Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#164951) TechN7ne válasza hahakocka (#164950) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Maradjunk annyiba ,hogy jó pár beállítást vissza kellett venni ,hogy stabil maradjon a minimum 60fps.
Egy 128bit - es vga - tol nem is vártam többet.

Azért a GTA V is tud rendesen kajálni mai napig ,én szeretek mindent kicsutkázni - jelenleg 2 db RX 570-el full/full 8x MSAA is stabil 60 - ez napjainkban nVidia oldalon minimum 270k (legalábbis remélem egy RTX 3070 bírná).

[ Szerkesztve ]

(#164952) Lorden válasza TechN7ne (#164951) üzenetére


Lorden
senior tag

Jaja, fontos is az advanced graphics résznél csutkára tolni mindent is, meg az msaa 8x, ezek csak harmadolják az fps-t, de fontosak ;]

(#164953) lo_jo válasza TechN7ne (#164951) üzenetére


lo_jo
senior tag

Úgy látszik, sikerült beleszaladnod a GTAV egyik bugjába. Túl magas fps mellett a játék akad, de van olyan single küldetés, ami konkrétan mission fail, ha nincs bekapcsolva valamilyen fps limit. Úgy menne 3070-en, hogy a világból kiszaladna, de egy fél perces cutscene alatt 3 másodperc késést összeszed a kép a hanghoz képest. Ugyanez ingame is működik, konkrétan megáll a kép rendszeres időközönként. Amint adsz neki egy 144fps lockot, hibátlan az egész, 128 bit ide vagy oda.

(#164954) rasotamas válasza TechN7ne (#164951) üzenetére


rasotamas
veterán

Jól értem CrossFire konfigurációd van? Az sosem skálázódott jól. Amellett az MSAA ritka szarul működik, nagyon erőforrás igényes főleg AMD-n. Jobban jársz ha élsimítás gyanánt nagyobb felbontásra renderelsz és onnan skáláz vissza a VGA, nem tudom, az adott AMD kártya tud-e ilyet.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#164955) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Nemrég kaptam segítséget tőletek, és eldőlt hogy beruházok egy 6700 XT -re.
Viszont felmerült egy újabb kérdés. A 3 termék közül melyik javasolt(abb)?
Van eltérés esetleg tartósság, vagy melegedés szempontjából? (az fontosabb mint 1-2 fps)

https://www.xfxforce.com/shop/xfx-speedster-qick-319-amd-radeon-tm-rx-6700-xt-black-gaming-graphics-card-with-12gb-gddr6-hdmi-3xdp-amd-rdna-tm-2

https://www.msi.com/Graphics-Card/Radeon-RX-6700-XT-MECH-2X-12G-OC

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-6700-xt-12g-gddr6

[ Szerkesztve ]

(#164956) TechN7ne válasza lo_jo (#164953) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Írtam 3x is ,hogy 60fps - azaz 60Hz ,ez mióta magas?

Lorden
Advance grafikai beállításokhoz nem szabad nyúlni - alap törvény lassan 10 éve (2013- ban jelent meg a játék).
A normál grafikai beállítások között is a növényzetet illik normal-ra rakni mert nincs az a vga ami very h-on tudja kezelni.

Nem most kezdtem tökigolyó ,ennyire ne nézzük már a másikat verébnek ;)

rasotamas
Nagyon jól kezeli a két kártya a játékot ,skálázással sincs gond - gyönyörű es akadás mentes az egész ahogyan kell.
Két kártya memóriája is összeadódik - ezen a szinten a GTA V hatalmas kompatibilitás. :K

[ Szerkesztve ]

(#164957) Lorden válasza TechN7ne (#164956) üzenetére


Lorden
senior tag

Te nézed a topikot verébnek azzal, hogy az AMD-nek szebb képe van, böngésző alatt szaggat a 3060, meg a 9 éves GTA-ban nem tudtad tartani a 60fps-t, csak a két 570-nel.
Először szeretsz csutkára tolni mindent, aztán kiderül, hogy az advanced beállításokhoz nem nyúlsz, és akkor se volt meg a 60.
Lehet nem most kezdted, de ez csak egy dolog.

