Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Ciccuka válasza f4lcon (#150) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez a topik nem igazán pörög. Általában úgyis abba a topikba irányítják a kérdezőket.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#152) KTU válasza Ciccuka (#151) üzenetére


KTU
addikt

Igen, csak aki TV BOX-ot szeretne, beüti a keresőbe,
típus specifikus, vagy egyéb más topikokat talál.
Ha még semmi tudása nincs, miből kellene tudnia hogy az
Amlogic S905, S912 processzoros készülékek most az épp aktuális, olcsó de használható készülékek topikja.
Ha jön ki újabb SOC, nyilván abba lesz irányítva.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#153) f4lcon válasza Ciccuka (#151) üzenetére


f4lcon
őstag

értelmezd a kérdésemet kérlek, és próbálj meg rá válaszolni.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#154) Castell válasza trialboj (#145) üzenetére


Castell
aktív tag

Üdv,

Amit leírtál és amit belinkeltél, az arra tökéletesen megfelel. De komolyabb elvárás ne legyen a készülék felé. Nekem egy 6200 Ft-os boxom van, kb. ugyanez mint amit belinkeltél csak rockchip-es.

Konyhanyelven: Van egy házimozi program, amit úgy hívnak, hogy KODI, ez már telepítve van a boxokon, ha nincs előre telepítve, akkor könnyedén feltelepíthető. A KODI-hoz van egy magyar nyelvű kiegészítő, amit [itt] találsz meg, ezt ha feltelepíted a KODI-n belül, akkor ezen keresztül nézhetőek a sorozatok, filmek magyar nyelven is. Szinte az összes sorozat fent van, amit kis hazánkban adásba került... Több nem is kell, nem bonyolult, szóval a szüleid is el lesznek vele, mert a kezelőfelület is mindvégig egyszerű.

Pár jó tanács: figyelj arra, hogy ami 22 euró felett van és nem az EU-ból jön, arra rájöhet a 27% áfa és a kezelési költség is. Érdemes elcsípni valamilyen akciót, a Gearbest oldalán gyakran szokott lenni 22 euró alatt tv box (én is innen rendeltem).

Sokakban megfogalmazódik a kérdés, hogy az 1 GB ram kevés-e? Szerintem nem, én tökéletesen elvagyok vele. A KODI gyors, nem akad, stb. Ezen kívül média- és hálózati lejátszóként is tökéletesen funkcionál és nem hiányzik a 2 gb ram... Persze ez is igény kérdése, valaki értelem szerűen kihasználja ezeket. De a felhasználók jó nagy részének szerintem tökéletesen elég egy olcsó box. A support sem nagyon lényeges, mert szerintem 1 év múlva eladod és veszel egy másikat 5-6 ezer Ft-ért...

Játszani, skypeolni meg pl. böngészni nem érdemes vele max ad hoc jelleggel, mert nincs értelme szerintem (nincs joystick és a böngészés sem must have érzés a tv képernyőjén)

Szerintem az árukat nagyon megérik, ha egyszer kipróbálja az ember, egyből "belé szeret" Nem hasonlíthatóak az épített gépekhez ugyan (htpc), mert azok sokkal komolyabbak, de az ár-érték arány mutató szerintem nagyon fent van a tv boxoknál...

:))

(#155) #20691712 válasza Perijon (#140) üzenetére


#20691712
törölt tag

Nm.
A kepminoseg az aranyozott csatitol nem lesz jobb.
Ez digitalis jel.
Nem oxidalodik igy idovel sem fog kockazni mondjuk, de mivel az aljzat sem arany igy nagyjabol mindegy.
Az amit latsz az a tomorites kovetkezmenye (a sugarzott foldi, vagy kabeles jel jobban ossze van gyomoszolve a sok es keskeny sav miatt).
Blueray filmel nezd meg, de a lowcost lekonvertalt analog jelhez kepest mondjuk igy is sokkal jobb kel legyen.

(#156) #20691712 válasza gabywap (#137) üzenetére


#20691712
törölt tag

Tobb tizezer ember fog szavazni trumpra a masik meg clintonnera szoval ezt hagyjuk. :U

Amugy golyozapor ....

(#157) KTU válasza #20691712 (#156) üzenetére


KTU
addikt

Rossz a hasonlatod is. :U
Ez egy szakmai fórum.

