Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) pohár


pohár
félisten

akció van :K






GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1252) deadelon válasza legiaap (#1250) üzenetére


deadelon
aktív tag

Dior Homme Sport a (2008 as) változat.nagyon kellemes illat és tartós.ha teheted próbáld ki valahol.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1253) deadelon


deadelon
aktív tag

elnézést rizso-nak ment volna

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1254) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok! Nyára kellene nekem egy kellemes, vonzó férfi illat, ami tartós. Megköszönném ha mondanátok konkrét termékeket, így a vásárlás során nagyobb figyelmet fordítanék rájuk, némi időt is spórolnék. :D
Elöljáróban párat kinéztem: Gucci Guilty Intense, CH 212 VIP, D&G Light Blue Dreaming in Portofonio.

(#1255) pohár válasza turbobusa (#1254) üzenetére


pohár
félisten

a héten jártam a Douglas-ben, megszaglásztam a Davidoff Champion Energy-t, jó kis citrusos illatú, nagyon bejött :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1256) rizso


rizso
addikt

Na, közben már megoldódott a "problémám", párom meglepett egy Bvlgari Aqva-val :) Korábban használtam már, akkor is bejött, és most megint csak azt kell mondjam, hogy rohadt jó illat. Van mellette még egy Guccy by Guccy és egy fehér Diesel, de nyárra a Bvlgari a legjobb a három közül. Legközelebb talán ezt fogom kipróbálni...

turbobusa: az előbb említett Bvlgari vagy ez a Versace? :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1257) turbobusa


turbobusa
senior tag

Meglesem oket, lehet eloszor csak illatmintakat hozok, majd ra egy-ket napra veszem meg a kiszemeltet.
Addigra rendesen megmutatkozik, mit is bir.
Mekkora kiszerelesben vettetek? Hogy fujjatok magatokat?

(#1258) rizso válasza turbobusa (#1257) üzenetére


rizso
addikt

A Versace brutálisan tartós, de a Bvlgari-t is sokáig lehet érezni (nem úgy, mint a Gucci by Gucci-t). Én általában a minél nagyobb kiszerelést választom, mert úgy jobban megéri...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1259) deadelon válasza rizso (#1256) üzenetére


deadelon
aktív tag

nekem mindegy, de amit írt ,ch vip nem kimondottan nyári, ráadásul női parfűm de magára fújhatja a versache men-t is vagy a Bvlgari Aqva mindkettő kiváló illat.

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1260) Jim-Y


Jim-Y
veterán

A Müllerben akciósak a parfümök, vettem egy fehér Lacoste-ot 100ml-es kiszerelésben 11-12.000 -ért. Már rég akartam ilyet, de sajnálltam rá 22.000-et. Vagyis hát, fogalmazzunk úgy, hogy ilyenre nem volt sosem annyim :P ilyet vettem

[ Szerkesztve ]

(#1261) pohár válasza Jim-Y (#1260) üzenetére


pohár
félisten

az újságban nincs benne (a parfümösben), mik akciósak és milyen mértékű az akció?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1262) Jim-Y válasza pohár (#1261) üzenetére


Jim-Y
veterán

A Corvin plázában elég sok parfüm le van/volt árazva, szerintem érdemes benézni. Pl a James Bond is amit linkelt valaki korábban. Az akció olyan 30-40% mértékű ahogy néztem.

[ Szerkesztve ]

(#1263) bandus válasza Jim-Y (#1262) üzenetére


bandus
veterán

ha ott akció van, az mindig elgé nagy mértékű, érdemes megnézni :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1264) rizso válasza Jim-Y (#1260) üzenetére


rizso
addikt

Müller és társai nem az olcsó árakról híresek. Én vagy kisebb parfümériából vásárolok, vagy neten rendelek (pl. myparfum.hu vagy iparfumeria.hu). Ahogy néztem, az a Lacoste is 12k körül megy ezeknél a webshopoknál...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1265) turbobusa


turbobusa
senior tag

Közelbe itt Budaörsön csak Marionnaud van, Pesten Douglas esik utamba még. Müller Bián volt, de megszűnt féléve. Bvlgarit nagyon dicséritek, meglesem holnap. Mekkora kiszerelésben vesztek parfümöt egyébként?

