Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90651) 4Grider válasza -Maci- (#90649) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy aktív WiFi hang esetén eltűnik a VoLTE felirat és a helyén megjelenik egy telefonkagyló (nem csak hívás közben, hanem készenlétkor is). Másrészt megváltozik a tárcsázó zöld hívásindító ikonja.

(#90652) -Maci- válasza 4Grider (#90651) üzenetére


-Maci-
addikt

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#90653) 4Grider válasza Kronk (#90650) üzenetére


4Grider
nagyúr

Érdekes, nálam is G991BXXU5CVF3 van, de én látom a WIFi hívást a VoLTE kapcsolók alatt...

(#90654) TiMoN


TiMoN
senior tag

Nekem délután óta nincs VoLTE hivás... pedig be van kapcsolva?!
Nem értem mért tünt el... Bárkit hivok vagy hivnak 4G ről le ugrik 2G-re és borzalmas. :W

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#90655) 4Grider válasza -Maci- (#90652) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen, így néz ki a tárcsázás ikonja, fent meg nem látjuk, de nincs VoLTE felirat VoWiFi esetén.
Én is szerk.:
Így, így.
Mind a két kártyád Telekomos?

[ Szerkesztve ]

(#90656) 4Grider válasza TiMoN (#90654) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen telefonmodell?

(#90657) TiMoN válasza 4Grider (#90656) üzenetére


TiMoN
senior tag

S22u

-TiMoN-

(#90658) -Maci- válasza 4Grider (#90655) üzenetére


-Maci-
addikt

Frissítettem a képet az előző hozzászólásomban, mert pont a teje lemaradt. Nekem ott van a 2 kis kagyló is a jobb felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#90659) 4Grider válasza TiMoN (#90657) üzenetére


4Grider
nagyúr

VoLTE kapcsolód megvan, nem nyúltál hozzá, második sim nincs?

(#90660) -Maci- válasza 4Grider (#90655) üzenetére


-Maci-
addikt

Igen. Telekomos mindkettő.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#90661) trec12 válasza 4Grider (#90651) üzenetére


trec12
addikt

Xiaominál (konkrétan mi10t) meg a volte helyén vowifi jelenik meg legalább is a Diginél így volt (amíg egy frissítéssel egyszer csak el nem szállt a vowifi :U ) ill. Huaweinél is cserélődtek a jelölések. Figyelem én is - bekapsoltam a vowifi-t - hátha egyszer csak megjelenik nálam is. :)

[ Szerkesztve ]

(#90662) Kronk válasza -Maci- (#90658) üzenetére


Kronk
őstag

Próbálj meg repülőgép módban, természetesen bekapcsolt wifivel telefonálni,
Szerk ha telekomos vagy, akkor nincs több kérdésem, majd ha yetinél is ilyen lesz akkor fog menni.
Kérdés, ha azonos mással a szoftver verzió, nekem miért nincs a szoftverben vowifi lehetőség? :Y

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#90663) TiMoN válasza 4Grider (#90659) üzenetére


TiMoN
senior tag

Beszéltem az ügyfélszolgálattal, minden oké erre felé.
Be van kapcsolva nem piszkálom (VoLTE). Újra is inditottam a telefont semmi.
Ha hivást indítok nem marad 4G-n a telefon... bosszantó.
Javasolták nézzem meg a SIM kártyát másik telefonba v cseréljem. Esim... annak jónak kell lenni. na mind1 várok.

Megkérdeztem a ügyfélszolgálatot a WoFifiről, de még csak nem is hallott róla. :O

[ Szerkesztve ]

-TiMoN-

(#90664) ollie válasza -Maci- (#90649) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telekomnál igen, működik. De hát mi nem Telekomosok vagyunk.

***

(#90665) INGJOKE válasza TiMoN (#90663) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem is csinálja sokszor főleg a kocsiba, hogy 4g-t ír a telefon (I13PM) elindul a hívás és még csak nem is 3G nem is E hanem simán térerő jel látszik. Nyilván a kihangosító miatt nekem fel kell hangosítanom, hogy halljam őket, másik oldalon meg mondják, hogy fos a minőség. :)
Populáción volt pont tegnap egy ilyen kérdőív ami yettelről szólt, adtam is neki rendesen, hosszú részletes leírással miért fos a hálózat. :)

