Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Jhonny06 válasza pohár (#1200) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valóban, csak ezen a 3 napon van 20%, nem tudtam. :B Amúgy minden más brutál drága sajnos, az utóbbi időkben nagyon felment az összes parfüm ára. Régebben bármelyik 50ml-es Chanel 16k körül volt, most 20-21. :W

(#1202) bandus válasza Jhonny06 (#1201) üzenetére


bandus
veterán

én is vettem most az asszonynak ott egy bvlgari parfümöt, 17k volt a 65 ml-es a kedvezménnyel, ami szeritnem nem rossz, és adtak mellé még egy 10%-is kupont amit később használhatok fel. illatmintának boss red-et kaptam, de egyáltalán nem jön be, szóval ilyet biztosan nem veszek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1203) turbobusa válasza Jhonny06 (#1198) üzenetére


turbobusa
senior tag

Most szeretnék parfümöt venni a múltheti vásárlás elmaradt. Érdemesebb többet szánni egy parfümre vagy jó a Ck? Fontos a tartósság s könnyed, fiatalos illat...

(#1204) bandus válasza turbobusa (#1203) üzenetére


bandus
veterán

ezt nyilván a pénztárcád dönti el, meg az, hogy sajnálod-e rá a pénzt :) én mindig azokat veszem (de inkább kapom) amelyek tetszenek, ártól függetlenül. ez barátnőm pechjére a chanelt, diort jelenti :D de amit legutóbb kaptam issey miyake, az 12k-ért nagyon baráti ár volt.

a ck one-ok is nagyon jók, és kedvező árúak. ezekből a 100 milis kötelező szerintem, mert nem annyira tartósak. 2-3 db-ot elfújogattam már belőlük.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1205) Jhonny06 válasza turbobusa (#1203) üzenetére


Jhonny06
veterán

Attól függ. Nekem van vagy 10-12 parfümöm, ezt kizárólag nyárra vettem, így most kevésbé volt fontos a tartósság, ezt be lehet dobni a táskába, akár napközben felfrissíteni magad vele. Pont véletlen, hogy ennek a tartóssága is baromi jó, tegnap egész nap éreztem magamon elég intenzíven, ez azért ritka a nyári aquás parfümöknél. A CK is teljesen jó minőséget képvisel a mainstream parfümök között, ezt most sikerült olcsón megszerezni (mint írtam, én is meglepődtem, még az alapárán is - ezekből a nyári kiadásokból csak 100ml-es van, valószínűleg ezért is a kedvező ár), de kiváló ettől függetlenül. Nyilván van Dior Homme Sport is 20k-ért, az azért minőségre egy fokkal jobb, illatra meg ugye kinek mi tetszik. A 10k körüli árkategóriában is lehet jó parfümöket találni. A kérdésedre válaszolva valószínűleg nem ilyet vennék, ha ritkábban vásárolnék parfümöt, így azért belefér. De nem győzöm hangsúlyozni, hogy eddig baromi elégedett vagyok vele, tehát a 'csak' jelző itt nem állja meg a helyét.

[ Módosította: stevve ]

(#1206) Jojo5


Jojo5
őstag

találtam ma valami Boss Orange Feel Good\Feel Good Summer cuccot nem emlékszem pontosan, de nagyon hajaz a Gucci Guilty Black-re. :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1207) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1206) üzenetére


wertigo1984
őstag

Van egy 100 milis Orange teszterem :P ami félig van, és nálam tartósnak bizonyul. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1208) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1207) üzenetére


Jojo5
őstag

az alap orange nalam nem annyira tartos, de ez a gucci koppintas nagyon bejon...:K
sokkal jobban mint az alap Orange illat, bar az sem annyira rossz :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1209) #24334592


#24334592
törölt tag

na, akkor megnyomtam a play-t a givenchy vonaton :)

erdetileg feketéért indultam, de fehér dobozos (homme?) lett belőle (nőnemű egylettel mentem át a vámmentes faluba és közfelkiáltással + kettős vakteszttel ez lett a nyerő).
Elég intenzív az illata bőrön, ruhán.Még szokni kell a BOSS után (azt fújtam kvázi fogmosáshoz is) :U

100ml 52eur.

[ Szerkesztve ]

(#1210) bajusz15


bajusz15
senior tag

Hello!
Erről a GS plázáról van valakinek véleménye? Próbáltam gyakori kérdéseken utána keresni, de sikertelenül, illatfelhőtől már rendeltem, azonban a most kinézett parfüm ott nem található meg. Vagy esetleg tapasztalat alapján ki melyik online boltot ajánlja?

