Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Padam


Padam
aktív tag

Mivel nem igazán volt topic, ahol kimondottan az egyes hálózati márkákat lehetne dicsérni vagy éppen szídni, ezért arra gondoltam, hogy itt az ideje csinálni egyet, hogy kinek mi a véleménye az egyes márkákról.

SMC-ről újabban elég sok rosszat hallani és a nagy betőrés után lassan kezd újra elfelejtődni a többi márka mögött, mint amilyen az AIRLIVE. (bár ez lehet csak az Én meglátásom) :)

De meséljetek, szerintetek melyik márkák a legmegbízhatobbak, legjobbak ár/érték arányban, melyikek amiket sose vennétek, stb. :)

(#2) localhost válasza Padam (#1) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez egy erősen FLAME-gyanús topic.
SZERINTEM nem sok értelme van felesleges vitákat gerjeszteni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3) Padam válasza localhost (#2) üzenetére


Padam
aktív tag

Hálózati megoldásokkal foglalkozok (kis és nagy hálózatok építése a nagyobb lakásoktól a nagy céges hálózatokig) és kiváncsi vagyok az emberek véleményére az egyes márkákról ezért ez a topic.

Mivel nem csak egyes termékek véleményére vagyok kiváncsi ezért csináltam egy ilyen Témát.

[ Szerkesztve ]

(#4) Thrawn válasza localhost (#2) üzenetére


Thrawn
félisten

Valóban, a márkákról beszélgetni meg itt is lehet Wlan, wifi, vezeték nélküli hálózat kérdések és válaszok, ezért ezt zárom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.