Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus Black P970 [olvasd el a Téma összefoglalót!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) hackeeeee válasza Brianko (#800) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha beragad vmi app akkor érdemes ATK-zni 2.2 vagy 2.3-nál, de max el kell távolítani, mert ha egyszer beragad, akkor máskor is befog.. Utána nincs rá szükség, teszi a dolgát a rendszer. :K

Véleményem szubjektív...

(#802) gacsoi válasza gacsoi (#775) üzenetére


gacsoi
senior tag

Senki??

(#803) TayRol válasza Robez88 (#794) üzenetére


TayRol
veterán

jaja, mint mar irtak a tobbiek mukodik g alatt is.

Brianko: belinkelnéd a leirast ami alapjan a g-s rootot csinaltad?

Lala6: epp tegnap irtam a masik topicba hogy a camera 360 naggyon durvan lesz@pta az akkumat. biztosan valami program futott a hatterben, mert normal hasznalat mellett (telefon, kis wifi) nekem is megy bo masfel napot. Ellenben valamelyik nap reggel 7-tol vegig wifin toltam, neteztem, telepitgettem, jatszottam, delutan 4-re kezdte megadni magat.

en most a go launcher sajat app.closerével zárogatom a programokat, jelenleg boségesen jo.

[ Szerkesztve ]

(#804) TayRol válasza gacsoi (#802) üzenetére


TayRol
veterán

azt sem tudom milyen a gyari zenelejatszo, meg sosem hasznaltam. valami spéci volna?

(#805) gacsoi válasza TayRol (#804) üzenetére


gacsoi
senior tag

Igazából lövésem sincs, csak azt tetszik, hogy az értesítési sávról vezérelhető. :))

(#806) TayRol válasza gacsoi (#805) üzenetére


TayRol
veterán

ja igen. de azt nem tudom hogy lehet-e külön is telepiteni...

(#807) Lala6 válasza hackeeeee (#799) üzenetére


Lala6
őstag

Task Killer-el megnéztem, jósok minden fut.
Köztük van olyan, hogy SNS és Smart Share, amiket nem tudom, hogy mik, de én biztos, hogy nem indítottam el. A Smart Share biztos LG TV-khez, vagy más LG eszközökhöz való, de soha nem használtam. Eltávolítani nem tudom, nem engedi, gyári appok.

Már semmi extra progi nincs rajta, szinte mindent töröltem, mégis nagyon fogy az akku.

(#808) TayRol válasza Lala6 (#807) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem nem a gyari programok szivjak hanem valami utolag telepitett. valami launcher, lockscreen, multimedia app, stb. de ezt igy nehez pontosabban megmondani.

(#809) Lala6 válasza TayRol (#808) üzenetére


Lala6
őstag

Már szinte semmi nincs rajta, Go launcher-t is leszedtem.
Most csinálok egy gyári reset-et, hátha kiderül valami.

(#810) TayRol válasza Lala6 (#809) üzenetére


TayRol
veterán

nekem is go launcher van, az tuti nem eszi. valami beragadt sajna nalad.

(#811) hackeeeee válasza Lala6 (#809) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, HR, meg ha nem jön be, akkor viszont root, és szelektálni kell az app-okat. :K

Véleményem szubjektív...

(#812) Lala6 válasza hackeeeee (#811) üzenetére


Lala6
őstag

Megcsináltam a reset-et, és megújult a market :)
Lehet, hogy nincs összefüggés a kettő között, de most teljesen másképp néz ki.

(#813) gacsoi válasza TayRol (#806) üzenetére


gacsoi
senior tag

Biztosan lehet, csak ki kéne menteni a romból.
gyári romhoz nincs valakinek linkje??

(#814) hackeeeee válasza Lala6 (#812) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jött market frissítés, igen. :K

Véleményem szubjektív...

(#815) TayRol válasza Lala6 (#812) üzenetére


TayRol
veterán

mikor megvettem az elso volt, hogy updateltem, szoval en a regi marketet es annak a "gyorsasagat" sosem lattam de elegedett vagyok ezzel az ujjal is.:)

remeljuk megjavult az akkugondod.

(#816) hackeeeee válasza TayRol (#815) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A market az magától jött... :) Ugyan úgy mint az előző, nem volt használva, egyszercsak elindítottam, és az új jött be.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#817) TayRol válasza hackeeeee (#816) üzenetére


TayRol
veterán

es a regihez kepest tenyleg mérföldekkel lassabb? mindenki ezt mondja. nekem az uj is tok jo sebessegel dolgozik.:)

(#818) hackeeeee válasza TayRol (#817) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, a réginél szinte biztos, hogy lassabb.. Mondjuk úgy, hogy többet gondolkozik.

Bár amikor először megjelent, Én feltettem apk-ból, akkor nagyjából megszoktam...

