Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Zolás válasza zsid (#900) üzenetére


Zolás
addikt

Most megint lerohadt de csak kis probléma volt. Nem jól rakták fel az ékszijakat(főleg a feszitőket) és leestek. Ennek örömére kolléga vontat és befékeződött a jobb hátsó kerék! Mire megállt addigra majd egy centi lekopott belőle egy tenyérnyi részen. Most kicsit döcögösen gurul :DDD Majd megyek gumishoz és forgatok az egyiken hogy ne billegjen menet közbe a ló :))

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#902) zsid


zsid
senior tag

Ez komoly :youtube

<tRucKdriFteR>

(#903) SzySza válasza zsid (#902) üzenetére


SzySza
csendes tag

"oppáoppáopááá" :DDD

Bakker, Szplöttyy vagyok am, csak barátnőm nick-je :DDD

[ Szerkesztve ]

(#904) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Tegnap zsid barátommal tettünk egy kört Igal fele a jó kis Fornetti gyárhoz vittünk alapanyagot. (Ezúton is köszönöm neki, hogy elvitt) :R

Valamint lőttem egy screenshotot a Rönyóról (Remélem nem bánja hogy beszúrom ide):

[link]

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#905) MaciG


MaciG
addikt

Én most ezzel melózom. Nem mai darab és nem is kamion, de teszi a dolgát :)

Csak gondoltam felélesztem egy kicsit a topikot. :)

BANZAII

(#906) zsid válasza Quiksilver (#904) üzenetére


zsid
senior tag

Egész jó kép lett a retekről:-) Jó kis nap volt (majd hétvégén a képeket ugye átküldöd?).

<tRucKdriFteR>

(#907) Quiksilver válasza zsid (#906) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Of Course :K

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#908) zsid válasza MaciG (#905) üzenetére


zsid
senior tag

Ki lehet próbálni? Lécci lécci lécci

<tRucKdriFteR>

(#909) MaciG válasza zsid (#908) üzenetére


MaciG
addikt

Éppen ki lehet csak az a baj, hogy ez nem ilyen egyszerű, mert mindegyikben van egy ilyen gps-es rendszer, szóval még azt is tudják mikor mész el xarni.. :U

Most csütörtökön és ma megnyertem egy ilyen gázos csodát. Az elején kicsit óckodtam ,mert sokan azt mondták nem igazán jó, de nekem semmi bajom nem volt vele. Elég gyorsan szedte a tappancsait, csak 60 körül már eléggé sivított a motor :))

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#910) zsid válasza MaciG (#909) üzenetére


zsid
senior tag

Ezek szegedi gépek? A régi,nagy álmom, hogy kipróbáljak egy 250est :-)

Az a hír járja,hogy "új" szerelvényt kapok tavasszal.

<tRucKdriFteR>

(#911) MaciG válasza zsid (#910) üzenetére


MaciG
addikt

Igen azok. :K Én egy 256-ossal tanultam vezetni, nem tudom miben más mint a 250-es, talán egy pár kisebb átalakítás van rajta

BANZAII

(#912) zsid válasza MaciG (#911) üzenetére


zsid
senior tag

A 250es 1 méterrel hosszabb (11>12m), 185 lovas motorral nem gyártották,csak 220 és 250 lovas D2156-ossal. A legnagyobb eltérés a +1 méter és +4(6?) ülés.

<tRucKdriFteR>

(#913) MaciG válasza zsid (#912) üzenetére


MaciG
addikt

Ahan, akkor ezért patkáztam a hátsó kerékkel szombaton 2x is ezzel ,mert hosszabb :)

Sajnos még nincs "saját" buszom szóval van olyan ,hogy 1 héten 3-4 különböző típussal is megyek, viszont ezen a héten meg végig szabi. :))

BANZAII

(#914) zsid válasza MaciG (#913) üzenetére


zsid
senior tag

Hát ez min. 12méternek tünik, a 260 csak 11, asszem a 263as Ikarus 12 méteres.

