Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) SimonYana válasza pszichiater (#2548) üzenetére


SimonYana
addikt

ELKIABÁLTAM! :Y :Y :Y

BF minden ok kivéve a középső zászlót kellet kerüljem mert csak egy nagy fekete sziklás formájú semmit láttam! :DD :DD
Elég szar volt így játszani , de első lettem a csapatomból! :))

Most pihizek , mert már kaptak tőlem vagy 100 pontot ajándékba , de hálátlanok!

Meglőnek egyszer , majd átfutok az egész termen mire elvileg kapok még kettőt és megmurdelok!
Nem kicsit késik a kép! :O

® SimonYana ®

(#2552) nakos válasza SimonYana (#2551) üzenetére


nakos
senior tag

Na bakker! Most raktam fel a 275.50-et. A vegen tenyleg nem marad mas visszalepni a 266-osra, ahogy Pszichiater javasolta... :W

(#2553) SimonYana válasza nakos (#2552) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem olyan nincs!

® SimonYana ®

(#2554) nakos válasza SimonYana (#2553) üzenetére


nakos
senior tag

Na lattam jol egymasratalaltatok a meccsen Pszichiaterrel - Irigykedtem is hogy en a tuloldalon kell hogy lojjelek titeket... :DDD
Ugyhogy inkabb ki is leptem. Erre mire mentem volna vissza "server full". Remelem taroltatok... :))

(#2555) SimonYana válasza nakos (#2554) üzenetére


SimonYana
addikt

Na most kiléptem már én is pihizni!
Vissza szedtem a pontjaimat!
Nem tudod hány pontnál lehet hozzájutni a kanyar lövedékhez?
Tudod amelyik utánad kanyarodik a fedezékbe!
Na meg a vajon mikor kapom már mag azt a lőszert ami a fej melegére megy! Tudod a hőkövetős golyó ! Majdnem mindenkinek olyan van aki menő! Lő egyet csak úgy és mindegy merre lő mert a golyó akár 3 kört is lefut a pályán , hogy egy ellenség fejébe találjon!
Mi nem vagyunk menők még! Nekünk sosem lesz ilyen! :DD :DD :DD

® SimonYana ®

(#2556) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#2557) SimonYana


SimonYana
addikt

Emberek!
Tényleg ilyen kevesen vagyunk PH-sok , akik tudnánk játszani olykor korrektül?
Vagy ennyire nem játszik senki!

® SimonYana ®

(#2558) Serpiko válasza SimonYana (#2557) üzenetére


Serpiko
addikt

Játszanék csak mindig későn vagytok fen vagy amikor én vagyok fen sokáig ti nem vagytok. :B :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2559) SimonYana válasza Serpiko (#2558) üzenetére


SimonYana
addikt

Reméljük a BF3-at jobban fogjuk élvezni!
Látom toppon vagy ott is! :))

® SimonYana ®

(#2560) Serpiko válasza SimonYana (#2559) üzenetére


Serpiko
addikt

BF3 várom nagyon abban van minden bizalmam. BFBC2 nagyon bejött folyton azt toljuk haverokkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2561) nakos


nakos
senior tag

Ez melyikotok volt?
Tudom Ti nyomoltuk a Kandahari Marketplace-n a Medal of Honor multiban. Hat latom artatlanokat is lemeszaroltok. Ejnye-bejnye!: Lasd az www.INDEX,hu-n is irnak rolatok :[link]

Turbanra rejtett pokolgep! Ez melyik kiegeszitoben erheto el es melyik kaszt?: Gondolom a Sniper ;]

Ezek miatt a cikkek miatt ertem miert mondta anno Pszichiater hogy a MoH-ot azert szereti mert olyan "valos" az egesz.... dehat ennyire? ;]

[ Szerkesztve ]

(#2562) SimonYana válasza nakos (#2561) üzenetére


SimonYana
addikt

Mennyire kemény lenne! Élesítenéd a bombát magamon , bemennék a 2-es zászlóhoz a tömegbe és egy öngyilkos merénylettel , 10 méteren belül mindenkit kiírtana!
Kapnál ezért vagy 200 pontot , ha már 2 ellenséget magaddal vinnél! :DD

® SimonYana ®

(#2563) pszichiater


pszichiater
senior tag

Néhány nappal ezelőtt nagyon tetszett a török szerveren az only pistol, vagy az only shotgun. Már aki megértette. Mondjuk nagyrészt igen. Nálam is kéne egy ilyen szett.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2564) SimonYana válasza pszichiater (#2563) üzenetére