Amúgy meg ahányféle box, annyiféle android.
De ha már KODI,
akkor OE vagy LE.
Kadencia helyes lejátszás, stb.
Ezekről lehet nem is hallottál,
De az biztos hogy eddig nem említetted. :U

1db valami boxot kipróbáltál :R
" az ilyen helyek a okoskodo mumajjerek gyujtohelyei es legalabb a 70%-uk az."

Üdvözöllek
:R

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#158) #20691712 válasza KTU (#157) üzenetére


#20691712
törölt tag

A hasonat nem rossz.
Egy pelda mennyi esze van az emberek nagy tobbsegenek.
Pl neked, hogy ezen porogsz pedig lathatoan nem erted.
De mielott elelveznel magadtol teljesen azert nem emlitettem mert onnantol, hogy peptelen volt a valos fhd felbontassal megbirkozni kb. lenyegtelenne valt a film eredeti kepfrissitesenek valos megjelenitese.
Hozza teszem pal es ntsc frissitesu videokkal is probalva lett, szoval errol ennyit.

En tisztaban vagyok vele mit jelent, de tippem szerint neked fingod sincs mirol hadovalsz.
Persze mas nem is hallhatott a kadenciahelyes kifejezesrol csak te.

Tibbek kozt rolad is szo volt a mumajjer kifejezes emlegetesenel (az, hogy betalalt az latszik is a reakciodbol)

Rossz napot...
:U

(#159) Future today


Future today
csendes tag

Sziasztok
Ez az Android TV box kérdés foglalkoztat engem is, mert lejár a hűségidőm.... És szóval a TV előfizetést úgy ahogy van, le akarom mondani. Ez a sok szar nem ér annyit, amennyit kérnek érte.
Viszont, hogy pár alap dolog azért megmaradjon, épp elegendő a Mindig TV app. Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy látom, hogy az Android rendszerre itt is (akárcsak mobilon) telepíthető a Mindig TV app.
Viszont hosszú távra érdekelne a dolog, nem akarok mondjuk 2 év múlva cserélni, így ezt néztem ki egyelőre: http://himedia.hu/?oldal=Q10pro
Valami véleményetek van erről a cuccról? Mivel Huawei cucc, így nem lehet olyan gagyi.
Előre is köszi.

(#160) Castell válasza Future today (#159) üzenetére


Castell
aktív tag

Ez egy komoly és brutál jó cucc, de a mindig tv appnak szerintem tök fölösleges. Sőt ennyiért már htpc építhető, ami időtállóbb lehet. Persze ha kihasználod ezt a sok extrát, amit tud a gép, akkor jó választás lehet. 15 ezerért már elég jó androidos boxokat lehet venni, vagyis hozatni kintről, ami az alap igényeket tökéletesen kiszolgálja. A tv előfizetés meg olyan amilyen, vagyis azt mondanám, hogy a szükséges rossz. Egy ilyen doboz szerintem 100%-ban nem nagyon váltja ki a rendes tv előfizetést, csak akkor, ha nagyon keveset tv-zünk.

Nekünk mióta meg van az androidos tv box, azóta kevesebbet tv-zünk, köszönhető a kodinak és a movieshark kiegészítőnek...

Több igényt nem látván én inkább egy olcsóbb droidos boxot javasolnék kezdésnek, ha nem válik be árában simán el lehet adni. Sőt mivel, hogy a piac ontja magából ezeket az eszközöket, ezért nem érdemes az időtállósággal foglalkozni meg a supporttal, mert fillérekért meg tudjuk venni ezeket a kütyüket. Tehát egy ideig használjuk majd eladjuk és veszünk egy másikat > én ezt az elvet követem, hiszen gyakorlatilag telefon szindróma van ezeknél is, hogy egy idő után (max 2-3 év) csereszabatosak lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#161) Future today válasza Castell (#160) üzenetére


Future today
csendes tag

Köszönöm a választ. Tudom, hogy ez nem olcsó, csak tapogatózok a sötétben.
A lényeg akkor azért az, hogy a Mindig TV appot fel lehet tolni ezekre is igaz?
A TV előfizetést nem akarom ezzel pótolni, mivel nagyon keveset tévézünk, csak ha valami van (WTCC, F1, néha híradó, akármi) akkor azért elérhető legyen.
Azért sem nézünk Tv-t, mert igazság szerint van egy médialejátszó otthon, és filmet az eszemet sem tudom mióta nem néztem TV adásból. Így úgy döntöttem, hogy inkább legyen egy 120 Mbit-es internet (itt ezt tudja a T-Home), de nem kell TV előfizetés plusz 3800-ért, mert minek?