<tRucKdriFteR>

(#915) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ide írok, hátha van valakinek tipp! Volánnál(Volánbusz ZRT, Pest megye) és a BKV-nál van olyan hogy saját busz? Mert sokaktól hallom ezt, de ezen a két helyen, egy buszon, havonta, kb az összes itteni sofőrt látom. Csak érdekelne, mert "még nem válaszottam pályát" hogy D vagy E. :)

Smoke & Torque

(#916) MaciG válasza Szplöttyy (#915) üzenetére


MaciG
addikt

BKV-nál a helyijáraton szinte biztos vagyok benne ,hogy nincs saját, talán helyköziben vagy távolságiban van, bár ott is kétlem, mivel a busz ugye szinte minden nap megy, de te meg nem dolgozhatsz minden nap. Talán a különjáratokon van olyan hogy saját, nah de odáig meg el kell jutni ,hogy valaki egy nagyobb cégnél olyanra kerüljön (maszeknál más, de ott meg sok helyen nagyon szopatják a dolgozókat).

Nálunk egy buszra ami minden nap megy átlagosan 3 sofőr jut, de von olyan busz ami úgynevezett osztott időben dolgozik (csak munkanapokon), azokra 1 ember jut, tehát ott lehet mondani hogy saját, de az osztott idő meg szerintem nagy szívás... Távolsági járatokon átlagosan 2 ember dolgozik, de ez nem biztos hogy minden esetben így van

(Saját alatt itt azt értetem ,hogy csak te hajtod)

BANZAII

(#917) MaciG válasza MaciG (#916) üzenetére


MaciG
addikt

De ha komolyan érdekel, akkor szerintem keresd meg Echoo-t, ha jól tudom ő a bkv-nál dolgozik egy ideje.

Mire kikerestem a nevét, lejár a módosítási idő. :))

BANZAII

(#918) zsid válasza Szplöttyy (#915) üzenetére


zsid
senior tag

A volánbusznál távolsági járaton van olyan,hogy 2 sofőr jár váltásban 1 géppel. (ilyen van a borsodnál,agriánál,kőrösnél is).

<tRucKdriFteR>

(#919) MaciG


MaciG
addikt

Mi van veletek? Senki sem dolgozik csak én? :DDD

BANZAII

(#920) zsid válasza MaciG (#919) üzenetére


zsid
senior tag

Én most is dolgozok.

<tRucKdriFteR>

(#921) MaciG


MaciG
addikt

Viszont most ,hogy itt a tavasz, egyre veszélyesebb a közlekedés a városban. Aminap nagy ívben kanyarodtam ki balra és az út másik szélén megláttam egy 10/10-es segget, de lehet volt az 11 is. :D És a következő pillanatban meg már a jobb első tükröt bevittem az út szélére telepített buxusba. :DDD De nem lett semmi baja, csak kicsit elhajlott (nem a tartója), szóval kövi megállónál, kiszálltam azt visszaigazítottam.

BANZAII

(#922) Zolás válasza MaciG (#921) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor nem a város veszélyes csak te a többiekre ;] ;] ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#923) MaciG válasza Zolás (#922) üzenetére


MaciG
addikt

a miniszoknyában bicikliző hölgyekről már ne is beszéljük, mert őket aztán tényleg nehéz megelőzni. :))

BANZAII

(#924) Zolás válasza MaciG (#923) üzenetére


Zolás
addikt

NEM kell megelözni. Minden autós megérti hogy miért mész mögötte gyök2-vel :DDD :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#925) MaciG válasza Zolás (#924) üzenetére


MaciG
addikt

jah, nah de hogy még folytassam a sort , amikor tömeg van megesik az is, hogy a fél seggük a fülkében van bent. :D Ha meg valami öreg nénje áll oda, akkor behúzom a fülkeajtót. :)) Arról meg nem is beszélve, hogy miket lehet látni a belső tükrökben. (Főleg azokban amik alul vannak. :) Nem véletlen vannak azok ilyenkor kicsit megdöntve :D )

BANZAII

(#926) zsid


zsid
senior tag

Na helló mindenki!

Dolgozok,mint az állat. Csütörtökön sikerült összehoznom egy karambolt az Árpád híd pesti hídfőjénél. Személyi sérülés szerencsére nem volt, a kis daewoo viszont szerintem TK lett :(

<tRucKdriFteR>

(#927) MaciG válasza zsid (#926) üzenetére


MaciG
addikt

De mi történt? Figyelmetlenség?

