Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24201) AxBattler válasza #41133696 (#24199) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 :))
Nálam is ez lesz valszeg' - ez az utolsó PC, amire ennyit költök. Utána netbook + htpc + konzol lesz...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24202) #41133696 válasza (ÉN)közPONT (#24198) üzenetére


#41133696
törölt tag

:R Igen, a Battlefield 3 volt az egyik fő oka a dolognak. Meg ez a bizonytalanság, hogy hogy fognak felmenni a cuccok, meg hogy nem volt kedvem sem még több pénzt fizetni, sem még félévig várni.

Így is kompromisszumot kellet kötnöm, mert eredetileg azt szabtam magamnak feltételnek, hogy 2 GB-os kártyát fogok venni. Abban reménykedtem, hogy a 7000-es kártyák esetében már a 2GB-os kiszerelés lesz a trend. Most már viszont eldőlt :D

(#24203) (ÉN)közPONT válasza #41133696 (#24202) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Értem..ismerős szitu..

Nyugi jóólesz amint megvan a demo-t próbáld ki..ami szerintem tök felesleges és húzza lefelé a gépet az a motion blur,hbao..vsync ki ...ezekkel nagylazán lehet nyerni 15 fps-t..mármint ezek nélkül...a grafika meg ugyanolyan szép marad csak elmarad a Matrixos effekt..kellaz? eddíg is megvoltunk nélküle :) :C
Giga karim volt..igaz Nvidia..egész halk volt a hűtése... :K

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#24204) unrealnoise válasza AxBattler (#24201) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát nem tudom, ha okosan költ az ember, azért egy komoly PC-vel elég sokáig ki lehet húzni szvsz. Sőt, azt sem szabad elfelejteni, hogy egy komoly PC, komoly procival és GPU-val, azért elég sok vegyes feladatra is jó, akár munkára, videóvágásra, bármi másra is.

Én is filóztam konzolon, de szerencsére nem váltottam, és nem is fogok.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#24205) #41133696 válasza unrealnoise (#24204) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos hát én is számolgattam keményen :)

Sohasem volt még konzolom, 14 év óta mindig PC-ket használtam, és mindig ráment a gagyám is :D

Ehhez még hozzájön a mostani VGA ára, plusz a Coolermaster Hyper TX3 hűtő ára is. Plusz még 4 GB RAM így már 8 GB ram van benne :)

Szóval nem azt mondom, hogy többet nem veszek majd új procit, meg alaplapot. Főleg hogy végre dobozos OS-em van, nem OEM...

De amit eddig csináltam, hogy játékokhoz veszek izmos VGA-t nem fogom csinálni. Egyszóval elsősorban majd amikor már ez a kártya kevés lesz, nem játékra fogom használni főleg a PC-met.

A kisebbik gépem alaplapja már hat éves lesz, négy éve van benne egy két magos Athlon X2 , ha az tökéletes Internetezésre, HD videók nézésére - már pedig az - akkor a jelenlegi négy magos fő gépem még hosszú évekig elég lesz. Annyi fog csupán történni hogy majd - és ez két három év múlva lesz nálam kidőszerű - eljön az az idő ami most jött, nevezetesen ,hogy már az új játékok élvezhetetlenek lesznek ezzel a VGA-val ,akkor nem új VGA-t veszek, hanem az addig szépen felhalmozodott IT tartalékból veszek egy konzolt vagy On Live.

[ Szerkesztve ]

(#24206) #41133696 válasza (ÉN)közPONT (#24203) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen ,azt néztem Beta-ban :D

Majd kikapcsolom :)

Amúgy az utóbbi négy évben Sapphire-jaim voltak, de előtte 2 évig volt Gigabyte 6600-am, azzal is el voltam ameddig lehetett vele játszani , most meg porosodik a fiókomban :)

Szóval vagy Sapphire vagy Gigabyte, de mivel AMD platformom van, már direkt csak AMD VGA-t vásárolok. MOst is Sapphire-t akartam, de egyfelől ez volt olcsóbb másfelől meg jófajta dual hűtése van :)

[ Szerkesztve ]

(#24207) AxBattler válasza unrealnoise (#24204) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez igaz, csak én semmilyen komolyabb munkára nem használom iso/xvid/avi-tömörítésen és játékon kívül. Utóbbi is egyre kevésbé köt le, elleszek majd 2-3 éves anyagokkal, emulátorokkal, még konzol sem biztos, hogy kell.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24208) #41133696 válasza #41133696 (#24205) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az SSD-t kihagytam :)

Na nem offolok :)

(#24209) (ÉN)közPONT válasza #41133696 (#24206) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Okés:)

Azonnal add fel mert hátha vmi melós gépbe vmi irodafélébe kell vkinek?