(#164958) Lorden válasza Victoryus94 (#164955) üzenetére


Lorden
senior tag

Nitro

(#164959) TechN7ne válasza Lorden (#164957) üzenetére


TechN7ne
nagyúr



Ez a lényeg ,minden más advanced kikapcsolva.
Ezt a szintet a 3060 csak 2x MSAA-al tudja ,többel nem.... :N
6600xt meg ezt a beállítást 2x MSAA-val sem bírja - ott már lejjebb kellett vennem pár beállítást ,hogy maradjon a stabil 60.

[ Szerkesztve ]

(#164960) TechN7ne válasza Lorden (#164957) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

“ Te nézed a topikot verébnek azzal, hogy az AMD-nek szebb képe van”

Képzeld ,nem hogy az AMD-nek ,de egy alaplapi Intel-nek is más a képe!

(#164961) KAMELOT válasza Victoryus94 (#164955) üzenetére


KAMELOT
titán

Nitro

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164962) Victoryus94 válasza KAMELOT (#164961) üzenetére


Victoryus94
őstag

Köszi, ha mindenki szerint Nitro, akkor Nitro. :)
Közben lemértem, bőven befér.

(#164963) Macka válasza Victoryus94 (#164955) üzenetére


Macka
veterán

Ma voltam bent Foramax-ban.
Jóban vagyok az egyik eladóval, ő mondta, hogy a most érkező szállítmányoknál (1-2 hét), 220 környékén lesznek 6750 XT-k.
Típust nem mondott.

[ Szerkesztve ]

(#164964) PuMbA válasza TechN7ne (#164959) üzenetére


PuMbA
titán

Tesztekben jól látszik, hogy mind a GTA V, mind az RDR2 szarul skálázódik, hiszen konzol játékok és arra a teljesítmény szintre / technológiára van írva és optimalizálva a játékmotor. A legmagasabb beállítások mindkét játékban alig hoznak vizuálisan, miközben szénné terhelik a VGA-t. A GTA V-nél sokkal szebb játékok vannak már, amik ráadásul jobban is futnak. RDR2 RTX3080-nal 120fps, miközben se a CPU, se a VGA sincs 100%-os kihasználtságon....nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#164965) TechN7ne válasza PuMbA (#164964) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Egy konzolon a GTA V ha megy 20-25fps-el akkor sokat mondok low grafikán.
Ezt a beállítást próbáld ki ha van legalább egy 1660 super-ed (2x MSAA-al) ,rezzenés mentes gyönyörű grafikájú játékot fogsz kapni.
Fontos ,hogy a növényzetet hagyd normal-on mert az kinyírja bármelyik kártyát.

Számomra 2013-óta nem csináltak ennél a játéknál jobbat - itt megállt a tudás és a fejlődés.
- Már csak reszelgetnek ,

Szerk.
Hát ,én nem adtam volna pénzt egy 3050-ért , :(

[ Szerkesztve ]

(#164966) PuMbA válasza TechN7ne (#164965) üzenetére


PuMbA
titán

A kezdeti konzolokon igen, de PS4 és PS5-ön már nem. RTX3050-em van, de a GTA V akkor sem egy szép játék már :) RDR2 jóval szebb. Amúgy sima High grafika körül lehet a motornak a legoptimálisabb, mert a teljesítmény ilyenkor még nagyon fasza, de jól is néz ki.

Februárban vettem az RTX3050-et, annyiért amennyiért most az Alza árulja.

[ Szerkesztve ]

(#164967) kolopele válasza TechN7ne (#164965) üzenetére


kolopele
nagyúr

"Számomra 2013-óta nem csináltak ennél a játéknál jobbat - itt megállt a tudás és a fejlődés"
Még jó, hogy odaírtad azt, hogy "számodra". Én végig se vittem végül, annyira beleuntam. Nekem pl. a Lexus az "autó", ami persze nem jelenti azt, hogy másnak is az a legjobb.

