Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34600) #59070464


#59070464
törölt tag

Megrendeltem a P8Z77M-PRO-t (35k). Végül nem a sima P8Z77-M-t (30k), mert arról hiányzott egy-két dolog, ami a jövőben hasznos lehet. Ide is leírom, hogy 3 évig fog szolgálni, nem szeretném, hogy ez idő alatt hiányérzetem legyen (lejjebb pedig nem akartam menni a lapokkal - főleg egy Maximus után - , ilyen hosszútávra nem biztos hogy megelégednék egy B75-el, főleg hogy sok dolog hiányzik belőle). 6+1 fázisú tápellátás miatt, még akár K-s procit is beletehetek a leendő kis PRO-mba (pár hónapig egy G840 lesz benne :B ). A következő a P8Z77-V lehetett volna a teljesítmény/ár ranglétrán, de már ez is 50 ezertől indul és innen már nem jöttek az a pluszok, amik jól jöhetnének később. Olyan kisebb, de engem érintő dolgokba nem szeretnék belemenni, mint FanXpert+ vs FanXpert2. Elvileg a sima "+"-os verzióban pld. nem tudom teljesen lekapcsoltatni a ventiket. Mivel 30 körül számoltam az alaplappal és 35-ben álltam meg, úgy voltam vele, hogy ezekért az extrákért (volt ott azért más is, de nekem az már nem) már nem fizetek további 15 ezret. Maradtam egy igen jól felszerelt, tuti minőség Asus, mATX Z77-es alaplapnál. Szerintem nem fogom megbánni, hogy meghúztam a határt a középkategóriánál.

Köszönöm a segítséget nektek és iránymutatást. :R Nem garantálom, hogy nem jövök még. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.