Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Parci válasza tildy (#100) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

1. Vladi 117-szeresen képtelen volt visszafogni magát. bárki mást a második elszállásánál kivágtunk volna, ő kapott még 87 esélyt. sokszorosan túllépte. kerek-perec meg lett mondva neki, h ki lesz rakva, ha nem áll le. nem állt le. ő döntött, nem varrhatod a nyakunkba.

vagy szerinted aki régi, értékes tag, annak mindent szabad? ha jól gondolom, pont ez ellen a szemlélet ellen harcolsz a másik oldalon, amikor MOD vagy HG az illető... pedig ha valakik, ők igazán sokat tettek az oldalért.

2. egy portálnak egy főszerkesztője van. a prohardvernek is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#102) tildy válasza Parci (#101) üzenetére


tildy
nagyúr

vagy szerinted aki régi, értékes tag, annak mindent szabad?
Nem ,nem szabad mindent. Nem tudom min szakadt el a cérna legutoljára, de vladnak sokszor jó meglátásai voltak, akár az oldallal kapcsolatban is, mégha durván is fejezte ki magát. Nem kell hozzá alkalmazkodni, ebben azért igazad van . Azért láttam nem olyan rég mod részéről is olyan megnyilvánulást felé, aminre azt mondom, jogosan szakadt el nála a cérna. Az már más kérdés, hogy nem képes "megfelelő formába" önteni indulatait. Midnezek ellenére még nem hüyleség amit mond.

pedig ha valakik, ők igazán sokat tettek az oldalért.
Akik igazán sokat tettek az oldalért egyrészt a Házigazdák igen, másrészt viszont nagy részben az olvasók és hozzászólók, és mindezek mellett pluszban a moderátorok !
Nem lenne ennyire sikeres az oldal a közösség nélkül, ami itt van, akkor hiába lennének modok és házigazdák . Ezt ne felejtsd el! Az egész PH jó nagy arányban ennek is köszönheti sikerességét.
Szóval nem kéne ennyire kiemelni az "elitcsapatot" :U ( Amellett hogy sokuk munkáját tisztelem és elismerem (persze vannak kivételek is , akiket a mai napig nem értek, miért vannak ilyen pozícióban , de ez a ti döntésetek ))

2. 2. egy portálnak egy főszerkesztője van. a prohardvernek is.
Meglehet, de a többi portálon nem is érződik ennyire az egysíkúság.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#103) tbs válasza tildy (#102) üzenetére


tbs
addikt

"...2. 2. egy portálnak egy főszerkesztője van. a prohardvernek is.
Meglehet, de a többi portálon nem is érződik ennyire az egysíkúság..."

A többi portál nem is ennyire kongruens ( :DDD ). ;)

(#105) tildy válasza Kalandor (#104) üzenetére


tildy
nagyúr

Az más volt. Nagyon más.

1) logout akkor még tán fejben sem létezett
2) saját blogoszféra sem volt -ha lett volna, oda írom.
3) mod kérésére történt már a nyitása is
4) piros betűs kiemelés sem volt.

Naszóval azért sem hasonlítok egy 2004es topikot , egy 2007es , egészen más stílusú íráshoz. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#106) Racecam válasza tildy (#102) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jesszusom!!!

Te itt, mint valamiféle egyénről, úgy beszélsz a közösségről.
A közösség nem egy egész, amelyik eddig volt valahol és most idejött onnan. A közösség itt jött létre és elsősorban pontosan azért, mert az emberek itt jól érezték, jól érzik magukat. És ahhoz, hogy jól érezzék magukat ahhoz az kellett, hogy valaki létrehozza ezt az oldalt és valakik a közösség (többség) megelégedésére üzemeltessék.

Igen, a Prohardver a közösségnek köszönheti a sikerét, a közösség pedig a Prohardvernek a létét.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#108) tildy válasza Racecam (#106) üzenetére


tildy
nagyúr

"Te itt, mint valamiféle egyénről, úgy beszélsz a közösségről."
Te pedig mint valamiféle egyénről, úgy beszélsz aHG-król, moderátorokról.

