Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22480) mayday00 válasza BBéci (#22479) üzenetére


mayday00
őstag

nem sokkal súlyosabb a baj.attamero81 val beszéltem telón is ő samsungos..ő írta Pm ben,idézek..
Helloka!
A kalibrációt sikerült elállítani.Mivel ezek a tv-ken kettős kamera állítja be a képet valamint a HDMI vagy más bemenet felbontását ezért elég nehéz bekalibrálni.Amit te csináltál az ez volt:
A HDMI csatlakozón keresztül a BD lejátszó képét akarta rákalibrálni a TV-re,de nem találta a képillesztési pontokat ezért vannak különböző kép elszíneződések.Pontosan utána nézek,hogy hogyan lehet visszakalibrálni,mert nem egyszerű.A legrosszabb esetben max. marad a garanciális szervizelés.Ettől,hogy el állítottad nem lesz baja csak a kép pontok állítódtak el.....Ha nem sikerül sajna garanciális csere,mert nekem személy szerint nincs kamerám,hogy beállítsam a 1080p beállítását az adott kijelzőre.(ez egy 2-3 milliós kütyü,érthető)....csak ekkora a gond...
de remélem hogy meg tudják javítani..csak értenek a szervizben a kalibráláshoz..én laikus vagyok nem tudom mik ezek fogalmam sincs..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.