SimonYana
addikt

Erről beszéltem itt!
A törökökkel játszottam ilyeneket!
Volt , hogy Only Knife! Az sem rossz! Akkor jön rá az ember mennyire rá kell érezni mikor kell szúrni , hogy Te maradj fenn!
Ez mind nagyon jó lenne és szerintem lennének partnerek!
Én is nagyon szerettem! :C
Én benne vagyok az tuti! :DD :DD :DD

® SimonYana ®

(#2565) pszichiater válasza SimonYana (#2564) üzenetére


pszichiater
senior tag

SimonYana: Azt nem értem, hogy ki vagy akadva attól, aki campel. Folyamatosan kínálod mindennel aki ezt műveli. Nagyon óvatosan kérdezem....Te mit csinálsz? Végigcampels!!! Nem szeretem aki egész meccs alatt bújkál, de végül is, nem tilos......

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2566) nakos válasza pszichiater (#2565) üzenetére


nakos
senior tag

Hat ezt nem tudom mibol veszed, de amikor velem jatszik megy mint a tank elore... :F

(#2567) SimonYana válasza pszichiater (#2565) üzenetére


SimonYana
addikt

Azért mert mikor éppen kiszedlek nem mozdulok akkor persze hogy Camper vagyok!
Ma meg is kaptam éppen egy Mesterlövésztől , hogy én vagyok a camper!
Na ilyen camper legyen mind mint én!
De ebbe ne merüljünk bele , mert szerintem ki fogsz tiltani a szerveredről!
Inkább maradj csendben mint mindég és ne mondj semmit!
Gyűjtögesd a kis pontjaidat és ne merüljünk jobban bele , mert nem akarok vitát!
Az fáj hogy az életben volt egy meccs amikor én lettem az első! Te is tudod , ha camper vagy akkor nem sok pontot tudsz összeszedni , csak olyanok mint Te!
Bombáztok minden pillanatban! :W :W :W
Fantasztikusan élvezhető játék!

Én itt lezártam és keress más áldozatot!
Ha megsértettelek , akkor tils ki nyugodtan , nehogy 9000 pont alá essél!
:W

® SimonYana ®

(#2568) SimonYana válasza pszichiater (#2565) üzenetére


SimonYana
addikt

Ha kell neked adom az én 5300 pontomat is!
Vidd!
Legyen a tied! :DD :DD :DD

® SimonYana ®

(#2569) pszichiater válasza SimonYana (#2567) üzenetére


pszichiater
senior tag

Az egy másik szerver volt ahonnan kitiltottak.Én nem foglak. Egyedül talán a korábbi Tibike akárkit...., azt igen. De hol van Ő most? Sehol. Van a konyhában egy laptop amikor nem játszom, nézem az eseményeket. Van egy "map" felülnézeti képem, ahol akarva-akaratlanul mindent látok. Valaki fut, valaki meg áll...Értesz remélem....

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2570) nakos


nakos
senior tag

Jajj gyerekek, ahelyett hogy megoldottuk volna mar vegre - amikor mar valakinek muholdas mozgasfigyeloje is van - hogy vegre egy csapatban jatszunk magyarok, meg ez a kis maroknyi csapat is egymasnak esik... ez igy eleg verszegeny valljuk be. Felek nem fog ez a MoH mar felporogni - ha igy megy tovabb akkor egyre kevesbe....

Nagyon bizom a BC3 jobb alapokkal fog indulni, nagyobb tarsasaggal ahol ossze lehet rakni egy epkezlab bandat ahol egymast mindenki segiti es nem beszologat ertelmetlenul. Pl Pszichiater a 3. szerver berles helyett egy TeamSpeak3-at lett volna erdemes megszervezni... azzal elobbre jutottunk volna. Es egy csapatban jatszvan ha a Yana campel én rúgnám előszőr fenékbe hogy miért én szopok csak a zászlóhúzással.

Dehát pár hónapja vagyunk együtt már és kb semmi közösségi szervezés nem volt... kár érte... :(
Na majd a BC3-on megyünk Yanám az Amatörékkel nagy meccsek lesznek.... itt meg hadd Kunárkodjon mindenki...

