Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) pohár válasza Zjunior (#1449) üzenetére


pohár
félisten

nekem nagyon bejött, édeskés :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1452) wertigo1984 válasza Zjunior (#1449) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mostmar nekem is bejon. Az a baj, hogy ha eloszor probalok ki uj illatot, akkor nem mindig tetszik. Harmadjara magamon tapasztalva nagyon popec. :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1453) bandus válasza wertigo1984 (#1452) üzenetére


bandus
veterán

ha jól tudom te szoktál bécsben vásárolni. most ott leszek pár napot, parfüm ügyben hova érdemes benézni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1454) rizso válasza bandus (#1453) üzenetére


rizso
addikt

Bár nem tőlem kérdezted, de pl. Müllerbe érdemes benézni, szoktak lenni elég jó akciók - lásd a Chaneles esetem. De pl. most akciós az itt sokak által kedvelt (nekem továbbra sem jön be) Davidoff Hot Water Night 110ml is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1455) wertigo1984 válasza bandus (#1453) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hali! Muller, BIPA. Marionnaud hasonlo arakkal mint itthon, de ott pl tobb akcio van mint nalunk. :K
Eddig Oberwartban vasaroltunk, Becsben meg nem igazan, de Rizso is a Mullert javasolja.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1456) Jhonny06 válasza wertigo1984 (#1455) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Douglas is hasonló árkategória, mint itthon, de jóval nagyobb a választék - elég csak ránézni a webshopjukra.

(#1457) wertigo1984 válasza Jhonny06 (#1456) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igaz, kihagytam oket. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1458) buci30


buci30
addikt

Sziasztok

Giorgio Armani Acqua di Gio volt most nekem ,az illat maga nagyon jó de kb 2h mulva nem éreztem az illatot mint valami utánzatnál ,s 17ezer volt a Douglas-ba :(

Mit kell figyelni egy parfümnél ,hogy előre tudja az ember ,hogy hosszú ideig fog tartani az illata?
Nem az ,hogy amikorra oda érek a buliba már semmi illat felhő nincsen :(
S nem azért mert én megszoktam, mert most direkt megkérdeztem párszor ennél és mások se érezték :(

Mondjuk annak van jelentősége ,hogy nem az volt rá írva ,hogy: Eau de parfume hanem Eau de toilette pour homme ?

De volt James Bond 007 is azzal is így voltam.
Egy ami beszokót válni aminek tartósnak mondható az illata az a fehér Diesel.

Mondjuk az illatát okés csak úgy tudom megállapítani ,hogy megszagolom őket de az ,hogy mennyi ideig lesz tartós erre valami van?

Egy Bvlgari Aqua szagoltam még a Douglas-ba aminek az illata tetszett csak kicsit borsos volt az ára.
Na meg ugye amire itt kérdezek ,hogy meddig lehet érezni majd?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1459) xEon1337 válasza buci30 (#1458) üzenetére


xEon1337
őstag

[Ezen] az oldalon rá tudsz keresni minden parfümre és a felhasználók értékelései alapján alul látszik, hogy mire számíthatsz tartósság és illat intenzitás szempontjából.

"Less but better" - Dieter Rams

(#1460) rizso válasza buci30 (#1458) üzenetére


rizso
addikt

Az aqua nagyon jo illat, es tartos is - tapasztalat :) Legutoljara iparfumeria.hu-rol vagy parfumcenter.hu-rol vettem olyat, es a 100ml kiszereles nem kerult 10eft-ba, szoval meg arban is jo...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1461) buci30 válasza rizso (#1460) üzenetére


buci30
addikt

Az igen :Y

Kb. 2hete néztem akkor a Douglas-ba az 50ml volt 23 körül?

Vagyis Bvlgari volt de akkor másik fajta :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1462) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kedves Marketinges mókusok!

Oriflame: Midsommer... Architekt... Native Force..
Yves Rocher: Samarkand... Green Tea...

Pancsolt vegyi szar, utángyártott wc szagosító nem kell..

Végsősoron ez most mire kell?
Ennyire ráértek a gép előtt ülni?
Nyomás ki velem Nordicozni és Sielni!! :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#1463) buci30 válasza xEon1337 (#1459) üzenetére


buci30
addikt

uhh ez full angol :(

Szóval akkor nincs erre semmi írás vagy valami amiből lehet tudni csak a teszt?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1464) xEon1337 válasza buci30 (#1463) üzenetére


xEon1337
őstag

Nem kell hozzá angol tudás. Beírod a keresőbe a kiszemelt parfümöt, majd miután rákattintottál, kicsit lefele görgetsz és ott lesznek diagramok, amiből látod egyértelműen..