(#1266) bandus válasza rizso (#1264) üzenetére


bandus
veterán

csak ott igen kérdéses, hogy eredetit kapsz-e vagy sem :) itt meg lehet többe kerül, de legalább biztosan igazi.

egyébként én eddig mindig 100 ml-eset vettem, de le fogok szokni róla, mert mire ennyi elfogy, addigra megunja az ember. az 50-esek pont jók méretre szerintem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1267) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Visszatertem, es uzenem az illetekes emberkeknek hogy egyenlore nincs mintam annyi, mert asszonyeknal bekemenyitettek, de ne aggodjatok. :R

Akkor sajat tapasztalati velemeny a kovetkezokrol:

Kenzo Homme sport Extreme aki nyari illatot keres annak ajanlom, tikkaszto melegben is tartos, (ejszakas koleginak kerdeztek hogy mi van rajtam mert kellemes a szagom) :C

Jean Paul hasonit a regi szurke Adidas Dynamic illatara, eleg lagy es konnyed,nugodtan mehet nyari illatnak.

Calvin Klein Encounter inkabb oltonyos melohoz hasznalnam, eros markans de megis kellemes, de elsore a fejillat baromi eros. Tartos.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1268) rizso válasza bandus (#1266) üzenetére


rizso
addikt

Az általam említett webshopok tuti eredeti parfümöket forgalmaznak :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1269) bandus válasza rizso (#1268) üzenetére


bandus
veterán

és ebben azért vagy ilyen biztos, mert leírták a honlapjukon? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1270) pohár válasza wertigo1984 (#1267) üzenetére


pohár
félisten

a Kenzot érdemes lenne megszaglásznom, a bambuszmintás (a franc tudja már a nevét fejből :D) is nagyon szuper illat, ez mennyiben más amúgy?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1271) rizso válasza bandus (#1269) üzenetére


rizso
addikt

Azért, mert már rendeltünk többször is ezektől a boltoktól (myparfum.hu, iparfumeria.hu/iparfumerie.at) :) Az első rendelésnél én is gyanakvó voltam, de szerencsére nem volt velük semmi gond, 100% eredeti parfümöket árulnak, és általában adnak valami kis apróságot is ajándékba (egy illatminta vagy valamilyen kozmetikum).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1272) wertigo1984 válasza pohár (#1270) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kenzo Homme Fresh-re gondolsz a bambuszmintasban? Szerintem attol jobb ez az uj Sport Extreme, sajnos egyenlore stop van minta teren nalam. :W

Van a Homme Woody a barna uveges, nekem nem tetszik mert fas.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1273) pohár válasza wertigo1984 (#1272) üzenetére


pohár
félisten

húha, azt hiszem, hogy a barnára gondoltam :D
a kék bambuszosat nem láttam/szagoltam még, na majd bepótoljuk...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1274) wertigo1984 válasza pohár (#1273) üzenetére


wertigo1984
őstag

A Fresh egesz jo, de nem annyira tartos. :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1275) rizso válasza rizso (#1256) üzenetére


rizso
addikt

Bvlgari Man Extreme projekt törölve, nagyon nem az én illatom...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1276) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Versace EROS

Nagyon finom es tartos illat, edes vanilias.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1277) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Srácok!

Nem ismerem a parfüm piacot, továbbá kommisar Rex szaglási képességével sem lettem megáldva, így benneteket kérnélek meg, hogy segítsetek nekem választani. Az évszak hátralevő részére kellene egy tipikusan egyedi illat, ami a tartósabb kategóriába tartozik, 50ml-es kiszerelésben. Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Bruno banani pure man volt utoljára nálam a sláger, illatával nem volt gondom, kicsit lehetne tartósabb, ezt szeretném lecserélni!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#1278) wertigo1984 válasza haromegesz14 (#1277) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kenzo Homme sport Extreme eleg egyedi es tartos. Sajat tapasztalat dog melegben. :K
Versace EROS amit legutobb teszteltem, o is tartos, de ezt, ezt es ezt a hsz-t is megnezheted. :K Sok sikert a valasztashoz, kerek majd infot a valasztottrol. :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1279) pohár


pohár
félisten

van most valamerre még nagyobb akció? kéne egy jó/jobb illat a Soundra, itthon csak valami kis fika van, amit munkába fújok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1281) Radnix válasza wertigo1984 (#1276) üzenetére


