Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73309) tomy88trance


tomy88trance
tag

Üdv! Tudom,hogy már írtam ide,de az lenne a kérdésem,hogy rendszergazda ismerősöm azt mondta,hogy nem igazán éri meg 20 k alatt venni alaplapot, mert ,hogy olcsó húsnak híg a leve, viszont nekem nem nagyon van rá 20 k-m ,de ha mindenképp jobban járok mondjuk egy b85 el mint egy h81m-el akkor megpróbálom rá összekaparni,más kérdés,hogy megéri e az a plusz pár ezer forint. Bár írtátok,hogy a h81 az inkább irodai gépbe való és ajánlottátok helyette a b85-öt amivel rendszer gazda ismim is egyet értett. Nagy dilemmába vagyok,mert jó lenne már,ha legalább az alaplap meg lenne, memória már van meg táp, habár lehet tápot is kellene vennem, bár van egy Fsp 700-asom asszem. Kár,hogy a legolcsóbb i5 ára ennyire el van szállva ,de én nem szeretnék 2 magos megoldást ,meg akkor már olyat akarok amivel ismét kihúzom legalább 9 évig, mint a jelenlegi gépemmel.(core 2 duo 1.8 ghz és msi 945pl neo3, 2gb ddr2 ram, xfx 8600Gt) A Másik nagy kérdés,hogy Asus, MSI vagy Gigabyte, esetleg Asrock( bár Asrockról ismim szintén rossz véleménnyel van azt mondta semmiképp ne vegyek, bevallom nagyon csábító az ára,de lehet pont ez a buktatója is, sajnos már nem nagyon vagyok képbe,hogy mit lenne érdemes összerakni,ha nincs rá nagy keret). Gigabyteról nekem nincs jó tapasztalatom ,igaz egér téren, alaplap passz ,de az egerem hamar megadta magát sajnos :/ Asus, hát nem tudom,leginkább dvd íróm volt Asus,szóval azzal megint nem tudom,hogy mi van alaplap téren. MSI ugye a jelenlegi alaplapom és procival együtt ezek a legrégebbi alkatrészek a gépemben, de jelenleg nem tudom mennyirem megbízható az alaplap minőségük,habár nekem kicsit olyan műanyagos hatást kelt az MSI anyaghasználat szempontból ahogy nézegettem az 1150-es szériát,félek már nem azt a minőséget kapnám mint anno. Szóval ki mit tanácsolna? Érdemes ebben a szériában használtan venni alaplapot? Mert ez is megfordult a fejemben, vagy olyat amin még van pl 1 év gari a 3-ból jobb esetben?

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.