"Less but better" - Dieter Rams

(#1465) buci30 válasza xEon1337 (#1464) üzenetére


buci30
addikt

:R

Ott csak az van ,hogy szereti nem stb melyik az ,hogy tartósság ???

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1466) wertigo1984 válasza Polarstar (#1462) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hatott a dzsanga...de ennyire? :DDD

Na most mit kapott a nosteny?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1467) dragonfx


dragonfx
veterán

vettem egy mexx fresh most játszósnak

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1468) buci30 válasza xEon1337 (#1464) üzenetére


buci30
addikt

pl ami nekem volt rákerestem de itt csak az van ,hogy jó vagy nem stb... [link]

:Y :Y Lejjebb kellett menni :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1469) xEon1337 válasza buci30 (#1465) üzenetére


xEon1337
őstag

Még lejjebb, az illat piramis alatt.

A vízszintes vonalak: Longevity - tartósság, Sillage - intenzitás.

Szerk.: Látom közben meglett :)

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#1470) pohár válasza wertigo1984 (#1466) üzenetére


pohár
félisten

ú, kajak elmegyek én is melózni egy parfümériába :(( :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1471) ToBeY válasza buci30 (#1468) üzenetére


ToBeY
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

(#1472) wertigo1984 válasza buci30 (#1458) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mire figyelj hogy hosszu ideig tartson az illat? Ha meg akarod nezni, eloszor a csuklodra fujj, de ne 5 centirol es ne dorzsold szet. Ha fel ora mulva is nagyjabol olyan intenzitassal erzed a mar megvaltozott illatot, akkor az minden bizonnyal tartos lesz. Ful moge kb 1 centivel lejjebb erdemes, mert ott es a csuklon a legvekonyabb a bor, jobban fog parologni.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1473) buci30 válasza wertigo1984 (#1472) üzenetére


buci30
addikt

Ezt tudom ,hogy hova igen!

Hát akkor ez sok teszt lesz mire meglesz egy tartós :D

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1474) buci30


buci30
addikt

Ezt ajánlották:
Dior Homme Intense Dior for men

Ebből ítélve pont ilyet keresek erős is meg tartós is :D
Csak megkel szaglásznom valahol ,hogy bejön e persze.

Itt mondjuk 18ft de én ezekbe a boltokba azért annyira nem bízom sose :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1475) pohár válasza bandus (#1453) üzenetére


pohár
félisten

néznél majd nekem egy Chanel Chance árat, ha szépen megkérlek? :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1476) buci30


buci30
addikt

Most néztem van itthon egy teszterem amit kaptam a rendes mellé :)

Moschino Forever Sailing

s igaz kevés szavazat de maxot kapott az tartósságra itt :)

Na ezt valamelyik nap kikel próbálnom akkor milyen :)

szerk:
1ml a teszter az 1fjás vagy 3-4 kijön? :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1477) pohár válasza buci30 (#1476) üzenetére


pohár
félisten

nekem az 1 millis teszterek bírnak vagy 30-40 fújást :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1478) bandus válasza pohár (#1475) üzenetére


bandus
veterán

persze, ha nem felejtem el :D melyik chance erdekel, mert van tobb fele is.

tobbieknek koszia tippeket, akkor a mullerben fogok szetnezni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1479) pohár válasza bandus (#1478) üzenetére


pohár
félisten

ó igen, most látom, hogy akad belőle jópár :D

akkor már ki is gyűjtöttem, hogy mit akarok venni: Chanel No.5 és Chanel Chance Eau Tendre a másik :K

ha még nem felejted el, akkor már megnézhetnéd, hogy mennyibe kerül a Salvatore Ferragamo - Signorina :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1480) wertigo1984 válasza pohár (#1477) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azok 1.5 milisek, egyedul a Chanel 2 ml. ;)

Mi november vegen megyunk megint vasarolni odaat.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1481) pohár válasza wertigo1984 (#1480) üzenetére


pohár
félisten

á, akkor jó... ezt te jobban tudod úgyis :))

itthon nagyon rámentek a csajok a Chanelre, legyen már egy jó karácsonyuk szegényeknek, bevásárlok nekik már a jóból :))

ez a Chance Eau Tendre nincs kisebben tudomásod szerint? bőven elég lenne egy 20-30-40ml-s is :K
amúgy ez a Tendre mit jelentene?

még egy kérés bandusnak: ezt meg ezt lesd már meg nekem kérlek :B :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1482) wertigo1984 válasza pohár (#1481) üzenetére


wertigo1984
őstag

Asszem a tendre= tender szoval, de eretlent, puhasagot, gyengedseget is jelol parfumon. Amugy fonevkent szerepelve palyazati kiirast...stb jelent. :U :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1483) Jhonny06 válasza pohár (#1481) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Big Pony 1 túl egyszerű, nem ajánlom. Írtam is review-t róla fragrantica-n. A 4 Pony közül talán még ez a legjobb így is.