(#164968) kolopele válasza Lorden (#164957) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ritkán látni ezt a jóembert, de akkor állandóan jön ez a GTA 5 mizéria, meg az 570 crossfire. Nem is tudom, igazából kinél állt meg az idő ;]

(#164969) lo_jo válasza TechN7ne (#164960) üzenetére


lo_jo
senior tag

Itt már elveszítetted minden komolyságodat, de azzal, hogy a GTAV-nél nincs jobb, meg is koronáztad a napot. A gameplay egy dolog és szubjektív, de objektíven a GTAV egy hulladék, tele olyan buggal, amit a kezdetek óta sem tudtak javítani. Egy modder kellett hozzá, hogy a betöltési idő javuljon, de még mindig rommá tudnak ddosolni multiban a p2p miatt és modon kívül 0 védelmed van még a single playerben is ez ellen. Ugyanez igaz az RDR2-re is, mert ugyanaz a tákolt, foltozott engine van alatta, már-már malware szintű biztonsági rést jelent bármelyik PC-n, amire fel van telepítve.

(#164970) rasotamas válasza lo_jo (#164969) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem nem a programozási megvalósításra, hanem a játékmenetre, tehát magára a tartalomra gondolt.
Mikor azt mondom jó egy film, azt nem úgy értem, hogy milyen jó, hogy Fuji és nem Agfa filmre lett rögzítve, meg 30 képkockával másodpercenként, nem 24-gyel.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#164971) Olomlovag válasza rasotamas (#164930) üzenetére


Olomlovag
tag

Üdvözlet!
Csak a nosztalgia kedvéért szolnék hozzá. Igaz ez egy picit idősebb.

ASUS A7N8X - X alaplap, AMD ATHLON XP 2200 proci, 1,5 GB DDR400 memória
SAPPHIRE RADEON 9600 XT 128 MB VIVO / AGP, CHIEFTEC ATX 300 W
PIOONER 106 DVD-RW, 250 GB MAXTOR HDD.

De milyen klassz is volt XP alatt játszani egy kis Tomb Raider - The Last Revelation -t, Max Payne 1 - 2 -t, SID MEYER - Pirates -t. Winampon hallgatni a zenét... Akkor még nálam is volt fillingje a játékoknak. Azóta csak keresem... :-)
Hogy témához is vágjon egy kicsit: Már akkor is Sapphire videokártyákban gondolkodtam csak, és azóta sem bántam meg...

Üdvözlet!

A remény hal meg utoljára, de nincs aki eltemesse

(#164972) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sokak örömére ismét távozok a topiktól minimum egy évre ,úgy látom csak a feszültség keletkezik ha megosztom a tapasztalataim.

További szép csevegést és időtőltést kívánok mindenkinek!
Üdvözletem,
Gyuri :R

rasotamas
Neked meg köszönöm a kiegészítést !
:R

(#164973) rasotamas válasza TechN7ne (#164972) üzenetére


rasotamas
veterán

Én sajnálom, ha azért mész el, mert néhányan nem értenek veled egyet. Engem egyáltalán nem zavar ha valaki egy enyémmel ellentétes véleményt fogalmaz meg, amíg mindeközben a stílusa megfelelő.
Én is szeretek unortodox gépet építeni, unortodox módon használni dolgokat, eltérő véleményen lenni a fősodortól és nekem is a GTA V és Online a fő játékom már évek óta, hibáival együtt is, próbálgatok másokat is, de egyszerűen akármi másba kezdek olyan furcsa az egész.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#164974) KAMELOT válasza TechN7ne (#164972) üzenetére


KAMELOT
titán

Nem kell sehova menni, csak nem kell erőltetni azt ami számodra jó. Lehet másnak van jobb, vagy gyengébb is jobb stb.
Hiába mondom, hogy V1200 a legjobb, lehet másnak más, vagy hogy a monitorom a legjobb.
CF-et meg lecserélnéd 6900XT egyből el is felejtenéd az 570-et. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164975) BreakDown89 válasza carl18 (#164830) üzenetére


BreakDown89
újonc

Értem. Erről sajnos nem tudtam (v1/v2). Akkor a processzor részét valóban érdemes még átgondolni. Köszönöm az infót.

