Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37501) marked one94


marked one94
őstag

Csak mert már régen raktam Be pentakilles képet :D

[link]

De Ezreal mid-el nem lehet lehozni a meccseket 2 is buktam kis szinten. Utolsó itemnek mit kell venni neki?

You'll Never Walk Alone

(#37502) Solad válasza marked one94 (#37501) üzenetére


Solad
őstag

Igazából el kellene dönteni hogy ad castert vagy klasszikus AA adc-t szeretnél.

Én nem szoktam neki se muramanat (bár az még oké is lehet) sem BOTRK-t építeni (mondjuk azt kb senkinek)
Trinity-ER-LW-BT/IE, plusz valami, mondjuk GA vagy szitufüggően egyéb

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37503) marked one94 válasza Solad (#37502) üzenetére


marked one94
őstag

Mid-esként szerintem kell neki a muramana a BOTRK meg Riven meg Seju ellen kellet. Utolsó Item amivel gondom van, votl hogy Iceborn vettem neki úgy hogy volt Trinity így az se a legjobb megoldás.

You'll Never Walk Alone

(#37504) bucketb0b válasza ClydeBeka2 (#37493) üzenetére


bucketb0b
őstag

Ebben mondjuk egyetértek. Az ilyenféle, önmagunk szórakoztatására használatos smurf accokat nem igazán értem és ha jobban moderálnák még örülnék is neki.

(#37503) marked one94: muramana alapból jó egy ezrealon, de miért nem ap akkor már ha mid? :F sokkal jobban kijönnétek szerintem

(#37505) D1Rect


D1Rect
félisten

Az volt már, hogy a Blizzard hivatalosan is kiadta a HotS-ot komplett replay rendszerrel együtt? :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#37506) Solad


Solad
őstag

Kipróbáltam Ashe-t. Gyerekek ez bitang mókás :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37507) Cyberneko válasza Solad (#37506) üzenetére


Cyberneko
tag

Csak a fun kedveert epits ra Hurikanat, meg statikot :P Nem tudom, komolyban mennyire lenne efektiv, de szinte sir egy "tuzijatek Ashe" skinert ^^

(#37508) Devas válasza D1Rect (#37505) üzenetére


Devas
őstag

Az iranyitasa is jobb mint a LOLe. Attack move konnyebb es van hold&release smartcast is ami mutatja a kepesseg teruletet.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37509) bucketb0b válasza Devas (#37508) üzenetére


bucketb0b
őstag

Lolban is van olyan ami mutatja a képesség területét :DDD

(#37510) zeli válasza bucketb0b (#37447) üzenetére


zeli
aktív tag

Így már mindjárt más. :DDD
Az egy dolog, hogy te feladtad, de nem tömd mások fejét a hülyeséggel. Pont emiatt ilyen a mentalitás, mert a kezdő játékosok is ráálnak erre "szar a csapatom ezért nem tudok kijutni qq" hülyeségre. és amúgy igen, ahogy más is írta, nem mindenkinek való a ranked. Amúgy saját vélemény, de silverből már csak azzal ki lehet jutni, hogy a hozzáálláson változtat az ember.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37511) bucketb0b válasza zeli (#37510) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én mindig is írtam, hogy a nagy számok törvénye alapján ki fog jutni aki akar csak ez a szám változik. Én nem fogok nagy számok törvénye alapján kijutni, mert nem játszok annyit pont ezért, mert sok a gyökér. Elég ha normálon kell elviselnem őket abban a kis időben nem még rankeden..
Az meg nonszensz, hogy ezzel elveszem mások kedvét.. ez pont ugyanolyan, mint a cigizés. Aki nem akar rászokni nem fog aki meg cigizik annak tök mindegy, hogy most reklámozták előtte a cigit vagy azt látta egész nap, hogy a környezetében mindenki cigizik. Akarat kérdése az egész aki akar küzd és kijut én meg telibe leszarom milyen ligában vagyok, tudom a képességeimet anélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#37512) Devas válasza bucketb0b (#37509) üzenetére


Devas
őstag

Igen de az gomb + klikkes. Sok idő vegrehajtani igy nehezebb akár spammolni is.

Ezzel az uj megoldassal lehet gyorsan is nyomatni es a teruletet is jelzi egy nyomasra ha kell. Nagyon hasznalhato megoldas, eddig a legjobb.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37513) Noddy válasza Devas (#37508) üzenetére


Noddy
senior tag

Neked lehet, hogy könnyebb de amúgy agyrém... nekem a LoL spell irányítása sokkal könnyebb, átláthatóbb. Élvezetesebb a játék.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#37514) zeli válasza bucketb0b (#37511) üzenetére


zeli
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy elveszed mások kedvét, csak alapból olyan hozzáállással kezdik, ami szerintem rossz.

