Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) zsole84 válasza Hunork (#25000) üzenetére


zsole84
senior tag

De az a kijelentés hogy rommá veri, szerinted megfelel a valóságnak? Már megint jössz, hogy a Rage... Olvass már legalább utána légyszíves, hogy mi volt ott a gond!

Mod lizRRR: Miért is kaptam én fel a vizet? Én nem mondtam, hogy rossz a GTX 480, de gondolom te sem kapod fel a vizet, ha leírom, hogy szerintem nem igaz, hogy rommá veri a 6950-et.

[ Szerkesztve ]

(#25002) lizRRR válasza zsole84 (#25001) üzenetére


lizRRR
őstag

1 szófordulatra nem kell fel kapni a vízet már egyből :) tény és való h jobb viszont sokat eszik + melegedik.

UI : Nekem volt mind a 2 kártyám.. a 6950 süvített mint az állat.
480 nemtudom , mert az egy egyedi hütővel használtam. ;)

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25003) scope2007 válasza Hunork (#25000) üzenetére


scope2007
addikt

okés köszi a segítséget, hszt- mindenkinek... hosszabb távra tervezem.. azért érdeklődök ennyire.. mióta megvan a 4890 azóta nem nagyon nézegettem a VGAkat... most eljött az ideje [egyébként i7 930as lesz felette]

lizRRR: gondolom referencia hűtős volt 6950ból nem? mert eddig erről az asus DC2ről csak pozitívat olvastam..

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25004) Hunork válasza zsole84 (#25001) üzenetére


Hunork
veterán

Ómájgád! :W
Idézőjelek, idézőjelek! Olvassál légy szíves, ne csak nézd! És nem kell idegeskedni, én tök nyugodt vagyok...
És tudom, mi volt a Rage-nél a gond, és nagyon örülök, hogy NV kártyám van... :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25005) scope2007 válasza Hunork (#25004) üzenetére


scope2007
addikt

van ismerősöm aki ATI kártyával tökéletesen futtatja [nem fagy, bugzik] a rage játékot...

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25006) lizRRR válasza scope2007 (#25003) üzenetére


lizRRR
őstag

Igen - Igen referencia hütős volt.
Bár azt hozzá tenném , hogy nem is volt hüvős. :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25007) Hunork válasza scope2007 (#25003) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!
Szóval, kicsit kesze-kusza lett minden. Ennyi pénzért most az általad nézett AMD kari jó vétel, és tényleg csak a 480 jöhet másik oldalról szóba, aminek a többletfogyasztása a gyári értékek szerint amúgy kb. 50W.
Szintén az én véleményem, amiért lehet, hogy megköveznek :) , az i7 mellé én NV karit vennék. (ha tudsz még ráspórolni, várni, ami tudom, nem könnyű, nekem sem az :K , akkor a GTX570 jól paszol az i7-hez.)

25005 hsz: igen, tudom, ez sem vitatéma, sajna az egész játék hibásan jött ki, nem véletlen a majdnem 1 gigás első update, ami már elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25008) zsole84 válasza Hunork (#25004) üzenetére


zsole84
senior tag

Nem vitatkozom, mert azon kívül, hogy 550 Ti kártyád van, meg, hogy nagyon jól megy nálad a Rage úgysem tudsz mást mondani. Egyébként nem idegeskedem, nekem mindegy ki milyen kártyát vesz.

Ha meg tudod, hogy az egész játék hibásan jött ki, akkor miért pont ezt hozod fel érvként az Nv mellett?

[ Szerkesztve ]

(#25009) lsc válasza Hunork (#25007) üzenetére


lsc
nagyúr

az i7 mellé én NV karit vennék.
Ezt alátámasztanád valami ténnyel ?

Az élet kegyetlen .

