Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#140471) chris0000 válasza h1ght3chzor (#140450) üzenetére


chris0000
őstag

hi. gondoltam megnézem már egy laptopon, h milyen egy FX3 (flipper) aminek 144Hz-es kijelzője van FHDs és egy 1660Ti van benne+i5-9300... nem számítottam semmi különösre, mondom biztos szépen fut majd rajta és ennyi... aha aztán megértettem, h milyen az amikor a kijelző frissítéséhez tudja a játék a fix (Vsync on-144fpst) , max beállítás mellett, 8XMSAA-val is és miért írják a gamerek, h ég és föld a különbség 60 és 144Hz között. hihetetlen smooth a játékmenet, nem is akartam elhinni, h ez ennyit számít, csak már akkor mikor a saját szememmel láttam... a golyók mozgása, az apró részletek, az asztalon mozgó ezer apró kütyü... eszméletlen... semmi lag.. az asztali gépen is megy fix 60 fps-el 4K-ban, 60Hz-en, de most, h ezt láttam és így játszottam, tényleg ég és föld a különbség... bár csak 15" a laptop FHD-ban is nagyon tetszik.. ha vki pont monitort vagy laptopot akar venni érdemes lehet nagyobb Hz-es kijelzőt venni. persze ez nagyon v.kártya függő is meg, h mire lesz használva.. FHD-ra viszont nem kell olyan nagyon drága kártya és talán elérhető árban vannak... de ez is, mint minden "csak" pénz kérdése sajnos... üdv.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.