Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14751) Aldo Novares válasza sagem (#14750) üzenetére


Aldo Novares
aktív tag

Én azt bírom amikor pickelésnél mindenki beírja h ki-ki hova megy , és valaki más odaakar menni , bepickeli ugyanarra a lane-re a champet , és akkor elkeződik a szócsata , hogy ő mondta előbb , hogy ő megy oda :D na de akkor miért jön valaki rankedra , ha nemtud mind az 5 helyen játszani ? :D Velem is volt már ilyen h beirtam h midelni szeretnék , erre elpickelik , és maradt nekem a supportkodás , hát akkor supportoltam :D

(#14752) Pantal válasza cbr688 (#14692) üzenetére


Pantal
senior tag

Felvágós. ;]

(#14753) BoneDragon


BoneDragon
veterán

EG egyre bénábban játszik komolyan mondom, megint eldobják...

(#14754) Danex válasza Aldo Novares (#14751) üzenetére


Danex
addikt

azért az erős túlzás,hogy aki nem tud mindenhol játszani az ne menjen rankedra...

addig oké, hogy ne csak 1 helyen tudjon játszani de az ,hogy mindenhol... :U

(#14755) marked one94 válasza Danex (#14754) üzenetére


marked one94
őstag

Én szívesen játszok mindenhol csak jungle-be ne keljen mennem :D

Ja és végre feljutottam ezüstbe :)

You'll Never Walk Alone

(#14756) ChromeX


ChromeX
addikt

Senkit nem érdekel egy sok skines silver 1-es acc? 40+ champion

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#14757) reflxx válasza ChromeX (#14756) üzenetére


reflxx
aktív tag

Jöhet. Tudok adni cserébe számtalan dota 2-t ;]

(#14758) smisa válasza ChromeX (#14756) üzenetére


smisa
őstag

Mennyi lenne?

(#14759) mandin


mandin
senior tag

A mostani EG meccsen top és bot felcserélődött ez mi?

(#14760) had423 válasza Aldo Novares (#14751) üzenetére


had423
aktív tag

Én tudok supportolni, de utálom, hogy nekem kell mennem csomószor, mert más nem tud. Topon 1 hónapban 2-3szor vagyok kb, és akkor is elcseszem, mert elszoktam tőle. Pedig irelia a mainem volt régebben.
Én azért nem mondanám, hogy mind az 5 poszton tudni kell játszani, mert pl mid nem fontos, ha nem megy, mert arra mindig van jelentkező.

(#14761) atila4


atila4
senior tag

Mi baja lehet a Lol Recordernek? Öcsém meccseit elmenti, de az enyémeket nem (külön acc)

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#14762) Vitocska


Vitocska
tag

na csak hogy tisztázuk a dolgokat http://www.lolking.net/summoner/euw/20345965 ez a smurfom
anno mikor elkezdtem lolozni 30 lvltol elkezdtem rankedezni a mainem elég csunyán elbasztam aztán ujbol elővetem a uj rendszerben és bronz 5 ből felhuztam 1 ig és meguntam egyszerüen megbolondultam ami ott folyik darius support után azt mondtam hogy én ezt nem birom és megkérek valakit aki ráér és megcsinálja nekem goldig. Nincs időm se energiám hogy mások miatt ne élvezem a játékot goldban azért vannak élvezetes matchek. és skill problémák nincsenek :) ezen a szinten tény hogy mostanában elég csunyákat buktam de szerintem mindenkinek volt már rossz napja

D3 BattleTag: ScArFaCee#2684

(#14763) hugi0


hugi0
őstag

Ez a DB VS AAA NEXUS Race nem semmi !

Nem surun latni ilyet.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#14764) m4rk_ válasza ChromeX (#14756) üzenetére


m4rk_
aktív tag

Account árusítás tilos PH-n.. :P ;]

(#14765) m4rk_ válasza Vitocska (#14762) üzenetére


m4rk_
aktív tag

"Nincs időm se energiám hogy mások miatt ne élvezem a játékot goldban.."

Akkor ne rankedezz. Szerintem senkinek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy rankedezned kell!!!