(#25010) scope2007 válasza Hunork (#25007) üzenetére


scope2007
addikt

igen nézegettem erősen azt is ... de az 25ezerrel legalább többe kerülne... annyit meg most nem akarok csak VGAra költeni... [1920x1080-ba vigye a gémet..] nem kell full fullon és már elégedett vagyok.. erre talán 6950 is elég lesz.. remélem :D :))

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25011) tarti19


tarti19
senior tag

Szerintetek a 6870-560Ti-6950 triumvirátus között a piacon jelenleg meglévő árkülönbség s teljesítménybeli tudások egymáshoz viszonyítva hová billenthetné a mérleg nyelvét?
Eleinte nagyon szemezgettem a 6950-nel, de aztán láttam, hogy 1080P-ben úgy 10-12%-kal veri a 6870-et, ami azért nem tudom, hogy 20K felár esetében ésszerű döntés...

[ Szerkesztve ]

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#25012) Hunork válasza zsole84 (#25008) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!

Lsc-nek is írom most: én nem csak a hivatalos teszteket nézem, meg bogarászok a különböző magazinok által elvégzett aktuális tesztek között, melyeket -közismert -általában brutális konfigurációban tesztelnek.
Mire alapozom, kérditek?
Az ismeretségi körömre, barátaimra, a rokonaim tapasztalataira. Mert lehetnek tök jó tesztek meg értékelések, a való világban más a helyzet. És ez alapján, a fentiekkel összhangba mondtam, amit. Sajnálom, lehet, hogy az én és az általam személyesen ismert emberek pont egy ilyen csoportba esünk, ez lehet, hogy véletlen, de az jön ki, hogy az NV, bár drágább egyes esetekben az azonos tudású terméke, szebben, jobban viszi a játékokat. És most csak játékokról beszélek, nem spéci programokról!

Mint láthatjátok, akár korábbról is, egy AMD elemzésébe nem bocsátkozok nagyon részletekbe, mert NV pároló vagyok, de ettől még lehet véleményem. Nem tudom, mi a baj azzal, hogy ráadásul elismertem, a srác által említett esetben pont az AMD az ár/teljesítmény győztes. Az hogy meg van magánvéleményem, amit külön ki is emelek mindig, az az én szuverén jogom. Mint a tietek is. DE ettől nem esek soha a másik torkának, mert mást gondol, ezt meghagyom a parlamenti pártok ifjonc-neoliberális-álmagyar szekcióinak...
És hidd el, a saját VGA -mon és a Rage-en kívűl is tudok mást mondani, mint ahogy a korábbi hsz-eknek sem ez volta központi témája. (ha jól emlékszem, meg sem említettem az 550-et...bár lehet, hogy amnéziás is vagyok...):D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25013) fcsaba89


fcsaba89
csendes tag

Srácok ez esetleg nem lenne jó? Azért ez mégis csak új, és a keretbe éppen beleférne? :)
[link]

Vélemény róla? :)

[ Szerkesztve ]

(#25014) lsc válasza tarti19 (#25011) üzenetére


lsc
nagyúr

Ár-teljesítmény grafikon [link], sajna nem magyar.

Mod Hunork : Egyszerűbb lett volna ha azt írod hogy nincs, nem fogyott volna annyi áram.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#25015) Hunork válasza scope2007 (#25010) üzenetére


Hunork
veterán

Ha ennyi pénzed van, akkor az AMD kari MOST tökéletes választás. Viszi majd a játékokat rendesen! (Rage esetében irány az update, meg az AMD frissiben kiadott drivere, ha nem menne )És újfent: szerintem ! :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25016) olta válasza lsc (#25009) üzenetére


olta
aktív tag

En mar csak rohogok az ilyen hozzaszolasokon, masfelol pedig idegesitenek is a hozza nem erto emberkek(akinek nem inge, ne vegye magara) ebben a forumban, akik hwcompare oldal tanulmanyozasaval, es mende-mondakbol hallott hirek alapjan osztjak az eszt, hogy melyik kartya milyen eros, meg mihez passzol. Tapasztalat 0 mogotte. Nagyon lesullyedt a szinvonal :(

(#25017) tombar


tombar
senior tag

basszus ne oltsátok már a másikat, mert geforce-t ajánl és szinte minden második hszében leírja ha nV párti... vagy esetleg írjuk át h milyen amd videókártyát?... jézusom :(

(#25016) olta:szerintem nehéz lenne 35-40 ajánlott vga-t megvenni, letesztelni és akusztikailag megvizsgálni. elhiheted h sokkal jobb lenne ha mi is saját magunk tapasztalnánk meg az ajánlott vga tulajdonságait, de mivel nem vagyunk sem tőke sem idő milliomosok, így csak a tesztekre és a tapasztalatokra hagyatkozhatunk.