Erről beszéltem. Nem lehet szólni , mert rögtön védve van a mundér becsülete. Nem lehet pl. azügyben sem igazán szólni, ha valamely moderátor/házigazda nem/rosszul/néha-néha hibásan végzi a dolgát. Nem lehet , mert "elvileg" nem joga az olvasónak megítélni.

Sőt abba is ritkán szólhat bele az egyszeri halandó, hogy pl. kit javasol moderátornak (pedig volt már topik is róla).

(A jesszusom kimaradhatott volna az írásodból. )

Egyik sincs meg a másik nélkül, pont emiatt gondolom, hogy legalább egy szinten kell kezelni mindegyiket. Egyébként meg valamennyire tyúk-tojás szindróma, avagy egymsát gerjesztő folyamat. De már nagyon eltértünk, attól, amit eredetileg írtam.
------------------------------------------------------------------------

Egyébként visszatérve az eredeti írásomra, miért nem lehet úgy megoldani , hogy mi legyen címoldalon, hogy osztályozva lenne egy egy cikk?
MErt az hogy valamit sokan olvasnak(reagálva erre: Rengeteg szempontot, köztük az olvasottságot is figyelembe véve. ), még nem biztos , hogy jó. Azt is sokan elolvassák, hogy pl. Britney Spears éppen nem vett fel bugyit, ettől függetlenül nem hinném, hogy top kiemelt írás lenne:D Éppen ezért nem árt ha van a rendszerben humán interfész is
Viccet félretéve, ez a csillagozás jó ötlet lenne, azt meg úgyis észreveszi a házigazda, ha valahol bibi van, és csak arra gyúrva jut előkelő pozícióba egy írás, mert valaki hackeli a rendszert.

Lényeg a lényeg : nem tartom jó ötletnek, hogy te válogatsz (egyedül) a nem szakmai írások közül, mindezt úgy, hogy egyébként semmi más bajom veled. Nem köntörfalazok, ez a véleményem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#109) Racecam válasza tildy (#108) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Utolsó posztom a témában.

Egyrészt már mindent elmondtam, amit erről én el tudok mondani, másrészt állandóan másról beszélsz és egyszer sem vitatkozol az érveimmel, csak hajtogatod a magadét.

"Erről beszéltem. Nem lehet szólni , mert rögtön védve van a mundér becsülete. Nem lehet pl. azügyben sem igazán szólni, ha valamely moderátor/házigazda nem/rosszul/néha-néha hibásan végzi a dolgát. Nem lehet , mert "elvileg" nem joga az olvasónak megítélni."

Nem tudom, hogy hogyan jön ide a "mundér becsülete", egyszerűen más a véleményem, mint Neked. Én elfogadom a Tiédet, mint egy véleményt és el is gondolkodom rajta, de nem értek vele egyet. És ehhez a mundérnak semmi köze.

Azt, hogy saját magadnak is ellentmondasz, már nem is lep meg. Ime:

"MErt az hogy valamit sokan olvasnak(reagálva erre: Rengeteg szempontot, köztük az olvasottságot is figyelembe véve. ), még nem biztos , hogy jó."

Következő mondat:

"Azt is sokan elolvassák, hogy pl. Britney Spears éppen nem vett fel bugyit, ettől függetlenül nem hinném, hogy top kiemelt írás lenne.."

Ezek szerint Te is látod, hogy nem lenne kiemelt írás. Nem lenne, mert szerintem sem biztos, hogy jó. Akkor miről is beszélünk?

Azt írtam: "Rengeteg szempontot, köztük az olvasottságot is figyelembe véve."

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#110) tildy válasza Racecam (#109) üzenetére


tildy
nagyúr

Egyrészt már mindent elmondtem, amit erről én el tudok mondani, másrészt állandóan másról beszélsz és egyszer sem vitatkozol az érveimmel, csak hajtogatod a magadét.
Egyrészt: a 102es posztom nem neked szólt, se nem kalandornak. Hanem Parcinak .

Másrészt a kérdésemre még mindig nem kaptam megfelelő választ, amiatt "hajtogatom a magamét". Az pedig az, hogy miért nem viszi több/más ember a nem szakmai logoutot ?

