Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) saen válasza diegho (#6999) üzenetére


saen
veterán

Nem. Kevin Durantnak kéne lennie ott.

(#7002) Süvi válasza ben11 (#7000) üzenetére


Süvi
őstag

(#7003) diegho válasza saen (#7001) üzenetére


diegho
nagyúr

Szerintem teljesen jó ez így. Doncic sokkal többet jelent a Dallasnak, mint Durant a Warriorsnak.

(#7004) saen válasza diegho (#7003) üzenetére


saen
veterán

Azért Dallasnak bukó mérlege van és 20 pontot átlagol. Ez közelében sincs Durant szintjének, egyszerűen most közönségkedvenc és túl van hype-olva, ennyire nem jó.

(#7005) diegho válasza saen (#7004) üzenetére


diegho
nagyúr

Jordan óta nem volt olyan játékos, aki ilyen mutatókat csinál az első évében. Ez nem igazán hype, hanem kuriózum. Ha hozzáveszem azt, hogy minden évében fejlődött és most egy teljesen idegen légkörbe kerülve így teljesít, akkor pár éven belül akár MVP esélyes is lehet belőle, sőt. Ha szimplán Dirk-hez hasonlítjuk, akkor jobb szezonja van eddig, mint a németnek volt.

(#7006) saen válasza diegho (#7005) üzenetére


saen
veterán

Ez csak azért van, mert a legtöbb újonc az egyetemi bajnokságból jön ahol könnyedén dominálják a mezőnyt, majd az NBA-ben kicsit más légkörrel találják szembe magukat. Doncic meg már jópár éve felnőttekkel játszik, tavaly is volt 80-90 meccse a válogatottal együtt. Ez egész más háttér és lehetőség a fejlődésre, mint a huszonvalahány meccs az egyetemen. Mindenki tudta előre, hogy ő sokkal inkább kész az NBA-re, mint bármelyik másik játékos.
Innen viszont már nem lesz olyan látványos a fejlődése, mint a többieké. Biztos jó karrierje lesz, de ez az MVP-zés nagyon korai, még az all-star gála is az.

(#7007) perempe


perempe
addikt

ki lehet all-star? minél több csapatból kéne a játékosokat válogatni. a Denver pl. vezeti jelenleg a nyugatot, és valószínűleg csak 1 all-star játékosa lesz, míg a Warriors újra 4-et adjon? Keleten Griffin és Drummond is all-star legyen ilyen mérleggel? a Philly 3-at adjon?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7008) perempe


perempe
addikt

pokoli rosszul kezdett a Lakers Minnesotában.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7009) diegho válasza perempe (#7008) üzenetére


diegho
nagyúr

Már Kuzma sincs, 3. kezdő is kiesett.

(#7010) saen válasza perempe (#7008) üzenetére


saen
veterán

Hát ez a csapat így még a Sunsnál is rosszabb, én is nézem.

(#7011) diegho válasza saen (#7010) üzenetére


diegho
nagyúr

Melyik csapat is lenne jó a 3 legjobbja nélkül?

(#7012) saen válasza diegho (#7011) üzenetére


saen
veterán

Lebron hiányzik az ok, de a másik kettőt kéne tudni pótolni.

(#7013) diegho válasza saen (#7012) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen? Ez most kb az a szint, mintha a Rocketsből még kidőlne Harden. Az milyen csapat lenne?

(#7014) perempe válasza diegho (#7009) üzenetére


perempe
addikt

-7.5-lel adták a hazaiakat. :W

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7015) tuki2200 válasza diegho (#7013) üzenetére


tuki2200
senior tag

Jaj ne mondj ilyet 2het mulva meccs, kb csak miatta megyek ki :D

[ Szerkesztve ]

(#7016) saen válasza diegho (#7013) üzenetére


saen
veterán

22-3-mal akkor sem kéne meccset kezdeni... Ott van Ball, Ingram és a többiek, nem azt mondom, hogy dominálniuk kéne, de ez valami bűnrossz volt. Át is toltam a Magic/Clippersre, sokkal nézhetőbb eddig.

