Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Jojo5 válasza pohár (#1050) üzenetére


Jojo5
őstag

nem rossz, de én azt szeretem ha egy illat erős és tartós és eddig nem sok ilyet találtam, CH Men\VIP MEN\Chanel - Allure Homme\

a következők pedig valószínűleg ebbe a kategóriába esnek, csak eddig nem tudtam belőlük venni különböző okok miatt... :(

Dior Homme Intense(ára miatt egyértelműen durva 50ml 25k 75ml 35k.. :Y)
Armani Code Ultimate
Armani Attitude Extreme (ugyancsak brutális árral)

@szerk>pohár: már próbáltam, annyira nem jött be :( (de adok majd még neki esélyt :K)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1052) pohár válasza Jojo5 (#1051) üzenetére


pohár
félisten

a D&G - The One is brutál erős, szeretem az illatát, ajánlom 1-2 spricc erejéig :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1053) Xero válasza Jojo5 (#1051) üzenetére


Xero
nagyúr

A Dior durva, de minden forintot megér. :K

(#1054) wertigo1984


wertigo1984
őstag

*********

Pohar: bar nem vagyok oda Dolceert, de a The One Sportnak egesz tetszetos az illata. :K
Visszahozzak az Armani Pour Homme-t, amit 1984ben kiadott eloszor, ezt felujitott uvegben fogjak forgalomba hozni, illetve a Night valtozata, aminek az illata kicsit puderes de hasonlo lesz a Code-hoz.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1055) pohár válasza wertigo1984 (#1054) üzenetére


pohár
félisten

a Sport változatát nem ismerem a The One-nak, majd ha eszembe lesz, talán egyszer megszaglászom...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1056) wertigo1984 válasza pohár (#1055) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszonom :R , bocsesz de tabrol vagyok, ha innen akarok cimet linkelni, sosem sikerul, csak asztali geprol :( , de szerintem kimoderaltak... :F

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1057) pohár válasza wertigo1984 (#1056) üzenetére


pohár
félisten

akkor csak jól látom, kicsit értetlenül néztem, hogy most akkor mi van :F
ott sincs, hogy ki moderálta ki, azt meg végképp nem értem, hogy miért...

ja igen, hirdettél... na mindegy, inkább kitöröltem, amit írni akartam

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1058) wertigo1984 válasza pohár (#1057) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igen az en balgasagom. :B

The One sem rossz, ha tudod szagold meg a Porsche parfumjet, erdemes kiprobalni. :K Nem egy draga illat, de normal 7koznapokra, munkaba nagyon jo.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1059) bandus


bandus
veterán

ma voltunk a váci utcában a müller outletjében, ki lehet fogni egész jó áron parfümöket, ha érdekel valakit, érdemes körülnéznie. megjegyeztem pár árat:
boss bottled 30 ml 8,8k
ralph lauren az a narancssárga lovas, 75 ml, 8k
a régiebbi d&g illatok amiknek csak számuk volt, 100 ml, 8k

szóval inkább kifutó modellek vannak, de ha szerencséd van biztosan találsz valamit ami tetszik, pl ezek a dolcék nagyon megérik 8k-ért szerintem :) ezen kívül volt most még sok calvin klein, davidoffból a champion, versace, lacoste meg azért még jopár darab.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1060) pohár


pohár
félisten

csütörtök reggelig a brands.hu-n akciósok a Davidoff, Joop, Kenneth Cole, Cerrutti, Calvin Klein parfümök és szettek, és van jópár női parfüm is, érdemes ránézni a kínálatra :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1061) wertigo1984 válasza pohár (#1060) üzenetére


wertigo1984
őstag

Februar 15en vagyunk ausztriaban. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1062) xEon1337


xEon1337
őstag

Sajnos egy ideje már - talán 1-2 éve - nem lehet kapni a Gucci Pour Homme I-et, pedig ez volt a kedvenc illatom. Remélem egyszer még visszahozzák :)

Jelenleg Cartier Declarationt használok. Elsőre nagyon távol állt tőlem az illat, nagyon férfias és megosztó én pedig "finomabb" ember vagyok. Valakik szerint tömény húgy és ánusz szaga van, de ezt nem vettem észre. Nagyon tartós, 10-12 órával később is rendesen érezni és nem lesz cseppet sem kellemetlen.
A másik nagy kedvencem a Hermes Terre d'Hermes, de ebből inkább csak a pure parfum verzió ami tartós, ez viszont arany áron van.
Majd tavasszal, nyáron tervezem egy Versace Dreamer beszerzését, remek nyári illat melegebb időkre, próbáljátok ki.
Újabban még a Dior Homme Intense-el barátkozok, de még nem vagyunk jó viszonyban :) Nem szeretem, ha egy parfüm 3-4 óra alatt leszárad, ez pedig ennek a sokszorosát hozza, de túl nőies egyelőre.