(#2571) pszichiater válasza nakos (#2570) üzenetére


pszichiater
senior tag

Nem értelek nakos kolléga, hogy hogy a f@szba lehetsz ilyen elfogult, ha ott sem vagy? Hogy tudsz olyanról véleményt alkotni, amiben nem szerepelsz? Itt most konkrétan a ma esti hentre gondolok....BC3 álomvilág...nincs még, majd csak lesz. Crysis2 van...és? Ne má

Team Speak? Szerintem ez nem a csevegésről szól....bár mind2/3 szerveren adott :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2572) nakos válasza pszichiater (#2571) üzenetére


nakos
senior tag

Probalok nem elfogult lenni, de nem megy. Ismerem Yanat, es nem az a camper tipus. Lehet ma tobbet pihent, de en barmikor jatszottam vele ment mint a tank. Azt viszont kicsit zokon vettem hogy a kezdeti lelkesedes utan ugy leult a csapat. En biztam benne hogy magasabb szintre emeled a szervezest es alakul majd egy jo kozosseg - de igy "neman" mindenki hajtja a maga "sikeret". Meg az sem baj ha "egymas ellen vagyunk" jeligere..

Azert nem sok tamogato gondolatot adtal at nekunk, mint "MESTER" aki vegulis fenyevekre elottunk jartal a MoH kapcsan. Csak annyi volt az uzenet: "nyomjatok minnel tobbet, es mindig a 6-os gomb". Ennel tobbre is kepes lettel volna az biztos. Dehat mind1, biztos neked is megvan a barati korod, testver stb - csakhat akkor ne szoljunk mar be egymasnak hogy Campel vagy mit csinal.

Meg a lenyegi reszet a szerverberlesnek sem sikerult atadnod nekunk, hogy vegulis minek berelsz ha nincsenek megszervezett meccsek, vagy zart koru osszecsapasok, mint pl csak shorgunnal, vagy pisztollyal.Azt ne mond nem az lenne a szep, es mindez TeamSpeakkel ahol rohogunk-es szidjuk egymast eloben. Raadasul berelsz 3 szervert. De minek? Semmi kozom hozza tudom, es ha kedved van berelj akár 10 is, de minek 3 amikor 1 se vitt sokkal elobbre minket. Max teged. Nekunk ez igy mindenkepp keves, mi pattanni fogunk, es megtanultuk azt hogy egy multinal a lenyeg hogy az elejen legyel ott, amikor meg nincsenek 10,000-es halhatatlan gyerekek, mindenki nullarol indul. Szoval ezert is BC3 nulladik naptol indul az atallas.

sajnalom, en koszonok mindent amit az elejen segitettel, de ebbol sokkal tobb is kikerekedhetett volna....

(#2573) SimonYana válasza pszichiater (#2571) üzenetére


SimonYana
addikt

Érdekes , hogy arra vagy rá állva hogy engem less és a halhatatlan 15 ezreseket észre ne veszed! Meg azt sem mikor Ti egy csapatban vagytok négy 10 ezres és a feletti , én meg a sok 3 ezressel próbálok bejutni Ti meg be sem engedtek! Ott lapultok a bejáratnál és nem mozdultok! Ez mi ? Ezt nem veszed észre! Ja abban Te is benne vagy és az nem számít! Engem meg 16 emberből látsz! És ha egyszer úgy is volt akkor mi van! Nem jellemző rám!
Többi campernek is írsz? Vagy csak Engem baszogatsz , mert én itt elérhető vagyok!
Te .... :W
Isten Áldjon meg!
Nakosnak igaza van! Egy magyar csapatot kellene összehozni , nem itt a magyarokkal szívózni!
De valami ilyesmiről beszélt Tibike is ! NEM? :F
Igazolod magad rendesen!
Tits ki nyugodtan! :W
Megteheted!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#2574) Tibor92 válasza SimonYana (#2573) üzenetére


Tibor92
tag

Nem ezt mondtam nektek ?
Senki nem hitt nekem..Látod Nakos kollega. SimonYana kollega.. Végén csak nekem volt igazam, de nem hitt nekem senki sem. :U :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2575) SimonYana válasza Tibor92 (#2574) üzenetére