Nem tudok olyan érvekkel vitába szállni, hogy "Ellenkezőleg, olyat próbálok kiemelni, ami az olvasók többségének tetszeni fog. Az, hogy én is közéjük tartozom, nem jelent semmit. Ez nem az én oldalam, játszóterem, hogy kizárólag a személyes ízlésem alapján döntsek kedvem szerint."
"Dehogynem, kritikát fogalmaz meg azzal, hogy nem látogatja az oldalunkat, nem olvassa az írásokat. Az általad idézett rész nem teljes, van még ott egy mondat. "Az olvasottságunk folyamatosan nő, a kiemelt cikkek látogatottsága is kiemelkedő.", de nem azért mert tökéletes az ami most van.
Soha , sehol máshol, más prohardver körbe tartozó oldalon nem vettem ezt észre, egyedül a logouton. Nem fura?

Azt, hogy saját magadnak is ellentmondasz, már nem is lep meg. Ime:

Direkt kiemeltél az írásomból egy, a számomra kevésbé lényeges mondatot. (Kár hogy nem raktam offba)
Azt akartam írni ezzel, hogy igen tisztában vagyok azzal, hogy nem midnen az olvasottság, pedig ahogy írtad, az is egy szempont. Tehát ha ki bírod venni mit akartam azzal mondani ,az az hogy ott épp egyetértek veled, hogy több szempontot figyelembe kell venni, az olvasottság csak az egyik.

De ugyanígy több szempont a több ember véleménye is! Hoppá.

Vagy az ember ha már kritizál, akkor másban nem is érthet egyet veled? :S

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#111) Parci válasza tildy (#110) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Soha , sehol máshol, más prohardver körbe tartozó oldalon nem vettem ezt észre, egyedül a logouton. Nem fura?

egyedül a Logouton vannak off-topic tartalmak. szerintem nem fura.
ettől függetlenül halljuk, értjük, amit mondasz - megpróbálunk még jobban odafigyelni még több dologra, ezt tudom erre mondani. több szerkesztő a Logoutra egyelőre szükségtelen, és nem változtatna a jelenlegi helyzeten úgy sem.

értékelési rendszer lesz. nem holnap, mert csúsztunk az R5-tel és ennek megfelelően minden mással is, ami rá épült volna, de ha utolérjük magunkat, lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#112) tildy válasza Parci (#111) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm, korrekt (tökéletes) válasz volt :) :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#113) PazsitZ válasza tildy (#94) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nah, csak nehogy kapjak a fejemre :U :D . Az "egysíkú" kiemelés valamelyest nekem is feltünt.
Nem akarom kritizálni Race-t, de tildy-nek üzenném valahol igaza van.
Pontosabban van olyan pl., hogy egyes tagok um. preferálva vannak.
Természetesen ebben benne van az is amit Race írt, hogy vannak akik jobbak, azok akár biztatásból, tudásuk miatt kapnak több figyelmet.(top szerzők listája indulás óta nem nagyon változott, pedig a szerzőlista már nem is olyan kicsi, bár lehet van jópár 1-2 írásos szerző :F )

- http://pazsitz.hu -

(#114) Parci válasza PazsitZ (#113) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

top szerzők box észrevétel jogos, megcsináljuk, hogy random válasszon azokból a szerzőkből, akiknek már volt kiemelt írásuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#115) tildy válasza Parci (#114) üzenetére


tildy
nagyúr

Boxhoz ötlet esetleg: kiemelt írás/összes írás arányában kirakni :U Már ez is sokat jelentene , nem?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#116) Parci válasza tildy (#115) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem elég a random. lehet valakinek hosszú blogja, és csak pár kiemeltje, míg más nem blogol, csak írt két kiemeltet, stb. valszeg bármilyen random nélküli toplista nagyon beragadna. így meg legalább mindenkit motivál, hogy írjon, mert ha már egy kiemeltje van, simán szerepel ott a boxban időről-időre.

