kickass
őstag

De a Boston hogy :Y :Y :Y mintha Garnett és Pierce nem is kellene oda :D a kiegészítő emberek nagyon jó napot fogtak ki, viszont Riverst dicséri h nem volt mély rotáció, érezte h azokat kell hagyni akiknek megy, Starbury meg tanuljon kicsit a padról :)

(#835) Kickass


Kickass
őstag

atyaisten mit művel a Cavs, James meg tuti valamelyik másik bolygóról jött Pár Sziporka

(#836) perempe válasza Kickass (#835) üzenetére


perempe
addikt

Mindig jobbra indul. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#837) Boyfish válasza Kickass (#834) üzenetére


Boyfish
senior tag

Garnett nagyon hiányzik, szerintem nem tudják pótolni és az Orlando lemossa a Bostont...

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#838) Boyfish


Boyfish
senior tag

Cleveland továbbra is megállíthatatlan:)
3:0 már az Atlanta ellen, de szegény Dallas sem nagyon bírja a strapát, ott is 3:0 a Denver is szinte tutti továbbjutó.

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#839) Kickass válasza Boyfish (#837) üzenetére


Kickass
őstag

a mai meccs sokmindenre választ fog adni, ha kikap a Boston akkor 3-1ről már nemigen állnak fel, ha 2-2 akkor bármi lehet még, mindenesetre James-t elnézve....hát nem lepődnék meg ha idén a Cavs a csúcsra érne

(#840) perempe válasza Boyfish (#838) üzenetére


perempe
addikt

James nagyot játszott, kár, hogy a 4. negyed elején(?) elaludtam.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#841) Boyfish válasza Kickass (#839) üzenetére


Boyfish
senior tag

Én is várom az éjszakai meccseket, bár már nagyon alakulnak a főcsoportdöntők.

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#842) perempe válasza Boyfish (#841) üzenetére


perempe
addikt

A Rockets épp püföli a Lakerst. Rick Adelman nyilatkozta, hogy csapatban jók, csak egy ember esett ki: úgy látszik nem a levegőbe beszélt.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#843) FireKeeper válasza perempe (#842) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az NBA.com fantasy sérült-listáján Yao sérültként szerepel az idény végéig, és ma sem játszott eddig. akkor az már t-mac-kel együtt kettő, vagy ha eddig is yao-ról beszéltél akkor egy, de rajta kívul (dike kiesése után) scola marad a center, aki azért nem igazi center. az más kérdés hogy vagy 20-szal húznak, és kobe össze-vissza dobál:D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#844) perempe


perempe
addikt

95-94-re nyert a Celtics, itt a győztes kosár:
[link]
Marv Albert is meglepődött, hogy Davis bedobta.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#845) Kickass válasza perempe (#844) üzenetére


Kickass
őstag

atyagatya, Davis vmit szedhetett meccs előtt :D érdekes h igy csak Dramatc Fashion-nek irják a győzelmet, bezzeg ha Pierce vagy Allen dobja akkor vmi epikus, heroikus vagy hasonló jelzőt kapott volna :D

Rockets is jól elpicsázta a Lakers-t, nagyon nagy blama lenne ha kiesne a Lakers, bár ebben nem vagyok biztos, a Boston Orlando Párharcában viszont tippelnék, szerintem a Boston viszi a párharcot 4-3al

(#846) Boyfish válasza Kickass (#845) üzenetére


Boyfish
senior tag

Szerintem az LA behúzza a hazai meccseit, de úgy tűnik ,hogy a Boston is visszatért a partyba:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#847) perempe válasza Kickass (#845) üzenetére


perempe
addikt

Barkley is azt mondta, hogy a Celticsnek nagyobb esélye van a továbbjutásra, mint a Lakersnek. Azt is megjegyezte, hogy bár játékoskeretre erősebb a Magic, de valami miatt (szív?) jól tartja magát a Celtics. Szerintem csoda a helytállásuk, KG és Powe kiesésével olyanok játszanak, akik az alapszakaszban is alig kaphattak lehetőséget.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#848) perempe válasza perempe (#847) üzenetére


perempe
addikt

Szóval a Celticsnek nagyobb esélyt adott, mint a Rocketsnek.
Természetesen elírtam.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#849) Kickass válasza perempe (#847) üzenetére


Kickass
őstag

Részben szív, másik részben tapasztalat, az Orlando ilyen szempontból zöldfülű, nem sok Playoff tapasztalatuk van, első körnél mostanában nem nagyon jutottak tovább. Nincs KG meg Powe, de az Orlandonak is van hiányzója Jameer Nelson személyében, Alstonra meg Courtney Lee-re azért nem lehet alapozni egy playoff menetelést mert elég hullámzó a teljesitményük tehát marad Howard meg Turkoglu, míg a másik oldalon olyan harcedzett rókák vannak mint Perkins vagy House, Rondo is felnőtt a feladathoz és ne feledkezzünk meg Pierce-ről vagy Allenről, és ha nekik nem megy akkor eddig szinte mindig felnőtt valaki a feladathoz (2. meccs House, talán élete meccse volt, 4. meccs Glen Davis), lehet h az 5. meccsen épp majd Marbury szedi össze magát, és ha védekezés is összeáll akkor az Orlandonak nem sok jövőt jósolok.

Illetve amit a 2. meccs után Török Péter mondott h az Orlando nem az a csapat ami nem verhető meg otthon.

Lakersnél meg Koben múlik minden ha azt fogja csinálni amit az előző meccsen (a régi Kobe) akkor elég nagy pofára esés lehet a vége, bár Yaoval nem tudni mi van, én olyan cimszalagot láttam az NBA oldalán h megint ilyen hajszáltörése van a térdében vagy hol, aztán irták itt h az csak a fantasy game, de akkor előző meccsen mért nem játszott?

[ Szerkesztve ]

(#850) perempe válasza Kickass (#849) üzenetére


perempe
addikt

Persze tapasztalatot is mondott, de azt nem írtam.

A következő Celtics meccs is elég jónak ígérkezik.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.