Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) sagem válasza kexksz (#14286) üzenetére


sagem
addikt

grat, majd "blogold" az első tapasztalatokat :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14302) kexksz válasza sagem (#14301) üzenetére


kexksz
addikt

Legelső játékomban 4/1 Kayle jungle-el vesztettem, mert minden lane-em olyan volt, mintha 800 elosok lettek volna és 20 percnél feladtuk. :D

(#14303) trassher


trassher
addikt

LeBlanc-ról mit tudnátok mondani? Mid champ-et keresek és tetszik az eddig látottak alapján csak nem tudom érdemes e megvenni. Ranked meccseken nem nagyon látok belőle.

Redmi Note 7

(#14304) kexksz válasza trassher (#14303) üzenetére


kexksz
addikt

Nem tud pusholni.

(#14305) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na tryndat miért vették ki játékból?

(#14306) 1NST1G8R válasza trassher (#14303) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Late game-re elfogy, nem hiaba nem viszik rankedre. Midre nekem Ziggs jott be eddig a legjobban, nagyon funky kis champion, imadom jatszani. :D

Fortune doesn't favor fools.

(#14307) had423


had423
aktív tag

Azta. Befeedelt Voyboy-t hogy beégette a RainMan. Egy időben streameltek, és egymás ellen rakta be őket a játék. Gyakran fordul elő ilyen, vagy csak most volt mázlim, hogy ilyet láttam?

(#14308) kexksz válasza had423 (#14307) üzenetére


kexksz
addikt

Mivel alig van ember olyan elon, ezért kb. minden 2. játékban előfordul. :D

@BoneDragon:Az E-je nem sebzett semmit valamiért.

(#14309) sasa311 válasza trassher (#14303) üzenetére


sasa311
veterán

LB egy olyan veigar, akinek nincs AOE stunja és kevesebbet sebez, ráadásul pusholni sem tud.

LB-vel egyetlen lehetőséged van nyerni: lvl 10 előtt szarrá gankelsz minden lane-t és elsnowballozod a játékot. Ha ez nem sikerül elkönyvelheted a losst.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14310) BoneDragon válasza had423 (#14307) üzenetére


BoneDragon
veterán

TRM-et lenyomni top lanen... Ember legyen a talpán. :D

(#14311) Kanczy válasza sasa311 (#14309) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Veigarnal azért jobban pushol, plusz mobilisabb, emiatt sokkal nehezebb meggankelni, nem majdnem instaloss a gapcloseres ellenfél, és lategameig nagyobbat is sebez. Nyilván amikor már szétfarmolt ap-ja van a kis genyónak, akkor már az erősebb, de szerintem fontos, hogy a pro dolgokat is leírjuk. Ezzel együtt természetesen nem vitatkozom azzal, hogy ha nincs rommáfeedelve, mid-late gametől szart sem ér az LB.

Amúgy pedig hosszú idő olyan most volt először olyan meccsem, aminél éreztem, hogy milyen a kuki jó oldalán lenni ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14312) kexksz válasza BoneDragon (#14310) üzenetére


kexksz
addikt

Sok köze van a toplane-hez, mindenre vesz 2 dorant triforce-ot meg wrigglest aztán használhatatlan a játék többi részében. :D

Kivéve ha midezik, mert akkor meg számomra a mai napig érthetetlen okból Philo Stone-t vesz, ami még supportokra is pénzkidobás, hacsak nem akarsz Shurelya-t. Én feladtam a logika megtalálását a buildjeiben. :D

[ Szerkesztve ]

(#14313) BoneDragon válasza kexksz (#14312) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor helyesbítek, ha nem gankeled szét, nem tudod lehozni ellene, legalábbis én még nem láttam.