AMD..nincsbajom vele...én egy i7 es cuccon ügyködök 16gb ram..sokherz ..nagy vga..de ez a melós gép is..és mellé tervezek egy másikat abba 560ti lesz belepaszajtva :)..azt használnám a kismelókra és a nagyot meg számoltatni..

Néztem a fenti konfigodat...most kifér belőle két gép..egy durva darab meg egy HTPC vagy egy igen brutal :)

Jólesz A Giga is..ha olyan minőségű a hűtése mint az Nvidia modelleknek ..nemtom ugyanaz bennük e a cooler?...ha igen akkor az nem lesz hangos !

Azt meg tényleg van értelme kikapcsizni...nézz meg milyen vele...és milyen nélküle :) mint a feró számban....Azok a boldog szép napok ég veled ..Hbao nem tudod milyen jóó nélküled :DDD :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#24210) nihill


nihill
őstag

Sziasztok,

Tanácsot kérnék, AMD Athlon II X3 415e 2.5GHz processzor mellé milyen videókártya passzol? Nem játékra van a gép, de néha az is menne rajta. (Alaplap: GA-M68M-S2P, +2GB 800Mhz RAM)

köszönöm

(#24211) unrealnoise válasza #41133696 (#24205) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát igen, elhiszem, de nézzétek a másik oldalát. kezdetben baromi gyors volt a fejlődés. Ma meg már ott tartunk, hogy még mindig nem minden játék használja ki a négy magos processzorokat, ergo nem kell annyiszor gépet/alkatrészt váltani, mint korábban, mert már olyan szinten vannak a hardverek, hogy igazából nincs is minden játéknál kihasználva minden. vegyünk egy példát. pl FIFA 12 úgy hasít mint az állat az ati 4890-emmel, de gyanítom menne még ati 4850-en is maxon FULL HD-ben. oké, ez egy portolt játék, de akkor is.

pl nézzük az én konfigom. Q9400 elég lesz még egy-két évig. 3,2 Ghz-re húzva.
most rendeltem meg egy MSI 560Ti-t, majd 70ezer volt. sok? az. De ezzel megint elleszek két, ha nem három évig. Pláne, hogy csak FIFA-zni szoktam néha, meg ugye szimulátorozni.

Aztán arról sem szabad megfeledkezni, hogy bizony szép számmal lehet jó áron bomba hardverekhez jutni - használtan. az én Q9400-asom is elég jó pénzért vettem, meg beszámítattam az előző E8200-ast.

Igazából mindegy, csak jó, hogy gép előtt ülök, egy alt+TAB, és ott vagyok ahol akarok, zenét váltok, megnézem a leveleket, akármi.

PS3-nál nemrég volt, hogy összeomlott a központi "szerverhálózat", és hónapokig nem lehetett netezni meg egymással játszani nem?

On Live nyerő lehetne, de kérdés, hogy milyen játékok lesznek rá és milyen minőségben.
Sajnos azt a minőséget, amit a mindenkori jelen játékok egy adott hardver alatt tudni fognak, sokáig nem fogja tudni hozni. Persze nem minden a grafika, de az élményhez hozzátartozik.

No mindegy, oké, hogy egy komplett rendszer, mindennel együtt drága. De a legtöbb hardver rohadt sokat kibír, memória, VGA és CPU ami fejlesztésre szorul néha. De ezek is játékfüggőek, pl. szvsz 100%, hogy a FIFA 13-at is akadásmentesen viszi/vinné jövőre az akkor már 3 éves ati 4890-em.

Más kérdés, hogy vannak játékok, melyek tech-demok is egyben. :D

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#24212) KAMELOT válasza #41133696 (#24188) üzenetére


KAMELOT
titán

Jól látod a dolgokat. Sajnos a bevezetett intzkedésekből kifolyólag sajnos 300-as árfolyamot tartani fogja. Ugye bár az adó + megszórítások mind behatással vannak.
Úgyhogy aki még most vett gépet jál járt. Többiek már szívni fogják. És főleg ha az USD erősödni fog ami várható lesz még drágábbak lesznek a cuccok.
Csak egy pl. GIGABYTE X58-USB3 alaplap 155euro volt 2 hete msot meg 177euro. 2 hét alatt +20euro.