SimonYana
addikt

Tudod mi nagyon kezdők voltunk , és mindenkinek szerettünk volna hinni és tanácsokat megfogadni! De sajnos ketten nakosal jöttünk rá dolgokra , mert itt senki nem segített!
Mondjam azt , hogy volt , hogy olyan dolgot tudtunk , amit az öreg nem! :U
Egymásnak adtuk a tanácsokat 2 hetes tapasztalattal!
Szerettünk volna egy jó magyar csapatot! Mit is akarunk mi!?
Magyar csapat! :W
A török szerverre sokszor nem merek felmenni , mert a törökök össze tartanak és csapatjátékosok!
Mi meg! :W
Igazoljuk származásunkat az egész világon!
Egyedül akarunk csatát nyerni , mert úgy könnyebb!
Másik magyar csak alád tesz! :W

Ez van! Tudomásul kell venni! :Y

® SimonYana ®

(#2576) Tibor92 válasza SimonYana (#2575) üzenetére


Tibor92
tag

Mondtam nektek, gyertek velem játszani !!
De ti...
Mondtam milyen kétszínű ember az a Pszichiater !!!!!!!!!!!!! :W :W

Mond meg Nakosnak velem játszhattok nyugisan csapatban.
Üdv

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2577) pszichiater


pszichiater
senior tag

Nakos: Az elején pedig igyekeztem neked válaszolni a kérdéseidre, amit privátban tettél fel. Vagy talán nem emlékszel rá? Olvass egy kicsit utána...A kunaros szerver minden este tele van, de sajnos Téged nem látlak, csak a Yanát. Amúgy 60% magyar játékos, és szinte mindíg ugyanazok. Tegnap pl..megróbáltam egy új partinál hogy "only pistol" adminból is írtam, meg játékosként is, de vagy nem olvasták, vagy leszarták, úgyhogy nem lett belőle semmi sajnos. Egyedi képességekkel pedig sajnos nem tudok szolgálni az irányodba. Te voltál katona egyébként? Vagy esetleg paintball?

Yana: Egy kicsit visszatekintve, tőlem bármit kérdeztél eddíg mindíg megpróbáltam segíteni, utoljára a két videó megtekintése...Persze ott sem hitted el hogy a vga driver a ludas. Gondolom azóta beláttad, ahogy a barátod, nakos is. Szóval amikor én kérdezek valakitől, és válaszol, akkor utána én megszoktam köszönni...Elég ám egy K betű is yana. Nem nevelni akarlak, mert ugye szerintem az már késő. Tőlem annyit campelhetsz amennyit akarsz, de akkor ne vezekelj állandóan ellene, itt és játék közben, ugyanis a kettő ellentmond egymással...nem gondolod? És nem ez volt az első eset, csak most szóltam!
Írtad nekem hogy: Te...és ismét "fejfalbacsapkodás" érzem hogy legszívesebben agyonütnél vagy másképpen kifejezve "rejtett agresszió" áll fent nálad. Ha nagyon nem bírsz magaddal, akkor privátban folytassuk szerintem! Nálam onnantól kezdve van egy nagy lol, hogy a tibikével tudsz beszélgetni, ott elvesztettem fonalat.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2578) Serpiko válasza pszichiater (#2577) üzenetére


Serpiko
addikt

A kunaros szerver ami tele van magyarokkal kérek szépen szerver Ip-t. :K Köszönöm! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2579) pszichiater válasza Serpiko (#2578) üzenetére


pszichiater
senior tag

Szerintem ezt ismered: Multiplay *Hungary* pszichiater
Este 20h-24h-ig többnyire

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2580) SimonYana válasza pszichiater (#2577) üzenetére


SimonYana
addikt

Te csak toljad nyugodtan tovább és lessed közben a laptopodon ki hol bujkál!
Még jó hogy nem minden szerveren te vagy ! :W
Fantasztikus ember vagy ! Itt le is zárnám az egészet , mert vicc !
Nem érdemes veled vitázni , hisz teljesen illik a felhasználó neved rád!
Én teljesen idióta , neveletlen vagyok ! Te egy felsőbbrendű lény vagy!
:R :R :R :R Köszönjük , hogy egyáltalán szóba állsz velünk! :R :R :R :R

A nagy mester aki 7000 pontnál nem tudja , hogy hol lehet lőszerhez jutni az az egyáltalán létezik ilyen lehetőség !
Kicsit szállj le a földre és próbálj meg köztünk járni! Hidd el nem vagyunk leprásak

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#2581) Serpiko válasza pszichiater (#2579) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi! Majd beíróm a keresőbe a nevét és meglesz az ma este felnézek 20 körül.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2582) Tibor92 válasza SimonYana (#2580) üzenetére