(#1211) wertigo1984 válasza bajusz15 (#1210) üzenetére


wertigo1984
őstag

Oket es oket ajanlom. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1212) bajusz15 válasza wertigo1984 (#1211) üzenetére


bajusz15
senior tag

Köszönöm szépen a választ! :R
Esetleg iparfümériáról van valakinek véleménye? Igaz amit kinéztem, ott sincs, de a következő parfümöt onnan szeretném rendelni, tapasztalatom viszont még nincs róluk.
Amit most kinéztem, az egy Jean Paul Gaultier - La Male, nagyon tetszik, remélem nem fogom minden második helyen ezt érezni, ahol megfordulok, mint pl a PR 1 Million-t :(

(#1213) Jhonny06 válasza bajusz15 (#1212) üzenetére


Jhonny06
veterán

Netről egyáltalán nem rendelnék parfümöt, már 1000X kitárgyalt téma, olvass vissza.

A Le Male egyébként a másik a 1 Million mellett, amit nagyon sokan használnak, tehát ilyen célból nem ajánlanám.

(#1214) bajusz15 válasza Jhonny06 (#1213) üzenetére


bajusz15
senior tag

Na f@sza, pont ezért akartam, mert ezt az orrom nem találta olyan édesnek, inkább fűszeresebbek jönnek be jobban, vagy hogy is mondjam, az "üzletember" stílus, néha olyan jó illatokat érzek az utcán, én meg mindig csak az édeskésebbeket találom meg a boltokban :D Esetleg tudnátok ajánlani a fentebb említetteknek megfelelőt?

(#1215) zs.tom válasza bajusz15 (#1214) üzenetére


zs.tom
tag

Üzletember stílus: Hugo Boss No.1, Van Cleef And Arpels Tsar, Guerlain Vetiver, Dior Fahrenheit
Ezek száraz, fűszeres illatok :)

(#1216) bajusz15 válasza zs.tom (#1215) üzenetére


bajusz15
senior tag

Na, pont most értem haza a szaglászásból, és nem tudtam megszagolni, bár Fahrenheit-ről azt olvastam, hogy nem annyira a fiatalabb stílust képviselni :/
Ami nagyon megfogott, az a Chanel Allure Homme Sport. Nem éppen egy olcsóság, de ha egyszer megengedhetem magamnak, mindenképpen lesz egy üveggel :)
A Versace pour Homme és az Azzaro Chrome Legend között vacilálok. Nyárra melyik lenne a jobb választás?

(#1217) wertigo1984 válasza bajusz15 (#1216) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nezd meg a Diesel Only the Brave, Ed Hardy Love&Luck,
Lancôme Hypnôse Homme Cologne, Lacoste Essential Sport-ot.

Amugy en Azzaro-t valasztanam.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1218) KuCu_155 válasza zs.tom (#1215) üzenetére


KuCu_155
tag

Én tárgyalásokra a 212vip man-t használom és női ügyfeleknél elég pozitív a visszajelzés életkortól fügétlenül :)

:)

(#1219) Jojo5 válasza KuCu_155 (#1218) üzenetére


Jojo5
őstag

én mondtam, hogy nagyon jó :R

Chanel Allure\Yves Saint Laurent L'homme Libre\Armani Code Ultimate hármast is próbáld ki ha teheted. :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1220) zs.tom válasza bajusz15 (#1216) üzenetére


zs.tom
tag

Az üzletember stílus és a fiatalosság nem éppen összegyeztethető dolog :)

(#1221) bajusz15 válasza zs.tom (#1220) üzenetére


bajusz15
senior tag

Nem a 45 körüli vezető beosztású emberekre gondoltam, hanem inkább a 22-25 éves egyetemi hallgatókra, ami igaz, hogy még nem üzletember, de nem is 18 éves gimnazista, de akkor élnézést, ha nem voltam pontos :R

(#1222) deadelon válasza bajusz15 (#1221) üzenetére


deadelon
aktív tag

nagyon örülök ennek a fórumnak.valaki irt a banderas secret-ről.müllerben sikerült vennem 4100 ért 100 ml secretet(50%-os kedvezménnyel),és valóban nagyon jó illata van és mellé egy diavolot, szintén potom pénzért, de csak azért mert tiszta fahrenheit.köszönöm hogy valaki felhívta a banderas parfümökre a figyelmet.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1223) SpongyaBob válasza deadelon (#1222) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szerintem lehet közöm volt a dologhoz :D Szívesen :))

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1224) bajusz15 válasza deadelon (#1222) üzenetére


bajusz15
senior tag

A Banderas-os Secret illatáról nekem valahogy a PR 1 Million jut eszembe, nagyon hasonlítanak, vagy csak az én orrom csal :D Viszont jóval olcsóbb, így ha egyszer elfogy majd a PR, lehet Secret lesz az utódja, bár tartósságáról nem nincs tapasztalatom, a PR 2-3 fújás reggel, és este még érzem magamon egy nagyon kicsit..

