Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#23001) lazee15 válasza lazee15 (#23000) üzenetére


lazee15
csendes tag

windows alatt ezt dobja:

Error Contents: [Error 3] A rendszer nem tal�lja a megadott el�r�si utat: 'C:\\Users\\Csaj\xc3\xb3szki Szilvia\\AppData\\Roaming\\Kodi\\cdm/*.*'
Traceback (most recent call last):
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.hbogohu\addon.py", line 589, in <module>
PLAY(url)
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.hbogohu\addon.py", line 447, in PLAY
is_helper.check_inputstream()
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.inputstreamhelper\lib\inputstreamhelper.py", line 763, in check_inputstream
return self._check_drm()
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.inputstreamhelper\lib\inputstreamhelper.py", line 734, in _check_drm
if not self._has_widevine():
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.inputstreamhelper\lib\inputstreamhelper.py", line 265, in _has_widevine
if self._widevine_path():
File "C:\Users\Csaj�szki Szilvia\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.inputstreamhelper\lib\inputstreamhelper.py", line 108, in _widevine_path
for filename in os.listdir(cls._ia_cdm_path()):
WindowsError: [Error 3] A rendszer nem tal�lja a megadott el�r�si utat: 'C:\\Users\\Csaj\xc3\xb3szki Szilvia\\AppData\\Roaming\\Kodi\\cdm/*.*'
-->End of Python script error report<--

(#23002) divan válasza lazee15 (#23000) üzenetére


divan
senior tag

Sajnos nem ilyen egyszerű, a verziója sem mindegy. Ha visszaolvasol, megtalálod, hogy melyik amivel működik.

Sőt úgy látom, hogy a felhasználónév ékezetes. Az is tud csodákat művelni.

[ Szerkesztve ]

(#23003) consono válasza lazee15 (#23001) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, itt az ékezetes profilnév lesz az egyik probléma. A másik, meg hogy figyelmetlen voltam és Windowsra nem az a widevine kell, hanem ha jól emlékszem a chrome file-jai alól kell kimásolni, de azt sosem próbáltam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#23004) tkomlosi válasza consono (#23003) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

feljebb még LibreElec volt írva, nem Windows.
LE alatt leszedné az addon. Windows alatt is le kéne szedje, de az ekezetes username biztos hiba

(#23005) Vektor77 válasza Aryes (#22994) üzenetére


Vektor77
tag

Köszi megpróbálom, amúgy CPU VGA-t használok i3 4150.

(#23006) brazos válasza Vektor77 (#23005) üzenetére


brazos
senior tag

Akkor te egy Processor Graphics= Intel® HD Graphics 4400 grafius chipet használsz videómegjelenítőnek.
Ez a cpu-ba integrált videórész natív Open Gl=4.3 supportal bír, tehát a "Libre Embedded Linux Entertainment Center" futtatásának nem ez lehet az akadálya.
Esetleg a magasabb tömörítésű 4K-s videókat a LE-ben lévő driver valszeg nem szereti, és ezért lehet a jelzett hiba.

(#23007) brazos válasza Vektor77 (#23005) üzenetére


brazos
senior tag

Ráadásul, ahogy a fórumokban olvasom, ennél az Intel® HD Graphics 4400 GPu-nál a 4K 10bit HEVC video megfelelő lejátszása néhány esetben kissé problémás, viszont a 4K 8-bit h264 video lejátszásakor nincsenek problémák.

(#23008) laws


laws
csendes tag

Lenne egy gondom: hátha egy NAGY ÖREG tud rajtam segíteni:

Szeretném használni a NCTV.Transmisson-t, de amikor kategória választás után a keresés funkciónál nyomok egy OK-t hibát jelez.

(Kodi 17.6. Op rendszer win7)

Ez van a hibanaplóban:

https://itcafe.hu/dl/upc/2019-01/12/482195_wetsnfloksoltqha_kepkivagas.jpg

Minden lehetőséget tesztelek! Minden segítséget előre is köszönök!

(#23009) blas


blas
csendes tag

Sziasztok,

Kodi 17 Kryptonom van Fire 4k TV. Legalabb 1 eve hasznalom az RTL MOST addont, de 1 hete kb nem jatszik le semmit, egyfolytaban karikazik, elindul utana 2mp utan megall megint. Valakinek van esetleg problemaja vele? Regen frissult ugy tudom.

koszi

(#23010) Vektor77 válasza brazos (#23007) üzenetére


Vektor77
tag

Igazad lehet, mert nem mindegyiknél csinálja, csak az a fura, hogy winfos alatt meg jó.