(aztán ahogy érik a Logout, fel lehet emelni a bekerülési limitet egyről kettőre, háromra, stb)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#117) tildy válasza Parci (#116) üzenetére


tildy
nagyúr

Persze, csak akkor nem tudom érdmees-e top szerzőknek hívni a boxot:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#118) Racecam válasza PazsitZ (#113) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miért kapnál a fejedre? :F
Ha nem értenék veled egyet az azt jelenti, hogy kapsz a fejedre?
Az csak annyit jelent, hogy vitatkozom Veled. Ahogy néhány dologban most is fogok. :)

Én pont ellenkező értelemben írtam, hogy vannak akik "bíztatásból" kapnak több figyelmet.
Nem azok, akiknek már így is van egy csomó jó írásuk, hanem sokkal inkább azok, akiknek még nincs.

A "preferált" tagok pedig azért preferáltak, mert az írásuk sikere szinte garantált. (Az ilyenek között mondjuk úgy "félprofik" is vannak.)

A TOP szerzők listája viszont tényleg nem szerencsés ezt tudjuk, hiszen csak azt mutatja, hogy hány kiemelt írása van a szerzőnek és így elég nehezen változik. (Én sem tudok lekerülni róla, pedig már lassan egy éve nem írtam semmit. :U )
Be fogunk vezetni helyette valami mást, de ezt már Parci is írta.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#119) tildy válasza Racecam (#118) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem nem így értette a preferáltát:U bár ki tudja :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#120) PazsitZ válasza Racecam (#118) üzenetére


PazsitZ
addikt

A kapok a fejemre csak "vicc" volt.
Amúgy meg belátom oylan dologban okoskodok, amiről nem tudom, csak sejtem, hogy nem egyszerű. :U

tildy: nem tudom, hogy lehet még érteni a preferáltat?
Főként úgy értettem ahogy Race írta. Egyes emberek szinte automatice kikerülnek. De az egyes témák is igazak. Néha mondjuk az aktuális téma kell és jó dolog szvsz.

Meg vannak írástipusok is amik kikerülnek, bár ezt nem tudnám konkretizálni pontosan milyenek is :D .
Szóval csak szőrszálhasogató vagyok :DD

- http://pazsitz.hu -

(#121) tiv61us válasza tildy (#100) üzenetére


tiv61us
őstag

tildy
minden ujsagnak, mediumnak van egy arculata
amit leginkabb a szerkeszto hoz letre a tulajdonossal karoltve
en oszt tenyleg nem tudom mit emel ki telapo es miert, mert par honapig nem is jartam erre
de bizony az 1 ember dontese kell hogy legyen
attol lesz arculat
mikor a Kurirnak irtam, egyszer a szerkeszto azt mondta:
ez kurva jo tudositas tivadar/kozben osszegyurte az irast es repult a szemetkosarba/ de mi szeretjuk a fradit
egy fradi-dunaujvaos meccsrol volt szo, jegkorong,
nem a fradi nyert
az elet ilyen

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#122) tiv61us válasza Racecam (#118) üzenetére


tiv61us
őstag

vasarnap gyorsan irok is hogy fennmaradjak:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#123) tildy válasza tiv61us (#121) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt hiszem "blogközösségek" esetében ez kicsit másképp van:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#124) tiv61us válasza tildy (#123) üzenetére


tiv61us
őstag

ez igaz lehet
en nem tudom
mindenesetre vasarnap irok egyet es hakiemeli hanem agyonvagom
sot ha ma megverik a yankeest nem allok jot magamert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#125) tiv83us válasza tildy (#123) üzenetére


tiv83us
veterán

Miert gondolod ezt a Logout-al kapcsolatban? :F

ps: Mi az a "blogkozosseg"?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#126) tildy válasza tiv83us (#125) üzenetére


tildy
nagyúr

Blogközösség pl. ilyen a www.blog.hu, de csak ha ránézel a homárra már az ís elég vegyes képet mutat:U : Ott is vannak kiemeltek, nagyon eltrő stílusban:U (de mondhattam volna a velvetet a maga tejben-vajban, gumicukor , illetve poronty részlegével. :U )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#127) Loretto válasza tildy (#123) üzenetére


Loretto
veterán

Mivel a Logout témákat felszínesen is alig érintem, - esetleg priviben írnál pár dolgot - érdekelne mire gondolsz.

Soirée...

