Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-17 09:07:26

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a "Gyakran feltett kérdések" bekezdést!
A topik célja, hogy segítsen eligazodni a hálózati adattárak piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Alex91 válasza Black Dragon (#19350) üzenetére


Alex91
félisten

Mekkora sebessegu a kapcsolat? A TV-ben milyen a LAN?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19352) Black Dragon válasza Alex91 (#19351) üzenetére


Black Dragon
addikt

Gigabites a belső háló, a tv pedig szerintem(mert nem találtam róla pontos infót) 10/100/1000, egyébként egy LG LF652V-ről van szó, ami wifin keresztül megy perpillanat. De van egy másik Philips tv is, ami talán 3 éves, annó felső kategória volt, és ott kábelen van összekötve, de ott is akadozik.

(#19353) interstate76 válasza Black Dragon (#19352) üzenetére


interstate76
addikt

Ha gigabites lanon is akadozik a lejátszás (ill. hosszú a betöltési idő), akkor ott sztem nem a NAS-t kell cserélni, hanem a TV-k belső lejátszója nem felel meg a célnak. Legalábbis nem hinném, hogy a MyCloud olyan lassú lenne.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19354) Hyena válasza Black Dragon (#19350) üzenetére


Hyena
senior tag

Probald meg ugyanezen filmeket a tvre dugott pendriverol lejatszani, hogy ugy is kell az a sok ido az elotolteshez!
Igy kiszurheto , hogy a tv nem szeret esetleg valamilyen formatumot vagy a nas a gyenge lancszem.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19355) Kronk válasza Patice (#19348) üzenetére


Kronk
őstag

Amit kinéztem, ahhoz egy 65W-os kocka jár, első körben egy ssd+hdd pároshoz elég lehet?

http://totesz.myminicity.com/

(#19356) Patice válasza Kronk (#19355) üzenetére


Patice
nagyúr

HA-n pont árul valaki ilyen eladó lapot táppal együtt. Szerintem azonnal repülj rá! ;)

Amúgy 1 SSD + 1 HDD pároshoz elégnek kell lennie a 65W-os kockának.

3-4 HDD esetén is induláskor lehet gond, amikor a vinyók lemezeit fel kell pörgetni, akkor veszi fel a legtöbb áramot a rendszer.

Nekem egy N3150-es lapom van, pont tegnap este mértem meg egy olcsó fogyasztásmérővel, hogy mennyit eszik. A lap + 4 GB RAM + SSD 12-13W-ot vett fel konstansan, bár ahogy néztem a paneltáp + külső kocka páros már régebbi modell, nem túl hatékony, 2-3W-ot ebből a számlájára írok.

Szóval egy SSD-vel kb.10W, a többi a vinyóktól függ. WD RED 1-2-3 TB-os HDD-k idle 3-4W/db, felpörgéskor én a duplájával számolnék alsó hangon, szóval 10+8+8+8+8 = 42W, ami idle 26, ami még mindig nem túl sok, de tápon nem szokás spórolni. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19357) Kronk válasza Patice (#19356) üzenetére


Kronk
őstag

Már írtam is neki, csak nem szívesen utalok előre, meglátjuk mi lesz belőle.
Akkor már csak az a kérdés marad, hogy mivel töltsek majd le OMV-n keresztül, ugyen ott főleg a Transmissiont nyomják, nem láttam, hogy lenne qBitorrent, de majd érdeklődök a fórumban.
Gondolom a mostani NSA325v2-ben lévő 6TB-s hdd-t nem tudom simán áttenni, hogy megmaradjon rajta minden adat?!

http://totesz.myminicity.com/

(#19358) Hyena válasza Kronk (#19357) üzenetére


Hyena
senior tag

Sajnos nem tudod attenni.
Tudomasom szerint omv-re van utorrent is, es talan a qbittorrent is telepitheto valahogy, legalabbis vannak erre utalo nyomok az openmidiavault forumban.
Az omv-hez jobban ertok biztosan segitenek majd.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19359) Hyena válasza Kronk (#19357) üzenetére


Hyena
senior tag

Az alabbi egy egesz jo nas haz es van benne tapegyseg is, igaz belso de azert ellehet ferni tole.
Amugy a rackes kivitel neha azert jon jol mert az ember legalabb tudja melyik lemez hanyas is tulajdonkeppen.
Ha nem rackest epitesz javaslom ird fel valami jol lathato helyre melyik a sata 1 , 2 , 3 , 4
En kibirtam rohoges nelkul mikor a 12 lemezes epitett nasnal (persze nem rackes) kiirta, hogy pl a 6os lemez meghibasodott es kereshettem szeriaszam szerint melyik is az. (persze az utolso volt)
[link]

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19360) Whynot?