(#162) danih


danih
addikt

Ilyet szeretnék venni.
Kíváncsi vagyok hogy a rajta lévő AV port tulajdonképpen micsoda. Nekem 3.5 jack vagy RCA kimenetnek tűnik. Ilyenen lehet hangot kivezetni úgy, hogy a video outputként megmarad a HDMI?
Ha nem, akkor nézek vmi olcsó DAC-t.

(#163) Ciccuka válasza danih (#162) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nexbox-okat felejtsd el! Instabilak, gyenge wifi benne, ez meg amúgy sem jó vétel.
Az X butított változat igazából, hiába újabb a CPU.
Lehet kapni megfelelő AV kábelt és RCA TV/Projector, stb.-re lehet csatlakoztatni, de ilyesmiféle HDMI átalakító kábel is létezik.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#164) danih válasza Ciccuka (#163) üzenetére


danih
addikt

Köszi közben olvasom a nyitóhsz-t. Átugrom abba a topikba.

Felettem lévőre: nem, nem ilyet, átmentem az S905 totyikba ott majd helyretesznek :)

[ Szerkesztve ]

(#165) Ciccuka válasza danih (#164) üzenetére


Ciccuka
veterán

Írtam már, HDMI RCA kábel (de nem írtad le pontosan, hogy mit is szeretnél):

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#166) Balinov válasza Ciccuka (#163) üzenetére


Balinov
félisten

Mitől lenne butitott??

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#167) Ciccuka válasza Balinov (#166) üzenetére


Ciccuka
veterán

Csak neked :U

Amlogic S905 vs S905X Benchmarks Comparison

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#168) f4lcon válasza Balinov (#166) üzenetére


f4lcon
őstag

hogy ne csak a benchmarkokra támaszkodj, itt a részletes eltérés lista:

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#169) Ciccuka válasza f4lcon (#168) üzenetére


Ciccuka
veterán

Igazából csak az a lényeg a többi meg gyakorlatilag sallang (marketingfogás). Inkább visszafele fejlesztettek az az igazság.

S905X vélemény 1
vélemény 2
vélemény 3
vélemény 4

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#170) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Kábel TV adás felvételére van lehetőség, vagy csatornák közötti váltásra?

(#171) f4lcon válasza Ciccuka (#169) üzenetére


f4lcon
őstag

most írod másodjára, hogy az X a visszafejlesztett verzió.
szerintem szedd össze a gondolataidat, és próbálkozz meg vele még egyszer.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#172) Balinov válasza f4lcon (#171) üzenetére


Balinov
félisten

Megelőztél, köszönöm.!

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#173) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok! Elegge kihalt a tema, de hatha tud valaki segiteni. Kodi Box -ot keresek, minel jobbat. Az se baj, ha elo van telepitve rajta, es nem nekem kell vele vacakolnom.
Ezt a 2-ot neztem ki:

Easytone 4K Android 5.1 Smart TV BOX

Matricom G-Box Q² Android TV Streaming Media Mini PC

Velemeny?

Mod: Latom, hogy ez nem is jo topik. Sry! :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#174) Future today


Future today
csendes tag

Mi a helyzet a Himedia H8-cal? Annak azért kedvező az ára, beszerezhető itthon és a Huawei-hez tartozik

(#175) Ciccuka válasza f4lcon (#171) üzenetére


Ciccuka
veterán

Miért is írnék mást, mikor a tények is ezt bizonyítják. Sebességben sikerült visszalépni vagy 10-20%-ot (ez egyértelműen visszafejlődés). Átnézhetnéd a külföldi fórumokat. Az új chip változat egyértelműen az olcsóbbításról szól.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#176) f4lcon válasza Ciccuka (#175) üzenetére


f4lcon
őstag

és a HDR támogatás, a VP9-es 4K támogatás, az SPDiF kimenet támogatás, az android 6.0 támogatás is a visszafelé fejlődést mutatja? ne próbáld már megmagyarázni a hülyeséget amit írtál. :W
attól, hogy valamit olcsóbb előállítani még nem biztos, hogy butítva is van - lásd egymillió cpu és az őt követő generációja

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#177) Ciccuka válasza f4lcon (#176) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szerintem te írtál hülyeséget. S905 TV Box-ban szerinted nincs Android 6.0 vagy SPDIF támogatás :W Itt egy példa egyikre meg a másikra. Az a 4K támogatás meg csak hangzatos marketing, mert a processzor, mint tudjuk gyengécske:

