Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Johni5


Johni5
őstag

Hali Mindenkinek.
Adnék egy jó nagy pirosat a[Striker II Extreme +2x1GB DDR3] üzlet Nagyon korrekt és precíz lebonyolításáért ricsi833 fórumtársnak. :R

[ Szerkesztve ]

(#452) Messa


Messa
tag

Nagy piros pont [Hexaa] és [old_artist] boltosoknak. Egy [Benq G2420HDB] -t vettem, ami sajna pixelhibás. Hétfőn cserélik és csak 1 telefonomba került :R

[ Szerkesztve ]

Time is the fire in which you'll burn.

(#453) Almasy válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Almasy
csendes tag

norbert29 nek egy nagy piros pont!

(#454) #43960832


#43960832
törölt tag

Nagy pirospont jár H@mu kollégának, egy jó kis monitort vásároltam tőle. Az utalás után másnap postázott, és következő nap már nálam is volt a termék. Megbízható, gyors eladó, mindenképpen ajánlott!

(#455) kicsirezor


kicsirezor
csendes tag

k0cka nevű felhasználónak egy hatalmas fekete pont már nincs fent az üzlet. Rendeltem tőle 2x1GB DDR ramot és küldött egy 128MB-os DDR ramot ráadásul így utólag kiderült hogy össze vissza hazudott privátban is. Szóval ha kérhetném negatívot neki. Amúgy Göndör Bence Lászlónak hívják normális nevén.

(#456) H@mu


H@mu
tag

piros pontot kérnék area_51-nek,egy monitort vett tőlem,nagyon megbizható.

(#457) dangerzone


dangerzone
addikt

Cssanzi kollegának küldenék egy piros pontot a gyors lebonyolításért.
Ezért az üzletért.

(#458) den80


den80
tag

calvin_ck nak egy piros pont jár ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

volt, van, lesz

(#459) colos890721


colos890721
tag

ghost5871-től fantasztikus árú és állapotú HDD sikerült beszereznem.
Korrekt, gyors és megbízható.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#460) colos890721


colos890721
tag

brera76-tól nagyszerű áron, nagyszerű árút kaptam.
Mehet neki a pirospont.
Megbízható és gyors ügyfél.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#461) Arrow


Arrow
tag

Kérek egy piros pontot Schlecker számára az Eheim HPPS 12V-os pumpáért. Gyors és korrekt üzleti partner.

(#462) _MrB_


_MrB_
csendes tag

Kérek egy piros pontot herendi számára, mivel korrekt partner.

(#463) tkesy


tkesy
őstag

.

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

.

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#464) Roxy27


Roxy27
tag

Kérnék egy nagy Piros Pontot Werszomjas fórumtársnak a gyors üzletért (Vágásmentes TurboSim)

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#465) Roxy27


Roxy27
tag

Kérnék egy Piros Pontot LieberG fórumtársnak a nagyon korrekt hozzáállása miatt! Volt egy üzletünk, ami nagyon jó lett volna mindkettőnk számára... de sajna közben meghibásodott a noti akkuja :(( Visszavásárolta 3 napon belűl!
Ritka az ilyen fórumózó! :R

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#466) Roxy27


Roxy27
tag

Már a második, és biztosan nem az utolsó üzletünk zajlott le zökkenőmentesen kvamikaze fórumtársunkkal! Nagyon gyors, korrekt partner, kiváló áru! :C Ezért egy nagy Piros Pöttyöt kérnék neki! Pl. ezért: DVD lemez vásárlás
Nyugodt szívvel utalok neki előre... :R
Zsolt

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#467) KVamikaze


KVamikaze
tag

Roxy27 fórumtársnak egy nagy piros pontot kérnék, az üzlet tárgya.

(#468) schlecker


schlecker
tag

Piros pont jár Arrow fórumtársnak.
Gyors,megbízható,bátran ajánlom.

(#469) ezsolti


ezsolti
tag

Piros pontot javaslok a rugalmas hozzáállásért RgS fórumtársnak.
Ezért Prolimatech Megahalems

(#470) denieBoy


denieBoy
tag

Jár a pirospont feka007 -nek ezért a vidkariért! :)

DaVe

(#471) Rocky


Rocky
csendes tag

Ismét egy piros pont Gomezznak, ezért az üzletért:[link]!

(#472) Bambinoo


Bambinoo
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni Ősember -nek a korrekt üzletért. [link] :C az üzlet java része privátban ment és egy nagy piros pontot az egész PH! -nak. milyen lenne a világ ph nélkül... :R

Fringe...

(#473) B4l!nt


B4l!nt
aktív tag

Kérnék egy pirospontot zsolt1129-nak ezért az üzletért.
Minden rendben ment :R

(#474) Csaszykj válasza benedekco (#422) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Benedecko kollegának szeretnék egy pirosat kérni, innen ezt a 16 portos HUB-ot vásároltam meg tőle.

Postán intéztük, előreutaltam, nagyon korrekt kollega, gondosan csomagolta be, és frankó árut vettem . :R

(#475) dew28


dew28
aktív tag

pchris gyors es korrekt uzletfel, jar neki a piros, ezert az uzletert koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#476) pchris válasza dew28 (#475) üzenetére


pchris
tag

És téged is csak dícsért illethet! Köszönöm az árut.

(#477) Kovi1987


Kovi1987
tag

Hello!

