Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#345) #41133696 válasza Egorov (#343) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor nem csak nálam csinálja :DDD

Azt megszoktam, hogy ugye rengeteg állományt néz át, de a 4-esig ennyire nem volt szembetűnő, hogy vizsgálat elindítását követő 1-2 órában a rendszer partíción mindössze 70 000 állományt nézett át. Most ez is feltűnt :DDD Amit azért keveselltem az eltelt idő és a tudás függvényében miszerint kb 2 millió állomány van a rendszerben :D

ddani868: Hát nekem megszokásból le van töltve mindig a legfrissebb verzió telepítője minden olyan programnak, mely fel van telepítve a rendszerre, így egy esetleges megborulás esetén, nem kell a netről húzogatni, hanem megy egyből. Kis programoknál több lenne a keresgélési idő, mint maga a letöltés... viszont 200 megás cuccoknál mint amilyen például a LibreOffice nincs kedvem várni 2-3 percet, ameddig letöltődik.

Igazából az időt nem is ezek veszik el jobban hanem:

1. Ezen a kisebbik gépen dupla rendszer ellenőrzés van, mert egyszer ellenőrzi a Vista rendszerpartícióját egyszer pedig a Windows 7 -ét, és utána jön csak a nagy partíció melyen vannak az imént emlegetett telepítőfájlok :)

2. Van pár játék amiket még a Direct2Drive-ról vettem (mai nevén GameFly)

Ezek lennének... :)

Nem csak ennyi játékom van onnan, csak ennyi van ezen a gépen :)

és ezek egy része DVD-re sem írható, jó nagy zip állományba töltődött le a D2D-ről :)

Most az van, hogy amelyiket már végig játszottam ,annak a telepítőjét törölni akarom, mert ha véletlen nosztalgiázni támadna kedvem - bár rám annyira ez nem jellemző, akkor a GameFly kliensből bármikor letölthetném újra.

Amúgy ez a minden játék amit vásároltam legyen meg vagy a polcon vagy a merevlemezen egy régi berögződés:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.