(#37512) Devas: Ugyanez megvan lolban is, smartcast range indicatorral. Amúgy én játszottam HOTS-szal bétában, az "irányítás" majdnem teljesen ugyanaz a kettőnél, meg bizonyos mechanikai dolgok is.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37515) Zivos válasza bucketb0b (#37496) üzenetére


Zivos
tag

Igen, a 150 IP miatt kell a napi első győzelem, ha többet is játszom akkor a többi már PVP. Egyenlőre tudok tanulni a botok ellen is, megismerem a hősöket. Ma pl. Oriannaval mentem, lehet nem is rossz a support sem :-), de azért maradnék a jungel mellett majd. Ha nagyon béna a csapat akkor mi van? Nem lesz drágább a kenyér. Persze én is inkább nyerni szeretek, nem is vitás, de ha csak valaki nem szándékosan feedel semmi gondom vele. Mint írták mindenki azonos arányban kap jobb és gyengébb társakat, ez nem befolyásolja az előremenetelt, esetleg kis mértékben. A komolyabb meccseknél én minimum RP nyerést gondoltam, még platinum is csak játék.

(#37516) Devas válasza zeli (#37514) üzenetére


Devas
őstag

Tehát LOL-ban is meg tudom azt csinálni, hogy például nyomvatartom a Q-t, megjelenik a range indicator, majd amikor elengedem a Q-t, akkor megtörténik a képesség és eltűnik az indicator? Anélkül, hogy kattintanék az egérrel?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37517) zeli válasza Devas (#37516) üzenetére


zeli
aktív tag

Igen.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37518) Devas válasza zeli (#37517) üzenetére


Devas
őstag

Akkor ezt ki fogom próbálni köszi!

Ha már itt tartunk megkérdezem, hogy van-e valami trükk-e arra, ha például ADC-vel játszol és hátrálsz-lősz-hátrálsz-lősz? Én próbáltam az A gombbal, de ahhoz is klikkelni kellett, így nem is erőltettem, de gondolom van egy ezt segítő beállítás is.

Ezeknek fényében mit javasolsz, hogyan állítsam be a controls-t? Mert ezek szerint magamtól nem jöttem rá... :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37519) yabba válasza Devas (#37512) üzenetére


yabba
aktív tag

És ez azért jó, mert lesz verseny a két cég között, és majd szépen átveszi a Riot is ami ott jobb, és lesz replay is külön kínai program nélkül. :)

(#37520) yabba válasza zeli (#37517) üzenetére


yabba
aktív tag

Ehhez kell valami külön beállítás az opciókban valahol? Kb mennyi idő után jelenik meg az indicator?

(#37521) Jim-Y válasza Devas (#37518) üzenetére


Jim-Y
veterán

Van. A beallitasoknal az "Attack move click". En ezt beallitottam a G400S-emen az egyik oldalso gombra (pl BUTTON_4) amit konnyen meg tudok nyomni. Igy ha kergetnek akkor magam ele viszem a kurzort es jobb klikk - BUTTON_4 - jobb klikk - BUTTON_4. Meg annyit erdemes beallitani, hogy "Target champions only". Ezt pl en a space-re probalom mostanaban beallitani es hasznalni :)

(#37522) kenwood válasza Jim-Y (#37521) üzenetére


kenwood
veterán

Ez a target champions only bovulhetne target carry onlyval is.
Ugy utalom,amikor raklikkelek az adcre,vagy kozvetlenul melle,es elkezdi loni a supportot a karakterem.
Ezt sokan missclicknek nevezik,pedig tobbszor lattam,h nem en hibaztam,hanem az algoritmus,ami megprobalta a legkozelebbi ellenfelet megtalalni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37523) zeli válasza yabba (#37520) üzenetére


zeli
aktív tag

A hotkeys menüben tudod beállítani:

Rögtön megjelenik, annyiban különbözik a smartcasttól, hogy nem lenyomásra, hanem felengedésre megy ki a spell, és amíg nyomva tartod, addig látod a range indicatort.

(#37518) Devas: Ahogy írták, van attack move, bebindelheted valahova, én az a-t szoktam használni, megszoktam már :D

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37524) Devas válasza zeli (#37523) üzenetére


Devas
őstag

Köszi!

De ha lenyomod az A-t, utánna klikkelned is kell az egérrel? Mert én a klikk miatt vetettem el a dolgot. De ha be lehetne állítani, hogy ne kérjen egér klikket, csak elég lenne simán az A, akkor sokkal hasznosabb lenne. Gondolom ez is csak beállítás kérdése, majd kisérletezek vele, sok hasznos tippet adtatok, köszi mindenkinek!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37525) Jim-Y válasza Devas (#37524) üzenetére


Jim-Y
veterán

Egyaltalan minek valaszol neked az ember?! :U

De a gyengebbek kedveert akkor meg egyszer:

- Attack move. Binded to "a" by default. Needs a subsequent click to cast.
- Attack move click. Unbinded by default (?). Doesn't need a second click to cast.