Whynot?
aktív tag

Sziasztok!

Az Asus RT-N18U USB-re kötött HDD-vel torrentezek, de folyton lefagy, gond van vele. Elhatároztam, hogy átteszem a torrentet és a letöltött fájlok hálózati tárolását egy NAS-ra. Kérlek, ajánljatok már olyan nast, ami a torrentezést gond nélkül bírja (t-home-os 120-as net) Nem szeretném a kész torrenteket selejtezni, szóval amit letöltök azt hagynám seedben, csak bírja a NAS. Linux tudás nincs, úgyhogy ha lehet, legyen inkább userfriendly a szoftver. Van ilen 50-60 eFt környékén, vagy kell feljebb menni?

(#19361) Kronk válasza Whynot? (#19360) üzenetére


Kronk
őstag

Bőven van olcsóbb is, ami neked kell az egy Zyxel NAS326.

(#19359) Hyena csak már sehol sem kapható, és drága is :)

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#19362) Whynot? válasza Kronk (#19361) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Zyxelről azt olvastam, hogy kell némi IT-s jártasság a konfigoláshoz. Ez igaz?

(#19363) Kronk válasza Whynot? (#19362) üzenetére


Kronk
őstag

Egy minimális mindenhez kell, de grafikus felülete van, magyar nyelvvel, nem bonyolult.
Ha meg elakadsz, úgyis kérdezel :)

http://totesz.myminicity.com/

(#19364) Hyena válasza Kronk (#19361) üzenetére


Hyena
senior tag

Cimboramnak anno ilyen hazat vettunk.

http://www.coolermaster.com/case/mini-itx/elite110/
Papiron csak 3 lemezes, de valojaban a 4.et is bele lehetett tenni egy kis atalakitassal. (talan eppen a tap helyere ment a 4. lemez es ezert kellett kulso tapos alaplap? mar nem emlekszem)
Hja es a Lian Li-nek is vannak tetszetos kis nasnak valo hazai...

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19365) Kronk válasza Hyena (#19364) üzenetére


Kronk
őstag

Ezt a 110-et már én is néztem, elsőnek jó lesz, úgyis az alaplap lesz majd a szűk keresztmetszet, de remélem majd csak évek múlva.
SSD-ből érdemes használtat venni, mert már csak az hiányzik, illetve OMV-hez hány GB-s szükséges?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#19366) Black Dragon válasza Hyena (#19354) üzenetére


Black Dragon
addikt

Megtettem már korábban, külső vinyóról szó nélkül viszi a nagyobb méretű filmeket.

1080p-s filmeknél fordult ez elő, ami mondjuk 10+ Gb. A kisebb méretű filmeknél nincs ilyen gond, illetve csak mkv-t játszom le, semmi mást.

[ Szerkesztve ]

(#19367) Hyena válasza Kronk (#19365) üzenetére


Hyena
senior tag

Azert nezd meg ezeket is, vannak jok.

http://www.lian-li.com/en/products/#37/1/list

Az omv-t nem tudom, de egy uj 128 gigas ssd netto 10e korul van szoval olyan sokat nem lehet rajta megsporolni.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19368) Hyena válasza Black Dragon (#19366) üzenetére


Hyena
senior tag

Ez egy webos rendszeru tv ha nem tevedek.
A speedtest app letoltheto az lg alkalmazas boltbol csinalj vele egy tesztet igy kiderul mire eleg az altalad emlitett wifi kapcsolat azaz talan kiszurhato , hogy a halozat a ludas vagy tenyleg a wd ennyire lassu. (az egyik ismerosomnek van egy ilyen cucc de o hasznalhatonak tartja)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19369) Alex91 válasza Black Dragon (#19366) üzenetére


Alex91
félisten

Ugyanazt egy PC-rol/mas eszkozrol is probald lejatszani smb ill. DLNA megosztasrol is!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19370) Kronk válasza Hyena (#19367) üzenetére


Kronk
őstag

Néztem őket, szépek, cserébe drágák is, és az egész el lesz dugva, szóval mindegy hogyan néz ki :)

