Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89651) juhiati válasza akom (#89650) üzenetére


juhiati
tag

Én tök jól megvagyok vele már RC óta használom otthon, sokkal stabilabb a gépem, minden jobban fut. Sokan hisztiznek hogy sok program nem kompatibilis vele, hááát nem tudom, én mindent tudok használni Nem tudtam vele olyan appot, gamet megetetni amit ne indított volna el. Munkára, otthon filmezni, netezni játszani tök jó, stabil gyors. Nekem speckó a céges dell gépem win7el volt alapból és azzal jó 2 órával kevesebbet bírt mint 10el. Az MSI sosem volt híres arról hogy valamihez működő drivert adjon. A Kínaiakról meg ne is beszéljünk. Egyedül a windows update-defender páros amit tüzes késsel darabolnék ki a picsába, mert persze hogy akkor fog frissíteni vagy vírust keresni amikor te használnád a 4 megabites netedet. A másik meg hogy mi a francért nem lehetett a dotnet 3.5öt is defaultból integrálni a 4 mellé? :O Illetve tök jó a beépített mail kliens is szerintem. Úgyhogy ez csak hiszti, egy olyan világban élünk ahol mindenki legalább 10 éves autóval jár, szóval az operációs rendszer is legyen egy régi szar. Hiszti az egész. Ha egyszer rájössz minden nyűgjére,, hű hozzád. Mert ne mondd hogy a windows7-el nem kell 3-4 órát cseszekedni hogy használható legyen XP-vel meg főleg.

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.