[ Szerkesztve ]

(#23011) blakey válasza blas (#23009) üzenetére


blakey
titán

Leia alatt hibátlanul megy. Szerintem DRM védett tartalmat szeretnél nézni és az csak Leia működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23012) lazee15 válasza blakey (#23011) üzenetére


lazee15
csendes tag

Sziasztok megoldódott a HBOGO problémám az ékezetes karakter volt a ludas, nyitottam egy új usert és fel is ajánlotta hogy szedjem le ezt a widevinl-es cuccot rányomtam kiírta hogy valami 2gb körüli cuccot letölt karikázott kb 3-5 percen keresztül és elindult a film! Köszönet jár a pont aki azt írta hogy ékezetes user alatt nem fog menni libreelecnél meg az volt hogy újra kelett indítanom és felnyomott csomó függőséget és utánna ott is ez a mizéria volt mint windowsnál és ment is!

(#23013) -SeveN-


-SeveN-
aktív tag

Sziasztok!

keyboard configot hol tudom szerkeszteni, hogy legyenek funkció billentyűim?

C64 és Amiga emulátorhoz kellene F1 és F3

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#23014) KIZS válasza laws (#23008) üzenetére


KIZS
aktív tag

Szia,

próbálj olyan könyvtárat megadni az addonnak amiben nincs szóköz (és ékezet).

(#23015) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Kérlek segítsetek, mert nem tudom hogyan tovább.

Adott egy X96 Box LE-vel. Raknám rá a 2.7-es MS repót ami fel is megy. Viszont ezek után nem reagál semmilyen addon telepítésre. Nem tölti le sem az MS sem az Exoshark addont. Próbáltam csak a plugin-t telepíteni zip-ből, ott meg függőségi hibát jelez. Ugyanez a hiba fennáll android tv-n is. (netes hálózat van)
Mit cseszek el?

Köszi a segítséget.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23016) blakey válasza SipiBcs (#23015) üzenetére


blakey
titán

2.7.1 az új.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23017) csubyy válasza SipiBcs (#23015) üzenetére


csubyy
tag

Mostanában eléggé hektikusan települ. Van akinek semmi baja, megy pikk-pakk a 2.7-tel is. Van akinek a 2.7.1 a jó, abban az elérési út https. Az is lehet, hogy már a 2.7-ben is át lett írva. Van akinek semelyikkel sem települnek a plugin-ok, csak ha a szolgáltatásokat kézzel felteszi. Sajna magyarázatot még nem találtam rá.

(#23018) SipiBcs válasza blakey (#23016) üzenetére


SipiBcs
őstag

Kipróbáltam teljesen szűz rendszerrel és azzal sem ment.

Csubyy: köszi! Jelzem, hogy mire jutottam.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23019) hemond2 válasza SipiBcs (#23015) üzenetére


hemond2
csendes tag

Nekem win7 alatt csinálja ugyanezt viszont a 2.6.1 repoból ami asszem minden addonból a legfrissebbekkel rendelkezik telepít gond nélkül,ha nem találsz jobb megoldást azt próbáld ki.

(#23020) brazos válasza hemond2 (#23019) üzenetére


brazos
senior tag

A 2.6.1 repó verzióban szintén csak az elérési cím lett https-re átírva.

[ Szerkesztve ]

(#23021) brazos válasza brazos (#23020) üzenetére


brazos
senior tag

Mégsem.
--------------
A legfrissebb addonok innen érhetőek el.
Letöltöttem és kibontottam a két kérdéses repository zip-et.
A 2.6.1 repó verzióban az elérési cím még mindig http-re van beállítva.

Ráadásul ebben még az addons.xml és az md5 címe is http-re van megírva!
A 2.7.1-es reoó zipben van már az elérés átírva https-re.

Itt már az addons.xml is https-re van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#23022) brazos válasza brazos (#23021) üzenetére


brazos
senior tag

Letöltöttem újra még a 2.7-es repó zip csomagot is, és ebben is már minden link át van írva https-re.

