Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Minden ami telefonadó!

Bármelyik szolgáltatóval kapcsolatos információ jöhet, ami nyilvánosságra kerül, vagy került eddig!

Szabad a csevej, persze a fórum alapelveit betartva! Ha bármi információt közöltök, írjátok bele a kommentbe, hogy melyik szolgáltatóra vonatkozik, hogy esetlegesen a későbbiekben is meg lehessen találni!

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#2) nggabi válasza hackeeeee (#1) üzenetére


nggabi
nagyúr

halott, zárható :)

bocsi hackee, de ennek nincs sok értelme mert mindenki a szolgáltató topikjában keres és eltérő az emelés... sorry...

"szenyor dzsíííí"

(#3) Something_


Something_
őstag

Mikor felröppent a hír, akkor utánanézegettem a dolgoknak, de akkor még nagyon kezdetleges volt. Azóta eltelt 1-2 hónap, szóval most már van valami infó arról, hogy pl a T-Mobile-nál az ingyenesen hívható számokra is lesz telefonadó?
Mennyi lesz a max? 400 vagy 700?
Habár lehet, hogy lényegtelen is a kérdésem, mert kb a havi számlám 4000-6000 ft között mozog (hálón belül 15 ft, hálón kívül 25 ft, 3 ingyenesen hívható szám), ezért sztem pont el fogja érni mindig a maximumot, az ingyenesek nélkül is.

Jól ki van ez találva, az átlag telefonálás szerintem havi 3.000-4.000 Ft, ennél pedig eléri a maximálisan fizethető telefonadót.

Offolva pedig a véleményem annyi, hogy szánalmas ez a többszöri adózás/lehúzás.

(#4) hackeeeee válasza nggabi (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Direkt rákérdeztem modkerben, ott kaptam rá engedélyt, hogy ide jöhet.

Nem az a fő gond, csak mondjuk már a vodafone topic is tele van hisztivel, meg a telenorhoz kapcsolódó kommentekkel, teljesen feleslegesen... Ha eltérő, ha nem, felesleges kommentekkel vannak már tele a topic-ok. A Vodafone-os legalábbis biztosan

De ha nemjó, zárasd, Nekem 8..

(#3) HGabor89: T-mobile-nál még nincs hivatalos állásfoglalás, tudomásom szerint. Magán előfizetéseknél a max majd 700Ft+áfa lesz, de idén asszem 400+áfa.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5) Something_ válasza hackeeeee (#4) üzenetére


Something_
őstag

Köszönöm a választ, mint ahogy említetted, nincs hivatalos állásfoglalás, de pl a többi szolgáltatónál, hogy is lesz? 2ft/perc? Ez azért vicces, mert az áfa általában egy %-os arány, akinek 15 ft a perdíja, annak is 2 ft, meg akinek 40 ft, annak is. Érdekes.

Szóval pl ha 2 ft, akkor 200 perc után éri el a maximum 400 ft-ot, ekkor 4.000 ft a számlám, hogyha átlagba, 20 ft-os perdíjjal számolok.
A 700 ft-os maxnál, pedig ha ~ 7.000 ft a számlám, akkor erre jön még a 700 ft?
Vagy ez is meg lesz kavarva? Mármint ez a 400/700 2ft/perc.

Mikortól lesz ez bevezetve, így hogy pl a T-nél pl semmi hír nincsen, gondolom még 2-3 hónap.

Nem ezzel a 400/700 ft-tal van a baj, mert úgy mond eltörpül, habár így belegondolva a 700 már egész sok..
..szóval ezzel az egésszel van baj, hogy ez hova is megy és miért is? 20 évig meg voltak nélküle, de most rájöttek, hogy be lehet vasalni egy kis pénzt és miért is ne alapon bevezették/bevezetik?
Habár pl a baleseti adó is egy szánalom. Fizetem a kötelezőmbe, olyan adót, aminek a neve szerint balesetet okoztam:D
Ezt is normálisan meg lehetett volna oldani. Ha balesetet okozok, akkor ugye minusz 2 bonusz besorolás, meg pl 1 vagy 2 évig ez a baleseti adó sarc, mert ugye balesetet okoztam.
De így a semmire fizetem pl azt (is).

(#6) hackeeeee válasza Something_ (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm..

A Telenornál így lesz elméletileg, a Vodafone-nál pedig így.

A Vodafone-nál még tudtommal nem jeleztek módosítást a kevesebb adó miatt.