(#24211) unrealnoise: sajnos be kell következnie egy lassulásnak. azaz a hardwarek gyorsabban fejlődnek mint a progik.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#24213) csucsbicep válasza nihill (#24210) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Mekkora felbontásra kell illetve mennyit szánnál rá?

(#24214) Frequence


Frequence
tag

Sziasztok!

8800 GTS 320mb-t érdemes lecserélni GTS250 1024mb-re vagy HD4870 512mb-re?
Athlon 64 X2 proci mellé menne.. főleg NFS Shift 2 re kellene, 1680x1050 es felbontáson most csak medium beállítással megy elfogadhatóan.

Köszi, Üdv!

Soul and Style!

(#24215) Qru válasza Frequence (#24214) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Érdemes. Ha belefér a keretbe és a procid is elég bika akkor érdemes 4870-et venned.

#nincsbennetarcsi

(#24216) tombar válasza TigerCat (#24165) üzenetére


tombar
senior tag

szia!
bocs a késői addért, szerintem a 6850es gigát válaszd. mondanám h a 460as gigát, de az egy kicsit elmarad a 6850től. persze nem sokkal, de az ár meggyőző érv ;)

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#24217) frankbarella


frankbarella
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok, van egy kb 4 éves gépem, (core 2 duo proci, 4gb ram, nvidia 8600gts vga), nem nagyon használom játékra a gépet mert van konzolom, de most láttam hogy van magyarítás a GTAIV-hez és emiatt kicsit áldoznék a gépre, a kérdésem az hogy a GTA IV normális akadás mentes futtatásához, milyen video kártyát tudtok ajánlani?
- Az aqua-ban szoktam vásárolni, ott 15-17 körül van rengeteg kártya, szerintetek ebben az ár kategóriában találok jobbat mint ami most van?
- mostani kártyám passzív hűtéses és nem a legjobb, ha lehet akkor rendes hűtésűt szeretnék.
Új játékok nem érdekelnek csak a GTA IV azt szeretném gond nélkül futtatni.
Köszönöm mindenkinek előre is a válaszokat, akár Privátban is.

(#24218) tototos


tototos
őstag

Sziasztok.

mennyi érdemes megvenni például ezt a kártyát? 5570 1GB DDR3 Néztem az 5670 ddr5-ös verziókat de azok már 16 ezer felett vannak annyit meg nem szeretnék egy kártyáért adni. Fontos hogy leglaább egy év garancia legyen a kártáyn így a használtak eléggé ki vannak lőve.

(#24219) nihill válasza csucsbicep (#24213) üzenetére


nihill
őstag

max 15k (ha új kártya akkor nettóra értve)
FHD monitorom van... mondjuk a Half Life 1-en kívül még semmit nem tudtam teljesen felvenni.
Ha a 4-5 évvel ezelőtti játékokat elvinné teljes beállításon, az nekem már tökéletes lenne.

(#24220) Hunork válasza frankbarella (#24217) üzenetére


Hunork
veterán

Üdv!

Azért ennyi pénzért is kell majd kompromisszumokat kötnöd, a GTA 4 nem arról híres, hogy gyenge grafika terén és igénytelen. 8800GS is szenvedett alatta, szépen visszavettem mindenből, hogy ne legyen slide-show... :D
Legyen inkább 18-20 ezer között, és akkor vehetsz ott HD6570, HD6670, GT440 -et. Ennyi, sajna. (ezekből inkább az AMD-t válaszd)
Emberek: viszont kapható még a boltban a 9800GTX, 256 bites, a legjobb G92 -es, DX10 -es kari volt, és vadiúj!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24221) nihill válasza csucsbicep (#24213) üzenetére


nihill
őstag

2.gép: Abit NF7-S V2.0, Ahtlon XP 2600+, 2x512MB ddr333, Sapphire 9600pro

nekem is van egy szinte betűre ugyan ilyen konfigom :)

(#24222) gabo9201 válasza Hunork (#24220) üzenetére


gabo9201
senior tag

Vicces, de kb. egy hónapja az egyik békéscsabai üzletben én is láttam vadonatúj 9800GTX+ ot.
Csak az a baj, hogy viszonylag drágán adták. 24K körül volt az ára és ennyiért már lehet venni 5750/6750 kártyákat amik ugyanazt /vagy még többet is/ tudják, sokkal újabbak és még kevesebbet is esznek. Vagy NV oldalon ott a GTS450 is hasonló árban. :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#24223) Frequence válasza Qru (#24215) üzenetére


Frequence
tag

Köszi!

