Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) Crestol


Crestol
tag

Bocsi! Nem ide!

(#4102) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Sziasztok!

Be szeretnék szerezni egy kisebb vízipipát Budapesten. Tudtok ajánlani szakboltot?

Dohányt manapság hol lehet kapni? Erre is vonatkozik a trafiktörvény?

Skynet is real. It's called Google.

(#4103) Mika1227 válasza FehérHolló (#4102) üzenetére


Mika1227
őstag

Pesti boltban nem tudok segíteni de a törvény vonatkozik a vízipipa dohányra is!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4104) FehérHolló válasza Mika1227 (#4103) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi szépen!

Skynet is real. It's called Google.

(#4105) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!

Biztosan olvastatok mar a kaloud lotus nevu shisha fejrol ami szilikonbol van es hozza tartozik egy fem szentarto.
Nos en regota kuzdottem a rossz shisha fejekkel, szenekkel, dohanyokkal. Vagy ritka volt a fust, vagy megegett, ha jo volt akkor pedig rovid. Igazan sokat koltottem ra, tobbet mint kellene, de nem volt az igazi.

Olvasgattam errol a szentartorol, es aliexpressrol 10 dollar a szilikon fejjel egyutt, egy probat meger. Ez a legjobb dolog ami a pipazasommal tortent az elmult 5 evben. Nincs bacakodas a szennel, hamuval, olyan sokaig meleg, hogy 3x kellett ujratomni alatta a dohanyt ami teljesen elegett, nem maradt nedves resz.
Megegetni szinte nem lehet, pedig a fem aljara odaeg a cumo pipazas kozben. A vegen szivacs dorzsi oldalaval viszonylag konnyen eltavolithato. Nincs hamu mindenfele, mikor elegett az egeszet kollektiven a wc-be boritom. Tiszta marad minden. Nem gurul le a szen. Ha kezd elegni a szen akkor csak becsukod a tetejen a nyilasokat es ismet van meleg.
Zsenialis. En mindenkienk ajanlom aki gondtalan pipazast akar es eddig szenvedett a nem eleg fusttel. 10 dollar alirol, akinek az eredeti kell az veheti a kaloud lotus-t, az kb 100 dollar.

par kep

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4106) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Halló!
Van itt még valaki ?
Épp vízipipa témában akartam egy blogbejegyzést írni logoutra, gondoltam megnézem előbb a topikot, de elég kihalt. Lehet népszerűsítésnek mégis megírom. :)

no fate but what we make

(#4107) bluntside válasza voyager4.4 (#4106) üzenetére


bluntside
csendes tag

Én naponta benézek, de ritkán frissül :(

(#4108) voyager4.4 válasza bluntside (#4107) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Na hátha vannak még így páran, aztán megpróbálhatunk ezen segíteni.
Lehet nem nagyon találják meg az emberek,
én is nehezen találtam meg a hosszú "í" miatt.
Egyébként komolyabban 2016 Szeptember/Októbere óta pipázom, előtte is kb 1 évet rendszeresen, de mai szemmel az csak bohóckodás volt, illetve előtte évekig csak élvezője, de nem művelője voltam a füstölgésnek társaságban.

no fate but what we make

(#4109) Xeon7 válasza voyager4.4 (#4108) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Én is mindig ránézek a topikra.

(#4110) merkucyo


merkucyo
aktív tag

2 pipám van, egy 82cm-es Topmark, és egy Nargilem 450-es.
Igazából a kedvence a kettő közül a Topmark, a Nargilem nem azt hozta amit elvártam tőle, az illesztések és menetes részek- habár légmentesen zárnak - nem olyan passzentosak mint feltételeztem.

Gondolkozok azon, hogy beszerzek egy drágább kovácsolt pipát, de nem tudom tényleg annyira jók mint amennyire mondják ?

