Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37801) Kanczy válasza Mottie (#37800) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nézd meg a damaget :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37802) Mottie válasza Kanczy (#37801) üzenetére


Mottie
őstag

Jó hát azon meglepődnék, ha support Morg lennék :D Egy midlanertől "elvárt", hogy tolja a dmg-t nem? :)

Be Victorious!

(#37803) Kanczy válasza Mottie (#37802) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Persze, de azért így lehugyozni mindenki mást (28k te, kövi Vayne 21k, enemy mid 11.5)... ;)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37804) #14955008


#14955008
törölt tag

Hol vannak magyarok EU West vagy EU East többnyire?

Thy

(#37805) Mottie válasza #14955008 (#37804) üzenetére


Mottie
őstag

50-50.. EUNE-n van magyar nyelv ezért akik nem beszélni angolt általában ott vannak.

Be Victorious!

(#37806) #14955008 válasza Mottie (#37805) üzenetére


#14955008
törölt tag

Oh kösz és ennek van egy publikus channelje? EU-W

[ Szerkesztve ]

(#37807) Mottie válasza #14955008 (#37806) üzenetére


Mottie
őstag

Uhm nem tudok róla, könnyen lehet hogy van de hogy mi a címe? :D

Be Victorious!

(#37808) #14955008 válasza Mottie (#37807) üzenetére


#14955008
törölt tag

Azért kösz a választ.

(#37809) kenwood


kenwood
veterán

Teamfight:)
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37810) hemaka válasza kenwood (#37809) üzenetére


hemaka
nagyúr

Valami hasonló formába kellene rázniuk magukat a srácoknak.

(#37811) Noddy válasza hemaka (#37810) üzenetére


Noddy
senior tag

Valószínűleg csak annyi történt, hogy most már a csapatok kiismerték őket. Ha nem újítanak akkor megmaradnak egy középszintű lcs csapat szintjén és eljátszogatnak, ki nem esnek de nem is nyernek. Persze még így is iszonyat magasszintű játékosok, de csapatként nem sok mindent tudnak mutatni. De bízok benne, hogy képesek a megújulásra és fognak meglepetést okozni, ahogy eddig is tették.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#37812) #53932800 válasza Noddy (#37811) üzenetére


#53932800
törölt tag

Szerintem a Shen pick -legalábbis nekem- elég meglepő és új (főleg hogy még Csacsi mondta egy streamjában hogy szerinte nem túl jó)

Egyébként lehet ,hogy csacsi újra fogja hozni Poppyt,mert mostanában nagyon sokat játszik vele :R

[ Szerkesztve ]

(#37813) Mottie válasza #53932800 (#37812) üzenetére


Mottie
őstag

Poppy annó azért volt jó pick amikor nyertek vele, mert neki kell a lategame viszont lanen nagyon könnyen elcsipázzák. Akkor mindenki mundo-t meg hasonló farmlanes champeket hozott, csacsi pedig egy ilyen matchupba beválasztotta, simán eljutott lategame-be és bumm nekik.

Szerk: Lemaradt a lényeg: A mostani meta az nem ilyen, sokkal inkább lane bullyk vannak előtérben (rumble, heca)

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#37814) Dinter válasza Noddy (#37811) üzenetére


Dinter
addikt

SK ellen is teljesen jól játszottak, csak az a baron story elvitte a meccset. De még jókor tanultak belőle.

titeket nem húz fel ha teljesen jól játszotok és valaki elrontja a meccset?

[ Szerkesztve ]

(#37815) Noddy válasza Dinter (#37814) üzenetére


Noddy
senior tag

Ha sokat stresszelnék rajta már szanatóriumban kötöttem volna ki...
Persze mérges vagyok, de úgy vagyok vele ha nem tudom 1v9-ben lecarryzni akkor meg is érdemlem :P

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#37816) ClydeBeka2 válasza Mottie (#37805) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem legjobb esetben is 70-30 EUNE-EUW. Miután megjelent a hivatalos kliens és minden verseny ott van, kb mindenki visszajött EUNE-re vagy legalább van accountja. Főleg, hogy ingyenesen vissza lehetett jönni és a Riot álláspontja szerint is ez a "hivatalos magyar" szerver.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#37817) Dinter válasza Noddy (#37815) üzenetére


Dinter
addikt

Carry champekkel könnyű ( :U ).. De ha én olyan tank champeket játszok, amivel az enemyt nem tudom shut downolni, csak a csapatom segíteni, azzal feltétlenül kell a csapatra támaszkodnom.