BANZAII

(#928) kintdolgozo válasza LKW (#17) üzenetére


kintdolgozo
újonc

Csak annyit akarok hozza szolni en 5 eve elek Angliaba de 2500 euros fizetesrol meg nem hallottam pedig le csereltem a jogsit angolra ezt kertek itt minden kategoriam meg van de ha van jol fizeto allas az angol cegek az angolokat veszik fol ok szinten jol akarnak keresni,kulfoldit max. ejjeli nagyon hajtos munkara ahova angol nem megy alacsony fizetessel. udv.

(#929) zsid válasza MaciG (#927) üzenetére


zsid
senior tag

Az Árpád-hídon végig holttérben jött, és szentül meg voltam győződve arról, hogy ott nincs senki. Hát volt. Hál' istennek nem lett sérülés, csak a kocsiban.

#928: Tavaly beszéltem olyna német sofőrrel aki mindent betartva nemzetköziben 2800 eurót keres.

<tRucKdriFteR>

(#930) MaciG


MaciG
addikt

Az ilyen különösen hosszú járművekre milyen jogsi/papír kell? Mert aminap hajnalban mikor dolgoztam 10-12 ilyen bazi hosszú kamionnal vitték a most épülő híd beton elemeit és kísérte őket pár autó, akik zárták az utakat még azok elhaladnak.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#931) zsid válasza MaciG (#930) üzenetére


zsid
senior tag

Ugyanaz kell rá mint a sima nyergesre. A kisérőkocsira kell nkh vizsga.

<tRucKdriFteR>

(#932) the_pimp


the_pimp
senior tag

Sziasztok!
Valaki esetleg eltudná mondani hogy pesten digitális sofőrkártyát hogyan, hol, és mennyi idő alatt lehet igényelni?
Köszönöm!

(#933) Cb-kiskakas


Cb-kiskakas
csendes tag

Üdv nektek!

Segítsetek már valami értelmes céget találni C jogsival,
ha lehet hűtőst mindegy hogy merre csak legyen!!! :W
Meg már elvonási tüneteim vannak a kormány nélkül!!

(#934) Cb-kiskakas válasza Cb-kiskakas (#933) üzenetére


Cb-kiskakas
csendes tag

Csáó!!

Az attól függ hányadik kerületben laksz?
A hozzád legközelebbi KPM:

7700 Ft + egy hét mire megjön a kártya!!!

(#935) zsid válasza Cb-kiskakas (#933) üzenetére


zsid
senior tag

Hi!

Látom szoboszlói vagy, Ebesen a Meal Tradeet próbáltad már ? Asszem a Szi-ti trans dolgozik hűtőssel Nádudvarról, vagy még Debrecenben a húsüzemnél a Szemerey, bár az a legalja. Mást hirtelen nemtudok arrafelé.

<tRucKdriFteR>

(#936) Cb-kiskakas válasza zsid (#935) üzenetére


Cb-kiskakas
csendes tag

Kerekes 1 g..ci már megszívatott 1X Ebesen.

Szerinted itt az alföldön van valami értelmes cég!!!!???
Nekem mindegy hogy hol van csak ne itt legyen. Volt E -kat csak annyiszor fogott meg a KPM hogy újra kell vizsgáznom és ez mind a volt főnököm jóvoltából van! Csak az a szerencse hogy kifizeti!!
Azért köszi a válaszod rendes vagy tesó!!

(#937) MaciG


MaciG
addikt

Szeretném kérni a kamionos kollégák segítségét abban, hogy mik is egy vérbeli kamionos kellékei, öltözéke. Ugyanis hamarosan az egyik szórakozóhelyen lesz egy ilyen nevezetű buli, hogy "Kamionosok és kur.vák" ,és az egyiknek be kéne öltözni és én a kamionost választottam értelemszerűen :D
Szóval ilyen tipikus kamionos szerkóról kéne infó.

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#938) sagvary


sagvary
aktív tag

Közeledik a sajátszámlás buszos és áruszállítás esetén a Gépjárművezetői Képesítő Igazolvány megszerzésének határideje, busznál 2010.09.10., tehernél 2011. 09. 10. a nemzetközibe, ha lejárt a régi nk gépkocsivezetői(TIR) vizsga, vagy ha nincs. Jó lesz erről a kollágákat figyelmeztetni!

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#939) leeate


leeate
senior tag

Sziasztok!
A kamionos jogsiba még mindig kell PÁV?

