Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24031) aXXon


aXXon
senior tag

NA akkor összefoglalom az eseményeket.

Haza fele vettem a Katonánál a hambisban kaját.

Miközben ballagtam hazafele, felhívtam az asszonyt, hogy minden rendben, úton vagyok haza. (aki esetleg nem tudná, a párom orvos a pszichiátrián és éppen ügyeletes volt - nem nagyképűségből írom, hanem mert ennek jelentősége lesz később, illetve poénkodtunk azzal, hogy biztosít nekünk pár ágyat, mint potenciális detoxososok :D :D )
Na szóval, ekkor már egyedül slattyogok hazafele és telefonálok. Egyszercsak elcsúsztam a tükörjégen, amit nem vettem észre, mert ráesett ez a nyomorult dara, ami szitált. Azt mondta utóbb a lány, hogy csak az üvöltést, meg a puffanást hallotta :D telefon elröpült, kiabáltam neki, hogy jól vagyok és majd ha felbírok kelni, visszahívom....
Feltápászkodtam, összeszedtem magam, megkerestem a telefont, megtapogattam a bordáim, hogy ezek hogy fognak holnap fájni (és valóban) majd örülvén, hogy komolyabb bajom nem esett a hátraszaltótól, visszahívtam a lányt.
Haza értem, megkajáltam, bejelöltem a kislányt a buliból, majd lefeküdtem, de közben már gyanús volt, hogy visszajelölt valami csaj, akit én SOHA nem jelöltem be, tekintve, hogy nem is ismerem :D

Háromnegyed kettőkor csörög a telefonom, a kedvesem az, én még félrészegen próbáltam feldolgozni az eseményeket.
-Miért hívsz?
-Itt van apád.
-Az enyém?
-A tied.
-Mit keres ott, meglátogatott?? (ismétlem, háromnegyedkettő van :D )
-Nem bammeg, a mentő hozta detoxba...
-Detoxbaaa? Há' honnan a fenéből, mi történt?
-Azt nem tudom, a traumáról hozta át a mentő, mert összetörte a fejét (bammeg)
-És én mit tudok ezzel csinálni?
-Reggel gyertek érte, hat órára bent kell tartani, 8kor kiengedjük.
-Ok.

Reggel még rámjött a hasmenés, hogy teljes legyen a gyönyör, de ez most részletkérdés. Jött a sógor, mentünk apámért. Hát gyerekek, szomorú is volt, meg vicces is egyben :DD Az öreg úgy nézett ki, mint akit egy vaslapáttal pofánvágtak.... Megbeszéltük hárman, hogy erről többet nem beszélünk, mintha meg sem történt volna.

Az azért vicces lett volna, ha én az esésnél jobban összetöröm magam és én is a detoxban kötök ki, ugyanaznap, amikor apám, illetve mikor a csajom az ügyeletes orvos :D Családi idill :))

No, haza érek, látom ám, hogy újabb ismeretlen jelöltek vissza! Megkerestem, nagy nehezen meg is találtam a függő felkéréseimet. A telefonom, ahogy ott nyomkodtuk, gondolom valami szoftverhiba miatt, mert mind az ember, mind a hardver képtelen lenne rá, de 21:53kor bejelölt cirka 30-35 embert a facebookon helyettem.... Kafa :D Még a Kecskeméti Roma Kisebbségi Önkormányzatot is....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.