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#4111) voyager4.4 válasza merkucyo (#4110) üzenetére


voyager4.4
senior tag

A Topmarkot én is megbízhatónak ismerem, baráti társaságban több is van.
Más márkákról viszont nem sokat tudok, mert bár nekem is két pipám van mind a kettő noname.
Az egyik egy kis full kínai cucc, nemrég felújíttattam egy vízipipa boltossal, aki bevallása szerint az egyetlen Bp-n aki szerel pipát. (Ali baba boltja, aki akarja esetleg privátban mesélek).
Szóval az mondhatni egyedi. A másik egy eredeti sárgaréz török pipa, nagyon impozáns, bár a kialakítása nem a legjobb,de azért kellemesen lehet vele pipázni. A nagyobbat lemértem 67-70 cm.
Említési sorrendben tehát:

no fate but what we make

(#4112) daninet


daninet
veterán

Ha jó minőséget kerestek nézzétek meg a MYA vagy Argila márkát. Mo.-n nem kapni, csak külföldi rendeléssel találtok. Egy pipa 10-40e forint körül van mérettől és egyediségtől függően.

Ellenben a minőség elsőosztály. Minden illesztés gumitömítésű csavarmenetes, a dizájn egyedi és nem giccses.
Vannak olcsóbban a teljesen üveg pipáik, azok nagyon populárisak.

A fentebbi képeken az enyém egy Argila. Az üveg egy repesztett/festett edzett üveg, a fém részek pedig mind matt porszórtak. Amolyan örök élet darab ha nem töröm el, nagyon szép.
Az üveg aljába pedig van egy mélyedés vizipipa ledeknek, és világít az egész ha szeretnéd :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4113) rwin5


rwin5
őstag

Sziasztok!

Most ugrott be, hogy régen a haveri körben mekkora divat volt a vízipipázás, de teljesen eltűnt a használatból. Jómagam nem próbáltam ki sosem, pedig már 26 éves vagyok :DDD Olyan kérdésem volna vele kapcsolatban, hogy tud relaxálásban segíteni? elektromos cigarettán gondolkoztam még, de mindig megy a kavarás, hogy káros-nem káros úgyhogy azt inkább hanyagolom.

(#4114) voyager4.4 válasza rwin5 (#4113) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Helló!

Szerintem az egyik legjobb dolog relaxáláshoz, ráadásul elfoglalod magad vele mert nem 2 perc begyújtani, elmosni stb. foglalkozni kell vele. Mivel minden amit a (tiszta levegőn kívül) tüdődbe szívsz káros, így ez is, de a cigarettához képest abszolut nem mondható károsnak.

no fate but what we make

(#4115) fagylalt válasza rwin5 (#4113) üzenetére


fagylalt
senior tag

Szia!

A pipázás a legjobb dolog relaxáláshoz, csak ajánlani tudom. Bő órát, más félórát simán ellehet otthon pöfékelni a fotelben üldögélve. :)
Nekem van ecigim, az nem relaxálásra való (szerintem). Ha az analógról szeretnél leszokni vagy esetleg egy zsebben hordozható pipát szeretnél, akkor tökéletes választás.
A vízipipának meg van a hangulata.
Halkan megjegyzem: az ecigi és a vízipipa elenyésző mértékben káros a cigarettához képest (persze, ha csak nem visszük túlzásba).

(#4116) Corvin0716 válasza rwin5 (#4113) üzenetére


Corvin0716
tag

Én azért óvatosabban fogalmaznék, mint a többiek. Ha magával ragad az egésznek a hangulata, akkor egy kényelmes fotelben jól el tudod tölteni az időt kellemes ízű füstkarikákat fújva. Tehát nem a pipafüsttől fogsz önmagában ellazulni, mert a vízipipa nem olyan, mint a cigi, hogy a szervezetbe juttatot anyagtól lazulsz el. Ha rá tudsz hangolódni, akkor viszont nagyon jó kikapcsolódás.