[ Szerkesztve ]

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#25018) h1n1_900 válasza olta (#25016) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Sajnos van 1-2 újabban betévedt tag. Köztük én is de legalább hülyeséget nem beszélek. (szerintem)

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#25019) tarti19 válasza lsc (#25014) üzenetére


tarti19
senior tag

Nem pont erre, gondoltam, de kiindulónak jó alap:) Jelenlegi árazást pedig ember legyen a talpán aki napi rendszerességgel tudja követni :DD

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#25020) lsc válasza tarti19 (#25019) üzenetére


lsc
nagyúr

Magyar oldalakon ez valamiért mostanában kimarad, mármint az ár-teljesítmény mutató.

Az élet kegyetlen .

(#25021) zsole84 válasza Hunork (#25012) üzenetére


zsole84
senior tag

Most nem, de a korábbi hozzászólásaidban sorozatosan. Ahhoz, hogy kijöjjön az esetleges teljesítménykülönbség a kártyák között nem gondolod, hogy érdemes "brutál" konfigokban tesztelni? Én itt le is zárnám veled ezt a témát, mert feleslegesnek érzem és nem azért mert idegesítene. De azt nem tudom megállni, hogy kérjek tőled egy olyan játékot, ami szebb, illetve jobban megy valamelyik gyártó hasonló termékén.

Köszi!

(#25022) Hunork válasza olta (#25016) üzenetére


Hunork
veterán

JUJ!
Nagyon komoly vagy! Miért, az senkit nem zavar, hogy sokan meg leírják , hogy AMD fan? Miért kell ezen kiakadni? Olyan ez, mint a Fradi-Újpest. Van Intel-AMD meg Nvidia-AMD tábor. Ez tény. És az miért baj, hogy ki kinek a pártján áll.
Elolvastátok amúgy, hogy mit írtam most ebben a fél órában, pontosan, minden szót?
Mert pont azt mondtam, hogy a 6950 most jó! És mi az ellenfele tudásban és árban. Légy szíves, EZEKET cáfoljátok már meg! Személyes vélemény meg mindenkinek lehet. Nyilván nem mindenki dolgozhat hw szakmában, így a saját és ismeretségi körének tapasztalataira számíthat.
Azt meg visszautasítom, hogy hülyeségeteket mondok, mert ehhez a kijelentéshez nagy arc kell, meg alacsony IQ, amiben van egy rossz hírem: nem tudod a boltban megvenni, ez adottság. :(
Írtam pár cikket, alaposan utánajárok mindennek, bár készséggel elismerem, hogy mivel én NEM dolgozok hw területen, ezért kénytelen vagyok a saját és mások tapasztalataira építeni. És soha nem mondtam senkinek szándékosan baromságot, félrevezetőt, azt meg főleg nem merem megengedni magamnak, hogy bárkit lehülyézzek akár itt, akár máshol.
EZ nem engem minősít.

Amúgy téma lezárva. Nem írok ehhez már többet. Szép estét mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#25023) Izzé válasza olta (#25016) üzenetére


Izzé
őstag

Vicc lett ez a topik! A baj csak az, hogy más emberek pénzével játszanak a fanboyok, vagy a hozzá nem értők. :(

(#25024) csucsbicep válasza Izzé (#25023) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nekem is ez a véleményem. nem akarok senkit sem vádolni és mutogatni, de ez az összkép sztem romlott a régebbi időkhöz képet..