(#128) tildy


tildy
nagyúr

Most találtam : [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#129) tildy


tildy
nagyúr

No most meg direkt nincsenek kiemelve nem szakmai írások , már 1-2 hete? :F :F :F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#130) ollie válasza tildy (#129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem túl sok olyan szinvonalú, nem szakmai írás jelent meg mostanában, amit ki lehetne emelni.

***

(#131) tildy válasza ollie (#130) üzenetére


tildy
nagyúr

Es van par szakmai is, ami bar kiemelve van megsem nem uti meg a szinvonalat.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#132) tildy


tildy
nagyúr

Miért van kivételezés házigazdával?

Erre gondolok:
Egy felhasználótól egyszerre 1 cikk lehet a főoldalon, főoldalra kerüléshez 2 cikk között legalább 5 napnak kell eltelnie.

Oké lehet figyelmetlenség... Nade akkoris...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#133) Racecam válasza tildy (#132) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A régebbit levettem a címlapról.
Egyébként a két írás között 5 nap telt el: 10.25 vs.10.30.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#134) tildy válasza Racecam (#133) üzenetére


tildy
nagyúr

Kiemeltben még mindig 2 van :U

Egyébként a két írás között 5 nap telt el: 10.25 vs.10.30.
Tudom, de nem azt tettem szóvá.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#135) Winner_hun válasza tildy (#134) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondolom azért, mert a másik kiemelt írás (crysis) régóta első helyen volt és nem volt más kiemelést érdemlő írás, viszont az se a legjobb, ha több napon át ugyan az a téma van a címlapon, így ennyi engedményt lehetett most tenni.. Ha lenne más, akkor az lenne ott (de nem én vagyok Racecam, ha nem így van akkor majd megmondja)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#136) tildy válasza Winner_hun (#135) üzenetére


tildy
nagyúr

Van. Pl. a karácsonyis.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#137) Winner_hun válasza tildy (#136) üzenetére


Winner_hun
félisten

2 oka lehet, szerintem:
- Racecam figyelmét elkerülte
- a címlapon ritka az új írás, viszont úgy jó az oldal, ha változatos, amit jelen esetben bizonyos szabályok megszegésével lehet fenntartani. (szvsz most ez van)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#138) Cathfaern válasza tildy (#123) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tény, de szerintem ha jobban belegondolsz, a logout nem blogközösség. Hisz itt alapvetően nem is blogolásról van szó, bár hasonlít rá, de mégis elég más. S egyetértek tiv61us-el, a logout sokkal inkább hasonlít egy "újsághoz".

Amúgy írtad korábban, hogy több ember is hasonlóan gondolja mint te. Kérlek gondolj végig, ez a "több ember" 5-nél többet jelent? (nem kell neveket mondani, nem is fontos) De még ha ennek a duplája is, a logout olvasottságához képest elenyésző.

Nem akarok nyálas lenni, de szerintem valamilyen szinten majdnem minden mod/hg-nek fájt a szíve Vlad-ért. De nem volt más választás.

(#139) tildy válasza Cathfaern (#138) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor szerintetek minden tökéletes?:F

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#140) Racecam válasza tildy (#139) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tildy, semmi és senki sem tökéletes.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#141) tildy válasza Racecam (#140) üzenetére


tildy
nagyúr

Máásképp kérdem: Minden jó így , ahogy van?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#142) Józsibácsi válasza Parci (#101) üzenetére


Józsibácsi
csendes tag

igazan elarulhatnad, mi piszkalja velem kapcsolatban a csorod, foleg igy, hogy mar ki is tiltottatok (mokas volt olvasni, hogy miert is), mert ez a masodik topic, amirol szolnak, hogy nezzem mar meg, miket irsz

jah, egen, akinek nem esett le: VladimirR voltam

[ Szerkesztve ]

Hozzatok egy démont jól megb*szom a k*rv* anyját

(#143) 7


7
addikt

Jol jonne egy olyan bevezetoirasi lehetoseg, amit a hazigazdaknal, hivatalos cikkiroknal latok, amikor irast publikalnak - nevezetesen azt, hogy amennyiben a juzer azt kulon szeretne, mas legyen az a par szo, amit a cim ala bebiggyeszt a motor, mint az iras elso par szava.

(#144) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A Logoutos írások fórumtémáiban hülyen hangzik az "Eredeti hír" gomb. Eredeti cikk, vagy írás kellene a helyére.