[ Szerkesztve ]

(#1225) pohár


pohár
félisten

ez a kék Azzuro valami rohadt jó, a héten ezzel fújtam magam, majdnem elfogyott már ez is... kéne utánpótlás ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1226) wertigo1984 válasza pohár (#1225) üzenetére


wertigo1984
őstag

Celzas volt mi? ;] ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1227) pohár válasza wertigo1984 (#1226) üzenetére


pohár
félisten

óóó, csak egy aprócska :DDD
az Allure Sportomnak is mindjárt vége, a The Game-ből már semmi nem jön, ez az Azzuro is véget ér nemsoká, annyira jó, marad az YSL, Black XS, meg még 1-2, amit sajnos nem tudok fújni, csak kenni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1228) wertigo1984 válasza pohár (#1227) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ne feledd, egy csepp is eleg. ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1229) zs.tom válasza bajusz15 (#1221) üzenetére


zs.tom
tag

Azt hittem előbbire gondolsz :D ennek függvényében szerintem érdemes megszaglásznod a Laura Biagiotti Roma-t... egy mediterrán hangulatú, száraz és fűszeres darab, amellett, hogy klasszikus fiatalos is némileg. Tom Ford Grey Vetiver és Allure is számításba jöhet. Nekem ebben a kategóriában nagy kedvencem Patrick Dempsey 2, de sajnos a hatósugara és tartóssága nem egy hurrikánt idéz, de ha szolíd, bőrközeli illatot keresel ajánlom! :) Designer szegmensben kb. ennyi ami eszembe jut.

(#1230) pohár válasza wertigo1984 (#1228) üzenetére


pohár
félisten

hátnade hogy csepegtessem a parfümöt a nyakamra? :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1231) wertigo1984 válasza pohár (#1230) üzenetére


wertigo1984
őstag

:D ujjaddal befogod az uvegcse veget, es ontod mikozben felengeded az ujjadat. Nyugi nem fog az egesz kiomleni. :K ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1232) pohár válasza wertigo1984 (#1231) üzenetére


pohár
félisten

az kéne még... úgy magamra borítanám, mint annak a rendje :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1233) Jojo5


Jojo5
őstag

most voltam Mullerben, ez az uj Boss Orange Feel Good, csak 50ml-ben van, de raktam a csuklomra, es nagyon bejon:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1234) bajusz15


bajusz15
senior tag

Időközben szaglásztam és a Versace pour Homme vs Azzaro Chrome Legendből a Versace került ki győztesen, viszont árban befigyelt egy Bvlgari Aqva / AqvaMarine, de persze ezt nem szagoltam meg, pedig mindig tervben van, elég sok videóban találkozok vele. Nem akarom elkapkodni a vásárlást, mert egy ideig nem tervezek venni parfümöt, de nyárra még mindenképp szeretnék egyet. Szóval véleményetek, hogy a ketőő közül melyik legyen, illetve a Bvlgari illatáról ha tudtok írni szivesen várom a hozzászólásokat :)

(#1235) wertigo1984 válasza bajusz15 (#1234) üzenetére


wertigo1984
őstag

Utalom a Bvgarit, de az Aqva Marine kicsi gyumolcsos aquas vizes jegyevel tetszik, igy ezt es Azzaro-t ajanlom. :K

Jojo: en is szagoltam es tenyleg jobb mint a sima Orange. :C

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1236) pohár


pohár
félisten

gyerekek, ez az új Bond parfüm valami gecijó... :Y
nagyon hajaz a Davidoff - The Game-re, iiiiiiszonyat jó cucc... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1237) SpongyaBob válasza pohár (#1236) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szerintem is jó, viszont tartósságban elég gyengusz, nálam ez kizáró ok..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1238) pohár válasza SpongyaBob (#1237) üzenetére


pohár
félisten

hát sajnos ezt nem tudtam tesztelni, csak illatcsíkom van :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1239) deadelon


deadelon
aktív tag

sziasztok.szeretnék venni egy versace pour homme parfümöt.látom a legtöbb helyen valami medusa változat van.a kérdésem 1 szerű,a kettő különbözik valamiben egymástól esetleg ugyan az csak a boltok tüntetik fel más néven?a választ előre is köszönöm.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1240) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1235) üzenetére