Tehát a 2.7-es és a 2.7.1-es repó zip csomagok mát https-re vannak javítva!
A 2.6 és 2.6.1-es csomagok még http-re vannak beállítva.
Legalább is az innen elérhető csomagoknál jelenleg ez a helyzet!

[ Szerkesztve ]

(#23023) hemond2 válasza brazos (#23022) üzenetére


hemond2
csendes tag

Ezt értem csak az nem tiszta,hogy más repok is https-sel dolgoznak és azokból települnek a kiegészítők a msrepoból meg nem.A 2.6.1-ből viszont települnek.Nálam ez a probléma csak win 7 esetében van androidon vagy linuxon amit itthon próbáltam nem jelentkezik a hiba.Ahogy itt olvastam legtöbbször egyébként mintha LE és win rendszerekkel produkálná ezt a hibát.

(#23024) blakey válasza hemond2 (#23023) üzenetére


blakey
titán

CoreELEC-en hiba nélkül települt, tegnap teszteltem egy SD-kártyán, nálam soha nem jelentkezett ilyen hiba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23025) hemond2 válasza blakey (#23024) üzenetére


hemond2
csendes tag

Nálam sem volt csak mióta a http https-re változott és csak a win 7 alatt,de lövésem sincs mi lehet a gond mert más repoból telepít és tudom,hogy az is https link.A ms reponál meg nem dob hibát sem csak egyszerűen nem csinál semmit.Ezt leszámítva működik minden szépen.

(#23026) Aryes válasza hemond2 (#23025) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tanúsítványhiba nem lehet? [link]
Esetleg még rosszul beállított dátum okozhat tanúsítvány hibát.

[ Szerkesztve ]

(#23027) hemond2 válasza Aryes (#23026) üzenetére


hemond2
csendes tag

Na de csak a ms repo ami nem működik?Használok más repokat is és megnéztem azok is https-t használnak és működnek.De igazából tényleg csak kíváncsi vagyok mi lehet az oka.

(#23028) brazos válasza Aryes (#23026) üzenetére


brazos
senior tag

Esetleg okozhat hibát maga a hibásan megírt weboldal is.
A vicc kedvéért átfuttattam egy html check oldalon, és ez kaptam:
Errors found while checking this document as HTML 3.2!
11 Errors, 1 warning(s)
Az oké, hogy ezek gondolom csak formai hibák, de esetleg nem zavarhatnak be a letöltés-telepítésbe?
Gondolok itt arra, hogy van olyan eset,(rendszer?) ahol nem jelenik meg a letöltendő telepítendő tartalom.
Nagyon nem értek hozzá, ezért kérdem.

(#23029) brazos válasza brazos (#23028) üzenetére


brazos
senior tag

Az MS repo weboldala UTF-8 kódolással bír, és a titkosítási kapcsolat TSL 1.2-t használ.

A weboldal tanúsítványa is érvényes. Ez tehát már kizárható a hibalehetőségekből.

Én még arra is tippelnék, hogy a felhős tárolóhely -már ha az MS weboldala használ Cloudflare proxyt- néha bizony elérhetetlen. Számos eddig jól működő weboldalon és letöltő oldalon nem érem el újabban a tartalmakat, ha a Cloudflare felhős cuccok(proxy-tárhely) is be van fűzve a kérdéses oldalak elérésébe.
Webböngészőben ekkor 404-es hibaüzit ad, de a Kodiban én még nem láttam ilyen hibaüzit.Csak olyat, hogy a kérdéses weboldal nem elérhető, amit ugye már jól ismerünk a http és a https változatban is. Csak hangosan gondolkodok...

[ Szerkesztve ]

(#23030) ontheground válasza brazos (#23029) üzenetére


ontheground
tag

A 2.7.9 alatti Python verziók nem kezelik rendesen az SNI-t(ezt használja a bemásolt tanúsítvány is), 16-os és alatta levő Kodi-hoz meg alapból az jár sok platformon, lehet az a baj.

[ Szerkesztve ]

(#23031) brazos válasza ontheground (#23030) üzenetére


brazos
senior tag

Lehet, és biztosan igazad is van, de akkor mi a magyarázat arra, hogy a 17-es Kodival nyomulóknál is jelentkeznek -nem mindenhol. persze- ezek a gondok?
Talán egyes Kodi verzióknál a 17-esben is Python hiba lehet?
Továbbá, ha más repók, amikkel, mint írták, nincsenek ilyen gondok, nos azok mit használnak?