"...azért vannak élvezetes matchek. és skill problémák nincsenek "

Na ezt most nem értem. Ha valóban gold szintű játékos lennél, probléma nélkül fel lehetne jutnod. Trollok ide vagy oda. De komolyan. Én sem vagyok gold szintű játékos, tudom magamról, elismerem és ezért inkább próbálok fejlődni, nem pedig folyamatosan próbálkozni, amivel esetleg még lejjebb kerülök.

(#14766) Vitocska válasza m4rk_ (#14765) üzenetére


Vitocska
tag

voltál már bronze 5 be ?

D3 BattleTag: ScArFaCee#2684

(#14767) had423 válasza Vitocska (#14766) üzenetére


had423
aktív tag

Tényleg vannak fura emberek ott, de le lehet carryzni a meccseket. Nem véletlenül hívják elohellnek, de keményebb munkával ki lehet kerülni onnan is. Szerintem egy kicsit túl húztak, és pont az MMR-ed miatt esel vissza bronz játékosokhoz.

(#14768) sasa311 válasza Vitocska (#14766) üzenetére


sasa311
veterán

Bronz 5-be ügyetlenebbek vannak, mint az intermediate botok! Tudom, mert a teniszpályán ahova járok a Vér István versenyző gyerekek szokták ott edzés előtt tolni a LOL-t rendszeresen :)

Lehoztam a gyereknek a meccset csak úgy, hogy mondtam neki mit csináljon és mit vegyen :DDD

Ha nem tudsz kijönni bronze V-ből egyedül akkor tök mindegy, hogy van egy GOLD plecsni a neved mellett, 20-30 meccs múlva silver IV, megint 20-30 meccs múlva pedig bronze III csapattársakkal fog összedobni a meccsméking. Akkor meg sok értelme volt. :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14769) kexksz válasza Vitocska (#14766) üzenetére


kexksz
addikt

Nem tudom honnan az istenből van mindenkinek ez a "low elon nem lehet carryzni és diamondon sokkal könnyebb játszani" hozzáállás, de nevetséges. Minél lentebb vagy, annál könnyebb nyerni, akármilyen hihetetlen, de tényleg minél rosszabbakkal játszol, annál könnyebben nyersz, mert könnyebb, mint jobbak ellen. :O

Inkább azok a meccsek carryzhetetlenek, ahol kapsz egy olyat a teamedbe, aki Bronzból félszázezer forintért felhúzatta magát Diamond 1-be és semmit nem tud hozzátenni a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#14770) Dani_kp válasza kexksz (#14769) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez így igaz 918 elo-ról felhoztam magam 1150-1200 közé. Pofon egyszerű volt a dolgom :D . A meccsek 95%-án én voltam az ad carry és hoztam is a gameket ahogy kellett. A csapattól csak annyit kértem, hogy pls don't feed :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#14771) ClydeBeka2 válasza had423 (#14767) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Épp ezaz, ő nem akar keményebb munkával feljutni, hanem azt a részt átadja másnak. Ha tényleg odatartozik vagy legalább a közelében van, akkor nekem nincs vele problémám. Legalábbis nem foglalkozok vele.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#14772) n a x v i L válasza ClydeBeka2 (#14771) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

A match historyját nézve kétségtelenül oda tartozik :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#14773) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Még mindig azt mondom, hogy ha gold játékos, akkor a bronz meccseket nevetve le kellene hozza egyedül :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14774) Vitocska válasza Kanczy (#14773) üzenetére


Vitocska
tag

probáltam nem megy inkább a csapat játék megy nem a caryzés

sokat játszom diamondos emberekkel goldosokal csapatban és nincs velem semmi gond tény hogy nem vagyok 20-2 statban de nem is feedelek persze vannak kivételek amikor bármit csinálok meghalok rosz nap vagy a skillemen kell még javitani de goldban is sokat quadraztam meg ősze jőt 1 penta is.

nem mondom azt hogy huu de jo játékos vagyok eben a pár napban topon vagy miden szará aláztak
de ezelőt 3-4 nappal én tettem ezt másokkal ez van.

azért is keresek duo partnert ha kell suportolok vagy bárhol játszom ahol éppen szükség van rám és ha valami hibát látsz a játékomba szivesen veszem és tanulok belőle :R :R :R

D3 BattleTag: ScArFaCee#2684

(#14775) kexksz válasza Vitocska (#14774) üzenetére


kexksz
addikt

Ne haragudj, de ez a magyar nyelv földbe gyalázása. :D

(#14776) CLAWz válasza kexksz (#14775) üzenetére


CLAWz
tag

Csak pont úgy fogalmaz mint sokan mások ebben a topicban. Én is szótárral olvasom időnként.