Radnix
senior tag

Kíváncsivá tettél, megszagoltam Douglasban, hát nem ájultam el, szerintem eléggé jellegtelen, de ízlések és pofonok :D

Még régebbi posztban volt szó róla: David Beckham Homme, nem rossz illat, elhasználtam belőle egy nagy üveggel, de nem túl tartós sajnos.

(#1277) haromegesz14: Bruno Banani-tól nekem nagyon bejött a magic man, mondjuk szigorúan nem nyári illat.

[ Szerkesztve ]

(#1282) wertigo1984 válasza Radnix (#1281) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem nagyon tetszik az illata. :K
Beckham Homme nem volt nalad tartos? Hol vetted?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1283) Radnix válasza wertigo1984 (#1282) üzenetére


Radnix
senior tag

Valakitől valamire kaptam, de már több mint 1 éve, szóval nem tudom. Lehet hogy kamu volt?

(#1284) wertigo1984 válasza Radnix (#1283) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem tudom, de amikor probaltam, nekem teljesen jo volt, es elegge tartosnak bizonyult. :F
Hamisitanak manapsag mar sokmindent.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1285) Jojo5


Jojo5
őstag

Valamelyik nap megszaglásztam és fújtam is a bőrömre, egy kis Givenchy Play Intense-t és meglepően kellemes és tartós illatnak bizonyult. :K

Sajnálom, hogy a Play In The City nem lesz nálunk kapható, azt is szívesen kipróbáltam volna, viszont ha lesz akcióban az előbb említett illat, akkor veszek egyet. :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1286) Gippo


Gippo
senior tag

Sziasztok!

Olvastam vissza, láttam negatívat, pozitívat az iparfumeria.hu-ról, illetve maga a netes parfümrendelésről. Utóbbi nem érint, mert egy ismert illatot szeretnék beszerezni... viszont.. érdemes-e az előbb említett lapról rendelni?

Szerk: Illetve annyi, hogy a tester parfümnek mi a hátránya?

[ Szerkesztve ]

(#1287) wertigo1984 válasza Gippo (#1286) üzenetére


wertigo1984
őstag

Testernek egy hatranya van, hogy nagyobb kiszerelesu. :D Semmi max annyi hogy nem giccses csomagolasban van hanem egy egyszeru karton doboz szinuben vagy sima feher dobozban. Osszetetele ugyanaz mint a polcokon levo illatoknak.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1288) Gippo válasza wertigo1984 (#1287) üzenetére


Gippo
senior tag

Nagyobb kiszerelés csak jól jön, nyilván úgy egy mililiterre pengő kevesebb :D. A csomagolás sem lényeg, az illatért veszem. Köszönöm :)

(#1289) wertigo1984 válasza Gippo (#1288) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nincs mit. Ha olyat veszel amibol mar lett hasznalva, szagold meg hogy ne legyen megmakkanva (megromlott) az illata, mert orrfacsaro tud lenni. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1290) Gippo válasza wertigo1984 (#1289) üzenetére


Gippo
senior tag

Gondolom webshopon bontatlant kapok majd :) Vagyis remélem... wáwáwáá :D rendelek is egyet hamarosan ^^

(#1291) wertigo1984 válasza Gippo (#1290) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mi lesz a valasztott illat ha megkerdezhetem?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1292) Gippo válasza wertigo1984 (#1291) üzenetére


Gippo
senior tag

Bvlgari Aqva - nem a Marine :) Régen használtam, nagyon jó az illata, illetve nem tűnik el 1 órával a befújás után... tapasztalataim szerint egy átbulizott füstös éjszaka után is érződik :)