[ Szerkesztve ]

(#14314) Kanczy válasza kexksz (#14312) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát az igencsak erős kijelentés szerintem, hogy a philo pénzkidobás supporton. Midgamere visszahozza az árát +200g-t, helyet gyak. nem foglal, earlyben pedig k*rva sokat számít az a két regen.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14315) sasa311 válasza Kanczy (#14311) üzenetére


sasa311
veterán

Veigarnél jobban pushol? 10. perctől ha jól lasthitelsz Q-val akkor 1 W egy full lane.
Ugyan veigar simán szar sajnos (pedig én szeretem, mert olyan, mint teemo :DDD ), de amíg a stunját nem használja el offenzíven addig lehetetlen legankelni szvsz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14316) kexksz válasza Kanczy (#14314) üzenetére


kexksz
addikt

Épp ez az, hogy pár szétnerfelt hp és manaregen helyett akár vehetnél egy Doran's Shieldet vagy akár Ruby Crystalt, amivel még meg is nyerheted esetleg a lane-t, mert erősebb leszel. :D Az más dolog, hogy visszahozza az árát, de totál felesleges, kb. semmit nem ad.

(#14317) Kanczy válasza sasa311 (#14315) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

A meteornak elég nagy a range mindkét csoportra? Akkor lehet tévedtem :B

kexksz: Hát nem tudom, jól szokott azért esni az a manaregen, főleg ha manaigényes champpel vagyok, pl. Blitz, Alistar (agresszíven játszom), vagy Janna.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14318) sasa311 válasza Kanczy (#14317) üzenetére


sasa311
veterán

Ált. igen. 225 a kör átmérője.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14319) M@Db0Y válasza sasa311 (#14309) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Azért ezzel vitatkoznék egy kicsit. Elég sokat játszok Lb-vel , rankedba is látok kb 20 meccsenként és lategamebe általában még mindig le tudom nyomni az adc-t 1 bursttel, vagy marad 1 kis hpja de meghal az a lényeg hiába van warmogja.Az hogy mindenki egy rakat hp-t vesz mondjuk betett neki de ez igaz a legtöbb másik ap midre is.
Veigar hátul áll nem tud az adc közelébe menni lb-vel meg odaugrok -> burst-> visszaugrok, illetve 500 ap felett ha meg tudsz csinálni egy láncos kombót akkor sebzel akkorát mint a veigar :D

(#14320) 1NST1G8R


1NST1G8R
senior tag

Olvasgattam kicsit redditet, van aki azt allitja CS-t meg raget kapott ha bespinnelt Lux ult-ba meg ilyenek, erdekes.

Meg valaki ezt posztolta, ez mekkora mar? :Y

Asszem mostantol kezdve en is csak Singed-et jatszom, jo o barhova vegulis, max sokat fognak reportolni. At is nevezem az accom S1nged-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#14321) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki nézi voyboy-t? Karthus csak őt gankeli, én már idegbajt kaptam volna. :D

(#14322) sasa311 válasza M@Db0Y (#14319) üzenetére


sasa311
veterán

Viszont marha vicces 600 AP-val pofánlőni a 600 ap-s enemy ADC-t :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14323) kexksz válasza 1NST1G8R (#14320) üzenetére


kexksz
addikt

Ja, ez is így volt, hála ennek a csodás motornak ami creepeken alapul.

(#14324) sasa311 válasza 1NST1G8R (#14320) üzenetére


sasa311
veterán

He's disabled because of a bug that lets him get like 300 CS by 5 minutes

If Tryndamere use E on Xerath's Q spell line while casted, Tryndamere get gold,exp for equivalent 10 cannon minions.

In addition, another thing with Tryndamere's spin. He can spin and hit fizz while fizz is using his e playful trickster (ie supposed to dodge all dmg)

I remember him being able to hit Vlad in pool and destroy Teemo shrooms with spin.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14325) 1NST1G8R válasza sasa311 (#14324) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Jah ezeket olvastam en is. Azert ez eleg ciki. :U

Fortune doesn't favor fools.