A lényeg, h eddig nincs olyan, aki percenként számlázná.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7) Something_ válasza hackeeeee (#6) üzenetére


Something_
őstag

Köszi a linkeket, olvasgatom.
Asszony pl napi 1 órát tuti beszél a mutterjával. (vidéken laknak, kötődik hozzá, szófosása van a semmiről, stb)
"Családi Csomag, amellyel a családtagok fix díjért belföldön korlátlanul hívhatják egymást, a jövőben havonta előfizetésenkénti 1000 percnyi (azaz 16,6 óra) beszélgetésre korlátozódik."

Most 100 óra ingyenes beszélgetés van pl a T-nél, amiben vagyunk. Kiv vagyok, hogy ők mit lépnek.

Amúgy a telenor-os cikkben nem látok maximalizálást, csak azt, hogy kapcsolási díj lesz, mivel gondolom így egyszerűbb megoldani a pénzbehajtást.

Azt viszont úgy mond sajnálom, hogy az USB-s stick-eket nem adóztatják meg, lett volna okom felmondani a 21-es hipernetet. 1, max 2 megával hasít a sebesség új korszaka, ergo használhatatlan. Bezzeg amikor megkötöttem a szerződést, az 5 próbanapon 7-12 megával ment és még beetettek azzal, hogy gyorsulni fog, mert még csak tesztfázisban van.
Persze a szerződésben benne van, hogy a minimum, amit garantálnak az 64kbit/s :D

(#8) hackeeeee válasza Something_ (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szerintem hamarosan ki fog derülni, hogy mit lép a T. Főként ezek után, hogy a Telenor is nyilvánosságra hozta, hogy mit fognak tenni egészen pontosan.

Hát, ezt nem tudom, hogy a Telenor maximalizálta-e az összeget. A cikk szerint nem.

Ne is emlegesd az internetadót. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Something_ válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Something_
őstag

Ha azt nézzük, hogy a magánszemélyek 700 ft-ot fizetnek max, a cégek pedig 2400-at.
Megint ki szívja meg? A kisember, a kisvállalkozások.

Na jó, nem akarok trollkodni, nem tudunk mit csinálni. Ez van, Magyarország, én így szeretlek:D Lesz ez még rosszabb is:D

Köszöntem a tájékoztatást, de szerintem elkerülöm ezt a topikot jó messzire, mert csak felidegesítem magam:D

[ Szerkesztve ]

(#10) hackeeeee válasza Something_ (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Végülis itt lehet.. Ez nem szakmai topic.. :) Itt ki lehet mondani a véleményeket, persze a szabályzathoz "méltóan". :)

Hát ez így van, elvileg nem áthárítható, gyakorlatilag úgy jött össze, hogy mégis az ügyfelek fizetik. Ez van.

Véleményem szubjektív...

(#11) Something_ válasza hackeeeee (#10) üzenetére


Something_
őstag

Az a baj, hogyha kimondom a véleményemet, akkor így belülről elkap a düh és ideges leszek és csak magamnak ártok, mert ugye nem tudok mit csinálni.
Meg amúgy is, ennyi volt a véleményem, mármint amennyit a szabályzat megenged. Próbáltam visszafogni magam, nehéz volt.

Utolsó bekezdésedre nem reagálok, mármint a válaszomat inkább le se írom, csak egy szmájlit dobok: :W :W :W (hopp, ez három lett......... )

(#12) hackeeeee válasza Something_ (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Segáz. :)

Véleményem szubjektív...

(#13) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Akkor mehet holnap számhordozni a telenorhoz?

van még 1 hó hűségem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) biker


biker
nagyúr

nekem 2 LAKOSSÁGI előfizetésem van, aminek a számlafizetője a cégem.
most 700Ft vagy 2400Ft lesz? :)
az előfizetés a lényeg vagy a számlafizető?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#15) hackeeeee válasza biker (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha Te vagy a számlafizető, de az előfizetés flottás, akkor az cégesnek számít, tudtommal.

Ha vodás vagy, akkor rá kell kérdezni 1270-en, mert változó, hogy kinek mennyi. Lehet, hogy kevesebb is, mint 700+áfa.

Véleményem szubjektív...