(#164976) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

üdv
rtx3070-et szeretnék vásárolni (ujat).
jo ideje nem olvasgattam a témában,pl hogy ezen a tipuson belül melyik ami megbizhatóbb (csak játékra),kevésbé melegedösebb,vagy ugy általánosságban,melyik 3070-el járnék a legjobban...pl nekem asus-nak a tuf altipusa ismeretlen,utoljára rog strix 1080-am volt,akkor még nem volt TUF.
semmiképpnem ugranék bele a legolcsobb tipusba,valamelyik nevesebb márkát választanám.
remélem érthetö voltam,hogy mit szerettem volna ebböl kihozni :D
(azért itt kérdezem,mert nem találtam aktiv 3070 specifikus topikot)

Köszi!

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#164977) Grózi válasza Dr_Senkihazi (#164976) üzenetére


Grózi
veterán

A TUF az egyik legjobb választás ennél a szériánál.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#164978) KAMELOT válasza Dr_Senkihazi (#164976) üzenetére


KAMELOT
titán

SuprimX vagy TUF

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164979) gusztafszon


gusztafszon
csendes tag

Sziasztok!

Milyen kártya kéne ahhoz, hogy komoly előrelépés legyen egy XBOX Series X-hez képest?
Kéne akármi mást cserélni a konfigomban hozzá?

Alaplap: ASROCK B365M Pro4
Processzor: INTEL Core i5-9600KF 3.70GHz
RAM: 2 X G.SKILL 8GB Aegis DDR4 3000MHz
Tárhely: 500gb SSD + HDD
Táp: Corsair RM850x
Ház: be quiet! Pure Base 500DX
Display: Sony A83J OLED

Namármost két opcióm van:
- Vagy ebbe a konfigba egy olyan kártya ami jelentős előrelépés az XBOX-hoz képest, és ugyanúgy kikerül a TV mellé, és csak játékra használom, kontrollerrel, tehát a tipikus PC lehetőségeket így sem használnám ki.
- Vagy eladom, és XBOX-ot veszek.

Pénzben persze az XBOX-al járok jól (pláne a gép eladása miatt is), de ha egy 3060-3070körüli kártya köröket verne rá megjelenítésben, akkor elgondolkozom rajta.

Játékok: nem vagyok óriási gamer, lassú, látványra menő játékokat szeretem (RDR2-vel is tudtam órákat csak vadászgatni meg vándorolni). Ezért a gradikai minőség fontos, FPS kevésbé, persze ne is 20 legyen..

(#164980) Mr.Csizmás válasza gusztafszon (#164979) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

xsx + game pass, a maradékot befektetném valamibe.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#164981) PrometheusX


PrometheusX
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnénk kérni. Egy kedves barátom kinézte a következő RX6700 XT modellt magának: MSI RX 6700 XT MECH 2X 12G AMD 12GB GDDR6 192BIT. Sajnos helyhiány miatt maximum 25 cm hosszúságú kártya fér be neki a gépházába, emiatt ez a modell ideális lenne számára.
Az lenne a kérdésem hogy ez a változat jó lesz hűtés szempontjából? Van esetleg valami hátulütője?

Esetleg 25 cm-ig van 6700 XT amit tudnátok ajánlani? Köszönjük szépen a segítséget előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#164982) GEIL válasza gusztafszon (#164979) üzenetére


GEIL
addikt

Esélytelen hogy az a konfig lenyomjon egy Xbox series X-et....hasonló konfigom van nekem is, de mégha a z RTX3060 helyett RTX3080-am lenne, akkor sem tudna többet egy Series X-nél....az erősebb vga-hoz meg már az i5 9gen kevés volna.....i7 kéne vagy i9 :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#164983) RetepNyaraB válasza PrometheusX (#164981) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az talán a legfosabb hűtésű MSI, bármelyik típusú kártyán. Alapvetően mikro házba ekkora teljesítmény már elég necces. Három ventis modell az, amelyik komolyabban veszi magát. Két hurka pörgető, zéró hűtőblokkal+kis ház=100 fokos hotspot.