(#7017) diegho


diegho
nagyúr

Ha Ingram ezen a meccsen se dob 30 pontot, akkor el kell cserélni egy marék szotyira. Védekezni nem tud, dobni se igazán, semmi haszna.

(#7018) borges7 válasza perempe (#7007) üzenetére


borges7
aktív tag

Igen, Denverből valszeg csak Jokic lesz az, ő viszont egyértelmű, én simán a kezdőbe tenném, igaz, hogy A. Davisnek jobb "számai" vannak, de a Denver első nyugaton úgy, hogy csomó sérülésük volt. 76ers-ből Embiid tuti, én még Simmonst tenném be, ha nem is feltétlenül kezdőbe, Butlert nem. Griffin, Drummond? nemtom, elég gyenge a Pistons, majd az edzők eldöntik :) Nézd meg a Pacers-t, kb. ugyanaz, mint a Denver, tök jól játszanak, de lehet, hogy senki se lesz tőlük, Oladipo eddig nem olyan kiemelkedő, mint tavaly, ők csapatként nagyon jók. Keleten nyilván Kawhi, Giannis tuti, Irving is ott lesz, más nagyon kiemelkedő nincs szerintem, esetleg még Kemba.

(#7019) perempe


perempe
addikt

Cousins már jövő héten játszhat

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7020) szebe


szebe
őstag

Noel csúnyát kapott.
Értem én, hogy ezeket általában nem fújják, de a poster zsákok fele akkora támadó mint a ház.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7021) ben11 válasza szebe (#7020) üzenetére


ben11
őstag

Ott nem nagyon van támadó, max flagrant, de ez azért nem az volt.

(#7022) diegho


diegho
nagyúr

Kuzma 41 pont, karrier csúcs, ahogy várható is volt. Nem kell sokat fejlődnie, hogy jó 3. Opció lehessen egy bajnok csapatban.

(#7023) perempe válasza diegho (#7022) üzenetére


perempe
addikt

Beasley is jól játszott, a legszebb jelenet Lonzo elzárása McGee alley-oop előtt (kb. egy perccel a félidő előtt).

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7024) diegho válasza perempe (#7023) üzenetére


diegho
nagyúr

Mikor sikerült Blake Griffin-nek 0 lepattanóval lehoznia egy meccset legutóbb?

(#7025) perempe válasza diegho (#7024) üzenetére


perempe
addikt

erre nem is figyeltem; a lepattanózás kb. egyforma volt, ritkán dönt el meccseket.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7026) diegho válasza perempe (#7025) üzenetére


diegho
nagyúr

Griffin egy dupla-dupla gép volt pár éve, ilyen, hogy 0 lepattanót szed eléggé fura.

(#7027) ben11 válasza diegho (#7026) üzenetére


ben11
őstag

Úgy tudom hogy ez az első ilyen meccse.

(#7028) borges7 válasza diegho (#7026) üzenetére


borges7
aktív tag

a nulla lehet hogy furcsa, de sose volt igazán jó pattanózó, pláne a fizikumához képest

(#7029) perempe


perempe
addikt

a műsorújságnak megfelelően éjfélkor bekapcsoltam a Sport1-et a Miami-Memphis miatt, de már 23 órától élőben adják.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7030) diegho


diegho
nagyúr

Ez most elég ciki volt...

(#7031) perempe válasza diegho (#7030) üzenetére


perempe
addikt

ez a Lakers sebezhető. láttam belőle valamennyit: a 3. negyedben Cedi, aki különben borzasztó dobó, is bedobta a hárompontost, ezzel 10 pontot szerzett zsinórban a Cavs (Lakers időkérés). rossz meccs volt, sok hibával mindkét oldalon.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7032) diegho válasza diegho (#7030) üzenetére


diegho
nagyúr

A tapasztalat baromira hiányzik.

(#7033) borges7 válasza perempe (#7031) üzenetére


borges7
aktív tag

James(meg Rondo) nélkül hurkák, ahogy Cavs is az volt, csak az egy veterán csapat volt, ez meg fiatal.