(#146) lapa válasza Kalandor (#145) üzenetére


lapa
veterán

amíg meg nem kérdeztem, hogy a rákba sikerült neked? :)

egyébként a fentiek mellett on: szeretném, ha a privát bejegyzéseknek ugyanúgy lenne előzményezési lehetősége, lévén a privát gondolatok se összefüggéstelenek.

[OFF]btw az mitől függ, hogy mik jelennek meg választható előzményként? az még OK, hogy rendszeresen revizionálom a cikkeimet az egyes verziófrissítéseknél, de most láttam, hogy nem tudom kiválasztani egy korábbi, szintén publikus írásomat. lehet ennek az az oka, hogy csak pár perccel előtte pipáltam be a korábbi írásnál aaz újabbal egyező kategóriát? mindegy várok holnapig...[OFF]

(#147) Viszlát


Viszlát
addikt

Sziasztok.

Végigolvasva a topikot, s különösen az utolsó 40-50 hsz-t, úgy gondolom nagyon leragadtatok a kiemeléseknél. Alapvetően nincs gondom a kiemelésekkel, mindig és mindenhol vannak kivételezettek, no meg teljesen objektív sem tud lenni senki.

Viszont a címlappal kellene kezdeni valamit, mert egyre több írás kerül fel minősíthetetlen állapotban, vagy tartalommal. Azt hiszem volt már egy írás, Kollektort a Logout-ra, címmel, nagyon egyet tudok érteni vele, sőt, egyre sürgetőbb lesz a probléma. Jó példa a L'ecsós írás, ahol nem arról volt szó, hogy az illető holtbunkó és nem tud összeszedni egy normális írást, csak kellett neki egy kis löket. Erre is jó lenne egy korrektor, akihez akár önszántából is elküldhetnék írásukat a bizonytalanok (természetesen a házigazdáknak pedig joguk lenne adott írást korrektorhoz küldésre ítélni).

Talán így nem lenne sérülés, hiszen vagy magától küldi korrektorhoz az illető, vagy egyfajta moderálás éri, szava sem lehet senkinek.

Más. Technikai kérdés, miszerint az előzmények bejelölésénél nem úgy van mint régen, hogy a saját írásaim közül választhatok, hanem az adott rovat utolsó (talán) 15 írása közül. Ez így rendkívül gázos számomra, ha van rá mód, örülnék ha változatnátok rajta...

Üdv, V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#148) Winner_hun válasza Viszlát (#147) üzenetére


Winner_hun
félisten

Korrektort a LOGOUT-ra!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#149) Yutani


Yutani
nagyúr

Nem tudom, volt-e már szó róla, de én nagyon tudnék értekelni egy olyan lehetőséget, ami egy mostani "csúnyaságot" kiváltana: jelenleg a főoldalon az írás címe alatt egy akárhány karakteres úgymond "kedvcsináló" szöveg van, ami szolgai módon átveszi az írás első akárhány karakterét. Namost ez számomra zavaró és nem jó megoldás. Hogy miért is?

Van néhány írásom, és ezeket úgy szerkesztem meg, hogy azok esztétikusak legyenek, van címük, fejezetek címekkel. És itt jön a probléma: az automatikusan átvett első X karakter tökmindegy micsoda, az megjelenik az "ismertetőben". Nálam ez úgy néz ki, hogy írás címe, fejezet címe, esetleg képaláírás, és utána az első mondat eleje. Ez így NEM JÓ!

Ezért javaslom, hogy egy X karakternyi "kedvcsináló" szöveget lehessen az írás szerkesztése esetén létrehozni a cím után, amely majd "normális" módon megjelenik a cím alatt.

Remélem felvetésem hasznos és támogatott lesz.

#tarcsad

(#150) Viszlát válasza Yutani (#149) üzenetére


Viszlát
addikt

A profik lead-nek hívják azt a pár sort. Néhány olyan írásomnál ahol kritikus volt az első pár sor, megkértem a főszerkesztő urat és mindig szívesen átírta nekem. Persze nem azt mondom, hogy most aztán minden írásnál őt zaklassuk, csak amikor feltétlenül szükséges.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.