(#14326) Kanczy válasza sasa311 (#14324) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Erről nem tudsz esetleg videót mutatni?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14327) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Az hogy lehet, hogy matchmaking-el egy 30-as szintű játékos is közénk keveredett? 18as szinten vagyok most.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#14328) trassher


trassher
addikt

Tele a tököm vele hogy senki sem képes supportolni mert csak a frag így megvettem Sona-t. :DDD

Redmi Note 7

(#14329) Kanczy válasza szaszayanou (#14327) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Valószínűleg veletek is volt egy harmincas, aki egy kisszintű haverjával duózott.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14330) 1NST1G8R válasza trassher (#14328) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Szerinted miert Taric a masodik legjatszottabb hosom rankeden? :((( Sona a 3. amugy, nem eleg tankos. :P

Fortune doesn't favor fools.

(#14331) ChromeX válasza sasa311 (#14324) üzenetére


ChromeX
addikt

De ezt hogy, hogy sikerül igy buggolnia hogy goldot ad ha belespinel a xerath ultiba

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#14332) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Nem tudom, miért nem hajlandóak az emberek supportolni. Van olyan fontos, mint bármelyik másik role, és ha jól játsszák, van olyan eseménydús is :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14333) trassher válasza 1NST1G8R (#14330) üzenetére


trassher
addikt

Oly mind1 már rájöttem. -> Ezreal az adc és én vagyok a nuuub mert reggel Rambo szarát ette és azt hitte ha berohan mf és lux közé akkor majd ő rendet tesz.

Redmi Note 7

(#14334) 1NST1G8R válasza trassher (#14333) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Teamfightban egyáltalán nem mindegy, plána ha nincs tank a teamben. Ha viszel egy Alit pl azzal is kompenzálsz valamennyit. Ilyen kis "kihaénnem" vérpistikékkel nekem is akad dolgom, és annyira imádom mikor még elkezdenek noobozni is, akkor örülök igazán hogy supportolhatok. :U

De amúgy már megszerettem és tényleg eseménydús role, viszont méltatlanul lebecsült és sokszor hálátlan feladat is egyben ha olyan a csapat, de ez betudható az átlagéletkornak meg az agyiszintnek, szóval az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Amugy ITT egy jó kis counter guide, ha már supportolsz lehet hasznát veszed. :)

Igaz nem tudom mennyire aktuális még mert pre-S3, de gondolom nagyjából még most is ez a felállás, kivéve Jannát mert ő már szegény semmire sem jó. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#14335) Kanczy válasza 1NST1G8R (#14334) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

"Jannát mert ő már szegény semmire sem jó"

Még jó, hogy mocskosul erős... :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14336) trassher válasza 1NST1G8R (#14334) üzenetére


trassher
addikt

Úgy felrántotta az agyam hogy sonat refund-oltam és megvettem taricot.

Redmi Note 7

(#14337) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Chaox streamjén az ellenfél (invade során) adott nekik 3 killt, majd a Ryze-uk double killelt egy ellene irányuló ganknél, úgyhogy troll game lett belőle. A Blitz és a Thresh csak sétálgattak egymás mellett percekig, és senki nem bántotta a másikat, csak annyit írogattak, hogy "HUGS FRIEND", vagy "MORE HUGS". Aztán megérkezett az Amumu, és ő is :C

Aztán egy baleset során Blitz megölte az ultija passzívjával Thresh-t, aki a "why no hugs, friend? :(" mondattal búcsúzott az élettől. Picivel később Blitz és Thresh elmentek duozni Baront, de scumbag Chaoxék megölték, és leszedték a buffot is.

Iszonyat jól szórakoztam, kb. jobb volt, mint egy rendes game.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14338) 1NST1G8R válasza Kanczy (#14335) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Nem játszom Jannát de mikor legutóbb néztem szarrá nerfelték, ezért is nem akartam megvenni pedig filóztam rajta, ez lehetett januárban talán, vagy december max, azóta buffolták?

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#14339) Danex válasza Kanczy (#14326) üzenetére


Danex
addikt

(#14340) kexksz válasza ChromeX (#14331) üzenetére


kexksz
addikt

LoL-ban minden unit-okra van építve, minden skillshot minionokból áll, aminek effektje van, mielőtt elnyomod. Néha pl. Anivia falnál látni is a HP csíkjait egy pillanatra, mikor eltolod.