Piros pont nemesist kollégának a memória modulért. Minden rendben zajlott, korrekt partner!

(#478) fecus


fecus
őstag

Egy piros pontot Bedczooo kollégának a gyors és korrekt üzletért!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#479) H@mu


H@mu
tag

Egy nagy pirosat kérnék pokol ura-nak ezért az üzletért.Tökéletes állapotban volt a ház ahogy mondta,naon megbízható,gyors ph-s fórumozó.CSAK AJÁNLANI TUDOM++++++

[ Szerkesztve ]

(#480) cashback


cashback
őstag

Kérek pirosat Bagira01 fórum társnak, ezekért: ASRock A770DE+ és Sempron 140@Athlon 440 -ért.

Előre utaltam szerdán, ma (pénteken) kaptam meg. Korrekt, megbízható, gyors partner.
Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#481) drinker


drinker
tag

Egy hatalmas piros pont R1200GS forumtársnak, ezért az üzletért! Rendkívül segítőkész, rendes, korrekt, csak annyit mondhatok örülök, hogy ilyen emberekkel találkozok.

Újfent köszönöm neki a segítséget!
Ja és külön dicséret a gondos csomagolásért!

[ Szerkesztve ]

(#482) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Nagy pirospont jár AirBooms kollégának ezért az üzletért.

Igaz a cucc nem lett jó a karimra, de ő készséggel visszavette az előzetes megbeszélés alapján. Nagyon korrekt partner.

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#483) Lacus70


Lacus70
csendes tag

Nagy pirospontot kérek Endre06 -nak, a türelmes és problémamegoldó hozzáállása miatt. Az üzlet tárgya: Corsair 2x512Mb (400Mhz).
Köszönöm

(#484) zorrobomber


zorrobomber
tag

Piros pötty m_lacc kollegának, egy z-5500-at vettem tőle.

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#485) Methos07 válasza dome34 (#432) üzenetére


Methos07
tag

dome34 kolléga is megérdemli a maga pirospontját, ezért a bizniszünkért.

Korrekt kapcsolattartó partner, mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#486) brera76


brera76
csendes tag

Köszönet COLOS890721-nek. Gyors,megbízható. Sok piros pont jár neki ! Csak ajánlani tudom.

(#487) budo82


budo82
tag

Jár a piros Rudiaszarvas kollegának. Ezt a telefont vettem tőle. Korrekt üzletfél, ajánlom mindenkinek.

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#488) zsigee


zsigee
tag

Piros pont [link] kollégának (ztoldy). Ebből [link] vásároltam.
Roppant rugalmas, törekszik a megoldásra!! Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#489) Sorceres


Sorceres
csendes tag

Köszönet és Pirospont
bacsis kollégának az Elektromos Cigiért!

Személyes átvétel kizárólag CSAK Tatabányán! Budapestre semmit nem viszek el helybe, senkinek se! Utánvétellel nem küldök csak előreutalás után ajánlottan!

(#490) bacsis válasza Sorceres (#489) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én is szeretnék dobni egy Piros pöttyöt Sorceres fórumtársnak, az elektromos cigi biznicért, és a segítőkészségéért :R

(#491) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok!
vhunor-nak menjen egy piros, mert sikeresen zajlott az eladás :R

(#492) djcsabee


djcsabee
csendes tag

Hatalmas PIROSPONT [Gézengúznak] a szavahihetőségéért, megbízhatóságáért, és gyorsaságáért! Köszi a vásárlást!!

--Sony Ericsson mobil flashelés, szoftverfrissítés, vkp patchelés.--

(#493) toga007


toga007
tag

Kérnék egy nagy piros pontot x64 kollégának ezért a termékéért.
Gyakorlatilag házhoz hozta a switch-et.A termék hibátlanul működik.Korrekt, megbízható eladó, ajánlom mindenkinek.

+36 7O 532 II47

(#494) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szeretnék kérni 1 :)) Atika_No1nek, ASUS A8N32 SLi Deluxe deszkát vettem tőle.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#495) yako


yako
tag

Szevasztok!

Szeretnék egy pirosat kérni matyee kollégának a korrekt áruért, illetve megbízhatóságáért, melyet eme üzlet lebonyolítás során tanúsított!

Ajánlom mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#496) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

newlocal kollegának szeretnék 1 pirosat kérni, egy procicserét intéztünk privátban, ő adott pirosat, én pedig "elfelejtettem".

Ezúton is szeretném neki a sikeres procicserét megköszönni! ( E6400 csere E5200 + KP ) :R

Előre elküldte a procit, majd miután megjött, utána postáztam az én procim, és utaltam neki a megbeszélt összeget.

Csak ajánlani tudom mindenkinek! :R :U :K

(#497) TyLe


TyLe
csendes tag

kgergo23: piros pont, mert gyors volt és teljes mértékben korrekt. [link]

[ Szerkesztve ]

(#498) l33tus


l33tus
csendes tag

hyper666 - nak piros pont jár, ezért az üzletért. Meg vagyok elégedve, és köszönöm a türelmét.

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#499) Bagira01 válasza cashback (#480) üzenetére


Bagira01
veterán

Pirospont jár cashback fórumtársnak. Egy asrock a770de+ alaplapot és egy Sempron 140-es procit vett tőlem. Megbízható vevő, előre utalt, másnak is ajánlom :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#500) matyee válasza yako (#495) üzenetére


matyee
őstag

szintúgy! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.