[ Szerkesztve ]

(#37526) Devas válasza Jim-Y (#37525) üzenetére


Devas
őstag

Köszi így már világos!
(De amúgy is világos lett volna, ha eljutottam volna addig, hogy belépjek a LoL-ba és megnézzem.)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#37527) Cyberneko válasza kenwood (#37522) üzenetére


Cyberneko
tag

Es egy "click and win" gomb sem artana, "csak ha a csapattarsak noob-ok" opcioval :)

(#37528) Noddy válasza Cyberneko (#37527) üzenetére


Noddy
senior tag

Valamit ki kell találni a lusta vagyok még kattintgatni embereknek is :P

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#37529) anddrew


anddrew
tag

En feladom. 7 jatekot egymas utan vesztek el... Es nem is rajtam mult... Mindig valaki feedel, es engem nooboznak mert 14/3/2 Cassio-val a poison ellopta a killt... Beszarok :W :W

[ Szerkesztve ]

π

(#37530) D1Rect válasza Devas (#37508) üzenetére


D1Rect
félisten

Engem csak a replay érdekel. :)

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#37531) Solad válasza anddrew (#37529) üzenetére


Solad
őstag

Ne foglalkozz vele! Próbáld élvezni a játékot és kész :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#37532) Mottie válasza marked one94 (#37503) üzenetére


Mottie
őstag

IE? Én szerintem azzal toldanám meg,ha egyébként el tudod kerülni, hogy ekapjanak :)

Be Victorious!

(#37533) Noddy


Noddy
senior tag

HUD update

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#37534) HoaryFox


HoaryFox
őstag

na, hogy én is hozzászóljak valamit :DD

Pár napja megvettem Kalistát, mert igen sok jó játékossal találkoztam és gondoltam én is megnézem magamnak (nem, nem vártam meg míg free lesz és inge, volt fölös 6300 IP-m :P )

A farmolást még egy kicsit gyakorolni kell, meg az ugrabugrát, de amúgy rohadt erős :Y Meg is szoktam lepődni, hogy miket lehet művelni vele :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#37535) Nova96 válasza Noddy (#37533) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem tetszik, nagyon is.

Valaki nem tudja a héten mikor lesz ekko 6300-as hős? :B

(#37536) Kanczy válasza Nova96 (#37535) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ma v. holnap ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#37537) LLaci89 válasza Nova96 (#37535) üzenetére


LLaci89
tag

Nem rossz összességében, de 1-2 dolog nagyon hiányzik róla.
Például nem mutatja, hogy a csapattársaidnak mennyi manája van, ami szerintem elég fontos dolog.

(#37538) zeli válasza Nova96 (#37535) üzenetére


zeli
aktív tag

Már 6300. :)

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#37539) Nova96 válasza LLaci89 (#37537) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem még fognak rajta változtatni végül is csak PBE-n van, de tetszik amit változtatnak.

Többiek köszi már meg is vettem este nyomok is vele egy kört. :))

(#37540) hugi0


hugi0
őstag

FNC vs ROC Live
Le kell hentelni Huni-t. ROC most jol csinalja.

OMG ez a Huni mit muvel. Azt gondoltam, jol elastak. De ez holtaibol is feltamadt !

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#37541) Lokids


Lokids
addikt

MI A FENE WAN A LOLBAN?????????

Gold1-ből gold3 0lp. Lose streak. És afkerek/feederek miatt. Nem a kedvenc lane fedel, egyszer meghal -> lag. De csak neki. És feedel tovább.
Tömegesen ilyenek. Gankelek, és nem reagálnak semmit. 2v1-ben hagynak a már amúgy is előnyben lévő adc-vel, aki fél hp-n volt ők meg fullon.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#37542) HoaryFox válasza Lokids (#37541) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én mostanában nem is merek rankedozni... normalban is 5 meccsől 4-ben minimum 1 AKF/troll/verekedés

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#37543) D1Rect


D1Rect
félisten

Gondolom valahol már véget ért a suli...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#37544) kenwood válasza D1Rect (#37543) üzenetére


kenwood
veterán

Nyilvan mindig a te csapatodban er veget a suli,az ellenfelnel mindenki a potvizsgara keszul :DD

Beleesett egy buko szeriaba.
Ha most sikerul ezt lelekben lekezelni,es csak olyan champeket hozni,akivel altalaban jol megy,akkor komoly nyero szeria jon.

