Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5163) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok! Elolvastam az összefoglalót, köszönöm a sok hasznos infót! Leginkább egyetemi, kétoldalas anyagokat nyomtat a párom, én pedig főként 4xA6 GLS/Foxpost etiketteket, illetve scannelek.

1. Ragaszkodsz a lézerhez? Szóba jöhet tintasugaras is? (Ha nem tudod, az se baj. Ha "mert csak" vagy mert már eldöntötted korábbi tapasztalatok alapján, és rendíthetetlen vagy, írd le! Nem fogunk feleslegesen győzködni.)
szerintem a ff lézer az ideális választás számomra, van, hogy 1 hétig nem nyomtatunk, van, hogy egyszerre 200 oldalt.
2. Fekete vagy színes? (Jól gondold át! A "jó lenne néha színes" elég sokba is kerülhet! Biztos nem tudsz meglenni nélküle? Nem tudod máshogy megoldani vagy épp kihagyni félévente 1-2 alkalommal azt a színes nyomtatást?)
nem kell színes
3. Mire használnád? (Fotók, színes marketinganyag és táblázatok prezentálni, vagy többnyire csak szöveg?)
eginkább egyetemi, kétoldalas anyagokat nyomtat a párom, én pedig főként 4xA6 GLS/Foxpost etiketteket, illetve scannelek.
4. Mennyit nyomtatsz hetente/havonta? (színes / ff bontásban)
ff - havi 20-400 oldal
5. Mennyi a leghosszabb idő, amíg állni fog a nyomtató?
2-3 hét
6. Milyen funkciókat vársz el? (pl. szkenner, ADF, egyszerű/egygombos másolás, WiFi, direct WiFi, keret nélküli/fotónyomtatás stb.)
WiFi - telefonról nyomtatunk sokat, ez nagyon fontos! Szkenner megy még sokat, szeretem, ha automatán be tudja húzni, nem csak az egyesével berakós verzió van. Kétoldalas nyomtatás automata forgatással. Szkennelni kétoldalas anyagokat ritkán szoktam, ha kell, azt megoldom kézi forgatással. Gondolom a másolás alap, ha már szkennelni tud.
7. Mennyi a keret? (Mennyire rugalmas?)
Rugalmas a keret, az összefoglalóban ajánlott DCP-L2532DW még belefér, de ha van jobb ár-érték arányú magasabb kategóriában, az is érdekel.
8. Árérzékeny vagy? (A létező legolcsóbb megoldás érdekel, akár bármi áron?)
Közepesen vagyok árérzékeny, egyszer akarok venni jót. Ha úgy ítélem meg, hogy nagyon rosszul lőttem be az árkategóriát, amiben keresgélek, van lehetőség módosítani.
9. Preferálod az utángyártott, vagy épp ellenkezőleg, a gyári kellékanyagokat?
A HP-féle 25-30 ezres tonertől távol tartanám magam, de nincs bajom a gyári megoldásokkal sem.

Előre is köszönöm szépen az ajánlásokat!

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.