Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:32

LOGOUT.hu

OLVASD VÉGIG ALAPOSAN MIELŐTT ÚJ HOZZÁSZÓLÁST ÍRNÁL!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20337) awexco válasza wsanyi (#20335) üzenetére


awexco
őstag

Végre egy értelmes hozzászólás :)
optane az úgy mindenre azaz semmire se :D

Szerintem is egy nagyon fegyelmezett jól megkomponált volt a Ryzen startja.egyszerűen hibátlan volt. Talán TR nél éreztem, hogy az a géming mód nem egy csodaszer akár szerver fronton érdekes lehet a uma/numa nagyon speciális esetekben . Maga termék kínálat is faék egyszerűen van összeállítva és jól áttekinthető.. Azt is jól tették , hogy csíkszélesség váltás előtt mutatták be a termékeiket. Vegával mint termékkel nem vagyok 100%ban elégedett de maga a startjánál ezek a csomagok nem voltak rosszak az más kérdés , hogy ezek kis hazánkba nem értek el .
Egyúttal magának is időt nyert a custom startok előtt.

Az EPYC külön szót érdemel ... Megfelelő alkalmazásokban lemossa az intelt . Többet ad kevesebbért és kevesebbet is fogyaszt . Normális programokban amikben nem áll meg a tudomány 6 mag leterhelésénél valami eszméletlen jól skálázódik . Az egyetlen épkézláb tesztben a 4200 dolláros AMD ellen 8700 dollár körüli intel teszteltek úgy hogy az AMD ram sebességét visszább vették és mégis az AMD volt a jobb.
Jövőre meg jön a starship . Maximális 2 foglalatos kiszerelésben 192 szálat tud . Ez 50%-al több szál mint most . Valószintű hogy az 48 as modellek majd magasabb árcédulát kapnak mint mint a mostani csúcsmodellek. De nem baj ha anyagilag megerősödik az AMD .Jut pénz fejlesztésre .

I5-6600K + rx5700xt + LG 24GM77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.