Soul and Style!

(#24224) Alastair' válasza nihill (#24210) üzenetére


Alastair'
nagyúr

GTS450 használtan, 18 körül.

Alister from Hell

(#24225) Hunork válasza gabo9201 (#24222) üzenetére


Hunork
veterán

Az Aqua-ban, ha jól láttam, 21-22 ezer. Csak érdekességképp említettem meg, mert nagy áramfaló volt (gyári adat: 168W), viszont majdnem a GTS450-el van tudásban, sőt, vannak tesztek, melyben meg is veri (texture fill rate, memory bandwitch...), és hát azért pár év eltelt a kettő között...(pontosan 2 év)
Hej! :)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24226) gabo9201 válasza Hunork (#24225) üzenetére


gabo9201
senior tag

Szerintem ez valami beragadt raktárkészlet lehet :K
Ugyanez a típus volt csabán is :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#24227) rum


rum
tag

sziasztok!

két kártya közt vacillálok,hogy melyiket vegyem.
hd 6670 vagy 6750 között. néha játszanék (cod4,f12011) 1280*1024ben .2xAA)
ezek közül melyik a jobb?és megéri az 1gb-osat venni ?

"Mit keres egy részeg a számítógépben? – A CD-RUM-ot."

(#24228) Wrrraith válasza rum (#24227) üzenetére


Wrrraith
tag

Szia
A 6750 erősebb.
1280x1024-ben fölösleges az 1GB.
(Arra figyelj csak hogy GDDR5 memória legyen a kártyán ne DDR3,mert előbbi jóval nagyobb sávszélességgel kecsegtet,ezért gyorsabb is a kártya.)
:R

[ Szerkesztve ]

(#24229) rum válasza Wrrraith (#24228) üzenetére


rum
tag

köszönöm a válaszod. :R

"Mit keres egy részeg a számítógépben? – A CD-RUM-ot."

(#24230) Izzé válasza rum (#24227) üzenetére


Izzé
őstag

Egyet értek Wrrraith kollégával, hogy a 6750-t vedd gDDR5-el viszont azzal már nem, hogy az 512MB-osat. Most elég az 512MB vram, de ha egy kicsit időtállóbb vga-t szeretnél ne sajnáld azt a +2-3k-t az 1GB-os modellre.

(#24231) KAMELOT válasza rum (#24229) üzenetére


KAMELOT
titán

csatlakozom HD6750 1GB memóriával

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#24232) AxBattler válasza KAMELOT (#24231) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#24233) Gabor1092


Gabor1092
tag

Hali!

Van egy ilyen gépem:
Intel Core 2 Duo E8400
2 GB ram
Chicony Hipro 350 W-os táp

Szeretném megtudni, hogy milyen videokártyát ajánlanátok ehhez a konfighoz ami azért vinné a mai játékokat.
Előre is köszi a válaszokat.

(#24234) olta válasza Gabor1092 (#24233) üzenetére


olta
aktív tag

5770/6770/5830/6790/6850/GTX460.

Ezek folott nem igazan erne meg beruhaznod kartyara.

[ Szerkesztve ]

(#24235) Hunork válasza Gabor1092 (#24233) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!

Az előző hsz-al alapvetően egyetértve csak egy megjegyzés: a GTX460, a HD5830 és HD6790 esetén megfontolandó a táp kérdése is, ugyanis ezek azért eszik az áramot rendesen. És bár a tápod jó minőségű, de azért 2009-es darab, ha jól emlékszem, és nem 80+ -os. (meg a jövőre nézve legalább a tápot nem kell majd kicserélned)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24236) KAMELOT válasza Gabor1092 (#24233) üzenetére


KAMELOT
titán

HD6770 1GB GDDR5...olcsó ,jó ,keveset fogyaszt!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#24237) olta válasza Hunork (#24235) üzenetére


olta
aktív tag

Az a tapegyseg nagyon lazan elviszi meg 5830-at is, mely a felsoroltak kozul a legtobbet fogyasztja. A gepe teljes terhelsen(prime+furmark) sem fog 250W fole menni, ami jatekok alatt ~200-220W-os fogyasztast jelent.

