Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8662) Sk8erPeter válasza Mercutio_ (#8650) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha a magyar billentyűzet-kiosztás esetén normál Enter van (és nem ilyen, ami feltételezem, így van), akkor tényleg egyezik az Y570-nel.
DE.
Már eleve az összehasonlítást nem értem nyunyu részéről.
Olyanokról beszél, akik pl. az N500 billentyűzetéhez vannak szokva, ami alapvetően az agyonüthetetlen ThinkPad-billentyűzetekre hajaz, meg pl. a G560 billentyűzetéhez (itt lásd pl. a videóban 3:55-nél), aminek megint csak semmi köze a szigetes kialakításhoz.
Nyilván totál más átszokni ezekről egy szigetes kialakításúra.
Eleinte, az Y570 megvétele után nekem sem 1 perc volt az átszokás a hagyományos billentyűzetekről (főleg az immár rendkívül gagyi, de sokáig használt EX110 kombó után), de mostanra nagyon megszerettem, és nagyon kényelmesnek találom rajta a gépelést. Úgy megmondani erről a billentyűzetről a frankót, hogy márpedig - idézem - "nem valami bizalomgerjesztő", hogy az illető nem is használta 2 percnél hosszabb ideig, enyhén szólva vicces.

Plusz Scroll Lock LED hiányát emlegetni, mint hűdeóriásinagy hiányt? Hagyjuk már.

Szerk.: és látom nyunyu is linkelt képeket, ott is igen jól látszik, hogy semmi köze az általa emlegetett laptopok billentyűzetének nem szigetes kialakításának az újabb, szigetes kialakításhoz. Eleve totál más gépelési élmény, nehezen összehasonlítható a kettő... De most pont nekem kell ezekre felhívni a figyelmet? :U Nem is értem.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.