Hát, elindítom, bedob 2 ikont, utána egy ideig gondolkozik, utána tölt be mindent, meg ilyesmi.. bár ez a GT540-en megy így.. Bár ugye a CPU húzva is van, 600 helyett 729-en megy, bár ment 787-en is, bár akkor lassabb volt.. Mert a mostani romnál előfordulhat, hogy ha már sok neki a tuning, akkor nem hibázik, hanem inkább belassul..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#819) TayRol válasza hackeeeee (#818) üzenetére


TayRol
veterán

nalam is ilyen. bejon a ket zold ikon aztan a tobbi. mindegy, nekem jolesz.:)

(#820) hackeeeee válasza TayRol (#819) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jajaja... Azaz. Összességében Nekem sincs vele gondom, csakhát na, a régi fürgébb vót. :)

Véleményem szubjektív...

(#821) cyberlaci


cyberlaci
tag

Szasztok ! Szeretném megkérdezni, hogy van egy ikon mellyel szoftvert lehet frissíteni, akár wifin keresztül, érdemes használni, vagy inkább másképp célszerű ? Köszi

(#822) TayRol válasza cyberlaci (#821) üzenetére


TayRol
veterán

en az lg mobile updeter vagy a b2cappsetup segitsegevel frissitettem eddig a telefont.

(#823) hackeeeee válasza cyberlaci (#821) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg ha adattár módban csatlakoztatod a telefont, akkor van rajta egy frissítő szoftver...

Öhm, azt mondjuk gondolom, hogy nem adattár módban kell frissíteni.. :D Tehát át kell másolni a gépre, utána adattármód kikapcs, és úgy.. Gondolom Én.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#824) TayRol válasza hackeeeee (#823) üzenetére


TayRol
veterán

nem, van menuben is egy frissites ikon. de hogy mire jo... nekem azt irja ki hogy nincs ujabb szoftver.:)

(#825) hackeeeee válasza TayRol (#824) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az sztem kapásból letölti a frissítést, és telepíti is, szerintem. :)

Én is ezért kérdeztem lényegében még az elején a frissítést, hogy, hogy van, mert láttam, hogy ez ott van a menüben.

Véleményem szubjektív...

(#826) #09908736


#09908736
törölt tag

Root: én csak azért rootolom az androidjaimat, hogy a dual mount widget menjen, hogy ha felteszem PC-re, akkor ne kelljen adattár módban csatlakoztatni, hanem egyszerre lássa a gép is, meg a telefon is az SD kártyát. :)

(#827) hackeeeee válasza #09908736 (#826) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem erre van a Swiftp. ;]

Véleményem szubjektív...

(#828) #09908736 válasza hackeeeee (#827) üzenetére


#09908736
törölt tag

Cégnél elég nehéz, wifi hiányában. Otthon meg nem kell ilyen, nem ülök gép elé.

[ Szerkesztve ]

(#829) hackeeeee válasza #09908736 (#828) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jahogyúgy..

Véleményem szubjektív...

(#830) murdoq


murdoq
tag

Valaki észlelt már olyat hogy ha felveszem a hívást kb 2-3 másodperc múlva hallják a hangom odaát.

Xiaomi Redmi 4x

(#831) Huroq válasza murdoq (#830) üzenetére


Huroq
senior tag

Én az elején tapasztaltam ezt :) De megszoktam , hogyha felveszem várok egy pillanatot és utána beszélek :) Bár lehet már elmúlt, mert nekem már fel sem tűnik.

(#832) Brianko válasza TayRol (#824) üzenetére


Brianko
tag

Már látom válaszoltak neked frissítés ügyben. Nekem hozzá kellett érni a telefonhoz mielőtt ki akart kapcsolni. Akkor beazonosítja , ja és a USB driver csatlakozást is telepítettem előtte. Megnézte a számítógép a verziót és frissítette is 8 perc alatt. Rootolva nem volt a telefon.

(#833) fefe91


fefe91
csendes tag

sziasztok. nekem egy olyan kérdésem lenne hogy microusb-n keresztül lehetne egy microusb hdmi átalakitoval rákötni tv-re a telot :)

[link]

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black P970 2.3.4 v20n ; Gingerbread theme by FeFe

(#834) TayRol válasza hackeeeee (#827) üzenetére


TayRol
veterán

swiftp nagykiraly cucc.:)

murdoq: en ezt kb. tegnap ota vettem eszre, ezek szerint masnal is van? bar szokható.

Brianko: es ez miben mas mint a pc-n keresztul valo update?

(#835) 8nemesis8 válasza Robez88 (#791) üzenetére


8nemesis8
veterán

Ez egészen baráti, mármint az üzemidőt tekintve...

Root után folyamatosan elinduló appokat kilőtted?

(#836) 8nemesis8 válasza murdoq (#830) üzenetére


8nemesis8
veterán

Igen sajnos ez nálam is van. Eddig azt hittem, hogy a másik félnél a gond, de nem. 2-3 próba után bebizonyosodott, hogy itt a gond...

Többieknél is van ez a gond?