(#16) biker válasza hackeeeee (#15) üzenetére


biker
nagyúr

nem, semmi flotta.
van két lakossági előfizu, enyém és a feleségemé, mindkettőnek egy cég, a saját cégem a fizetője, de nincs több, nincs összekötve, nincs flotta :)
majd felhívom a 1430-at

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) hackeeeee válasza biker (#16) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha T-mobile, ott még nincs hivatalos állásfoglalás az árakról, úgyhogy még várj vele. :)

Véleményem szubjektív...

(#18) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A retek egye meg a telenort.

felelték 350áfa val a havidíjat és még a percdíjakat is emelték.

Jah és azt mondja a kedves, hölgy hogy módosíthatnak egyoldalúan.
Nincs lehetőség felmondani jogom van kussolni.

Automatikusan hosszabbodik minden fordulókor a keretszerződés. :Y :W :W :W :W

Beszarok

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19) fisch


fisch
csendes tag

13-án voltam a Vodánál, hogy szerződést bontanék, mert hátrányosan érint az emelés. Nem engedték. Az eladó csaj azt mondta, hogy hívjak fel onnan az üzletből a vezetékesen egy ügyintézőt bővebb infóért, mert Ő nem túl tájékozott ezügyben. A hölgyemény a vonalban közölte a beszélgetés elején, hogy 65eFt kötbér fizetése után bátran bonthatok szerződést. Ekkor én jöttem mindenféle ÁSZF-ben meg törvényben leírtakra hivatkozva, mert olvasgattam a vodafone topikot ezügyben, de folyton csak mellébeszélt, hogy ennyi infót tud adni. Annyi lehetőségem maradt, hogy az üzletben beírtam a problémám a vásárlók könyvébe, amiből kaptam egy példányt. Ősszel lejárna a 2 évem, amivel még anno egy V845-öt vettem. Arra hova fizessek most 65000 Ft-ot??? Vicc az egész. Hiába mondtam, hogy 15 napon belül vagyok, le se szarják. Az üzletben végül annyit elmondott a csaj, hogy 8-án este 11 körül kapott mindenki egy levelet, hogy onnantól csak kötbér ellenében lehet bontani. Ebben a helyzetben mit lehet tenni? Véleményem szerint volt jogi alapja a kérésemnek, de még egy kedvezőbb árú tarifát sem voltak képesek ajánlani, vagy bármi megoldást. Az együttműködés apró szikráját sem éreztem a levegőben, leszarják az ember problémáját. És lehet, hogy másik szolgáltatónál sem fogok jobban járni, de az kurvaisten, hogy az eddigi kb. 10 év után átmegyek máshova, ha lejár a hűségidőm. Nem ezt vártam volna. Kicsit várok, hogy reagálnak-e a beírtakra, aztán elküldöm a példányom másolatát a fogyasztóvédőknek, hogy mi az álláspontjuk. Ha nem sikerül lépni, akkor ősszel végleg lépek a vodától. Megértem őket is, hiszen pénzből élnek, úgy mint én. De nem ilyen gusztustalan magatartással kéne erőszakkal megtartani az ügyfeleket. Hozzáteszem diplomatikus voltam és az idegállapotom ellenére higgadtam kommunikáltam, de nem arattam sikert vele... :(((

(#20) hackeeeee válasza Vangelis (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Telenornál bontani sem lehet? Hehe.. Nah lehet mégis az lesz a vége, hogy még a Vodafone tett szívességet, hogy hagyott bontani? Hehe. Pedig, az ment a Vodafone topic-ban, hogy deganék, stb...

(#19) fisch: Igen, elméletben 8 nap állt rendelkezésre a bontásra, utána már kötbéreznek, nem tudni miért. Itt egy hír erről.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#21) fisch válasza hackeeeee (#20) üzenetére


fisch
csendes tag

Hagyott, csak meddig? Azt írták 15 napig lehet, erre 8-a után már basztak rá az emberekre. Szép kis magatartás...

(#22) Vangelis válasza hackeeeee (#20) üzenetére


Vangelis
nagyúr

hehe kemények mint a vidia :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23) hackeeeee válasza fisch (#21) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szép, de épp ezt írtam alatta, hogy ezek szerint a 8 nappal is ők tettek szívességet, mert a telenor ezek szerint bontani sem hagy.. :N Szal igen, szép magatartás volt ezek szerint, hogy 8 napig is hagytak bontani, ha volt rá lehetőség.

Véleményem szubjektív...