"Less but better" - Dieter Rams

(#1063) wertigo1984 válasza xEon1337 (#1062) üzenetére


wertigo1984
őstag

Gucci Pour Homme-t lehet kapni a 2 nagy rivalis parfumeriaban.

Ugy latom a fuszeres, pezsmas illatokat szereted, legalabbis az elso 2 parfum ilyen. Ha tudsz varni, tavasszal jon az Esprit Your life by Esprit, David Beckham Urban Homme, Davidoff Cool Water Into the ocean, es a The Game. Ezek mind citrusos illatok, kivetel a Davidoff mert ott friss zsalyas van vegyitve fas jegyekkel. Dior-al nyugodtan apolhatsz kozeli baratsagot, ugyanis mindamellett hogy intenziv illata van, nagyon tartos. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1064) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1063) üzenetére


Jojo5
őstag

tudsz még nagyon tartós viszonylag erős illatokat ?

eddig amiket ismerek a teljesség igénye nélkül:

-CH Men\Vip Men
-Chanell Allure Homme
-Dior Homme Intense

és nagyjából ki is fújt a lista erősség tekintetében, sőt még a Vip Men is kilóg, mert nem erőteljes az illata, csak ha tartósan vagy egy helyen, míg a Chanel Allure olyan, hogy belépsz valahová és rögtön robbant. :U
(one million\black xs-t ne írd ide, azok nem jönnek be )

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1065) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1064) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nagyjabol ezt a 3at hoznam fel peldanak en is :K :C , de talan meg a Gucci Guilty-t tennem hozza. Hat igen a Chanel az viszi a palmat nalam erosseg es tartossag szempontjabol. One million az unisex, a Black XS l'exces valtozat mar masabb kicsit mint a sima XS, es talan tartosabb is, majd adok mintat belole akar szereted, akar nem ;] :R .

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1066) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1065) üzenetére


Jojo5
őstag

Gucci Guilty még az Intense változatban sem erős\tartós nálam :(
talán még az Armani Attitude Extreme ami még üt meg a Burberry London, de utóbbi nagyon furcsa illat számomra... :F

Okés, de ahhoz kéne megint nyomni közös edzést, meg mást is megtárgyalni priviben... :U :R

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1067) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1066) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mit szolnal, ha most az en termemben edzenenk? Csak gyere, a jeggyel ne foglalkozz :K , meglatod jo kis terem, csajokkal...

Tenyleg Armani Attitude meg a Burberry. Nekem az utobbi picit tetszik, de mindennapi hasznalatra nem feltetlen hasznalnam.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1068) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1067) üzenetére


Jojo5
őstag

Benne vagyok, de az nekem csak szombaton jó, mert hétköznaponként minden este melózok... :(
meg kéne a rendelésről is beszélni.. :R

Burberry furcsa egy illat, de nem rossz idővel, az illat "eleje" nem tetszik, az Armani meg még szagolgatást igényel nálam :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1069) xEon1337 válasza wertigo1984 (#1063) üzenetére


xEon1337
őstag

Szerintem a Pour Homme II-re gondolsz, nem!? Ami kék színű.

Nekem a barna kellene, az egyes :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#1070) wertigo1984 válasza xEon1337 (#1069) üzenetére


wertigo1984
őstag

A barnára gondoltam, közben megtudtam, hogy tavaly még itt ott lehetett kapni, de idén már nem, csak a kék üvegest. :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1071) zs.tom válasza xEon1337 (#1062) üzenetére


zs.tom
tag

:R örömmel olvasom, hogy szereted az ínyencségeket :) ajánlom figyelmedbe a L'artisan Al oudh-ját ha szereted a declaretion féle római köményes vonalat!

(#1072) wertigo1984 válasza zs.tom (#1071) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az üveget elnézve ínyencség lehet. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1073) zs.tom válasza wertigo1984 (#1072) üzenetére


zs.tom
tag

niche parfüm :)

(#1074) wertigo1984 válasza zs.tom (#1073) üzenetére


wertigo1984
őstag

Használsz ilyet? Milyen illatú?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1075) Jojo5


Jojo5
őstag

kíváncsian várom! :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1076) zs.tom válasza wertigo1984 (#1074) üzenetére


zs.tom
tag

Hát elég érdekes, olyan embernek aki nem parfümmániás nem befogadható. Olyan arab fűszerpiac a rettegett római köménnyel együtt, szárított gyümölcsökkel és egyéb érdekes dolgokkal. Avatatlan orr lóistállónak mondja de vannak akik ezen "túllátnak". Én személy szerint nem használom mert tartóssága sajnos nem a legjobb így nem érte meg beszerezni egy üveggel, de már 2 mintát "elnyalogattam" :D