Ha van pénze 240k-s (ócska) kártyára, legyen még plusz húsz egy nagyobb házra...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#164984) nrg_52 válasza PrometheusX (#164981) üzenetére


nrg_52
addikt

Lehet, hogy nem pont erre a valaszra varsz, de szemely szerint 219-ert vennek Red Devilt, a maradek 20-asbol meg egy hazat amibe belefer, sztem azzal jobban jarna a baratod.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#164985) gusztafszon válasza GEIL (#164982) üzenetére


gusztafszon
csendes tag

Köszi a választ, amugyis az xbox felé hajlok, csak felmerult az ötlet...de az a gazdaságosabb és egyszerűbb az biztos..

(#164986) Allihoppa válasza PrometheusX (#164981) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Sok száz különböző modell közül amit eladtunk az elmúlt 2 évben messze ez a konkrét típus vezeti a csúcsot a meghibásodott kártyák közül, hogy mondjak valami pozitívat 2, max 3 hét alatt intézik a javítást, erre persze rájön még a boltnak az átfutási ideje, ami elég változó tud lenni.

Egyébként vicc ez ennyiért, már egy Nitro+-t is kapsz ilyen áron, de hol az titok. :)

[ Szerkesztve ]

(#164987) luluska


luluska
csendes tag

Sziasztok!
Ha bevallottan bányásztak a kártyával fél évet, de van rajta még majdnem 2 év magyar garancia, szerintetek meg lehet venni?
A magyar eladó cég mondhatja-tudja bizonyítani, hogy ezzel a kártyával bányásztak? Ez garancia vesztő? Van, erről már valakinek valós tapasztalata?
A kártya egy Asus Dual Rtx 3070 oc.
Köszönöm előre is!
Udv

PT

(#164988) kolopele válasza luluska (#164987) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amennyiben a kártyának semmi baja, nyugodtan megveheted, fél év bányászat kulturált körülmények között mondhatni semmi, a kérdés inkább az, hogy milyenek voltak azok a körülmények. A garancia él természetesen rá, ha később gond lenne vele.

(#164989) luluska válasza kolopele (#164988) üzenetére


luluska
csendes tag

Köszönöm az infókat!

PT

(#164990) KAMELOT válasza luluska (#164987) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha van rajta gari nyugodtan veheted. Bánya nem vészes. Ha valami van gariztatod, védve vagy.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164991) GEIL válasza gusztafszon (#164985) üzenetére


GEIL
addikt

A PC mellett az szólt, hogy amikkel játszok ott nekem fontos a testreszabható grafika és a valódi Raytracing....a nextgen konzolok nem jelenítik meg a fullos RTX-et....még Fortnite esetében sem.....az fps tartása ott fontosabb mint a grafika/felbontás....
+ csinálok más dolgokat is a gépen amiket konzollal csak kompromisszumosan lehetséges.

mindentől függetlenül a közeljövőben lesz majd nextgen konzol is vásárolva mindkét tipusból.....de a PC az alap, ami elsőbbséget élvez. :R

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#164992) gusztafszon válasza GEIL (#164991) üzenetére


gusztafszon
csendes tag

Köszi a választ!

Mondjuk én más doglokra nemnagyon használnám, arra van laptop, maximum még torrentelésre...ki is költözne a TV mellé.
Egy 3070-et tudok szerezni konzol áron, de azt még 4k-n is bottleneckelné a CPU-m ha jól sejtem..Így nem biztos hogy annyival jobb képet adna mint egy XSX.