A káros nem káros témához csak annyit tennék hozzá, amit személyesen tapasztaltam, ugyanis annyi baromságot közölnek le "tanulmányként", hogy aki nem próbálja személyesen, annak esélye sincs megítélni mi a valóság. Én egy antidohányos családba vettem pipát 7 évvel ezelőtt. Én magam is gyűlölöm a cigit, családom többi tagja pedig olyan szinten utálja, hogy már attól rosszul lesznek, ha megérzik valaki kabátján, hogy pár napja cigizett. Egy ilyen közegbe pipát venni kissé necces volt, de a vízipipa története és a különféle fórumok olvasása meghozta annyira a kedvem, hogy bepróbáltam. Eredménye az lett, hogy az egész család együtt szokott vízipipázni :) Legjobb haverom, akivel pipázni szoktam asztmás. Szóval hiába jönnek nekem olyan hülyeségekkel, mint amit legutóbb olvastam, hogy másfél óra vízipipázás 100 db cigi elszívásával egyenlő. Szívesen kihívnám ennek az íróját egy próbára, hogy amíg én vízipipázok, addig ő szívjon már el 100 cigit és nézzük meg melyikünk lesz rosszabbul. Az egyikünket mentő vinné el, a másikunk pedig azt sem venné észre, hogy történt vmi. Lehet tippelni melyikünk lenne melyik. :)

(#4117) Corvin0716 válasza voyager4.4 (#4106) üzenetére


Corvin0716
tag

Írjad csak, ha más nem is, én el fogom olvasni. :D

Lekopogom, de ha minden igaz a napokban fogok hozzájutni némi Starbuzz dohányhoz. Először fogok ilyen dohányt szívni. Ha vkit érdekel, írok majd pár sort a tapasztalataimról.

(#4118) Corvin0716 válasza daninet (#4112) üzenetére


Corvin0716
tag

Hát nem tudom. 40 ezret én nem kínai, sorozatgyártású pipára költenék, hanem inkább egy kézi készítésű, egyedi Khalil Mamoonra. Persze tudom, hogy jó minőségű a Mya, de mégiscsak kínai.

Én most ezen pipák beszerzésén gondolkodom (vagy inkább csak csábulok :DDD )

KM Dana Red
KM Bazooka Oxide

[ Szerkesztve ]

(#4119) daninet válasza Corvin0716 (#4118) üzenetére


daninet
veterán

Fotóztam neked a boltban szép igényes kézi készítésűt, ez is volt vagy 40ezer ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4120) voyager4.4 válasza Corvin0716 (#4117) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Na, ennek örülök, meg is írom akkor a tegnapi nagy fail-om gyorsan. :DDD
( mármint majd a logout-on, de valószínűleg nem fogok mindig oda írni)
Egyébként ki is tettem egy bejegyzést már, csak mivel ott linkeltem a topic-ot, így ide már nem tudtam betenni, a keresztposztolás elkerülése végett. Írj majd a Starbuzz-ról, igazi ritkaság. :C

no fate but what we make

(#4121) voyager4.4 válasza voyager4.4 (#4120) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem lesz most blog, nem enged képet feltölteni, szerkeszteni meg most nincs se kedvem, se időm.
Annyi a lényeg, hogy sikerült szereznem kb 400 gramm Al fakher menta dohányt, de nyitott csomagolásban, illetve + egy nejlonban kaptam, sok melasz kifolyt. Gondoltam átteszem egy dobozba és a csomagolásról meg a nejlonról majd lekaparom a melaszt, vagy valahogy ráfolyatom, de egyszerűen annyira ragacsos, hogy nem jött össze. :DDD szval most még szárazabb lesz, jobb lett volna úgy hagyni. :(

no fate but what we make

(#4122) Corvin0716 válasza daninet (#4119) üzenetére


Corvin0716
tag

Tetszetősek. Szerencsére a környéken nincsenek ilyen boltok. Ha lennének nem sokat kellene gondolkoznom a megtakarított pénzem elhelyezésén. :D Ez bolt egyébként hol található? Ha ide nem lehet kiírni, küld már el privibe, hátha arra sodor az élet.