(#37818) Kanczy válasza Dinter (#37817) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nálunk a ranked teamben a top laner a carry, bármivel is játszik.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37819) #14955008 válasza ClydeBeka2 (#37816) üzenetére


#14955008
törölt tag

Hol lehetne ennek pontosan utána nézni? A loldb szerint EUW-n 3x több meccset játszanak hónapos bontásban a populáris hősökkel, mint Keleten. (600e vs 200e)

(#37820) ClydeBeka2 válasza #14955008 (#37819) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem tudom mire gondolsz, én a magyarok arányáról beszéltem :)

De ha szerver statokról érdeklődsz, akkor parancsolj: [link]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#37821) Mottie válasza ClydeBeka2 (#37820) üzenetére


Mottie
őstag

Magyarok arányáról érdeklődött, csak mivel EUW-n 3x annyian vannak, gondolta lehet hogy ott van több magyar. Én is ezt gondolom kiegyenlítő erőnek egyébként, hogy egyszerűen itt több a játékos.

Be Victorious!

(#37822) Zivos válasza Noddy (#37811) üzenetére


Zivos
tag

Én úgy látom, hogy egy vezér hiányzik. Nem ismerem a csapatban a viszonyokat, de kell lenni minden egyes csapatban egy vezérnek aki dönt, irányítja a játékot. Nem baj ha (néha) rosszul, de mondjon valamit. Most vagy kineveznek egyet, vagy tényleg nem sokat fognak elérni. Persze kár temetni őket, semmi gond nincs, elég az első hatba bekerülni, ott már egy új játék lesz. 3 csapat egyelőre kiemelkedik, jó lenne egy 4-5. hely, szerintem még 4 győzelemmel meg lehet és utána egy meccsen bárkit le lehet győzni.

(#37823) ClydeBeka2 válasza Mottie (#37821) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Csak nem a magyarok miatt :) Amúgy ezt az adatot(magyarok arányát) szerintem sehol sem tudod megnézni.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#37824) Dinter válasza Zivos (#37822) üzenetére


Dinter
addikt

Vardags ha jól emlékszem azt mondta ő hozza a callokat, eddig is megvolt ez, SK ellen kiderült, hogy h határozatlanság nem hoz sok jót, ezt most megtanulták. 4. helyre simán odaérhetnek, az ugye már playoff, csak ugye még ott nagy valószínűséggel meg kéne verni a fnaticot.

(#37825) #14955008 válasza ClydeBeka2 (#37820) üzenetére


#14955008
törölt tag

Ahh köszi ez kell nekem! Szerver total stat érdekel(t) lehet rosszul fogalmaztam.

(#37826) Dinter


Dinter
addikt

Verbal abuse-ért meg negative attitude-ért lehet valamit kapni? (chatban)

(#37827) bucketb0b válasza Dinter (#37826) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lehet, meg afkért idő beli tiltást amit ki kell várnod egy játék előtt.

(#37828) Ryder1 válasza Dinter (#37826) üzenetére


Ryder1
senior tag

Enyhébb dolgokért még csak chatban, de rassziszta (lengyelek divatból utálása, stb), szexizmus, halálos fenyegetésekért még bannolnak is.

Minden vágyam már, hogy visszatérjen a Törvényszék és egyre több negatív játékost tiltsanak ki. :D

(#37829) Mottie válasza Ryder1 (#37828) üzenetére


Mottie
őstag

Nem fog visszatérni szvsz. Az egész Tribunal feladata az volt, hogy kellő mennyiségű "Training Data"-t biztosítson a most tesztüzemben lévő automata rendszernek. (Szerintem okos ötlet) Általában a negatív játékosok kapják is most rendesen a chatban/ban-t, elég 1 darab riport hozzá, hogy lefusson az algoritmus.

Be Victorious!

(#37830) Ryder1 válasza Mottie (#37829) üzenetére


Ryder1
senior tag

1. kiemelt komment egy riotostól Idén vissza fog térni, fejlesztik is, jutalmak is lesznek, gondolom IP boost, év végén random skin, stb. :)

(#37831) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jó lesz ez az új Cait. ADC nem a main-em szóval csak finoman a kritikákkal. :DDD

(#37832) Ryder1


Ryder1
senior tag

(#37833) kenwood válasza Evil Snowman (#37831) üzenetére


kenwood
veterán

szoktak mid/late gameben mana gondjaid lenni?
Sztem az essence reaver max. az ilyen ezreal tipusu sok spelles adcknek lehet esetleg jo,a tobbieknel kuka a passive.
Runans-ot nem nagyon latsz se lcs-en,se netes buildekben.
En egy idoben varusnak meg twitchnek raktam,de altalaban eleg a PD attack speednek,a tobbi legyen dmg/arpen/lifesteal.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37834) hugi0 válasza Evil Snowman (#37831) üzenetére


hugi0
őstag

Hanyadik pick voltal ? ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#37835) hemaka válasza Evil Snowman (#37831) üzenetére


hemaka
nagyúr

Új? Azt láttam, hogy majdnem egy hétig bugos volt, de mit reszeltek rajta?