(#90666) trec12 válasza INGJOKE (#90665) üzenetére


trec12
addikt

Fentebb én is írtam, hogy egy "vastagon" lefedett településen kapufa volt a szolgáltatás hétfőn. Sokszor sima E vagy még az sem. Vidéki kisvárosban is ahol viszonylag sokat vagyok a magas frekire áll rá egy messzebbi toronyra ezt én értem, hogy így működik, de így alig van térerő a feltöltési irány így kuka miközben a város közepén fullon jön a B20 repülő mód után rá is áll arra de után meg visszaáll a gyengére. Na meg a melóhelyen ugrál a 4G+, 4G, H+ között de látni néha E-t is. :U

[ Szerkesztve ]

(#90667) Landsmann válasza TiMoN (#90663) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem kapcsoltad be a VoWiFi-t? Nálam ez szokott kavarodást csonálni. A VoLTE ikon vagy eltűnik, vagy nem, de nem tudnak elérni. Én tudok hívni. AMi érdekes, csak a havidíjas számnál csinálja ezt, a kártyásoknál nem.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#90668) leo81 válasza trec12 (#90666) üzenetére


leo81
aktív tag

Frissítve lett a 4G beltéri lefedettségi térkép (2022-07-03). Észrevehetően több lett a fehér folt, így most már közelebb áll a valósághoz.

(#90669) tomp válasza trec12 (#90661) üzenetére


tomp
félisten

Ahol megjelent a VoWiFi kapcsoló ott érdemes kikapcsolva hagyni mivel bekapcsolva meríti a telefont.
Xiaomin meg bugot generál a rosszul implementált IMS kérés.

(#90670) trec12 válasza leo81 (#90668) üzenetére


trec12
addikt

Köszi, már néztem a napokban azokon a helyeken ahol a fentebb írt jelenségeket tapasztaltam semmi fehér folt még a környéken sem. :(

(#90671) trec12 válasza tomp (#90669) üzenetére


trec12
addikt

Ok, köszi kikapcsolom akkor. ;)

(#90672) betyar1974 válasza 4Grider (#90593) üzenetére


betyar1974
senior tag

Sajnálom, de egy kicsit sem vagyok "ott" manapság, a technikában, nincs rá időm/energiám. Viszont, használó szinten szembesültem, ezen "negatívummal". Köszi szépen a tájékoztatást! :R

(#90673) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Van valakinek Samsung Galaxy A51 telefonja és megy rajta a VoLTE? Mert pár hónapja még a Yettel nem volt hajlandó bekapcsolni rá, mert nem támogatott a telefon. Érdekes hogy az összes másik három szolgáltatónál támogatott.
És ha továbbra sem lesz támogatott és lekapcsolják a 3G-t, akkor mi lesz?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#90674) Viktor0610 válasza VGYke (#90673) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2G-re fog visszaváltani a teló.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#90675) MadMancs válasza VGYke (#90673) üzenetére


MadMancs
veterán

A40 és A52 tuti hogy megy.
100% hogy A51 el is menne. Csak ez a cég valami elavult listát alkalmaz hogy melyeken engedélyezik.
Anno A6+ ra másfél évig nem voltak hajlandóak engedélyezni mondván nem támogatott, míg A6 támogatott volt. Tök ugyanaz a 2 teló csak + nagyobb és több RAM. De soc és modem megegyezett. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#90676) sfdrakex válasza VGYke (#90673) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A51-en megy a VoLTE. 2 éve vettem Telenornál, igaz már előtte a P30 Prora bekapcsolták, és úgy is maradt az A51-en is, amíg azt használtam.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#90677) ollie válasza sfdrakex (#90676) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Telenornál? Nincs is náluk VoLTE.

[ Szerkesztve ]

***

(#90678) DrBubo77 válasza ollie (#90677) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

A VoWifi-re gondolsz? VoLTE azért már elég régóta van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#90679) Viktor0610 válasza ollie (#90677) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

VoLTE van, VoWIFI nincs.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#90680) sfdrakex válasza ollie (#90677) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

VoLTE már régóta van, VoWifi nincs.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#90681) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszi srácok, VoWifire gondoltam persze, mert annyira bele voltam mászva már a témába.

***

(#90682) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Másnak is hibát dob a számla befizetése az appban?

(#90683) sfdrakex válasza RoyalAirForc (#90682) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Pár napja fizettem, de az app akkor is szarolt, így a fiok.yettel.hu-n fizettem be.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#90684) RoyalAirForc válasza sfdrakex (#90683) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Én egyszerűen nem értem, mi folyik a magyar mobilszolgáltatóknál.... :U

(#90685) TiMoN válasza Landsmann (#90667) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nincs bekapcsolva de már magától visszajött.