[ Szerkesztve ]

(#23032) SipiBcs válasza csubyy (#23017) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem hagyott nyugodni a dolog és kipróbáltam mindent, nulla eredménnyel. Utána elkezdtem sakkozni az itt olvasottakból és kijött a matek.

Nálam nem lehetett telepíteni az addonokat a 2.6.1-es repoból sem, ami viszont eddig működött. Azért nem ment a dolog, mert egyből frissült 2.7.1-re, ahogy feltelepítettem. Kikapcsoltam az automatikus frissítést, feltettem egy szűz LibreElecre az MS 2.6.1 repót és voila települ és működik minden. Ezután bekapcsoltam a frissítést és 2.7.1-en is flottul dolgozik az Exo és MovieShark addon is.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#23033) ontheground válasza ontheground (#22922) üzenetére


ontheground
tag

Futottam még egy kört a developer snapshotos i386 32bites Geexbox-szal, itt hagynám a tapasztalataim az utókornak, hátha másnak, akinek mondjuk 32 bites vékonykliense, minigépe van, levedlett pc-je van, és standalone Kodi-t akar rajta futtatni, a lehető legkevesebb sallanggal, annak még hasznára válhat.

Sajnos az előző telepítésem ebből az erősen béta verziós kiadásból meghalt, de nem a developer verzió miatt.
Konkrétan az amúgy sem acélos, (harminc)2 gigás pendrive-om távozott el végleg az örök vadászmezőkre, megette a kenyere javát.
Hozzám már hibásan került a 32 gigás Hama csoda.2 giga hibátlan blokkot sikerült belőle kicsikarnom, így bírta nálam 3 évig, tesztelősként, iso bootolósként. Isten nyugosztalja. :)

Volt a rajta levő Geexbox-ról egy Clonezillával készített 500 megás image.
Azt pakoltam most vissza egy 2047 bad sectoros (a tartalék terület már elfogyott) 160 gigás kukaszökevény Toshiba notebook winyóra(Ez volt kéznél).
A Windowsok elég érzékenyek az ilyen rossz kondíciójú winyókra, a linuxok elég jól viselik az ilyet is(ideig-óráig).
A winyó közepén van kb 60 giga összefüggő terület, ahol nincs hibás blokk, régebben sem volt.
Ide kapott egy 25 gigás EXT4 partíciót a rendszer, más partíció nincs.
A Geexbox-ot a Windows-os pendrivera ISO-t másolós progikból jól ismert Syslinux bootloader Linux változata, az Extlinux tölti be, ezt hála az égnek elég könnyű helyreállítani(mbr helyreállítás+boot flag az egyetlen partíciónak), még Win alól is megoldható, de én Linux alatt csináltam. :)

A partíción a /boot/syslinux.cfg fájl a bootloader konfig fájlja, itt a "Timeout" után szereplő érték csökkentésével tovább javítható az amúgy sem rossz boot idő.

Több idegesítő dolog is van ezen a rendszeren. Lehet ugyan rá további csomagokat telepíteni a Kodi addonokon felül az Opkg csomagkezelővel, azonban a csomagkezelő konfig fájlja gyárilag hibás, itt a helyes.
A javított /etc/opkg/opkg.conf tartalma:

src snapshots http://download.geexbox.org/snapshots/geexbox-kodi-i386-generic/20181015/binaries.i386/packages
dest root /
option force_space

Így már szépen mennek terminálban az opkg list, opkg install csomagnév, opkg update stb. parancsok, fel is raktam a Midnight Commandert. :) A konfigban a "20181015" helyére a "latest" is mehet, mert most ez a legfrisebb snapshot verzió.