[ Szerkesztve ]

(#164993) Ribi válasza gusztafszon (#164992) üzenetére


Ribi
nagyúr

Egy 3080-at se nagyon korlátoz 4k-ban a proci. Persze vannak játékok amiknek kevés lehet, de az a másik véglet.
Másik rész a milyen géppel egyenértékű egy konzol. Itt egy jó teszt erre
Konzolon nagyon sok turpisság van és kb. lehetetlen ugyanolyan beállításokat összehozni.
3070 jobb/több képet ad, csak kérdés hogy észreveszed-e.

(#164994) luluska válasza KAMELOT (#164990) üzenetére


luluska
csendes tag

Ma beszéltem egy sztech boltossal, ő azt mondta, hogy garis esetben megnézik, h a kártya bányás volt-e, ha igen, akkor ugrik a gari. Ilyenről hallottatok már? Ez konkrétan egy Asus 3070 Dual kártya. Párban bányásztak vele.

PT

(#164995) GEIL válasza luluska (#164994) üzenetére


GEIL
addikt

Ha nincs mókolva a Bios a kártyán akkor honnan mondaná meg hogy mire volt használva ?
Hogy youtube-ot, vagy GTA5-öt vagy grafikai 3D tervező programot 0-24-be vagy bányacucc-ot számolt a kártya az szerintem tökmindegy kéne hogy legyen ilyen gari esetén.

De mint már párszor itt is olvastam és én is vallom, hogy egy alulfeszelt és egyenletes normál hőfokon hajtott kártya (akár bányában is) semmivel nem rosszabb (sőt) mint egy vérpistike által rosszul szellőző házban 3 éves porában forrrósodva és oc-zva hajtott nyúzott kártya....utóbbit kerülném jobban, mint egy igényesen dolgoztatott bányászkártyát. :R

Mintha egy TV-t gariztatnál és azt mondanák hogy ha Eurosportot néztél rajta akkor nem gariztatják.....persze ha bele van sülve a logó a sarokba az más :D :D ott nem lehet kimagyarázni.

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#164996) kolopele válasza luluska (#164994) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez hülyeség, attól hogy egy kártya alulfeszelve ment fél évet kb. 60% - os venti fordulattal abból semmit nem tud megállapítani egy szakember. Elég ha megnézzük a Giga kártyák zömét, már van, hogy egy hét múlva zörögnek a ventijeik, akkor az bányászott? Általában a ventik tudnak meghalni legelőször a bányászás miatt, de ahhoz azért 0/24 - ben kell menniük évekig. Egyébként meg a ventik legfőbb ellensége a terhelés közbeni ki-be kapcsolgatás, plusz a nagy fokú hőingadozás is képes jobban betenni magának a kártyának (ezért is kell játék alatt törekedni arra, hogy a ventik folyamatosan forogjanak, és tartsanak fent egy bizonyos hőfokot minimális ingadozással), mintha stabilan járatnák ugyanazon a hőfokon.

[ Szerkesztve ]

(#164997) Dr_Senkihazi válasza Grózi (#164977) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

Koszi es KAMELOT-nak is,szerintem tuf lesz,a suprim mar tul megy azon az osszegen amit elkoltenek szivesen.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#164998) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Napokban láttam yton MSI Afterburner venti profil célját leváltó ingyenes, egyszerű de nagyon részletes beállításokkal rendelkező programot.
Elkezdtem használni, nagyon elégedett vagyok vele.
[link]
GPU, ház, cpu, vízpumpa stb. sensorokhoz társítható egyedi, szerkeszthető venti profilok tartoznak hozzá. Ha ez fizetős lenne, egy 40 dolcsit simán elkérhetne érte a fejlesztő.

(#164999) Mr.Csizmás válasza bobalazs (#164998) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ab-vel alulfeszelni is lehet, ez tudja?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#165000) , válasza luluska (#164994) üzenetére


,
addikt

Nem tudják megnézni. Azt már igen, ha esetleg bontva volt a kártya pl. padozás, pasztázás végett, és ebbe bele is fognak kötni (kivéve ha a gyártó ezt eleve engedélyezte).

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.