A hardver tehát nem a legújabb cucc, de 5.1-es droiddal megtámogatva elvisz 2K felbontásig mindent, és a rendszersebesség is a helyén lesz, ez biztos. Hogy a 4K-val megbirkózik-e, az jó kérdés, függ attól, hogy milyen kódolású a tartalom, de én látatlanban azt mondom, hogy sok neki. 1GB RAM és egy Mali450 kevés azért az ilyesmihez. De kit érdekel, akinek 4K tévéje van, vegyen drágábbat, aki meg 7400 forintért rendel TV boxot, az ne akarjon 4K felbontást. Szerintem ez egy nagyon korrekt bölcsesség volt.

HDR és a VP9 hardveres támogatás jól hangzik, csak épp feleannyit se érnek valójában (az egészet átértékelve), mint te beállítod. S905 szoftveresen még tudja.

Tehát az S905 gazdaságosabb, szerényebb képességű kiadása az S905X maradjunk annyiban.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#178) f4lcon válasza Ciccuka (#177) üzenetére


f4lcon
őstag

hardveres támogatás = szoftveres támogatás szerinted? ha igen, akkor ne vitatkozzunk tovább.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#179) Castell válasza Future today (#174) üzenetére


Castell
aktív tag

Kipróbáljam neked a mindig tv appot a droidos boxomon?

(#180) Future today válasza Castell (#179) üzenetére


Future today
csendes tag

Ha nem nagy nyűg, akkor igen, légy szíves! Köszönöm.

(#181) Ciccuka válasza f4lcon (#178) üzenetére


Ciccuka
veterán

Biztos sokat jelent neked, csak a gyakorlatban ennyi kevés a fentebb írtak tudtában, hogy jobb legyen. :U
Az eddigi Pro és kontrák azt mutatják, hogy összességében visszalépés.

Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikban lehet folytatni, ott valószínűleg többen tudnak hozzászólni

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#182) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok gondolkozom egy ilyen tv boxon,megvallom őszintén míg nem tudom mennyire bejövős a dolog vagy mennyire használnám ki addig nem akarok nagy beruházást.lejjebb egy link szerintetek milyen?ti jobban értetek hozzá.köszönöm előre is nektek

[link]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#183) djherby válasza anonimus25 (#182) üzenetére


djherby
tag

Nagyban függ mire szeretnéd használni. De ilyet, és az E-Bay-ről nem ajánlott. Kicsivel többért "normálisabbat" kapsz. Tudom ajánlani a Gearbest-et.

(#184) anonimus25 válasza djherby (#183) üzenetére


anonimus25
tag

sok helyen néztem igen tudom de azt is észrevettem hogy az összes ilyen oldalon hajszálpontosan ugyanezt kaphatod meg,mint egy nagy multi egyiknél ugyanez kétszer ennyi míg a másiknál nem.akkor kilőve sajnos a dolog de köszönöm a segítségedet. :R

esetleg ha leirnád ha neked van, akkor milyen funkciók vannak és hogyan használhatóak rajta

[ Szerkesztve ]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#185) gulac12 válasza anonimus25 (#184) üzenetére


gulac12
tag

Ajánlom nézz be az Amlogic S905, S912 processzoros készülékek topikba, már az összefoglalóban lehet számodra is megfelelő készüléket találsz, a fórumon rengeteg tapasztalat van megosztva a hozzászólásokban és a fórumtársak is szívesen segítenek. Jeleneg ezek a készülékek talán a legajánlottabbak.

[ Szerkesztve ]

(#186) Castell válasza Future today (#180) üzenetére


Castell
aktív tag

Üdv,

Sikerült letesztelnem. A mindig tv app remekül működött. És a legfontosabb, hogy villámgyorsan. A képminőség is kiváló volt.

Nekem egy belépő szintű dobozom van (quad core, 1 GB RAM), de meglepően gördülékeny volt az app.

(#187) KTU válasza anonimus25 (#182) üzenetére


KTU
addikt

Arra ne számíts hogy 3300Ft-ért megkapod.

Seller information
6.73720 (27 )

A félkövér betűs a neve!
27 az eladások száma!

A képen M8S,
és ajándék billentyűzet,
De a leírásba nem ez szerepel.

Átverés!!!!

pár hét múlva visszakapod a pénzed.