Másik hibája a rendszernek, hogy lehetetlen leállítani, újraindítani, Power gombbal kellett kilőni, ez nem valami jó megoldás.
A Kodi kikapcsoló menüjében a Kilépés, a Kikapcsolás és az Újraindítás is alapesetben csak arra volt jó, hogy a Kodi lejátszóprogramot újraindítsa(na meg, hogy kilépés után gyorsan CTRL-ALT-F1-et nyomva be tudjunk lépni terminálba).
Ez a beépített Kodi és az alatta levő Linux hibája is egyszerre de szépen orvosolható. Terminálból egyébként szépen mennek a reboot, a systemctl reboot, a shutdown -p now, poweroff, systemctl poweroff parancsok(újraindítás, kikapcsolás), de így nagyon körülményes.
Van egyszer egy jogosultsághiba, mely egy a /etc/polkit-1/localauthority/50-local.d könyvtárban létrehozott barmilyen_nev.pkla fájllal orvosolható, tartalma:

[Allow all users to shutdown and reboot]
Identity=unix-user:*
Action=org.freedesktop.login1.*;org.freedesktop.upower.*;org.freedesktop.consolekit.system.*
ResultActive=yes
ResultAny=yes
ResultInactive=yes

A * helyett lehet root is, itt most tök mindegy, mert egye3tlen felhasználónk a root, nem is lesz több.

A másik része a problémának a developer snapshotos Kodi-ban keresendő, a Kikapcsolás/Újraindítás gombokra meghívott rutinokban, de ezek bele vannak fordítva a Kodi-ba, nem módosíthatók.
Helyette azt lehet módosítani, mit hívjon meg a Kodi a gombokra. Ehhez az alap skin könyvtárában(vagy ha másik skint használnál, akkor az övében) kell egy fájlt módosítani.
A kérdéses könyvtár a /usr/share/kodi_addons/skin.estuary/xml, a módosítandó file a DialogButtonMenu.xml.
A módosítandó szekciók a $LOCALIZE[13016] és a $LOCALIZE[13013] cimkékhez tartoznak, azokat kicserélve, szépen kikapcsolható és újraindítható lesz a Geexbox-ot futtató szerkentyűnk.
A javított szekciók:

<item>
<label>$LOCALIZE[13016]</label>
<onclick>System.Exec("/usr/sbin/poweroff")</onclick>
<visible>System.CanPowerDown</visible>
</item>
....
<item>
<label>$LOCALIZE[13013]</label>
<onclick>System.Exec("/usr/sbin/reboot")</onclick>
<visible>System.CanReboot</visible>
</item>

Van itt még egy ilyen is, ezen még sakkoznom kell:

<item>
<label>$LOCALIZE[13012]</label>
<onclick>Quit()</onclick>
<visible>System.ShowExitButton</visible>
</item>

Ez utóbbi lépne ki a Kodi-ból, de ez is rosszul működik. Kilépéskor már indul is vissza a Kodi alkalmazás. Majd írok szerintem valami szkriptet, és berakom ide onclick-re, hogy lépjen ki, akadályozza meg a program újraindulását, meg ha lehet, nyisson egy parancssort.

Összességében elég fürge így a rendszer, stabilitási gondok nincsenek, mindenféle addon működik, a magyarok és a külföldiek is, eddig hiba nélkül. E közt meg a fentebb ajánlott Puppy felgyorsítása mellett választottam, egyelőre maradok ezen, aztán lehet a Puppy-nak is nekiesek, kigyomlálni, meg felgyorsítani a boot-ot. A winyót egyébként egy tönkrement microUSB kábel USB dugójának és egy rossz táp SATA tápcsatijának forrasztásos-zsugorcsöves összeházasításával kapott kábel táplálja USB-ről, és egy kínai USB-IDE-SATA átalakító kapcsolja a vékonykliensemhez. De veszek majd egy SATA toldót szerintem, valószínűleg ilyet: [link]
Ezt talán nem kell faragni, hogy beférjen a HP T5740 vékonykliens házába(ennek tűnik a legkisebbnek a csatija az eddig találta közt), valamint a winyó is beköltözhet a házba. A winyó se gond, van ebből a winyóból még egy 320-as, az még sokkal jobb állapotban is van. A rendszerről meg az addonok felrakása után megint csináltam image-et.

[ Szerkesztve ]

(#23034) ontheground válasza brazos (#23031) üzenetére


ontheground
tag

Passz. Csak fejtegetés volt. Lehet egész más a hiba :)