Akkor a mostani konfig a következő:
Asrock J3160DC-ITX
4GB HyperX Ram
CoolerMaster Elite 110
GoodRam 120GB SSD

Senkitöbbet? :)

http://totesz.myminicity.com/

(#19371) Black Dragon válasza Hyena (#19368) üzenetére


Black Dragon
addikt

16.8 Mbit/s letöltés, és 11.0 Mbit/s feltöltés wifin keresztül.

Azt írtja ki a tv(a program), hogy a gyorsaságom elég ahhoz, hogy UHD filmeket és sorozatokat is nézzek.:)

Alex91: Gépen is próbáltam, a nagyobb fájloknál kicsit gondolkodóba esik, ha éppen bele akarok tekerni valamibe, vagy csak ugrani a filmben, akkor azt néha elég lassan kezeli.

Értem én, hogy ennek működnie kellene rendesen, de azért ez nem a csúcskategória, éppen azért írtam, hogy szeretnék beruházni egy újra, és hogy mit ajánlanátok. A belső háló tökéletes működik, minden hasít, és ha nem néznék 720p-snél nagyobb filmeket, akkor nem is lenne gond, de azért van a tv, hogy ezeket is megeméssze szépen, ne tököljön nekem.:)

[ Szerkesztve ]

(#19372) Hyena válasza Black Dragon (#19371) üzenetére


Hyena
senior tag

Hát ez nem valami combos.
Gondolom az interneted gyorsabb ennél. Ha így van akkor a nas csere előtt még érdemes lenne egy próbát tenni a film lejatszassal miközben a tvt lanon kötöd a hálózatra.
Egy általad említett 1080p film bitrataja ugyanis meghaladhatja az általad mert értéket.
Az általad említett gép ami kicsit gondolkodik a tekeresnel kábelen vagy wifin csatlakozik a hálózatra és ott mennyi a speedtest?
Ha a hálózati kapcsolatod lassú egy nagy file lejátszásához (márpedig nem gyors) akkor a nas csere nem oldja meg a problémádat.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19373) Black Dragon válasza Hyena (#19372) üzenetére


Black Dragon
addikt

Holnap megpróbálom összekötni kábellel.

(#19374) Essejó válasza Hyena (#19345) üzenetére


Essejó
veterán

Illetve vannak nem csak 4 Sata portos itx-es alaplapok is.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#19375) Hyena válasza Essejó (#19374) üzenetére


Hyena
senior tag

Bizony vannak 😀
Es lehet használni mondjuk egy 2 portos sata kártyát pluszban...

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19376) Kronk válasza Hyena (#19375) üzenetére


Kronk
őstag

Milyen árban?

http://totesz.myminicity.com/

(#19377) Hyena válasza Kronk (#19376) üzenetére


Hyena
senior tag

Szerintem egyszerűbb egy olcsó sata kártyával kiegesziteni a választott alaplapodat.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19378) fogtunder válasza Kronk (#19376) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem nem akarod tudni :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#19379) Hyena válasza Kronk (#19376) üzenetére


Hyena
senior tag

Nnna nem az igényesség csúcsa de valami ilyenre gondoltam.
http://bovitokartya.arukereso.hu/best-connect/sata3-vezerlo-2-xsata3-2x-esata-fg-est10a-1-bc01-p338037802/
Egy olcsó ilyen cuccot megveve lesz elég sata portod a 4 lemezednek +az ssdnek a rendszerhez.
A 4nel gyárilag több satas alaplapok árban jóval tobbe kerülnek mint a fent vázolt kiegészítő.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19380) interstate76 válasza Black Dragon (#19373) üzenetére