(#4123) rwin5


rwin5
őstag

Köszi a válaszokat mindenkinek! még elmélyülök a témában, és hosszasabb utánanézés után fizunapkor beszerzek egyet. :D :R

(#4124) voyager4.4 válasza rwin5 (#4123) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Személy szerint őt ajánlom még a témában: link

no fate but what we make

(#4125) daninet válasza Corvin0716 (#4122) üzenetére


daninet
veterán

Dubai, Business Bay

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4126) Corvin0716


Corvin0716
tag

Oroszországból ti mernétek pipát rendelni? :DDD

(#4127) Mika1227 válasza merkucyo (#4110) üzenetére


Mika1227
őstag

Igen annyira jók! Nekem egy Khalil Mamoon vízipipám volt és nagyon elégedett voltam vele! Ajánlom még a Farida pipákat! Ilyenem nem volt de biztos jó az is!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#4128) szuszinho válasza daninet (#4105) üzenetére


szuszinho
őstag

Linket tudnál küldeni?

Meg is jött a kedvem egy töméshez. Elég ritkán kerítettem rá sort, idén egyszer sikerült füstölnöm.

(#4129) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Sziasztok!

Látom elég kihalt a topik, de azért megpróbálom. Eltört kedvenc pipám üvege, egy Aladin Amira (67 cm). Ha valakinek van ilyen üvege kékben, és megválna tőle, nagyon szívesen megvenném, akár az egész pipával együtt. Biztosan meg tudnánk egyezni. Előre is köszi!

(#4130) szuszinho


szuszinho
őstag

Tényleg kihalt, de mindjárt tömök is egyet :)

(#4131) szombatitomi válasza szuszinho (#4130) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én is csináltam egy szőlő-mentát, csak nagyon zörgős volt, mert a törött üvegbe beleapplikáltam egy nylonzacskót. ;]

(#4132) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

Khalil Mamoon pipát szeretnék vásárolni, honnan érdemes, ahol biztos nem árulnak hamisítványt?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#4133) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Dohány beszerzés nagy kiszerelésben hogyan oldható meg mostanában?
Anno amiatt hagytam abba a pipázást, mert ellehetetlenítették a nagy adagos beszerzést, erre most olyat hallottam, hogy bizonyos, gondolom "dugi" helyeken lehet kilós kiszereléseket venni. Ha itt nem szabad, privben mesélne erről nekem valaki, aki mai napig aktív pipákoló? :)

Ha viszonylag értelmes áron beszerezhető megbízható forrásból ilyen Al-Faker minőség (kizárt dolog, hogy megvegyem az 50g-ot 2600 Ft-ért dohányboltban :((( ), már dobok is a kosárba egy KM pipát! Írjatok pls! :)

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#4134) Corvin0716


Corvin0716
tag

Ígértem anno, hogy írok pár sort a Starbuzzról, amivel még adós vagyok.

Mivel akit érdekel a dohány, az úgyis talál teszteket, videókat unásig, ezért én a technikai jellemzők helyett inkább csak a szubjektív véleményemet írom le. Először próbáltam ezt a márkát a következő 3 ízzel:

Amit először szeretnék leszögezni: a külföldi fórumok tele vannak idiótákkal. Hogy miért írom ezt? Azért, mert olyan szinten lehúzzák a Starbuzzt nagyon sok helyen, mint ha ez lenne a vízipipázás legalja. Mivel a kommentelők 99%-ban nem írják, hogy mi a baj a dohánnyal, csak megragadnak a "szar, mert szar" szinten, ezért alaposabb utánaolvasát igényel a dolog. Végül kiderül: a Starbuzzt fikázók olyan emberek, akik dohányról váltottak vízipipára, s számukra a vízipipa dohányok közül csak az ér vmit, ami üt és olyan, mint a cigi. A második legnépszerűbb érv (én felröhögtem, amikor olvastam), hogy nem tetszik egyeseknek a cég üzletpolitikája, mivel volt vmi összezörrenésük egy másik vállalattal, s emiatt sokan elkezdték bojkottálni őket. A lényeg tehát annyi, hogy a külföldi pipás fórumok alapján nem szabad megítélni ezt a dohányt. A Starbuzz nem a cigiseknek készült, ez egy ízesített, mosott dohány. Kizárólag azok próbálkozzanak vele, akik hozzám hasonlóan az ízt értékelik elsősorban a dohányokban!