(#24238) Hunork válasza olta (#24237) üzenetére


Hunork
veterán

ok, tudom, hogy a tápmizéria kicsit túl van lihegve a gyártók és felhasználók részéről is, csak a biztos ami biztos alapon mondtam. :K Meg hogy későbbre akár jól is jöhet és akkor nem terheli a pénztárcát még az is. De amúgy elviszi, ez fix, csak hát minden táp minden évvel öregszik és így csökken a tényleges szuflája,

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24239) Tothgera30 válasza Hunork (#24238) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...csak hát minden táp minden évvel öregszik és így csökken a tényleges szuflája.. - Max. kondi/trafó csere és újra megy, lényeges csökkenés nem lesz, ha rendeltetésszerűen használja, mikor pedig már úgy hozza az élet akkor régen lecserélte. Sokkal erősebb táp meg szerintem felesleges lesz a jövőben is ha egy CPU + egy GPU-ban gondolkodik, mivel egyre kevesebbet fogyasztanak a hardverek.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#24240) OctoCore


OctoCore
tag

Emberek egy fontos videókártya vásárlás előtti dilemma!
Segítsetek! Melyik a jobb?
1GB GDDR5 vagy 2GB GDDR3??

(#24241) Kiki18 válasza OctoCore (#24240) üzenetére


Kiki18
őstag

1gb ddr5 a jobb.
Nagyobb teljesítmény,és a 2gb ddr3 már inkább negatív,mint pozitív.

(#24242) csucsbicep válasza OctoCore (#24240) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

GDDR5 gyorsabb.

(#24243) OctoCore válasza Kiki18 (#24241) üzenetére


OctoCore
tag

akkor 1GB GDDR2 től jobb a 2GB GDDR3?

(#24244) csucsbicep válasza OctoCore (#24243) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Nyilván. DDR2-es memóriával rendelkező vga-k nagyon lassúak, de a GDDR3 is már inkább az az alsóbb kategóriákban van jelen

(#24245) OctoCore válasza csucsbicep (#24244) üzenetére


OctoCore
tag

Köszönöm szépen :R

(#24246) Loituma69


Loituma69
őstag

A ti segítségetekkel kiválsztottam a befutó tipust GeForce GTX 560 Ti 1gb, most már csak azt kellene tudnom melyik tipust ajánljátok? pl : Gainward, ati radeon, inno 3d, Zotac Halk és gyors legyen! Help!

(#24247) Kiki18 válasza Loituma69 (#24246) üzenetére


Kiki18
őstag

Hát ati radeon nem nagyon lehet. Gainwardod és inno-t nem ajánlom. Ha minőségit akarsz,sok kiegészítővel,sok garival,akkor asus és msi ,valamint zotac.

(#24248) Hunork válasza Tothgera30 (#24239) üzenetére


Hunork
veterán

Tökéletesen igazad van! :K
De azt is tény, hogy sokan inkább cserélnek, mint elvinnék "újítani", vagy pláne otthon nekiállni. 10 ismerősből 9 így tesz, még ha győzködöm is őket, hogy ne cseréljék le a 450-500W (főleg márkás) tápot egy 750-re, csak azért mert egy hw újság brutál alkatrészek környezetében tesztelt egy VGA karit... :(
(én sok év után cseréltem egy Chieftec CTG500-ra, és szerintem -remélem - évekig kiszolgál majd)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#24249) Wrrraith válasza Loituma69 (#24246) üzenetére


Wrrraith
tag

Üdv!
Zotac a felsorolásból.
:R

(#24250) V1d0N:
HD 5770 1GB megtenné.
Arra a felbontásra elég és ha esetleg monitort cserélsz idővel akkor is tartja a lépést.
:R

[ Szerkesztve ]

(#24250) V1d0N


V1d0N
csendes tag

Üdv!

Milyen videókártyát ajánlotok ehez a konfighoz:
Proci: E5300
Memória: 3gb ddr3 1333mhz
Alaplap: ASRock G41M-VS3
18,5" -os monitor és 1360x768 körüli felbontás

15-20.000 HUF-t szánnék rá, és ilyen CoD: MW 2 szintű játékokat, ha nem is full grafon de akadás mentesen jó lenne, ha elbírna.

Előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.