interstate76
addikt

Korábban azt írtad, hogy a gigabites lanra kötött philipseden is akadoznak a filmek - utóbbin is tudnál letöltési sebességet mérni?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#19381) tom956ster válasza Black Dragon (#19350) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Én ugyan nem vagyok szaki, csak sima mezei felhasználó, de nagyon ajánlom ebben a keretben a HP Gen 8 Microservert.
Én Xpenologyt raktam rá, nem kell hozzá diploma, csak picit fórumozni itt a ph!-n, nagyon jó lett. És speciel megosztok vele a nappaliba a Tv felé is. Nekem egy 4k-s Samsung van, ami az eszközök között látja a Nas megosztását minden média tekintetében. Gyakorlatilag a 25gb-os 4k-s mozi alatt sem reccent meg az adás egy mp-re sem, és nem kellett várni, hogy bufferelje.
Egyéni vélemény és nem próbáltam a 216 paly-t, de a HP hardwere szerintem erősebb alap kiépítésben is és bőven van benne tuning potenciál, de erről majd inkább @forgtündér tud mesélni, ha jár errefelé.
Gondolom a 100k-ban valami háttértárat még kellene vásárolni, mivel a mostanid az all in one, és ha a 216 play árát veszem, akkor itt még akad majd 50k lemezekre... ott épp csak 16 k körül... ez is egy szempont, plusz a jövőben tudsz még hová feljeszteni: 4 slot a Gen 8-ban, 2 a 216 playben, és ugye már 2 lemezzel is elérhető némi adat biztonság. (Nekem konkrétan nincs raid tömb létrehozva, az 1. lemezt minden nap menti a 2. lemezre a gyári backup).
Bocs, kicsit hosszú lett, egyszóval, az én tippem Gen8, ha nem félsz némi konfigtól. (Előtte nekem a Syno DS216S volt kinézve, de gyorsan el is vetettem, miután megismertem a Gen 8-at. Azóta kettőt raktam össze haveri körben, nagyon bejött...)

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#19382) Hubzsi


Hubzsi
tag

[link]
Ebben valaki tudna segíteni?

(#19383) Alex91 válasza Hubzsi (#19382) üzenetére


Alex91
félisten

Alapra jo lesz a nas 326 is. Mondjuk az edigitalos akcioban 30k-ert arult nas 520 best buy volt...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19384) Hubzsi válasza Alex91 (#19383) üzenetére


Hubzsi
tag

Arról sajna lemaradtam....viszont a ezzel az árral kijön egy újabb vinyó így 2 újjal indulok neki

Egy ismerősöm javasolta, hogy inkább 2,5 - es vinyókat tegyek bele, mert neki nagyon hangos, mondjuk egy régi kb 10 éves samsung vinyó van benne (3,5 - es).

Én ennek ellenére a WD Red 1TB WD10EFRX --> ebből menne bele kettő. Ezzel van tapasztalat? Mennyire hangos? mondjuk nekem a nappaliban lesz nem a hálóban, mindenhol jókat írnak erről a típusról!

Köszi!

(#19385) hozelujiz


hozelujiz
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni! Vennék itthonra valami egyszerűbb NAS-t! Milyet ajánlanátok az alábbi feltételek mellett?
Ami elvárás lenne, hogy egyszerre akár 50-60 torrentet is tudjon kezelni és emellett ne okozzon gondot neki, ha hálózaton (talán inkább NFS, mint SMB) keresztül media lejátszóval (MED600X3D) jobb minőségű (ISO/AVC - akár 30-40Mbps bitrátájú) filmet szeretnék nézni!
Kb. milyen hardware-től elvárható ez? Pl. a Zyxel "legkisebbje" már elég lenne ehhez? (Megfelelne használtan is egy korábbi modell).
Ezen kívül az is érdekelne, hogy az USB porta dugott külső HDD-t ugyan úgy/arra tudom használni, mint a SATÁn csatlakoztatott winyót csak korlátozottabb sebességgel?

A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!

(#19386) Alex91 válasza hozelujiz (#19385) üzenetére


Alex91
félisten

Bettenni barmelyikbe barmennyi torrentet lehet, de hogy melyik mennyinel fog befagyni, az megint mas kerdes...

Ha nem akarsz sokat kolteni, akkor Zyxel. NAS 326.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19387) G@ß! válasza Kronk (#19329) üzenetére


G@ß!
őstag

Nekem néha már 7MByte/sec-nél is megfekszik. Te meg 15-nél panaszkodsz? :F :D

(#19388) Kronk válasza G@ß! (#19387) üzenetére


Kronk
őstag

Nem vagyunk egyformák :)

http://totesz.myminicity.com/

(#19389) alcsa


alcsa
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek megéri a felár a Synology DS216se és a DS216j között, hogy az utóbbit vegyem? Vagy elég az olcsóbbik is? Vagy a Qnap TS-231? E három közül ti melyikre szavaznátok?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19390) Alex91 válasza alcsa (#19389) üzenetére


Alex91
félisten

DS216j

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19391) hozelujiz válasza Alex91 (#19386) üzenetére


hozelujiz
tag

Nem volna baj, ha működne is rendesen a torrentezés( legalább egy 4-5MBps-el)...
Amúgy az általad említett típus megfelelne a korábbi hsz-emben lévő feltételeknek?