Tibor92
tag

Tényleg nem tudta Pszichiater hogy lehet AMMO-t szerezni ??
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Leskelődik a laptopján ki hol van a pályán ? :((( :((( :((( :((( :((( :(( :(( :(( :((

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2583) pszichiater válasza Serpiko (#2581) üzenetére


pszichiater
senior tag

Ok, gyere bátran :)

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2584) OctoCore válasza Tibor92 (#2576) üzenetére


OctoCore
tag

Tibor, kár így neten keresztül dobálóznod ezekkel a szavakkal, "milyen kétszínű ez a Pszichiater " Yana, ahogy itt követem már a fórumot egy ideje tényleg mindig írtad hogy eleged van így, campel, úgy campel, mondjuk én még csak talán egyszer játszottam veled vagy ellened, de ez nem is lényeg..
Jó lenne amúgy egyszer így egy PH-s party:) abba szívesen csatlakoznék én is
Üdv.

(#2585) SimonYana válasza OctoCore (#2584) üzenetére


SimonYana
addikt

Gyere játszál nyugodtan! Nem vagyok camper hidd el! Nem mondom , hogy sosem állok meg , főleg ha tölteni kell , vagy vörös a fejem!
Én megyek mindég szinte!

pszichiater! Remélem figyelsz attól , hogy nem játszol!
Szólj a 9000-es haverodnak , hogy a középső zászlónál nem adtam ki albérletbe a vasszekrényt!
:W

® SimonYana ®

(#2586) pszichiater válasza SimonYana (#2585) üzenetére


pszichiater
senior tag

Csak akkor "figyelek" lol, amikor nem játszom...különben hogy? Kilencezres haverom az ki? Mindegy is...Így kell játszani yana, ahogy ma tetted! Semmi camp nem volt a részedről.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2587) Tibor92 válasza OctoCore (#2584) üzenetére


Tibor92
tag

Tibor, kár így neten keresztül dobálóznod ezekkel a szavakkal, "milyen kétszínű ez a Pszichiater "

Képzeld kis pajtás, sajnos nem csak "dobálózok" ezekkel a szavakkal, hanem sajnos (!!!) tapasztaltam is.
Mondjuk nekem durvább dolgokat csinált ez a ............. mint YANA-val, de mindegy
Sztem NE szólj bele abba, amihez:

Semmi közöd
Nem tudod PONTOSAN mi történt

Ok ?
Na pá :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2588) SimonYana válasza pszichiater (#2586) üzenetére


SimonYana
addikt

Hidd el az valami kivételes lehetett , mert nem vagyok az a capers!
Tényleg nagyon fejbe baszott mikor mondod , hogy rendszeresen lapulok!
Na mindegy...............

® SimonYana ®

(#2589) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok.
Elvileg sikerül beszereznem a Tier1-es kiadásból 1 példányt. Milyen pluszt ad hozzá a a játékhoz ez a kiadás?

Illetve olyan kérdésem lenne, hogy még fellehet használni a BF3-mas beta lehetőséget, amit adnak hozzá?

Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#2590) Rico45 válasza nemeth989 (#2589) üzenetére


Rico45
őstag

Fel lehet használni a BF3-mas beta lehetőséget majd szeptemberben!!

A többit a neten megtalálod!:-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#2591) Petya597


Petya597
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. A Medal of Honor Windows 7 alatt (Dx 10 -ben) játék közben bevillannak fekete csíkok. Olvasgattam utána a neten, külföldi oldalakon is, de nem jártam sikerrel. :U A driverek a legfrissebbek.
Egy srác YouTube -ra is feltöltötte a hibát: [link]
Hogyan orvosolható a probléma? :F Köszi előre is! :R

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#2592) Petya597


Petya597
tag

Ja és Multiplayer -ről van szó természetesen. :)

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#2593) pszichiater válasza Petya597 (#2591) üzenetére


pszichiater
senior tag

Hi!

Pontosan kéne tudni milyen videókártyád van. Ilyen hibáid vannak?