Egyébként meglep Vitocska ennyi basztatás után is tök normális. Gyanús, hogy normálisabb mint itt sokan. Azt' hogy fizet mert "fent" akar játszani a szememben innentől el is törpül....

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#14777) sasa311 válasza Vitocska (#14774) üzenetére


sasa311
veterán

goldban is sokat quadraztam meg ősze jőt 1 penta is.

Hidd el nekem, ezt a játékot nem "fragekkel" mérik :) Talán ha ezt megtanulod segít, hogy ne csússz vissza majd :K

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14778) Kanczy válasza Vitocska (#14774) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ismerős az érzés. Nekem is volt ilyen időszakom, mert én is inkább a csapatjáték részében vagyok használható... olyan poszton is játszom (jungler és support a main), úgyhogy megértem. Hát, remélem sikerülni fog :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14779) 1NST1G8R válasza Kanczy (#14778) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

+1

Egyebkent en kexksz logikajat nem ertem, azaz ertem hogy mit akar mondani, hogy ha jo vagy le tudsz carryzni low elon barmilyen gamet, de az eddigi tapasztalataim alapjan en ezt egy csoppet tulzasnak tartom. Voltak mar az en csapatomban bitang jo carry-k, de hiaba vezet killekkel, ha szar a csapat es az ellen kifocusolja a teamfight mindig buko, egyedul vagy ketten meg hiaba megyunk tornyot bontani, inhibitorig nem lehet felmenni. Annyi de annyi meccs ment mar el ugy hogy hozza se ert a csapatom a tornyokhoz csak a teamfightot eroltettek egyfolytaban, aztan a vegen mar mentek meghalni egyesevel... :(((

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#14780) kexksz válasza 1NST1G8R (#14779) üzenetére


kexksz
addikt

Van olyan játék persze, amit sehogy nem tudsz megnyerni, akármilyen jó vagy, de ha tényleg jó vagy ez bronz/silverben kb 10-ből 1, nem számítva az AFK-zós játékokat persze. Nem lehet minden játékot megnyerni.

[ Szerkesztve ]

(#14781) scream válasza kexksz (#14780) üzenetére


scream
veterán

Már hogyne lehetne, AKALIVAL !!!

;]

(#14782) kexksz válasza scream (#14781) üzenetére


kexksz
addikt

De Akali már jó karakter, ez így nem megy. :D

(#14783) Kanczy válasza kexksz (#14782) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Scumbag Riot, még a végén igaza lesz Cyberbeninek :( ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14784) had423


had423
aktív tag

Mi a szar van ezzel a bronzzal? Most rendes legyek, vagy nyerjem meg a csapatomnak? :F
Ma rankeden megint egy beteg gyerek megkérte a csapattársunkat, hogy had carryzzen ő. Ez volt az első, és az utolsó mondat amit ír, az egész játék alatt. Ezután farmolt viszonylag jól, meg pokeba sem volt rossz. De nem tudta mi az a carry, elkezdett solozni akali ellen, mert neki már volt 2 bf swordje. Egy fejezettel előrébb járhat a "hogyan építsünk carry-t könyvben"... Már nem azért, de ha én pickeltem volna akárkit, akkor azt a meccset száz hogy nyerjük, mert minden lane be volt törve, már csak damage kellett volna.
Van egy ilyen bronz törvény: ha tudsz legalább farmolni, akkor pickeld caitlynt, és nyertetek. Mostantól e szerint fogok játszani, és nem érdekel, menyire leszek segg, hogy nem adom át.