(#25025) tarti19 válasza lsc (#25020) üzenetére


tarti19
senior tag

Nos ez így van, lassan 1 hete bújom a fórumokat s mindig találok meglepő dolgokat:) Néha nagyon megzavarodom, hogy megéri-e vagy sem etc. Sok személyes tapasztalat pedig nekem sok mindent elmond.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#25026) csucsbicep válasza tarti19 (#25025) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Sztem 6870. Legalább is én azt választanám.

(#25027) shiningman


shiningman
csendes tag

Srácok a HD4890 "halálozási arányáról" mit tudtok?

"A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka. Tutter vágod??? Vágod tutter?"

(#25028) lsc válasza tarti19 (#25025) üzenetére


lsc
nagyúr

Itt [link] láthatod hogy kis tuninggal a 6870 befogja az alap 6950-et vállalható fogyasztás mellett. Természetesen a 6950-et is lehet tuningolni, de azért ott a nem kevés fogyasztás miatt nem kevés hő is keletkezik, azt is kezelni kell. 6950 mellett egy előnyt látok, ha lehet moddolni 6970-re, de szerintem az sem az igazi.

Mod shiningman: Biztosan döglik meg azok közül is, mondjuk a 4890 topicot próbáltad, valószínűleg ott ismerik a legjobban.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#25029) ProEvoFan válasza Izzé (#25023) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pont tegnap kértek tőlem tanácsot, mert ugye nekem 6950em van.
Kérdés így hangzott; "6950 2GB vs. GTX560 Ti, melyiket érdemes megvenni?Életemben nvidia vgam volt!"
Uh :B
Nos, felvázoltam neki a teljesítménybeli/ár különbségeket.Linkeltem több tesztet.Elmondtam két haverom gyakorlati véleményét a 6950-röl + 1 haverom 560 Ti tapasztalatait..GTA fan mivolta miatt figyelmeztettem a HD6XXX széria GTA4 alatti driver bugra (az eső mindig villog).
Vázótlam röviden a cuda előnyeit.Linkeltem a kis saját tesztemet a 6950-emről...stb.

De a végén nem mondtam ki neki hogy melyiket vegye.Elláttam infókkal, és majd Ő eldönti melyik kell neki!

(#25030) csucsbicep válasza shiningman (#25027) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Az sem bolond biztos dolog. Nálam is halt meg már 1.

(#25031) shiningman válasza csucsbicep (#25030) üzenetére


shiningman
csendes tag

Ezért félek :S Megpróbálok szerezni egy garisat, bár elég kicsi az esély rá hogy találok.

"A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka. Tutter vágod??? Vágod tutter?"

(#25032) Izzé válasza fcsaba89 (#25013) üzenetére


Izzé
őstag

Csak óvatosan. Ilyen hűtővel szerelt gts 450 a club3d oldala szerint DDR3 memóval van szerelve. Akkor inkább keress 512MB-osat, de gDDR5-el szereltet. 1280-ra az még ok, bár jobb lenne az 1GB-os ha már monitort is akarsz majd cserélni. Ugyan ilyet kereshetsz még az 5750/6750-ből is, de szvsz pótold ki egy GDDR5-ös 1GB-os 5770-re. Nem sokkal erősebb az említett vga-knál, de jobban állná a sarat 16xx felbontásban.

(#25029) ProEvoFan: Pontosan erről kellene hogy szóljon a topik. 2 vga 1 árkategóriában. Melyik a jobb? Pro és kontrák mind a 2 vga mellett/ellen és majd dönt az, aki pénzt ad ki ezért.

[ Szerkesztve ]

(#25033) fcsaba89 válasza Izzé (#25032) üzenetére


fcsaba89
csendes tag

Értem, csak az azért már 30k-s kategória újban nem? Így is 20k-ról indultam és idáig is pótolva lett :S :D

(#25034) Izzé válasza fcsaba89 (#25033) üzenetére


Izzé
őstag

28k-ért már kapsz újan 6770-t, de tudod valamit valamiért. Nézd, 1280-ra jó lesz egy 512MB-os, de szigorúan gDDR5-el szerelt gts 450 vagy 5750 is még jó sokáig. 1600x1200-ra már nem olyan sokáig. :D Szerintem a jelennel foglalkozz, ne akarj előre vásárolni, mert az csak pénzkidobás lenne, hacsak nem a közeljövőben veszel monitort.