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2594) Petya597 válasza pszichiater (#2593) üzenetére


Petya597
tag

Egy Asus GTX 275 -öm van.
Nem, nem ilyen hibáim vannak, hanem ilyenek.
DirectX 9 -ben ezt a hibát nem csinálja, 10 -ben igen, a 11 -et meg sajnos nem tudom, a kártyám arra nem képes.
Sokan panaszkodtak ilyen problémára Directx 10 alatt, de sajna senki nem mondott semmi okosat. BFBC2 -ben is meg van ez a hiba, de ott csak nagyon ritkán villan be egy kis fekete csík. Próbáltam különböző beállításokkal, de semmi. 9 alatt teljesen jó, viszont ha már Win 7-et raktam fel és a kártyám képes is rá, akkor a 10 -et használnám, de így nem lehet, mert elég idegesítő.

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#2595) pszichiater válasza Petya597 (#2594) üzenetére


pszichiater
senior tag

Annyira nem vészes ez a fekete bevillanás, de tény hogy hiba. Próbáld meg a 266.58 WHQL driverrel. Én azt használom, és hibátlan. Ami utána jött ki meghajtó, egyikkel sem jó.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#2596) Petya597 válasza pszichiater (#2595) üzenetére


Petya597
tag

Nem vészes, persze, csak néha idegesítő tud lenni.
Kipróbáltam ezzel a driver -rel, de ezzel sem jó. :( Valamit a játékon kéne javítaniuk, hát talán egyszer hátha lesz valami patch. :U

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#2597) Tibor92 válasza Petya597 (#2594) üzenetére


Tibor92
tag

Szia.
Igen, nekem is volt GTX 260-am, Gainward példányban. Nekem is csináltam ezt.
Kiderült sokat húzták már a kártyát, az előttem lévő gazdik, és ezért csinálta ezt. A memória kicsit megsült, és hibázott. A kártyát eladtam, a srácnak is ezt csinálta. Érdekesképp, tett rá egy keményebb hűtőt, és nem csinálta többet a problémát. ( Legalábbis nekem ezt mondta Skype-on ) NEM AZT MONDOM neked is ez lehet a gondod, de nincs kizárva, sőt, ha húzod a kártyát, akár akkor igazam is lehet. Ha nem te, akkor a kártya előző gazdijai is húzhatták a GTX-ed, amitől a probléma természetesen fenn áll/hat. Driver csere jó ötlet, nekem még HD 5770-el voltak a MOH 2010-ben problémáim, a single player részben, nekem a fegyverekkel volt a gond, nem látszottak.
RÉGEBBI DRIVERT tettem fel, egész pontosan, a CD-ről, amit kaptam hozzá. Woaala !
Működött, SŐT (!!) még több FPS-t is hozott a konyhára.

Patchról tegyél le, én is ezért hagytam abba, mert nem képesek kijavítani benne sok-sok hibát.. PL: Kis pisztoly NAGYON ERŐS, az egyik leghalálosabb fegyver A MOH2010-ben, a pálya végéről kiszedtek vele :D

[ Szerkesztve ]

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2598) Petya597 válasza Tibor92 (#2597) üzenetére


Petya597
tag

Aha, értem. Köszi! :R
Újonnan vettem a kártyát, így nem volt húzva, meg jó magam sem húzom. A proci van húzva, de kipróbáltam tuning nélkül is, és úgy is előjött ez a probléma. Az eredeti gyári hűtő van fent a kártyán, de azért észrevettem, hogy nem hűt annyira. 60 % -os ventifordulaton képes felmenni olykor 80 fokra is (játék közben persze), de az átlag az olyan 70 - 75 körül van.
EVGA Precision -t használok a kártyához, de lehet vissza kéne tennem a SmartDoctor -t (Bár nem vagyok kibékülve azzal a progival.) Lehet Nekem is meg kéne próbálni CD -ről felrakni a driver -t, hátha. Kipróbálom majd, ha sikerült valami eredményt elérnem, szólok. :K

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#2599) SimonYana válasza Tibor92 (#2597) üzenetére


SimonYana
addikt

Én is félre tettem!
Újabban a BF BC2 -vel nyomjuk nakossal!
Mivel nekem ez volt életem első multija , sokat tanultam!
Így kicsit könnyebb a BF is! Jobban is élvezem és kevesebb hibát , vagy csalást gyanút észlelek!

® SimonYana ®

(#2600) Tibor92 válasza SimonYana (#2599) üzenetére


Tibor92
tag

Persze ! Mivel nincs annyi csaló :D
Egyébként én is BF BC2 zök, szóljatok és nyomulok veletek.
Nevem a játékban:
Llan0

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.