Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6804) Jigoku


Jigoku
tag

Na hát pont most fejeztem be az Andromedát, és nekem speciel tetszett. Nyilván nem lehet összehasonlítani az eredeti trilógiával (már csak azért sem, mert hát az mégiscsak 3 epic játék volt, ez meg egy szem játék x,D), de nekem nem is volt célom.

Úgy álltam neki, hogy hallottam a sok utálkozást a grafika meg miegymás miatt, de próbáltam ezeket mind figyelmen kívül hagyni. Szeretem a ME-t, nagyon vártam az Andromedát is, de először csak félve a demót szedtem le, amikor elérhetővé vált. Viszont elég volt másfél óra játék, hogy aztán rendesen is megvegyem. ˇˇ

Aztán nagyon bele is lendültem, van benne gyenge 100 órám. Ami azért durva, mert minden mellékküldit megcsináltam közben is (abszolút nem éreztem azokat se erőltetettnek, nagyon kreatívak meg változatosak voltak), és az első két ME játék volt nekem együttesen ennyi játékidő (ott is megcsináltam minden mellékküldit). És nem csak sok időre lekötött, hanem tényleg nagyszerűen szórakoztam. Az összes idegesítő glitch ellenére (pedig a külföldi barátaim még jól ki is röhögtek, hogy kb. az összes létező vacakkal szembefutottam játék során, kezdve a "beragadt Nomad-tól" egészen a halkan hallatszó társaim hangjáig mindennel) teljesen magába szippantott a történet és a hangulat. Valóban sajna súlytalanok voltak a döntések (azt leszámítva, hogy szegény Drack-kal volt pár összeveszésfélém lol), meg nem volt teljesen hibátlan a történetvezetés sem, de nekem mindezek ellenére is nagyon tetszett, és úgy érzem, megállt a lábán. Elég epic volt, és bár nem bánnék valami folytatást, de ha végül nem kap is le fogom tudni zárni magamban ezt így.

Szóval nekem nagyon kellemes csalódás volt a sok utálkozós írás meg videó nézése és olvasása ellenére is, különösen a trilógiás utalásokat imádtam. Meg rengeteg vicces és/vagy epic jelenet volt benne, szóval nagyon örülök, hogy végül nem hagytam magam meggyőzni, és belevágtam. :D

Remélem, azért valami PS4 HD remastert csinálnak majd a trilógiából, biztos vétel lenne. ˇˇ

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.