-TiMoN-

(#90686) VGYke válasza sfdrakex (#90676) üzenetére


VGYke
addikt

Igen tudom hogy megy A51-en, mert a 2. SIM kártya nem Yettel és ott rendben van. De bent a Yettel (bocs, akkor még Telenor) üzletben az ügyintéző mondta, hogy nem tudja bekapcsolni, mert a telefonom nem támogatja....
Persze! A50 (2019-es modell) támogatott, A51, A52 (2020,2021) nem, A53 igen.

Egyébként böngésző + Yettel fiókomban (tehát nem mobil app) hol találom a VoLTE állapot lekérdezését? Telenor időkben még valahogy megtaláltam, most sehogyan sem akadok rá.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#90687) Landsmann válasza VGYke (#90686) üzenetére


Landsmann
addikt

Én sem találtam a Beállítások között. Szerintem kivették. De nem most, én már fél éve sem találtam.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#90688) zzola


zzola
félisten

Pécsett a Komlói út közepe felé (Meszesi iskola) van 5G. Igazából értetlenül állok előtte, mert a város többi részén nem észleltem ilyen hálózatot (ettől függetlenül persze lehet valahol van)...

[ Szerkesztve ]

(#90689) RoyalAirForc válasza zzola (#90688) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Na igen, Pécsen is vannak érdekes dolgok. Mikor a Petőfi, Szilágyi, Mártírok háromszögben kiírja a teló, hogy nincs szolgáltatás...

(#90690) zala005


zala005
tag

Sziasztok!

Yettel 150+150-es hordozható netem van. Roaminghoz kapcsolódó kérdésem lenne. Olvasgattam és ugye külön van választva az éjszakai roaming adatkeret a nappalitől, ez előbbi hamarosan elfogy, és azt olvastam, hogy akkor nem a nappalit fogja használni, hanem x Ft-ot számol MB-onként este. Ez mennyire van így, vagy mennyire kell félnem? Van rá esetleg megoldás, hogy addig szüneteltessem az éjszakai adatkeretet? A Yettel appban/online nem lehetett módosítani/törölni.

Köszönöm előre is! :R

PS:
Ahogy többen is írták, működik az 5G roaming Horvátországban.

[ Szerkesztve ]

(#90691) zzola válasza RoyalAirForc (#90689) üzenetére


zzola
félisten

Ha Pécs-Nagyárpád felől mész Kozármisleny felé, a Mislenyi körforgalom előt van egy híd, ami a vasút felett ível át. A híd környékén amióta lekapcsolták a 3G-t csak Edge van, kb semmire nem jó. Ez elég "gáz", navigáció, zene minden leáll.... :DDD

(#90692) leo81 válasza 4Grider (#90653) üzenetére


leo81
aktív tag

Ma megküldték a 2022 júliusi frissítést S21u-ra. Nincs benne a WIFI hívás...

(#90693) kekedi válasza leo81 (#90692) üzenetére


kekedi
senior tag

Bár nekem Note 10 lite van. De ha Yeti kártya van a telefonban, akkor nekem se jelzi ki a wifi hívás opciót.
Azonban volt 1 hétig egy domino kártyám, és úgy a beállításoknál megjelent a wifi hívás kapcsoló.

De mióta nincs benne az a sim, eltűnt.

(#90694) szabonagyur válasza kekedi (#90693) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mivel Yettelnek nincs VoWifi így nem csoda, hogy jelzésed sincs :)

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#90695) Landsmann válasza kekedi (#90693) üzenetére


Landsmann
addikt

Kóddal elő lehet csalni. Ettől függetlenül mivel a szolgáltatás még nem aktív, a bekapcsolt opció problémákat okozhat.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#90696) kekedi válasza szabonagyur (#90694) üzenetére


kekedi
senior tag

Igen ezt tudom, de nem is azért írtam.
Csak a kolléga megjegyezte, hogy telefon frissítés után nem látja a vowifit, nem is fogja látni ha Yetteles.

(#90697) RoyalAirForc válasza zzola (#90691) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Igen... Bár amit én írtam, az évek óta van sajnos...

(#90698) 4Grider válasza kekedi (#90696) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én látom, pedig Yetteles vagyok. Igaz, a telefonom meg Telekomos, csakhogy nincs benne Telekom sim.

(#90699) kekedi válasza 4Grider (#90698) üzenetére


kekedi
senior tag

:)

Minden esetre várunk. Nekem jól jönne a munkahelyen.

(#90700) leo81 válasza kekedi (#90696) üzenetére


leo81
aktív tag

A kapcsolattartóm határozottan állította, hogy lesz VoWifi még ebben az évben.
Akár lehetett volna most is...talán nem december lesz belőle.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.