Az idiótákat letudva a személyes véleményem a következő: a Starbuzz egy remek dohány. Messze felülmúlja az itthon kapható dohányokat. Igaz, régen vásároltam már Magyarországon dohányt, így lehet ezen kijelentésem már elavult. Anno többek között a Nakhla, Nakhla Mizo, Al Masa, Al Waha, Al Fakher dohányokkal próbálkoztam. Az említett márkák közül csak az AF itthon nem kapható néhány dohánya veheti fel vele a versenyt. Maga a dohány melaszosságra, aprítottságra szerintem tökéletes. Az illata eszméletelnül jó. Az íz nem meglepő módon elmaradt az illattól, de nekem így is nagyon bejött mindegyik. Az egyetlen értelmes kritika, amit olvastam a Starbuzzról, s amit részben alá is támasztok, hogy viszonylag hamar elmegy az íze. A pipázás elején valóban sokkal intenzívebb ízt kapunk, ami elég gyorsan gyengül, ellenben végig nagyon kellemes ízű marad a dohány. A bontottsági idő növekedésével is veszít az aromájából, bár ebben azért nem vagyok biztos, csak úgy tűnik, mintha bontás után intenzívebb lett volna. Nagyon jó minőségű, lágy füstje van, amiből tetszés szerinti mennyiséget elő lehet hozni. A hő igénye nagyobb, mint az AF-é. A 3 íz mindegyikével elégedett vagyok. A Flower Power is kellemes ízű, de azért elmarad az AF Golden rózsától, ami nekem eddig GOAT. Most ennyi jutott eszembe hirtelen. :)

[ Szerkesztve ]

(#4135) Corvin0716 válasza Barcelona95 (#4132) üzenetére


Corvin0716
tag

Szia!

Magyarországon vagy külföldet is ideértve? Nem hiszem egyébként, hogy a magyar boltoknál lenne ilyen probléma. Szerintem ha vki az életét szenteli a vízipipának, mint pl. Juliano, akkor ő hamarabb szúrná magát tökön, mint hogy hamisítványt áruljon. Persze ez csak személyes vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#4136) Barcelona95 válasza Corvin0716 (#4135) üzenetére


Barcelona95
tag

Első sorban Magyarországról szeretnék vásárolni.
A President Vízipipa ajánlott?
Láttam náluk Khalil Mamoon Halzone pipát, de a képeken a pipa széntálcájára Khalil Maamoon van írva, ami kétségeket ébresztett bennem, de ugye lehetséges, hogy valami random képet tettek be.
A Szultán Kincsei-nél is megtalálható ugyanez a pipa, de ott meg Halazone-nak hívják.
Mindenesetre nem szeretnék lyukra futni, mert ugye a pénz nem mindegy, csak egyszer szeretnék vásárolni, de az az egy jó legyen.
Vortex kerámia és Nammor cső megfelelő társ hozzá egyébként?