(#7034) diegho válasza borges7 (#7033) üzenetére


diegho
nagyúr

Itt már Rondo is bőven elég lett volna egy 50% feletti mérleghez James nélkül. Annyira látszik rajtuk, hogy a 4. negyedben omlanak össze. Egy meccs kivételével mindegyik loss szoros volt, mindenesetre az kiderült, hogy nincs igazi 2nd option a csapatban, mert, ha lenne, akkor az most 25-öt átlagolt volna kb. Én éppen ezért beáldoznám akár mind a négy fiatalt is.

(#7035) diegho


diegho
nagyúr

Ez egy meglepetés győzelem volt.

(#7036) Süvi válasza diegho (#7035) üzenetére


Süvi
őstag

Épp azt néztem én is.

(#7037) diegho válasza Süvi (#7036) üzenetére


diegho
nagyúr

Zubac 28at dobott Tamás bátyán. Ez elég masszív. Ingram viszont nálam instant trade lett.

(#7038) diegho


diegho
nagyúr

Na a Warriors innen god mode-ban lesz.

(#7039) diegho


diegho
nagyúr

Lonzo 4-6 hétre kidőlt.

(#7040) perempe


perempe
addikt

a spread-et nagyon rosszul kalkulálják sérülések esetén. LAL@MIN (Kuzma, Lebron és Rondo is hiányzott) meccs előtt -8-cal adták a Minnesotát, a LAL@HOU (HOU -7) kb. fordítva lett volna jó, a 3 legjobb játékos közül 2 hiányzott a Rocketsből. tegnap -4.5-lel lehetett fogadni a PHI-ra a sérült Rockets ellen. az eredmények láttán van rá remény, hogy nem bundáznak.

sajnos nem fogadtam egyikre se.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7041) perempe


perempe
addikt

Carmelo Anthony -> CHI (valószínűleg nem fog játszani)

* Brahms: 4. szimfónia *

(#7042) diegho


diegho
nagyúr

AD cserét akar. Jöhet a LAkers all in. Mindenkit is fel lehet ajánlani.

(#7043) Süvi válasza diegho (#7042) üzenetére


Süvi
őstag

Van rá esély?
Már ősszel is felvetették, most megint felerősödtek a vágyak.

(#7044) saen válasza Süvi (#7043) üzenetére


saen
veterán

Lakersnek az a nagy szerencséje, hogy most a trade deadline-nál a Boston nem tud ajánlani semmit, ők csak nyáron szállhatnak versenybe. Ha most lép a Pelicans akkor van esély, ha nyáron akkor szerintem a Celtics viszi el.

(#7045) diegho


diegho
nagyúr

Én már tolnám is a Hart, Ingram, Kuzma, első körös pickek VS. AD, Clark, Johnson ajánlatot.

(#7046) Süvi válasza saen (#7044) üzenetére


Süvi
őstag

Ha összejönne AD vagy KL komolyan kimennék egy mérkőzésre.

[ Szerkesztve ]

(#7047) diegho válasza Süvi (#7046) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor már tudom hol kell keresni útitársat. :C

(#7048) borges7 válasza Süvi (#7046) üzenetére


borges7
aktív tag

KL? Kevin Love maradna Cleveland-ben állítólag :D

Kawhi helyében is maradnék amúgy, nagyon jó, fiatal, sikeréhes csapatuk van, ő meg állítólag nem szereti a felhajtást, ami LA-ben tuti lenne pedig. Davis-nek nem tudom, milyen tervei vannak, sajnálom, hogy elmegy, de érthető.

(#7049) diegho válasza borges7 (#7048) üzenetére


diegho
nagyúr

Az mekkora lenne már, ha AD a LAkersbe cserélődne és a nyáron Kyrie is ide jönne diszkont áron. Az a csapat elég epic lehetne.

(#7050) Süvi válasza diegho (#7049) üzenetére


Süvi
őstag

Erre szerintem kicsi az esély sajnos :(
Már az egyik is jó lenne

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.