(#1077) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Egyik kolegámnak van egy ilyen Dorall parfümje, kedden behozza hogy megorroljam.

zs.tom: Cartier-ből ez tetszik igazán, de szivesen megszagolnám attól függetlenül, hogy édes párti vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1078) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Eladó Chanel Allure Homme 50ml (egyszer használt, Douglas-ban vásárolt). Új ára az áremelkedés óta jóval 20k fölött van. Aki ezt az árat sokallja és kell neki, írjon.

(#1079) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1075) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nezd milyen szel kabatot szereztem :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1080) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1079) üzenetére


Jojo5
őstag

:Y :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1081) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Kipróbáltam a Gucci by Gucci Sport-ot, és szerintem nagyon hasonlít az AXE Atlantis (régi illat, de külföldön újradobozolták) spray illatára.
Jean Paul GAULTIER-nek érdekes kicsit tabakos és meglepően tartós illata van, inkább közép és időskorúaknak ajánlanám. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1082) KuCu_155


KuCu_155
tag

Tegnap a Douglasban jártam megnéztem már a James Bond 007 parfümjét illatra nagyon kellemes , csak egy baj van vele, egy délután alatt elment az illata :S
Másik ami nagyon tetszett a Bvlgari AQVA Pour Homme.

Kipróbáltam már Én is a netről való rendelést meg is jött az árú , bementem a Douglesbe vittem magammal fújtam a tesztcsíkra a rendelt parfümből meg a bolti eredetiből és hála istennek eredetit kaptam , bár halottam híreket ,hogy volt aki megjárta már velük. Rendelt egy Aquolina Pink Sugart és köze nem volt a bolti illathoz ...

:)

(#1083) Xero válasza KuCu_155 (#1082) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha ezek bejöttek, akkor a saját példám alapján a következők is bejönnek:
Dior Homme Intense
Giorgio Armani Aqua di Gió

(#1084) wertigo1984 válasza KuCu_155 (#1082) üzenetére


wertigo1984
őstag

Személy szerint jobban kultiválom a bolti parfümöket, drágábbak de nekem megéri azt a többletet.
Régebben a parfümöt vastagon (már szinte lefolyt a nyakamon) fújtam magamra, mert azt hittem hogy akkor fog igazán érződni. De nem. Próbáld ki, hogy a fülcimpád mögé vagy alá 1 centire egyetlen határozott fújást raksz kb 15 cm-ről. Rakhatsz még könyökhajlatba és a csuklóra is kicsit, de ne dörzsöld szét.

(#1083) Xero: Dior örök kedvenc ;)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1085) xEon1337


xEon1337
őstag

Múltkori hozzászólásom óta sokat szaglásztam az üzletekben, kezd letisztulni, hogy tavaszra-nyárra milyen illatot szeretnék, két versenyző halad egyelőre fej-fej mellett, az igazi az lenne, ha mindkettőt beszerezhetném, csak nem olcsó mulatság:

Dior Eau Sauvage Parfum
Dior Aqua Fahrenheit

:)

"Less but better" - Dieter Rams

(#1086) pohár


pohár
félisten

szerdáig akciós parfümök a brands.hu-n :K
Beckham és Esprit parfümök, Guess és Beckham szettek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1087) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Na akkor most beszámolok a saját bőrömön tapasztalt női Calvin Klein-ről. Kellemes, lágy, virágos de nem annyira tartós illat. :DDD (asszony adta ide, szerintem a férfi változatát akarta elhozni, de este fél 10kor már örült ha végre hazajön.)

Davidoff The game erős, nekem elsőre csokisnak tűnt (amikor ausztriában megszagoltam, akkor Gucci-snak éreztem, bár meg voltam fázva), néhány óra múlva édeskésnek hat, viszonylag tartós. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1088) MaciG


MaciG
addikt

Szerintetek olyan állásinterjúra amihez öltöny dukál milyen parfüm illik? Valami szolid elegáns? Vagy kell egyáltalán parfüm?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#1089) wertigo1984 válasza MaciG (#1088) üzenetére


wertigo1984
őstag

En Baldessarini Private Strictly-t, Chanel Egoiste vagy Allure Sport Extreme-t, Davidoff The Game-t vagy Hot Water-t hasznalnam. Munkaba mehet a lazabb konnyed illat.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1090) eladodo válasza MaciG (#1088) üzenetére


eladodo
csendes tag

semmikepp ne legyen eros vagy tolakodo az illat...
inkabb valami konnyed-sportos,de mindenkeppen mertekkel...