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#4137) Corvin0716 válasza Barcelona95 (#4136) üzenetére


Corvin0716
tag

Én az első pipámat tőlük vásároltam, akkor nem volt semmi gond. Igaz, azóta sem vettem ott semmit. Pár hónapja kerestem új pipát, akkor megnéztem őket, de nem találtam semmi érdekeset. Persze úgy nehéz is, ha a honlapon lévő termékek 90%-ával nem is rendelkeznek. És amire azt írják, hogy elfogyott, na azt várhatod évekig, jó eséllyel akkor sem lesz. Ez olyan, mintha én indítanék egy webshopot ahol prémium kategóriás karórákat árulok, de mivel egy darab karórám sincs valójában, ezért mindegyikhez odaírom, hogy "Elfogyott".
Ez egyébként a többi boltra is igaz, bár a vízipipavásárláson van némi élet, oda időnként érkeznek új áruk. A legjobban viszont akkor jársz, ha felveszed direktbe a kapcsolatot a választott bolttal, hogy be tudják-e egyáltalán még szerezni a kinézett pipát.

A Khalil Maamoon és ehhez hasonló "elírások" amennyire én tudom azért vannak, mert nem egyértelmű az arab betűk átfordítása, ettől a pipa még eredeti KM.

A Vortex + Nammor klasszikus párosítás, teljesen jó. Bár a Nammorról mostanában olvastam negatív dolgokat, miszerint az új csöveik messze elmaradnak a régiektől. Ezek a kritikák elsősorban anyaghasználatra vonatkoznak, mint működésre. Erről nem tudok mit mondani, nekem egy első generációs Nammorom van, az kiváló darab.

Első pipád lesz?

(#4138) Barcelona95 válasza Corvin0716 (#4137) üzenetére


Barcelona95
tag

Nem az első, jelenleg egy Aladin Evolution Fata Morgana-t használok, de minőségibb pipát szeretnék, amihez az előbb említett kerámia és cső is vadonatúj lenne, szóval kompletten cserélni akarok mindent.
Nammoron kívül csőből mi az ajánlott jelenleg? Fontos a moshatóság, illetve a darabokra szedés lehetősége.

Ha egy szétszedhető cső markolatáról leveszem a szívófejet, akkor annak a helyére behelyezhető az ice-bazooka?

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#4139) Corvin0716 válasza Barcelona95 (#4138) üzenetére


Corvin0716
tag

Talán az Aslit tartják jelenleg a legjobbnak a 10.000 Ft alatti árkategóriában. Nyárra, ha minden jól megy beszerzek egyet, utána írhatok róla véleményt. Népszerűek még a Narbish és a Nogoom csövek is. Sajnos Asli és Nogoom nem kaphatók Magyarországon. Narbish talán. Idehaza én Razent vennék, ha kapható még, az is egy kiváló szívócső.

Ami az ice bazookat illeti, fogalmam sincs.:D De hátha jár erre még más is.

[ Szerkesztve ]

(#4140) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok,

Mit szóltok az új fejleményekhez? Gondolok arra, hogy egy ideig nem tudtak a trafikok vp dohányt rendelni mert a kormány nem döntötte el, hogy az most ízesített dohánynak számít-e.. :C Ma bemegyek a szokásos nemzetibe, kérdezem mi a helyzet. Azt mondja a csaj, hogy vannak persze, ma jöttek. Néztem nagy kerek szemekkel hogy, nahát sikerült megoldani a kormánynak ezt az óriási problémát. A nagy lóf@szt. Nézegetem a kínálatot valami új "White Smoke", Kérdem mi ez, al fakher nincs? Áh az nincs tegnapelőtt lekellett őket venni mert "valami" nem volt jó velük. Két napra rá megjön ez a csúcsszupi magyar gyártmányú sohanem látott magyar (!) vízipipa dohány. Bizonyára véletlen. Erősen kétlem, hogy ezzel az üzlettel bárki jól járt volna..
De vettem egy cseresznyéset, 40 grammosat. Ez egy kalap szar. Írhattam volna csúnyabban is és továbbra is helytálló lenne az állítás. Illatra kellemes, hasonlít a cseresznyéhez, nagyon finomra vágott, rendkívül nedves dohány, annyira hogy préselni kellett tömés előtt belőle a nedvet. Begyújtás után az egyetlen pozitívum a füst. Az van az jó nagy, más nem kell a paraszt pipásnak. Utána jön a mélyvíz, megjön az íz, mint a mosószer, ez még a mizo citromnál is rosszabb. Amit én még soha nem tapasztaltam az a szörnyű utóíz mind a szájban, mind a pipában magában a szag. Szörnyű. Minden egyes session után elmosom, kitakarítom a pipát, de így még soha nem maradt benne ez az undorító aroma. :W :W hétvégén megyek Ausztriába, veszek 1kg alfaker dupla almát :DDD