Teemo gomba, Jarvan zászló, Zyra plant, Heimer turret, stb. meg egy még egyértelműbb példa.

@1NST1G8R: Ennek a guide-nak nem sok értelme van szvsz, Lulu pl. bármelyik AD mellé top pick, csak úgy mint még egy csomó, inkább az enemy team comp ellen jó építeni, ergo dupla AP ellen ne Taricot. :D

(#14341) Cyberneko válasza Kanczy (#14335) üzenetére


Cyberneko
tag

Janna szerintem is még mindig nagyon erős support, az egyetlen, akit merek Ezrael mellé vinni. (Mivel az Ezreal playerek a észrevételem szerint eléggé kamikázék)
Az egyetlen hátránya, hogy nincs igazi gyógyítása. Meg sebzése. És míg egy Sonával lehet durvát sebezni, Jannával kb lehetetlen.
És nem olyan jó érzés, hogy semmi sebzést nem tud az ember kiosztani. Azt meg, hogy egy játékon belül 10-30x menti meg a másikat a biztos haláltól, azt nem szokták respektálni.
És az milyen idegesítő, amikor a teljes ellenfél csapat kergeti, és nem tudja elkapni :)

(#14342) sagem válasza Cyberneko (#14341) üzenetére


sagem
addikt

Én -tudom oldschool vagyok- de Sorakával is remekül szoktam mulatni, az utóbbi időben kicsit méltatlanul lenézett support lett szerintem. Irtó jól lehet vele szívatni az ellent, egy-egy jól időzített silence csodákra képes, aztán heal ha kell, és végül persze ott a globális ultija amivel szintén megmentheti a csapattársait (főleg a játék elején). Persze cserébe törékeny a drága, dehát semmi nem tökéletes:)

Annak ellenére hogy én "carry only noob" vagyok, ha úgy alakul és más az adc, simán elmegyek supportnak is akár, mert ahogy már más is írta teljesen élvezetes suppal is a játék, ha jól csinálják. És baromira fontos is, botlineon sokszor tapasztalom, hogy a jobb supp dönt az ADC-k között:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#14343) sasa311 válasza Cyberneko (#14341) üzenetére


sasa311
veterán

Janna sebzéséhez nyugodtan add hozzá a shield + AD-ját, amit az ADC oszt ugyan ki de Janna skilljéből.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#14344) Kanczy válasza sagem (#14342) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Még mindig lane, és nem line, de amúgy egyetértek. Soraka volt az első supportom, és még mindig szeretek vele játszogatni, bár kicsit átalakult a játékstílusom, és emiatt mostanában már túl passzívnak érzem.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14345) smisa válasza Cyberneko (#14341) üzenetére


smisa
őstag

Sona nekem is megvan volt már vele amit linkeltem is "PentaSteal" by sasa ;] , de mostanában nem becsülik a supportott. Nem egyszer megyek a csapattal kapnak egy fülest én küldöm a healt és erre mennek vissza engem meg ott hagynak eledelnek és egy 3 vs 1 már nekem is sok, a 2 vs 1 még 80% bejönn lesnek is :D

(#14346) Solad válasza Kanczy (#14332) üzenetére


Solad
őstag

Azert, mert ahhoz hogy kvazi effektiv hatassal lehess a jatekra kell egy olyan adc akinek van agya. Legalabbis laning alatt. Kesobb mar valamelyest mas a helyzet, de elofordul hogy akkor mar mindegy.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#14347) Volgafan


Volgafan
senior tag

Akinek supportra van szüksége,vegyen fel!!!Mostanság csak blitzezek(sztem kezdek belejönni)lehet healni,stb nem tudok,de lane-t még nem vesztettem,mióta blitzekez és teamfightba is hasznos tudok lenni,meg az elején enemy buff rajtaütésen...IGnem:StanAndPan

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#14348) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Nézi még valaki az ESL-t?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14349) mijos válasza Volgafan (#14347) üzenetére


mijos
senior tag

Egyetlen probléma, hogy kb. mindig bannolják :F

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#14350) Pantal válasza mijos (#14349) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem is véletlenül ugye..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.