(#23035) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
RPI3, LE, Kodi17. Cél az HBO GO :)
Nagy nehezen frissítettem a LibreElecet, majd letöltöttem és az Update mappába másoltam a legfrissebb Kodit a 18-at. Újraindít. Frissítettem a HBO GO-t. 0.2.3. Beállítások, szolgáltató, felhasználónév, jelszó.
De mégsem indul el. Azt írja ki, hogy rossz felhasználónév, vagy jelszó. Nem értem, ezek biztos jók, mert laptopról működik. Inputstream is engedélyezve van. Köszönöm a segítséget. Telekom a szolgáltató. :)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#23036) zodes válasza zodes (#23035) üzenetére


zodes
aktív tag

Rájöttem. A szolgáltató nem Telekom, hanem webes regisztráció :W :W :DD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#23037) ferenc.toth


ferenc.toth
újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#23038) tkomlosi válasza zodes (#23036) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

KODI 17 alatt nem fog működni.

minimum követelemény: KODI 18 (de ez a plugin oldalán is le van írva)

(#23039) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

addic7ed felirat kiegészítő vajon miért nem megy?
Bejelentkezés ok, de hibát jelez.

#?*@&!

(#23040) zodes válasza tkomlosi (#23038) üzenetére


zodes
aktív tag

Tudom! Ezt is írtam: "Nagy nehezen frissítettem a LibreElecet, majd letöltöttem és az Update mappába másoltam a legfrissebb Kodit a 18-at. Újraindít."
Te is figyelmetlen vagy, mint Én :D :D

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#23041) brazos


brazos
senior tag

[OFF]Egy kis meglepetés, aki még netán nem látta.[/OFF]
[L:https://katcr.co/torrent/777107/star-trek-discovery-s02e01-webrip-x264-tbs-eztv.html%20]star trek discovery s02e01 webrip x264 tbs [eztv] (Size: 404.09 MB)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#23042) ontheground válasza zeon.hu (#23039) üzenetére


ontheground
tag

Lehet a bejelentkezős része a rossz az addonnak Bejelentkezés nélkül is mennie kéne. Legalábbis a 3.0.1-es verzió megy nálam 14.2-es(Openelec 5.0.8) és 17.6-os(Geexbox 20181017 developer) Kodi-val is, bejelentkezés nélkül.

(#23043) tkomlosi válasza zodes (#23040) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Ja, hogy már működik is 😁😂

[ Szerkesztve ]

(#23044) zeon.hu válasza ontheground (#23042) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, megnézem úgy!

#?*@&!

(#23045) sepsi0 válasza zodes (#23040) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

LibreElec alatt frissítetted a Kodit 18-ra, vagy a LibreElec-et váltottad le CoreElec-re?
Nem mindegy.

Ha viszont LibreElec-en frissítetted a Kodit 18-ra, az engem is érdekelne hogy lehet.

(#23046) tkomlosi válasza sepsi0 (#23045) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Béta verzió letölthető az LE oldaláról. Abban már 18-as Kodi van

(#23047) sepsi0 válasza tkomlosi (#23046) üzenetére


sepsi0
őstag

Akkor én lemaradtam valamiről...
Nem befejezték a S905 chip támogatását LibreElec-nél?
Eddig úgy tudtam a társtopikból, hogy aki Kodi 18-at akar, annak CoreElec-et kell felraknia a boxra, most akkir ez nem így van? Nem szeretnék CoreElec-et telepíteni...
Tudnál linket adni?

[ Szerkesztve ]

(#23048) blakey válasza sepsi0 (#23047) üzenetére


blakey
titán

Nem szeretnék CoreElec-et telepíteni...
Pedig jobb a CE, mint az LE 18-as változatai, már amelyik használható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#23049) sepsi0 válasza blakey (#23048) üzenetére


sepsi0
őstag

Csak egy a gondom. Nekem a box (Beelink MINI MXIII) belső tárhelyére van telepítve a LE, nincs Android.
Nem tudom, hogy lehet e simán frissíteni az LE-t Core-re. Gondolom nem.
Amiket a másik topikban olvastam anno, nem mindig volt az igazi a Core, igaz S912 alatt.
Most megint sd karira kellene raknom, aztán ha minden ok akkor belső tárhelyre. Ha valamit elrontok, akkor gondolom tégla lesz a box.

Pedig csak ez tart vissza a legális előfizetésektől, mert amúgy már nagyon jó áron vannak, 1-2 eft...

23046) tkomlosi
Ahogy most ránéztem a Libre oldalára, látom jól tudtam. Az S905 már nem támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#23050) blakey válasza sepsi0 (#23049) üzenetére


blakey
titán

Pedig a CE (Leia) már eléggé igazi S905/W/X/D és S912-n is, napi szinten használom őket.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.