(#37836) marked one94 válasza hemaka (#37835) üzenetére


marked one94
őstag

Passzívja kapott egy kis erősítést.

You'll Never Walk Alone

(#37837) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Szerencsére az AA bugot még mindig nem javították ki... kb. két éve? :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37838) hugi0 válasza Kanczy (#37837) üzenetére


hugi0
őstag

Mi lenne az ?
- tudnak rola egyaltalan ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#37839) Kanczy válasza hugi0 (#37838) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez. Ráadásul van, hogy minden aa bugol :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37840) bucketb0b válasza Kanczy (#37839) üzenetére


bucketb0b
őstag

És ennek egyébként milyen jelentősége van? Szerintem semmi, max szarul néz ki, de ki az aki ezt figyeli játék közben? :( :F

(#37841) Kanczy válasza bucketb0b (#37840) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Az, hogy nem tudsz rendesen cs-elni, mert előbb sebzel, mint kéne.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37842) hemaka válasza Kanczy (#37839) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az úgy nice.
Én tegnap csogival láttam furcsaságokat. Pl. a Q területén feljöttek a tüskék, de nem sebezte az eberünket aki épp ott állt. Aztán lehet már az idegtől nem láttam jól... :D

(#37843) Dinter válasza hemaka (#37842) üzenetére


Dinter
addikt

Ez nem csak nála van.. Már Ashe ulti, Jinx ultival is előfordult mostanában.

(#37844) Evil Snowman válasza kenwood (#37833) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sajnos igen, mivel én folyamatosan spammelem a Q-t meg az E-t. Q wave clear-re, E pedig dodge-olni az enemy spell-eket (Morgana Q-t azon a meccsen még laning phase alatt folyamatosan így dodge-oltam).

Runaan nagyon prózai ok miatt kellett, enemy beverte a mid és bot inhib-eket, a drága "csapattártsaim" meg ott hagytak 2x2 adag superminion wave-el (ők addig elmentek a jungle-be keménykedni). Emiatt lett ilyen rohadt magas a CS-em többek között.

@hugi0: gondolom azért kérded, mert volt egy Draaaaven is a csapatban. :DDD Champ select-nél beírtam, hogy Supp, Jung or Top pref. Support-ot meg a Jungle-t elhalászták, mondom OK, akkor megyek Top-ra. Erre beírja a srác, hogy ő akar menni Top-ra mondom rendben tesó akkor ADC. Mivel last pick voltam, ezért elkezdtem addig netezni, amikor én jöttem felugrott az ablak Cait lock, aztán realizáltam, hogy a gyerek Draaavent visz fentre. :DDD Kérdezem tőle, hogy ez mi? Erre a válasz: "New meta shit".

Mondom jól van baráton gl & hf. :D Végül is lehozta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37845) Evil Snowman válasza Kanczy (#37841) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ez sajnos így van, de eddig nem értettem miért nem megy a CS-elés. Most már tudom. Köszi! :R

(#37846) zeli válasza Kanczy (#37839) üzenetére


zeli
aktív tag

Igen ez nagyon zavaró, van amikor teljesen jól működik, van amikor meg minden harmadik AA bugol.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37847) yabba válasza Evil Snowman (#37844) üzenetére


yabba
aktív tag

Draven top-pal én is találkoztam egyszer teambuilderben. Olyan srác hozta, aki az előzőben játékban Riven top-pal carry volt. Kicsit meglepődtem, de gondoltam tudja mit csinál. És megint nagyon jól letolta a játékot...

(#37848) Dinter


Dinter
addikt

Wukong végigafkolta, Vayne meg Gragas meg lecarryzte.

(#37849) Dolby válasza Dinter (#37848) üzenetére


Dolby
senior tag

Úgy látszik neked 2 afk kell h ne juss fel -D

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#37850) Dinter


Dinter
addikt

Hát ezt se gondoltam volna, hogy 3-0-lal lesz meg:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.