Itt vagy itt nézelődj, e körül van a valós ára.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#188) djherby válasza anonimus25 (#184) üzenetére


djherby
tag

Igen, én is így voltam vele. Én spec az Ali-n nézegettem, de az sem ajánlott. Mármint ilyen box-ból. Persze biztos van ott is jó.
Nekem egy Sunvell T95M-em van 2Gb rammal, S905-ös és LE van rajta. Média lejátszásra használom: 1080p filmek, mp3, online radio. A gyereknek mese a Kodi-ról. Ennyi. És ezt tökéletesen tudja.

Remélem segít.

(#189) Future today válasza Castell (#186) üzenetére


Future today
csendes tag

Köszönöm. Ez mindenképp jó hír, mert az új rendelést leadtam a "Téseknek", és csak 120-as net van benne, tv előfizetés nem lesz.
Köszönöm még egyszer.

(#190) Future today


Future today
csendes tag

Mi a helyzet a Himedia H8-cal? Mivel itthon beszerezhető, így a gari is rendben, vagy hát legalább egyszerűbb.

(#191) Castell válasza Future today (#190) üzenetére


Castell
aktív tag

Ha mindenféleképp itthon akarsz venni >[Ez] a modell ennyiért valóban nem rossz, sőt... > 8 mag, 2 GB RAM, 16 GB belső.

A Q10 fejlettebb, de 65k-ért sok szerintem.

Nekem anno volt Himedia lejátszóm, vagyis a legelső playerem ilyen márkájú volt. Hosszú ideig kiszolgált...

(#192) Future today válasza Castell (#191) üzenetére


Future today
csendes tag

Nekem is egyelőre ez szimpatikus. Viszont Q10Pro jóval olcsóbban is van, ITT.
És mivel meg tudom oldani az ÁFA visszaigénylést, ha cégbe veszem a cuccot, így elég elgondolkodtató.

[ Szerkesztve ]

(#193) Castell válasza Future today (#192) üzenetére


Castell
aktív tag

Viszont cégnek nincs jótállás, vagyis sok üzlet megtagadja a jótállási igényt, ha cégre veszed > erre esetleg figyelj. Te mint céges vevő szavatosságot kaphatsz, ha a jótállás kiesik.

Bár ismét elmondom, hogy nem tudom milyen felhasználásra szeretnéd, de a Q10 pro eléggé too much készülék :D

(#194) Future today válasza Castell (#193) üzenetére


Future today
csendes tag

A Q10Pro-nál abszolút a plusz vinyó lehetőség a vonzó. Évek óta használok médialejátszót (abban egy 1TB vinyó van), úgyhogy tudom, hogy ki tudnám ezt a részét használni. Azért full HD cuccok foglalják a helyet rendesen.

(#195) Castell válasza Future today (#194) üzenetére


Castell
aktív tag

Értem, akkor számodra a Q10 a jobb választás. Egyébként a kodi majd sok élményt ad majd a filmnézéssel kapcsolatban, hiszen rengeteg és korlátlan tartalom áll ezen keresztül majd rendelkezésedre, ergo nálam a vinyó elment nyugdíjba :D

[ Szerkesztve ]

(#196) Castell


Castell
aktív tag

Akit érdekel, a Banggood-nál eksön van az alábbi dobozból, sőt 22 eurós ár alatt van, tehát az áfa nem játszik:

[link]

(#197) Ciccuka válasza Castell (#196) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nem túl acélos processzor és a vga sem, ezért elavult véleményem szerint. Alig többért modernebbet is kapni (S905).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#198) Castell válasza Ciccuka (#197) üzenetére


Castell
aktív tag

Valóban, az S905-ös jobb. Azonban pl. Kodi alatt, online tartalmakat fogyasztva szinte nem észrevehető a különbség, tehát felhasználás kérdése.

Nálam Rockchip-es muzsikál, nem érzem hátrányát semmilyen téren. 4k videót is röccenés nélkül viszi.

(#199) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek?

Nexbox a95

Tigris, tigris, csóvafény...

(#200) Castell válasza cellpeti (#199) üzenetére


Castell
aktív tag

Helló!

Szerintem jó vétel. Mire szeretnéd használni?

Amire ajánlott:

- Kodi, "közepes" mennyiségű kiegészítővel
- (hálózati) Médialejátszás

Amire korlátozottan jó:

- Játék
- Böngészés

Nekem hasonló van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az 1 GB ram hátrányát sem érzem. Ár-érték arányuk nagyon jó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.