(#14785) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Vladimir
Xerath
Irelia
Soraka
Gangplank
Kayle
Twitch
Pantheon
Sejuani
Quinn

(#14786) hugi0 válasza had423 (#14784) üzenetére


hugi0
őstag

Az elejen kapsz egy-ket gank-et mert a Zilean supportod nem vardol.
Raadasul az ultijat magara teszi. :)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#14787) sagem válasza 1NST1G8R (#14779) üzenetére


sagem
addikt

Én is így látom:) Szerintem ő már túlságosan hozzászokott a fenti levegőhöz, s bármennyire is bénázza is néha az ottaniakat, az alapokkal ott legalább tisztában vannak..no, bronzban sokan ezekkel a dolgokkal sincsenek tisztában:)

Én ADC vagyok, ha tehetem ezzel játszom, és nem mondom, hogy húdeeemenő vagyok, de nagy többségben nyerem a vonalamat, segítek miden, jobb a farmom, stb, de ha megfeszülök sem tudok egyedül megölni mindenkit..:) Hiába vannak öléseim, hiába fókuszálok, amint jön a teamfight, jön a lose, mert egyszerűen képtelenek fókuszálni az embereket. Ütik a support taricot, kergetik a tankot meg ilyenek. Aláírom, hogy biztos le lehet hozni egyedül, de basszus, nyilván ha gold1 lennék, akkor nem ezzel az accal szüttyögnék..:)

Most mit mondjak, pont most az utolsó gamemben egy csapattárs azért kezdett el flamelni, mert doriannal kezdtem a meccset, s nem a bronzban megszokott cipő+poti párossal, s hogy ez mekkora noob, normal player stb.. :U

Az ilyen hullámzásból jön az, hogy az egyik meccsem mondjuk 4/4, a másik meg 13-2, attól függően, hogy kiket dob a gép (már az egy kisebbfajta örömünnep, ha normális supportot kapok..nem tudom kinek mi a tapasztalata bronzban, de én azt látom, hogy 90%-a nem tudja mi fán terem a supp munka:( )

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14788) hugi0 válasza sagem (#14787) üzenetére


hugi0
őstag

Jatszunk parat !
Jovok suppotnak !

West : hugi00

Mert en azt vettem eszre, hogy a legtobb supportnak nincs is runapage.
- van 2 runapage egyik ad masik ap.

Nekem legalabb van.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#14789) sagem válasza hugi0 (#14788) üzenetére


sagem
addikt

vmiért a fejembe vettem, hogy egyedül szeretnék silverbe jutni, valszeg már rég meglenne, ha nem ragaszkodnék hozzá, de most már reményeim szerint "csak" a bronz1ből kellene kikeverednem :R

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14790) 1NST1G8R válasza sagem (#14789) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Ha valaki szeretne duozni EUNE-n vegyel fel nyugodtan, ezzel a nevvel vagyok. Supportot es topot jatszom foleg, megy a mid meg az adc is, a jungle-t meg tanulom. :) Bronz 4-ben tartok promo meccsekknel epp, ha sikerul masoszor leszek div 3-as...

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#14791) had423 válasza 1NST1G8R (#14790) üzenetére


had423
aktív tag

Meg lesz :R

(#14792) Kanczy válasza sagem (#14789) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát, bronz 1 után nehéz nem silverbe kikeveredni :P

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14793) sagem válasza Kanczy (#14792) üzenetére


sagem
addikt

nyilván nem bronz 1ből indultam..:P

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14794) mandin


mandin
senior tag

Az achievement menüpont a játék életében elérhető lesz még valaha? :D

(#14795) n a x v i L válasza mandin (#14794) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Szerintem előbb fogják lecserélni valami másra mintsem, hogy hasznossá tegyék :D.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#14796) mandin válasza n a x v i L (#14795) üzenetére


mandin
senior tag

Amióta játszok ott van, és semmi nem történik vele, mostmár kezdek izgulni mi lesz ha feloldják :D

(#14797) Kanczy válasza mandin (#14796) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Mi lenne, achievement boosting rankeden, az lesz... ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14798) Dani_kp válasza mandin (#14794) üzenetére


Dani_kp
őstag

Pontosan mi is ez? :F

https://ingatlan.com/33821564

(#14799) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Nem tudjátok mitől lehet ez ? megfagy a játék 1mpre majd fekete képernyő 3-4 másodpercig... egyre idegesítőbb mert egyre sűrűbben van.

--- too weird to live too rare to die ---

(#14800) sagem válasza aNorganiK_ (#14799) üzenetére


sagem
addikt

Más játékok alatt nem fordul elő? Így elsőre én vmi vga /egyéb hardver hibára tippelnék..

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.