Jojo5
őstag

asszonypajtás múltkor hallgatott rám, és a Omnia Crystalline Bvlgari for women illat megújítása helyett mert lépni és vett egy Gucci Guilty Black Pour Femme-et... :Y amint megérzem az illatát már beindít engem, igaz, hozzá a Bvlgari is nagyon passzolt, ezért a Coral is jó lett volna rajta, de összességében a Gucci üt a legjobban szerintem... :))

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1241) Jojo5


Jojo5
őstag

40% engedmeny Mullerben!
uj Gucci Guilty Black/Hugo Boss Orange

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1242) bandus válasza Jojo5 (#1240) üzenetére


bandus
veterán

pedig szerintem a bvlgarik sokkal jobbak :P

legutóbb pont én is a coralt vettem neki, előtte meg a lilát, az amethystet, ezen kívül van még neki ilyen meg egy ilyen ilyen is, ez utóbbi kurvajó, hiába unisex :D én szeretem rajta a moschinot is, bár az ugye alacsonyabb kategóriás, de természetesen a #1 az ez chance eau tendre, szóval mondhat bárki bármit, a chanelnél jobb illatok nincsenek, se nőiben se férfiben :) ebből szerencsére még van neki, de most vettem ilyen illatú testápolót is, aztán ha elfogy kap másikat a parfümből :) bár a coral nagyon közelíti.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1243) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1240) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bizony jo ez az uj Gucci, de ferfiben is es eleg tartos ahogy probaltam. Jo tanacsot adtal neki! :C

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1244) #11527168


#11527168
törölt tag

A&F Fierce (biztosan eredeti!) kapható itthon valahol? Fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1245) #11527168 válasza #11527168 (#1244) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ez eredeti lehet?

Pozsonyban vettem múlt évben, akkor ott 80-90 EUR körül volt a 100 milis.

(#1246) deadelon válasza #11527168 (#1245) üzenetére


deadelon
aktív tag

iparfumeria-ról eddig csak rosszat hallottam,ettől függetlenül ez csak kölnivíz 16 ezerért :Y

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#1247) dragonfx


dragonfx
veterán

ck one summer.t én is szeretem illatba de mindegyik évbe lecsuszok az akciokrol.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1248) #11527168 válasza deadelon (#1246) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nem is ezt akarom megvenni csak furcsak az arak. Masban is.

(#1249) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Nyári parfüm tippeket várok:) Nem akarok befolyásolni senkit, ezért nem is mondom, hogy eddig miket néztem ki. Három kikötésem lenne:
- ezt ne ajánlja senki: egyik kedvenc friss illatom, az utóbbi években többször is vettem, és párom kicsit unja már (pedig én simán megvenném)
- a friss/citrusos beütés ne menjen az illat rovására, nem citromlevet akarok magamra fújni
- tartós legyen

Jöhetnek a tippek, akár indoklással és hasonlítgatással is :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1250) legiaap


legiaap
nagyúr

Kicsit frissíteném magam. Azóta kicsit öregedtem is, az ízlésem is változott, és elfogyasztottam pár parfümöt.
- Lacoste Challenge: Imádtam ezt a parfümöt. Iszonyat jó illata volt. Az egyik melótársam használt ilyet és gondoltam én is kipróbálom. Meg rendeltem 75 ml-ben és még egy ajándék táskát is kaptam hozzá. Ilyet, csak zöld-fehérben.
- Lacoste Challenge Refresh: Mivel az elődje bejött ezért gondoltam ezt is kipróbálom. Megszagolva igen jó illata volt, de magamon már nem annyira. 75 ml-eset vettem ebből is. Még mindig van belőle. Ha olyan kedvem van használom, de az elődje sokkal jobb az biztos.
- Hugo Boss Bottled: Ezt nemrég vettem. Csajom nagyon odavan érte. A boltban megszimatolva nagyon jó illata volt, de hordva már nem. Nagyon nem hozzám illik. Pár napig használtam csak, majd odaadom öcsémnek ajándékba. Ebből csak 50 ml-eset vettem, de az ára még így is a legdrágább a parfümjeim közül. Adtak hozzá ajándékba egy fülest. Rendes dolog, de nagyon fapados. Ez is megy ajándékba.
:D
Igazából az eddig használt parfümjeim közül a Hugo Boss Bottled a kakukktojás. A többinek mind hasonló kicsit az illata.
És tegnap megtaláltam az új illatom.
- Calvin Klein - Euphoria: Ez az eddigi legjobb illat, amit valaha használtam. Ára sem volt vészes és ehhez is kaptam ajándékba egy táskát, amit csajom szépen le is nyúlt.
Még a Hugo Boss Bottled Night illata is tetszett, de lehet rajtam már nem tetszett volna. De végül is jól döntöttem, hogy ismét CK-t vettem.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.