(#24) fisch válasza hackeeeee (#20) üzenetére


fisch
csendes tag

De lényegében az általad linkelt cikkben is 15 napot írnak. Akkor van értelme elmennem a fogyasztóvédőkhöz, igaz? Egyébként a cikk alatti hozzászólásokban olvastam, hogy valaki még utánam is bonthatott, pedig én 13-án voltam bent. Ez mi már?

(#25) hackeeeee válasza fisch (#24) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát.. Nem tudom, hogy most pontosan mi hogy van, ha nincs ténylegesen semmiféle kedvezmény, tehát készülékvásárlás, v bármi más, akkor hajrá.. Sok veszteni valód nincs, max azt mondják, hogy ez van.

Máshol azt írták, hogy akinek ténylegesen semmiféle kedvezménye nincs, azt hagyták bontani utána is.

Véleményem szubjektív...

(#26) Vangelis válasza hackeeeee (#20) üzenetére


Vangelis
nagyúr

engem is elengednek 20 ezerért :)

Elbaxtam, hogy nem tudtam, hogy minden évben megújul magától tarifahűségem.

Valahogy nem is gondoltam, hogy van ilyen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#27) hackeeeee válasza Vangelis (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért ez is érdekes..

Véleményem szubjektív...

(#28) Vangelis válasza hackeeeee (#27) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hidd el nekem még érdekesebb.

Havi 1750ft volt eddig... mondom egy olyan kedvező havidíj, de amikor megkötöttük tény, hogy volt egy év tarifahűség.

De azt nem gondoltam, hogy évente hosszabbodik... mert se lebeszélhető se semmi.

Üzleti Pro Start tarifa .... , nem értem miért kell ehez hűség....

Most havi 400-500ft plusz.

Emelt sms díj.
meg szerintem emelnek mindent.

első perc percalapú mostantól.. eddig mp. volt.

Rothadjanak meg.

Változtattak mindenen és mégis nekik van igazuk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29) hackeeeee válasza Vangelis (#28) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De akkor ez ilyen örök hűséges, vagy wtf? Mert azért ez így érdekes, h minden évben újra indul a hűségidő...

Véleményem szubjektív...

(#30) Vangelis válasza hackeeeee (#29) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszönjük, hogy levelével felkeresett minket.

Tájékoztatjuk, hogy adminisztrációs rendszerünk alapján a +3620/xxx-5323-as GSM számú előfizetés készülék miatt vállalt hűsége valóban lejár 2012.07.27-én, azonban a tarifacsomagra kötött keretszerződés 2013.02.12-ig van érvényben. Amennyiben kéri, természetesen tudjuk rögzíteni, hogy a fenti dátumot követően nem kéri az automatikus meghosszabbítást (ezt 30 nappal a lejárat előtt szükséges jelezni felénk).

A lejáratot követően természetesen tudjuk biztosítani a feltöltőkártyára való váltást.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#31) hackeeeee válasza Vangelis (#30) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah, ez már egy fokkal jobban hangzik.... Csak a kérdés, hogy ilyenkor kell fizetni? Vagy ebben az esetben nem?

Véleményem szubjektív...

(#32) szkury


szkury
tag

Kérdésemre válaszolva még semmit nem küldött a telenor, pedig sok a flottás teló a cégnél.
Csak annyit írtak, hogy érint minket a változás!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#33) Vangelis válasza hackeeeee (#31) üzenetére


Vangelis
nagyúr

20 ezret akarnak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kis értekezés után (mintha tudnám miről beszélek) már most azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy felmondható!!!!
És a készülék hűség végét adtam meg felmondási dátumnak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#35) janes1976


janes1976
őstag

A voda lelgalább 8 napig engedett elmenni vagy lefele tarifacsomagot váltani, úgyhogy bebizonyosodott hogy nem a voda a legg*cibb. :DDD

A telenor nem enged el, ez a beírásokból is látszik, 1 napig sem. :Y

Most már csak a té van hátra, kíváncsi leszek ott milyen finomságot találnak ki. ;]

fisch: a fogyasztóvédelemet meg próbáld meg, mivel ingyen van. Veszíteni csak ők veszíthetnek ezen, te csak nyerhetsz! :K

Ilyen van hogy magától hosszabbodik a tarifahűség? Ez nagyon szarul hangzik. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#36) nggabi válasza janes1976 (#35) üzenetére


nggabi
nagyúr

bizony ám h van. Tréhómnál például...