[ Szerkesztve ]

(#25035) olta válasza Hunork (#25022) üzenetére


olta
aktív tag

Ezt nem ertem miert cimezted nekem, en hozzad nem szoltam :U Nem ertem, mi ez a felhaborodasod, en egy szoval nem irtam semmilyen rajongasrol egyik tabor fele sem. Sot, az elmult 5 honapban volt 5 nV, es 3 AMD kartyam, szoval nekem teljesen mindegy a gyarto...

Bar ha mar igy ramirtal, akkor kicsit felvilagositalak, hogy az, hogy NV kartyahoz Intel illik, meg hogy nVidia kartyan szebben es jobban fut valami, nem kicsit butasag. Nem illik felrevezetni a vevoket, mert ebbol az jon le, hogy nV kartyak esetleg nem mukodnek megfeleloen AMD processzorral, vagy AMD kartyan csunya a grafika. Es ha mar ajanlod az AMD kartyat, de kozben elozoekben meg azt olvassa a kedves erdeklodo, hogy nV kartyakon szebb, es jobban is fut minden, akkor akarmilyen jo ar/ertek aranyu, akkor sem fogja azt venni, hanem a tobbet fogyaszto/gyengebb teljesitmenyu masik kartyat veszi, mert azon szebb es gyorsabb lesz a jatek.

Ezzel a kis bekezdessel nem partolni akartam AMD-t, csak helyesbitettem a mondandod. :R

[ Szerkesztve ]

(#25036) Kassadin válasza 93.Szabi (#24942) üzenetére


Kassadin
addikt

Köszönöm kimerítő válaszod. :R

h1n1_900: Proci után lesz videokari vásárlás. :K

Szerk: Remélem, hogy a gtx460 20 ezer forint lesz addigra. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25037) h1n1_900 válasza Kassadin (#25036) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Addigra még sok víz lefolyik a Dunán :)

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#25038) lizRRR válasza h1n1_900 (#25037) üzenetére


lizRRR
őstag

Talán ki is szárad :DDD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25039) Kiki18


Kiki18
őstag

Üdv mindenki!
Léghűtés topikban kérdeztem,nem érkezett válasz...

Mekkora a lyuktávolság a gts 450 kártyákon? Gondolkodom egy hűtéscserén.

(#25040) lizRRR válasza Kiki18 (#25039) üzenetére


lizRRR
őstag

Az lényegtelen.

Ha veszel egyedi hütőt akkor rá van írva h mire megy rá és mire nem. :R

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25041) tombar válasza Kiki18 (#25039) üzenetére


tombar
senior tag

megnézed a hátulján.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#25042) Kiki18 válasza lizRRR (#25040) üzenetére


Kiki18
őstag

Egyetlen egy hűtőnél se láttam kiírva GTS 450-et.
Végignéztem pl az alpenföhn hűtőket,itt PH-n. Egyik se passzolt GTS 450-re(legalábbis nem volt feltőnteve)
Arctic oldalán véletlenül beleakadtam egy gts 450-es kompatibilis hűtőbe...De az nem volt "szimpi".

(#25043) lizRRR válasza Kiki18 (#25042) üzenetére


lizRRR
őstag

Hát akkor marad a méregetés :/

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#25044) Kiki18 válasza lizRRR (#25043) üzenetére


Kiki18
őstag

Köszi nektek. :R

(#25045) tombar válasza Kiki18 (#25042) üzenetére


tombar
senior tag

azért van egy néhány hűtő az ac kínálatában.
Accelero S1 PLUS Accelero TWIN TURBO II Accelero TWIN TURBO Pro

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#25046) h1n1_900 válasza Kiki18 (#25042) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Kártyád topikjában talán több siker lesz :)

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#25047) zsole84 válasza Kiki18 (#25042) üzenetére


zsole84
senior tag

Nálam 4850-et, ami többet fogyaszt, egy halk ventivel max. 50 fokon tartja az S1:[link], és nagyon csendes. Az utód [link] meg gondolom még jobb, igaz ezzel nincs tapasztalatom.