[ Szerkesztve ]

(#1484) pohár válasza Jhonny06 (#1483) üzenetére


pohár
félisten

ebből a kettőből van itthon illatmintám, faternak lenne karácsonyra, anyám az 1-esre van nagyon rápörögve :D :D

wertigo... köszi, még sehol se láttam így megnevezve egy parfümöt, azért volt ez nekem új...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1485) bandus válasza pohár (#1484) üzenetére


bandus
veterán

milyen kreatív, mindenkinek parfümöt ;]

bár te legalább tudod, én sehogy sem állok az ötletekkel.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1486) pohár válasza bandus (#1485) üzenetére


pohár
félisten

hát figyelj, tesóm nem meri használni a Chance illatmintáját (nincs is sok már benne), mert olyan jó, hogy nagyon nagyon spórol vele, akkor veszek már neki egy ilyet, anyumnak se volt még sok értelmes parfümje, de a Chanel No5 meg a Signorina nagyon tetszenek neki, szerencsére az árukat se tudja, mondjuk azt tudja, hogy a tesómé az 16k körül van, de azt is csak azért, mert megmondtam :D

akkor meg már apumnak is veszek valami jót, van itthon jó sok illatmintám, biztos talál olyat, ami tetszik neki, és akkor már neki is azt veszek :K

na szóval ez az első olyan komolyabb parfümje mindenkinek akinek venni fogok, szóval jó lesz ez :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1487) buci30


buci30
addikt

Találtam még egy tesztelős oldalt

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1488) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nincs valakinek egy Hot Night illatmintája?Bár lehet,hogy látatlanba is berendelem.(és reménykedem,hogy nagyon más mint a sima HOT)

(#1489) Jhonny06 válasza ToBeY (#1488) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fragrantica-n azt írják, hogy semmi köze a kettőnek egymáshoz, teljesen különbözőek az illatjegyek is.

(#1490) ToBeY válasza Jhonny06 (#1489) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Talán akkor lehet tetszeni fog.Bár észrevettem,hogy Aromás-fás/citrusos/vizes parfümök jönnek be.

(#1491) Jhonny06 válasza ToBeY (#1490) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát, a Night orientális-fűszeres, tehát inkább egy sötétebb, intenzívebb illatról beszélünk.

(#1492) rizso válasza ToBeY (#1490) üzenetére


rizso
addikt

Akkor nagyon nem fog neked tetszeni a Night. Asszony reakciója, mikor megszagoltattam vele: "fújbazdmegmieza..." :D

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1493) buci30


buci30
addikt

Mi az a Fm Group parfümök? Hamisítványok?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1494) rizso válasza buci30 (#1493) üzenetére


rizso
addikt

Nemrég hallottam erre egy ötletes megfogalmazást: "eredeti parfüm, csak nem eredeti üvegben" - aha, oké ;] Amúgy az eredetihez nagyon hasonló illatok, de mégis más egy kicsit, és szerintem a tartósságuk sem egyforma (bár vannak eredeti parfümök is, amiknek elég gyenge a tartósságuk).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1495) buci30 válasza rizso (#1494) üzenetére


buci30
addikt

Hat akkor ez is kilőve ,de az árukbol gondoltam amugy:)

Én pont olyat keresek ami tovább bírja 2-3h-nál es az illat is erős marad, de akkor ezek tuti nem csak oda irányítottak :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1496) buci30


buci30
addikt

Leszűkítem a kőrt ;)
Olyan parfümöt mondjatok ami a Douglas-ba kapható és akkor legyen erős illat és sokáig bírja az illat felhő ne csak pár órát :)
Illatra majd kipróbálom őket csak akkor így már félig célirányosan megyek akkor :)
Mert én mindig mellé fogok ami tetszik Illatra megveszem, de 2-3h max és mar nem is lehet érezni az illatukat :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1497) pohár válasza Jhonny06 (#1489) üzenetére


pohár
félisten

pontosan, én azt hittem, hogy van valami közük egymáshoz, de hát nincs sajnos :DDD
majd elfújkálom :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1498) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

De kár, hogy már nem lehet kapni itthon... :(

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1499) Jhonny06 válasza pohár (#1497) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ennyire nem jön be? Én már látatlanba nem merek parfümöt venni, megjártam párszor. De még 1 kipróbálás után se.

(#1500) rizso válasza buci30 (#1496) üzenetére


rizso
addikt

Chanel Allure Edition Blanche - jelenleg ez az elsőszámú parfümöm: nagyon jó az illata, nagyon tartós :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.