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#940) MaciG válasza leeate (#939) üzenetére


MaciG
addikt

Magához a jogsihoz nem kell, de ha munkát akarsz vállalni akkor a legtöbb helyen kérik.

BANZAII

(#941) Cb-kiskakas


Cb-kiskakas
csendes tag

Üdv mindenkinek!!!!

Srácok lökjön már valaki valami infót arról, hogy hogy is van most az
árú fuvarozói!!!
Valóban megszűnt a belföldi és összevonták a nemzetközivel.????????????????? :F
Vagyis eu fuvarozóinak hívják vagy hogy?
Ezt is 5 évente kell újítani.????????? :W
Ha ez így van totál le vagyok maradva!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#942) MaciG válasza Cb-kiskakas (#941) üzenetére


MaciG
addikt

Én úgy tudom, hogy ilyen GKI van helyette.

BANZAII

(#943) jasszer válasza MaciG (#942) üzenetére


jasszer
senior tag

Magyaran ha belfoldon teherezni szeretnel akkor kell ez is? Most fogok majd bele a C-kategorias jogsiba, ezek szerint ezt is el kell vegeznem ha dolgozni akarok vele? :F

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#944) Quiksilver válasza jasszer (#943) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

igen sőt ha cégnél helyezkedsz el akkor 102-es kódszámú jogosítvánnyal kell rendelkezned, PÁVIII-al, meg persze a GKI-val :)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#945) jasszer válasza Quiksilver (#944) üzenetére


jasszer
senior tag

Koszi, akkor ez egy ujabb szazas a jogsi 150k-ja melle (meg a PAV)... :(

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#946) jasszer


jasszer
senior tag

Meg annyit elarulnatok hogy ha osszehozok egy "sima" C-t, pot nelkul elso korben, akkor mint kezdo pilota milyen fizetesre szamithatok? Vegyuk a legrosszabb lehetoseget, csak ugy hasra, plussz meg az is erdekelne hogy letezik-e olyan ceg ahol foglalkoztatnanak ugy hogy havonta egy hetet nem fogok tudni dolgozni (egyetemi tanulmanyok).

Tudom, nehezeket kerdezek...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#947) Cb-kiskakas válasza jasszer (#946) üzenetére


Cb-kiskakas
csendes tag

Csáó mindenkinek!!! + Jasszer

Kezdő C jogsival is felvesznek bárhová de én a helyedben a leggyorsabb járművet próbálnám
az IFÁ-t. :Y
Ez nem cikizésnek szántam de ezt a ranglétrát mindenki megmássza és ez az alja!! Itt kezd ezen mindenki átesik! 15 éve van C jogsim Február 16 vizsgáztam 3 nap múlva már hűtős IFÁ-val terítettem a húst!!

Próbálj meg elmenni árúterítős autóra ott megszerzed a kellő tapasztalatot az biztos!
Meg álltalában C jogsival csak ilyen helyekre vesznek fel ahol nem kell E-kategória!!!

PL: Városi közlekedés, tolatás stb. Ott minden megvan hogy jó sofőr legyen belőled!!!
Saját tapasztalat 15 év alatt még koccanásom sem volt nem hogy balesetem!! :)) :DD
Ez mind csak tanács a döntés a tied :C

Sok sikert!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#948) jasszer válasza Cb-kiskakas (#947) üzenetére


jasszer
senior tag

Nekem nem derogalna semmit sem vezetni, egyetlen param hogy az egyetem melle nem fogok munkat kapni, plane nem friss jogsival. :F

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#949) Cb-kiskakas válasza jasszer (#948) üzenetére


Cb-kiskakas
csendes tag

Csáó!!!

Ami igaz az igaz egyetem mellett nehéz lesz melót szerezni!!! :W

De itt most az a kérdés hogy mi a jobb neked!!!
Próbálj meg valami futárszolgálatot azzal hátha nyerő vagy!!! :C
Több ötletem nincs jelenleg.
Én is nemrég találtam melót!!!

(#950) MaciG válasza jasszer (#946) üzenetére


MaciG
addikt

Sima mezei "C"-vel nagyon nehéz munkát találni sajnos, tudom, mert én is jártam ebben a cipőben, de aztán jött egy lehetőség, hogy megcsináljam a "D"-t, és azóta buszozok. :)

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.