"szenyor dzsíííí"

(#37) janes1976


janes1976
őstag

Vangelis kollegától olvastam az előbb hogy a telenornál is ez van. :Y

Ez amúgy törvényes? Mert olyan hihetetlen hogy neked kell felmondai, mert ha nem mondod fel, akkor meghosszabbodik. Ez abszolút ügyfélellenes! :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#38) hackeeeee válasza janes1976 (#37) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ha benne van a szerződésben, akkor gondolom az.

Véleményem szubjektív...

(#39) n@p@lm válasza Vangelis (#18) üzenetére


n@p@lm
őstag

LIDL mobile :D

(#40) janes1976


janes1976
őstag

Nos, várható volt: :W

[link]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#41) hackeeeee válasza janes1976 (#40) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pffffff..

Az szép..

Mondjuk most elvileg megy a balhé az adóval, mert elvileg a telefonadóból származó bevételt nem használhatja fel az ország hátralék csökkentésre. :D

Véleményem szubjektív...

(#42) Vangelis válasza hackeeeee (#41) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Így legalább könnyebben el tudják lopni :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Igaz nem telefonadó miatt de ez van most a t-home (vezetékes) szolgáltatás számlájának alján:

A fizetési késedelem módosítására és az új díjtételetek bevezetésére vonatkozó értesítés, közös szerzodésmódosítási ajánlatnak minosül.
Ha a módosításban foglaltakat nem kívánja elfogadni, úgy az Eht. 132. § (5) bekezdésében foglaltak szerint jelen értesítéstol számított 15 napon belül élhet felmondási jogával. A nyilatkozattétel elmulasztása –
mint ráutaló magatartás – a megváltozott díjtételeink elfogadásának minosül. Nem mondhatja fel az elofizeto a határozott idotartamú elofizetoi szerzodést ilyen esetben akkor, ha az elofizetoi szerzodést a
határozott idotartamból eredo kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. A módosításokra vonatkozó információk 2012. június 29-tol elérhetoek a
www.telekom.hu címen, illetve az ügyfélszolgálaton vagy a Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412 ügyfélkapcsolati számon.

Itt is el lehet állni a szerződéstől.

Hátha valakinek jól jön.

Mondjuk én is rákérdezek azért :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44) nggabi válasza Vangelis (#43) üzenetére


nggabi
nagyúr

én próbáltam náluk, nem engedtek lelépni :((( ráadásul csak 2 hónapról volt szó...

"szenyor dzsíííí"

(#45) Vangelis válasza nggabi (#44) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De azért megkérdezem pontosan mit is emeltek, mert nekem nem világos

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46) hackeeeee válasza nggabi (#44) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Szép. :\

Véleményem szubjektív...

(#47) nggabi válasza hackeeeee (#46) üzenetére


nggabi
nagyúr

mind1 már csak egy hónap van, kivárom...

"szenyor dzsíííí"

(#49) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Aki ingyen szeretne telefonálni vezetékesre és mobilra, belföldre és külföldre minimális költségek mellett az keressen privátban!
Teljesen legális!
Cégeknek és magán személyeknek egyaránt!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#50) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A telefonadóhoz kapcsolódik.
Igaz még csak szóban kaptam levelemre választ, de majd jövőhéten jön a hivatalos állásfoglalás

A lényeg, hogy a telenor is változtatott a havidíjakon.

először megkerestem őket telefonon és hivatkoztam, hogy szeretném megszüntetni a szerződést mert nekem ez így nem tetszik.
Készülék hűség 2012.02.27 ig van rajta.
De kiderült, hogy évente automatikusan hosszabbodik a tarifa hűség. sajnos nem olvastam az apró betűs részt, és nem is hívták fel rá a figyelmemet anno.

A lényeg, hogy kicsit még utána jártam és aznap délután megint hívtam az ügyfélszolgálatot, ahol már teljes tájékoztatást kaptam.
elmondták, hogy mit hogy kell leírnom és fel tudom mondani a szerződést. (érdekes fordulat)
El is küldtem nekik faxon és e.mailban a levelet. Amiben leírtam, hogy nem fogadom el a módosításokat ezért a mai nappal közlöm velük, hogy 2012.07.28. után nem tartok igényt a szolgáltatásaikra. A készülékhűség lejárta után.
Annyiban szerencsém van, hogy azt mondták nekünk valamiért nem küldték ki a sms-t.
Így hivatkozhatok erre.

Várom a levelet. Tehát ha esetleg valakinek még van lehetősége akkor éljen vele.
Így fel lehet mondani a szerződést későbbi időponttal is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.