Corvin, hol vettél starbuzzt?

[ Szerkesztve ]

halahala

(#4141) Corvin0716 válasza xenom0rph (#4140) üzenetére


Corvin0716
tag

USA-ból hozta ismerősöm, egyébként a thehookah.com-ról rendeltem.

(#4142) Corvin0716


Corvin0716
tag

Megjött az Asli szívócső és a görögdinnyés Starbuzz. Mindjárt tesztelem is!:)

(#4143) Corvin0716 válasza Corvin0716 (#4142) üzenetére


Corvin0716
tag

Nos, a watermelon azt hozta, amit vártam. Kellemes, gyümölcsös rágó íze van, ami a pipázás legvégéig kitart. Remélem ez később is igaz lesz rá, s nem járok vele úgy, mint a sárgadinnyéssel, aminek majdnem teljesen eltűnt az íze. A blue mist és a flower power rendben van, de a sárgadinnye elvesztette az aromáját, pedig ugyanúgy tárolom mindet: 2 zacskó + doboz. Emiatt a sárgadinnyét csak 50 grammos kiszerelésben tudom ajánlani. Az elején igazán finom íze van, de a hosszabb távon való ízvesztése miatt csak 5/10-et tudok rá adni. Az Asli természetesen még tisztítás alatt áll. Majd írok róla a Nammoromhoz hasonlítva, amint "kifüstöltem". Már persze ha olvassa még ezt a fórumot bárki rajtam kívül és nem magamban beszélek.:D :F

(#4144) xenom0rph válasza Corvin0716 (#4143) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezt is usánkából rendelted? :DDD

halahala

(#4145) Corvin0716 válasza xenom0rph (#4144) üzenetére


Corvin0716
tag

Az Asli az ultimatehookah saját márkája, máshol nem kapható, így nem is lett volna más választásom. :)

(#4146) szuszinho


szuszinho
őstag

Jöhet minden! Én olvasom, ha van mit. :)

(#4147) Barcelona95 válasza szuszinho (#4146) üzenetére


Barcelona95
tag

+1 :K

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#4148) voyager4.4 válasza Barcelona95 (#4138) üzenetére


voyager4.4
senior tag

"Ha egy szétszedhető cső markolatáról leveszem a szívófejet, akkor annak a helyére behelyezhető az ice-bazooka?"

Tudtommal igen, máshogy nem is nagyon lenne értelme. Ha személyesen veszed, max próbáld bele.

no fate but what we make

(#4149) Corvin0716


Corvin0716
tag

Megvolt az első pippantás az Aslivel. Előtte persze átmostam vízzel, citromlével. Műanyag íz meglepő módon nagyon enyhén érződött, még zavarónak sem volt mondható. Maga a cső már-már túl jó.:D Annyira nincs semmi ellenállása, hogy a Nammor után furcsa volt kissé szívni, hiányoltam némi visszatartást. Aztán lehet ez csak megszokás kérdése. Mindenesetre jobban mutat a Sultanommal, mint a kék Nammor tette. :)

(#4150) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Srácok!

Ha valakinek van valami ötlete, hogy a most kapható dohánybolti moslék dohány helyett mit lehetne és hol lehetne venni. Esetleg netes külföldi rendelés esetén mekkora az a mennyiség, ami még vám mentes (ha van ilyen)
Jöhet privátban is!

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.