Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4140) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok,

Mit szóltok az új fejleményekhez? Gondolok arra, hogy egy ideig nem tudtak a trafikok vp dohányt rendelni mert a kormány nem döntötte el, hogy az most ízesített dohánynak számít-e.. :C Ma bemegyek a szokásos nemzetibe, kérdezem mi a helyzet. Azt mondja a csaj, hogy vannak persze, ma jöttek. Néztem nagy kerek szemekkel hogy, nahát sikerült megoldani a kormánynak ezt az óriási problémát. A nagy lóf@szt. Nézegetem a kínálatot valami új "White Smoke", Kérdem mi ez, al fakher nincs? Áh az nincs tegnapelőtt lekellett őket venni mert "valami" nem volt jó velük. Két napra rá megjön ez a csúcsszupi magyar gyártmányú sohanem látott magyar (!) vízipipa dohány. Bizonyára véletlen. Erősen kétlem, hogy ezzel az üzlettel bárki jól járt volna..
De vettem egy cseresznyéset, 40 grammosat. Ez egy kalap szar. Írhattam volna csúnyabban is és továbbra is helytálló lenne az állítás. Illatra kellemes, hasonlít a cseresznyéhez, nagyon finomra vágott, rendkívül nedves dohány, annyira hogy préselni kellett tömés előtt belőle a nedvet. Begyújtás után az egyetlen pozitívum a füst. Az van az jó nagy, más nem kell a paraszt pipásnak. Utána jön a mélyvíz, megjön az íz, mint a mosószer, ez még a mizo citromnál is rosszabb. Amit én még soha nem tapasztaltam az a szörnyű utóíz mind a szájban, mind a pipában magában a szag. Szörnyű. Minden egyes session után elmosom, kitakarítom a pipát, de így még soha nem maradt benne ez az undorító aroma. :W :W hétvégén megyek Ausztriába, veszek 1kg alfaker dupla almát :DDD

Corvin, hol vettél starbuzzt?

[ Szerkesztve ]

halahala

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.