[ Szerkesztve ]

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#1091) eladodo válasza wertigo1984 (#1089) üzenetére


eladodo
csendes tag

most d&g light blue,espirit jeans style,playboy miami es playboy hollywood van itthon...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#1092) wertigo1984


wertigo1984
őstag

A legősibb parfüm formula. :C Kiváncsi lennék a mézes-boros-jázminos-korianderes-mazsolás illatára.

De ezeket is megnézném.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1093) pohár válasza wertigo1984 (#1092) üzenetére


pohár
félisten

na, erre én is beneveznék, csakúgy, mint az ősrégi, eredeti Coca Colára :D
arra viszont kíváncsi lennék, hogy az ókori emberek mit szólnának a mostani parfümökhöz :D

tényleg, javasolnám megtekintésre a Parfüm - Egy gyilkos története című filmet, igen érdekes :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1094) wertigo1984 válasza pohár (#1093) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ú a régi Coca-t szivesen kortyolgatnám én is. :K

Mit szólnának hozzá az ókoriak?

Emlékszel még a City Men spray reklámjára? 2 csaj fut a városban, és elmegy mellettük egy pasi, aki előtte befújta magát ezzel a deoval. A csajok ahogy megérzik az illatot, futnak a csávó után. Szerintem az ókori nők is így csinálnák. :D
A filmet már 2szer meg akartam nézni, de mindig közbejött valami. :((( Jövő7en valamikor küldöm. :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1095) pohár válasza wertigo1984 (#1094) üzenetére


pohár
félisten

á, zsír :R
holnap körülszaglászok kicsit az új parfümök közt a Douglas-ben végre :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1096) wertigo1984 válasza wertigo1984 (#1092) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kis nosztalgia

Emlékeztek még erre? Szereztem férfi változatban, érdemes kipróbálni. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1097) #24334592


#24334592
törölt tag

most akadtam ra erre a topicra.

A 3. uveget fogyasztom a BOSS Bottled 100ml-bol, mellette kiprobaltam a Boss In Motion Silver-t es a White-ot is.Ebbol a white frissebb/konnyebb illatnak tunt.Illetve volt szerencsem egy Ducati for menhez is, atlagos illat.Meloban tokeletes, enyhe arcszesz mellekillat.Csajozni nem ebben mennek :).MEg volt par noname is, markasabbakra csak egy ideje telik :B

Olvasgatom visszafele a topikot es masok ajanlasait felvesve, teszek egy kort a kozeli vammentes boltban ;]

ti hogy tesztelitek az illatokat?En csuklora szoktam fujni es idovel visszatesztelem, h a papirhoz kepest mekkora az elteres a boromon, illetve, h jo-e az illata/tartos-e x. ora mulva...Mert jartam mar ugy, h a papiron jo illatu, boron frissen jo illatu parfum par oraval kesobb olyan szagot arasztott, amitol eldobtam az agyam...

[ Szerkesztve ]

(#1098) bandus


bandus
veterán

kis szekrénykém így néz most ki az új albiban [link], mostmár csak az asszonykámnak kellene venni valamit, mert ő keveselli a saját készletét :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1099) wertigo1984 válasza #24334592 (#1097) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha csuklora fujod, ne dorzsold ossze, mert osszetorod az illatmolekulakat, igy a bennuk levo esszenciak hamar elparolognak. Boron egeszen mas ugyanaz az illat mint papiron, sot egyenenkent is maskent erezheted ugyanazt az illatot, ami fugg a bor zsirtartalmatol, es a bor vastagsagatol is.
A parfumot alapvetoen 3 reszre osztjuk, fejillat szivillat es alapillat. Ez az illatpiramis, amit valamikor az 1900as evek elejen dolgoztak ki. A fejillat a kifujastol szamitva kb 20 percig erezheto, segit az alkohol szagat elfedni. Kb fel ora mulva erezheto a szivillat, ez alapjan soroljuk a parfumot az illatcsaladjaba (viragos, fuszeres, gyumolcsos, citrusos, fas, stb)
Nehany ora mulva mar az alapillatot lehet erezni, ez a legtartosabb illatmolekula, lelassitjak a konnyed illatok parolgasat.
A leggyorsabban parolgo illatjegy a citrusos.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1100) wertigo1984 válasza bandus (#1098) üzenetére


wertigo1984
őstag

Latom ott a Dior es a Chanel... :C (o hogy rohadjon meg a befotted ;] :R )

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.