Ez engem nagyon idegesít...Mert máskor is kaptam, hogy miért nem szólok bele stb... :W

(#837) TayRol válasza 8nemesis8 (#836) üzenetére


TayRol
veterán

nalam is van ilyen.

ellenben tudja valaki annak az okát hogy ha valaki hiv akkor ugyebar latom a kijelzon es van kb. 6 db. negyzet formaju gomb (valami ilyesmi) de neha meg ilyen. go launcher van fennt, az miatt lenne? pedig nem allitottam be semmit...

(#838) hackeeeee válasza TayRol (#837) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tesómén alapból a 2. féléve van..

De amúgy az első kép az a hívás közben lévő kép, tehát mikor már fogadtad a hívást, vagy amikor indítod, a 2. pedig még a fogadás előtti.

Véleményem szubjektív...

(#839) 8nemesis8 válasza TayRol (#837) üzenetére


8nemesis8
veterán

Akkor sajnos ez széria "hiba" lesz, ha szinte mindenkinél megfigyelhető.

Attól függően változik, hogy éppen képernyő ébred e vagy sem vagy használat közben voltál e vagy sem.

(#840) TayRol


TayRol
veterán

és nem kapcsolhato ki valahol? mert a 2. megoldas - ez a csusztassam el a gombot - nem bejovos.

(#841) hackeeeee válasza TayRol (#840) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a 2. lehetőség van eleve, és úgy kell fogadni a hívást.. De ez miért nem jó?

Az első kép az nem lényegében a hívás közben, vagy hívás indításakor lévő kép? Tehát a 2. után lesz az első, miután felveszed. A 2-nál írja is, hogy "Incoming call", tehát az még nincs fogadva, az elsőnél viszont már 0:50 óta megy a hívás, tehát az már egy fogadott hívás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#842) TayRol válasza hackeeeee (#841) üzenetére


TayRol
veterán

nem, van amikor ugy is fogadom. es teljesen random, mert legtobbszor ki van kapcsolva a kijelzo es ugy hivnak, ennek ellenere 99%-ban az elso verzio van, a maradek 1%-ban pedig a masodik.

csak azert nem jo mert el kell huzni azt a szutyok sávot hogy felvegyem a hivas.:)

na de ha megjon a zasszony tesztelgetem, majd hivogatom magam.

[ Szerkesztve ]

(#843) hackeeeee válasza TayRol (#842) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És az miért baj, hogy húzni kell? :) Nah majd kipróbálom tesóméval ezt..

Engem már az zavarna, ha nem úgy lenne. :D 2.1-ben is így volt, sőt, az 1.6-ban is.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#844) TayRol válasza hackeeeee (#843) üzenetére


TayRol
veterán

mert az elso megoldasnal csak meg kell nyomni es mar fel is vettem a telefont. illetve csak a 2. verzional tapasztaltam azt az 1-2 mp-es késést, miutan beleszolok.

franc se erti, de ezentul megfigyelem.

mas: invisible shield. valaki vett mar ilyent? asszem rendelek egyet, bar hallottam hogy besargul.

[ Szerkesztve ]

(#845) hackeeeee válasza TayRol (#844) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah majd Én is megnézem.

GT540-en megnéztem, ott ugyanúgy jön be akkor is, amikor aktív a kijelző, mint amikor nem.

Véleményem szubjektív...

(#846) TayRol válasza hackeeeee (#845) üzenetére


TayRol
veterán

okes, koszi.
egyutt fogok tudni elni vele csak kivancsi vagyok, hogy miert van. de lehet hogy amit mondtatok az a helyzet csak nem figyeltem...

szerk: dobnatok egy linket hogy v10g alatt hogyan kell rootolni? az adatok es telepitett programok/beallitasok elvesznek vagy megmaradnak?

[ Szerkesztve ]

(#847) james88


james88
tag

Sziasztok!

Tegnap estétől én is OB tulaj vagyok :) Egyenlőre még nagyon szokatlan, még sosem használtam Androidos telót.

Nem találom benne a fálj kezelőt :S létezik egyáltalán?

Szeretnék rá telepíteni 3betűs navi szoftvert hogy tudom megtenni? (már a memória karin van mappában a szoftver de sehonan nem tudom indítani a telepítést :S )

(#848) hackeeeee válasza TayRol (#846) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Olyan ezen is, mint ahogy Te is mondtad. :K

Véleményem szubjektív...

(#849) csimpok válasza james88 (#847) üzenetére


csimpok
aktív tag

Szia,

Alapból elég meglepő módon nincs fent fájlkezelő, külön kell feltenni hozzá. Én az ingyenes Astro File Managert használom elégedettséggel, a marketből le tudod szedni. Ha felraktad, akkor a memóriakártyán rákeresel Igorra, és indíthatod a telepítést ;)

(#850) TayRol válasza james88 (#847) üzenetére


TayRol
veterán

tegyel fel astro file managert, ex file explorert vagy total commandert. azokkal tudsz tallozni a mem.kartyan is es inditani telepiteseket.

hackeeeee::)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG Optimus Black P970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.