(#1293) rizso válasza Gippo (#1292) üzenetére


rizso
addikt

Juniusban a myparfum.hu-rol rendeltem egy 100ml-es kiszerelest, ott nagggyon durvan jo aron van (volt), meg a testernel is olcsobb :D Mondtam itt Becsben egy parfumos csajnak, hogy mennyibe fajt, es nem akarta elhinni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1294) bajusz15 válasza Gippo (#1286) üzenetére


bajusz15
senior tag

Ha jól értem, iparfümériáról fogsz rendelni, ha megérkezett a termék akkor lehetne kérni véleményt? Rendeléseim előtt mindig gondolkozok ezen a bolton, de aztán mindig lemondtam róla, nem merem megkockáztatni, bár ugyanannyi eséllyel rendelhetek hamisat bárhonnan, valamiért azonban innen félek :D

[ Szerkesztve ]

(#1295) Gippo


Gippo
senior tag

Nekem a myparfum.hu nem jön be jelenleg, de lehet hogy a szolgáltató tiltja (előfordul.... :( )

Természetesen, írok majd ha rendeltem. :) Én is félek kicsit.

(#1296) rizso válasza bajusz15 (#1294) üzenetére


rizso
addikt

Otthon a myparfum.hu-ról többször is rendeltem, egyszer sem volt gond velük, illetve itt kint az iparfumerie.at-t próbáltam ki (iparfumeria.hu osztrák elérhetősége), szintén minden rendben volt. Az ilyen "parfumokalegolcsobbancsaknekedcsakmost.vivike.uw.hu" gagyi, noname oldalakat kell elkerülni :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1297) k!nG


k!nG
aktív tag

Givenchi Gentleman Only + Abercrombie and Fitch

Mindketto egyenesen Parizsbol. :)
Az Abercrombienak eleg markans illata van, szerintem nagyon jo es tartos unisex, mint az osszes parfumjuk, de ferfiasabb inkabb. A Givenchi is hasonlo fuszeresebb ferfias illat.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#1298) bajusz15 válasza rizso (#1296) üzenetére


bajusz15
senior tag

Én eddig csak kétszer rendeltem online parfümöt, mindkétszer az illatfelhőről, igaz egy PR one million nem tűnt túl jó választásnak elsőre, mert ha kamu akkor mégsem 2000Ft-t bukok hanem 15-öt, de igazinak tűnik videók alapján, meg persze ha 2-3 fújás buli előtt érződik még másnap reggel is egy kicsit, akkor engem meggyőztek :D A versace pour homme-mal kapcsolatban már nem vagyok biztos, hogy eredeti, igaz annak is érződik az illata másnap reggel, de a parfüm színe kicsit világos nekem a douglas/müller színéhez képest :U

(#1299) rizso válasza bajusz15 (#1298) üzenetére


rizso
addikt

Nem ismerem azt az oldalt. 1Million érdekes illat, mert nagyon sokan ismerik (nekem is volt korábban), mégsem tudják megmondani, hogy eredeti-e vagy utánzat. Öcsémnek volt egyszer egy utánzata, és én meg nem mondtam volna, hogy nem eredeti: az illata detto 1Million volt, még a tartóssága is, csak a csomagolás volt más (no meg az ár).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1300) wertigo1984 válasza rizso (#1299) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nagyon sok a jo hamisitvany, ezert is nehez elsore megmondani illatfelhorol hogy az eredeti-e vagy sem. Ha tobbszor hasznaltal egy illatot, akkor kis ido mulva ismerni fogod a fej sziv es alapillatat. Ha adott ket egyforma csomagolasu parfum, egyikben az eredeti, masikban a hamisitvany, akkor erdemes mindket csuklora fujni beloluk es majd az ido eldonti. Nyilvan mindketto parologni fog, de a hamisitvanyban tobb az alkohol, kevesebb az alkotoelem osszetetel, igy az hamarabb fog elillanni. Ha ugyanolyan aranyban tartalmazna akkor nem annyi lenne amennyi. En pl asszony munkahelyen amikor dolgozik, akkor megnezem alaposan a csomagolast, es a dobozt. Van e rajta dombornyomas, mennyire van az uvegbe vagy a kupakba belemaratva a logo ha van, nagyjabol hol helyezkednek el az irasok rajta.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.