Nekem egy hasonlo utan jott egy 14-2-es gyozelmi szeria.
Rogton S5 lett, B2-bol indulva.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37545) Lokids válasza kenwood (#37544) üzenetére


Lokids
addikt

Legalább az utolsó meccset sikerült győzelemmlel zárni. Most reagált bot, így double kill adc-nek, majd kicsit később ugyanezt megismételve, de mostmár junglerrel együtt. 5-0-s vayne pedig nem játék. Szépen le is hozta a gamet.

Amúgy az miért van, hogyha valaki könyörög egy lane-ért, akkor általában el is veszti azt? A legtöbb pref mid, let me mid, stb úgy végződik, hogy csúnyán bukja?

Lose streakból az egyik game tipikus ez. Én toppon Nasussal vagyok heca ellen, simán freefarmom van, mert nem tud bántani. Viszont semmi map kontroll. Hiába van wardom, mikor meglátom Syndrát már késő. Ping nincs, nyugodtan farmol. Mikor mondom neki, hogy jelezzen SS-t (még csak nem is flameltem, csak kértem, hogy pingeljen) elküldött a rákba. De jelenleg a game histryban nálam szinte csak ilyen gamek vannak. Ha valaki könyörög a lane-ért, akkor veszít. Ha nem kapja meg feedel.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#37546) kenwood válasza Lokids (#37545) üzenetére


kenwood
veterán

Nasust nem szabad pickelni.
Az elso 20-30 perc 4v5.
Ha addig nem nyeri meg az ellenfel, akkor idiotak voltak, es szetversz mindent.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37547) Lokids válasza kenwood (#37546) üzenetére


Lokids
addikt

De Nasussal nyertem a lanem. Earlyben. Hace nem tudott mit csinálni velem. A probléma azzal volt, hogy 3v1-et kellett nyomnom, mert mid nem pingelt, és jött a jungler is. Torony alatt szedtek ki. ÉS volt az enemyben még egy 7-0 draven. Premade bot...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#37548) kenwood válasza Lokids (#37547) üzenetére


kenwood
veterán

Ha valaki azonos szinten van veled,akkor egy heca-nasus parbajban te kb. a kozelebe nem mesz a minionoknak,nemhogy lanet nyersz.
Arra pedig nem lehet epiteni a picket,hogy az ellenfel topos alacsonyabb skilles lesz nalad.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#37549) Lokids válasza kenwood (#37548) üzenetére


Lokids
addikt

Speciel Nasus elég nagy counter Hecára, szóval még 1-1-1 stattal is én uraltam a lanet. Ennek ellenére nem pusoltam. De ha 3v1-ben torony alól kiszednek, azzal nem tudok mit tenni.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#37550) bucketb0b válasza kenwood (#37548) üzenetére


bucketb0b
őstag

Én azt mondom, hogy a végén kell megnyerni a meccset, láttam már bot feed után sima loset, mert egy vayne volt boton (a suppra már nem emlékszem), de kb. vayne beérett az idő múlása miatt. Vagy mikor toppon elvered Nasust, de 30 perc után meg simán előnybe lesz, mert csak farmol és te hiába hagyod ott toppot és mész megölöd midet meg botot vagy elviszed a sárkányt, ha Nasus addig stackel.. ha meg nem hagyod ott akkor lehet a többi lane szopik vagy Nasus farmol máshol. Nasusnál stack vesztés kellene halál után, mint Chogatnál pl. akkor már változna a helyzet addig meg.. tök mindegy szinte mit csinálsz ellene ha ő csak farmol és leszarja mennyiszer halt meg. Az már más kérdés, hogy azalatt meg lehet nyerni a meccset vagy nem, de ebből látszik ki milyen "player", mert hiába vagy jó earlyben ha a teamfightban meg csak kolbászolsz össze vissza vagy semmit nem tudsz kezdeni magaddal illetve egy bot clear után a jungle segítségével nem sárkányt visztek hanem backeltek.. mert én tegnap pont ilyenbe futottam bele.. 4en meghaltak az ellenfél csapatából és a premade haverommal kezdtük el elvinni a sárkányt úgy, hogy mellettünk a jungle meg mid lanes backelt.. na mondom gyönyörű teljesítmény srácok. Nem csak attól lesz valaki jó játékos, hogy megnyeri a lanet earlyben ezzel azt akartam mondani, ha a többi részéhez ami ugyanolyan fontos hülye. (csak talán egy early feeddel picit könnyebb teamfightolni, de a világtalan mozgásuk meg a harcuk miatt simán bukható az is ha elhiszik magukról, hogy 3-0nál már 1v5ben sem halnak meg mikor simán kiszedik őt 2v1ben is..)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.