(#25048) Alastair' válasza Kiki18 (#25039) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az L2pro jó rá. Olcsó is és le is hűti rendesen, azonkívűl nincs semmi hangja.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#25049) Pala


Pala
veterán

Hali!

A PNY mennyire megbízható név a videokártya-gyártók között? :F

(#25050) Hunork válasza olta (#25035) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!

Azért írtam neked, mert lsc nekem válaszolt, te meg erre neki. Ezért úgy gondoltam, hogy engem érint. Ha másképp van, akkor elnézést!
Sok kérdés van itt az összes topikban, sokan válaszolnak. Jön mindenféle, elég bugyuták is, vagy ami még rosszabb, sértőek is. Amihez senki nem fűz semmit...
És én még soha nem adtam sem szándékosan, sem idétlenül rossz tanácsot. illetve egyszer igen de akkor elnézést kértem. De azt veszem észre, hogy ez nem mindenkinek a sajátja...

Ami miatt kiakadtam, nem megsértődtem! -, hogy egyáltalán nem mondtam marhaságot, sőt, az AMD kártyáját erősítettem meg. És igen, pont nem érdekel, ki mit gondol, de én NV fan vagyok. Annyi ismerősöm szívott márt AMD kártyával, hogy inkább nem sorolom fel. Ekkor azt is elismerem egyben, hogy nem a 60 ezer és e fölöttii kártyákról beszélek. Mert nekem olyan ismerőseim vannak, akik nem tehetősek., nem tudnak áldozni sokat EGY alkatrészre. És erre mondtam azt, hogy a tapasztalataim szerint az NV jobb játékok alatt az olcsóbb és közepes kategóriában. Amit a srác írt, az pont a 60 ezer és + kategória, ott pont az AMD jobb, mert az NV ott 20-25 ezerrel drágább. ettől még nem vagyok sem hülye, sem lúzer. (és nekem és még sok embernek ebben az országban ez az összeg SOK! Ha másképp vélekedtek, akkor örülök, hogy sokan sokkal tehetősebbek nálam és az ismerőseimnél, de ettől a véleményem nem változik)

És egy másik hsz-hez: lehet, hogy brutál konfig alatt kell tesztelni a VGA kártyákat, de ez meg hivatalból elkövetett megtévesztés, mert mikor az átlag ember bemegy a boltba és hazaviszi, nagyot koppan, ha nem i7, vagy X6 van a gépében, meg 16 GByte Corsair memória...
Ennyi.

Sok embernek segítettem már, Rage fórumban megadtam az NV tulajoknak a hivatalos 2 linket, amikről sokan nem is tudtak. Nem tettem, és nem is teszem, hogy másokkal kiszúrjak. de a lenézést, a másik megvetését, azt nagyon, de nagyon nem bírom elviselni. Mert nem tudhat mindenki mindent. Így én sem. De azok sem, akik nagyon nagy arccal és "ranggal " másokat lefikáznak. Ennyi a véleményem, még ha ezért 1 napra ki is zárnak. Mert következetes vagyok. Mert így születtem.

Továbbra is az a véleményem, hogy ez a legjobb HW oldal, de nem hiszem, hogy pár "kiváltságos" úgy értelmezzen mindent, ahogy a kedve akarja. Mert sokan vagyunk, sokan másképp is gondolkodhatunk, és sokan nem biztos, hogy ott kezdték, ahol mások, és azért van ez az oldal, hogy segítsük egymást.

UI: most nem fogom neked kikeresni de rengeteg hsz-t lehet olvasni arról, hogy az NV és a CUDA technológia jobb a játékoknak, Ezt rád, illetve rátok bízom. Mielőtt én lennék letámadva. És ott egyike hozzászólót sem kövezték meg...

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.