(#19392) Alex91 válasza hozelujiz (#19391) üzenetére


Alex91
félisten

Ha nem 100-an akarnak rola BD rippet lejatszani egyszerre, akkor valoszinuleg jo lesz. Persze az lehet, hogy a torrent hasznalhatatlanra lassitja. De a torrent huszaroknak melyebben a zsebukbe kell nyulni...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19393) alcsa válasza Alex91 (#19390) üzenetére


alcsa
senior tag

Köszönöm, gondoltam, hogy ez lesz az ajánlott :) .

(#19394) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Kis segítség kellene. Eddig még a nasomról nem torrenteztem. Most mivel egyre sűrűbben találkozom ezzel a lehetőséggel így feltettem a nas-ra a transmission-t. Na most ott elakadtam, hogy nem találtam benne lehetőséget, hogy meghatározzam hová is töltse tartalmat. Csak annyi van benne, hogy a torrent fájlt be tudom tallózni. Mivel a letöltések nekem eddig a pc-re mentek (utorrent) ott be tudtam mindent állítani és automatikusan elindult a letöltés a megfelelő helyre. Most csak annyi lenne a kérdésem, hogy itt hogyan lehetne "automatizálni" a torrent letöltését, tehát ne kelljen bejelenkeznem a nas felületre majd ott betallózni a fájlt. Gondolom azért van valami lehetőség rá, mert így elég körülményes.

Bár nem teljesen illeszkedik a topikba, de nem találtam rá megfelelőt.

(#19395) Hyena válasza bozsozso (#19394) üzenetére


Hyena
senior tag

Milyen NAS-ra?
A transmissionhoz van pl google chrome bovitmeny amivel joval egyszerubb, es persze meg lehet hatarozni neki hol legyen a letoltesi konyvtar.
A transmissionnek van kulon portja amugy sem kell belepni a nasra es onnan indulni.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#19396) hozelujiz válasza Alex91 (#19392) üzenetére


hozelujiz
tag

Lejátszás mindig csak egy eszközről lenne. De nem BDripet, hanem inkább BD ISO-t.
Akkor azt mondod, hogy ha aktív akár 40-50 torrent, akkor esélytelen akadás mentesen lejátszani mondjuk egy 20-30 ezres NAS-sal?
Azt kb. meg lehet határozni, hogy milyen Hardware kellene az elvárásaimhoz?

Köszi!

(#19397) Multibit válasza bozsozso (#19394) üzenetére


Multibit
veterán

Transmission Remote GUI a barátod.

(#19398) Patice válasza alcsa (#19389) üzenetére


Patice
nagyúr

DS 216j és TS-231, a 216se túl gyenge.

TS-231 valamivel erősebb hardvert ad, hasonló áron, de kb. egy liga a TS-231 és a DS 216j. Egyikkel sem lőssz mellé.

Torrent ügyben mindkettőre igaz, hogy a felhasználók (töltési szálak) számát és a sebességet leszabályozva biztosan fogja tudni a 4-5 Mbitet, meg akár kicsit többet is, miközben filmet nézel róla.

(#19394) bozsozso:

TM esetén én csak a NAS IP cím:9091 porton elérhető webes kezelőfelületét használom és hozzáadáskor adom meg, hogy hova töltse. :K (Persze így be kell pötyögnöm az elérési utat, de számomra nem gond.)
Ha ez túl fapados neked, akkor csak azt tudom ajánlani, amit Multibit (#19397) kolléga. :K

(#19396) hozelujiz:

Szerintem a Zyxel jó lesz, csak neked is azt kell tenned, amit előbb ajánlottam: egyszerre nem túl sok egyidejű letöltés, felhasználók/szálak/sebesség korlátozása, menjen 24/7 és akkor ez nem okoz gondot majd a Zyxelnek sem.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19399) bozsozso válasza Multibit (#19397) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm megnézem.

Neked is Patice

Egyelőre egyikkel sem találom azt a választ, hogy hová teszi a letöltött fájlokat. A kettő szinte ugyanaz a megoldás csak az egyik pc-n a másik android alatt. Itt-is ott is betallózható a torrent file.

[ Szerkesztve ]

(#19400) Patice válasza bozsozso (#19399) üzenetére


Patice
nagyúr

Amikor betallózod a torrent fájlt, akkor lehet a WebGUI-n megadni a letöltés helyét.
Ilyesmit kéne látnod:

:U

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.