Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3151) Parci válasza V.Stryker (#3147) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hú, nem is mondtam: mindenki kezdje egy szép nagy cache ürítéssel, majd utána ctrl + f5, nehogy valami régi js kód rosszalkodjon! kedvencekhez adásnál például nem kéne elsötétednie már.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3152) randras válasza Parci (#3133) üzenetére


randras
veterán

Szerintem ez csak egy gond a sok közül. Őszintén szólva, és tényleg maximális építő jelleggel, ezt az egész béta verzió publikálást nem jól csináltátok a múltkor sem, és most sem, legalábbis én nem így csinálnám.

Először is ha jól értem, valamilyen szabály alapján küldtetek a tesztelésre invitáló privátokat... de gondolom belépni bárki be tud, tehát csak abban bíztok, hogy most nem küldöm el a haveroknak fbon, hogy publikus az új HA, gyertek tesztelni? Azt feltételezitek, hogy csak azok nézik majd, és véleményezik, akik kaptak privátot? Ha így van, az nagy hiba, de ha 1000 főre korlátozva is lenne, az is sok. A legaktívabb 100 felhasználóra korlátoztam volna a belépést (biztos van mindenfajta statisztikátok), és max. +100 helyet biztosítottam volna a szerencsés első tesztelni kívánónak, mindezt (igen, gonosz vagyok) ranghoz és figyelmeztetések számához kötve.

Múltkor is voltak minősíthetetlen hangvételű vélemények, és valljuk be őszintén, aki évek óta itt van, és aktív felhasználó, kultúráltan ír, mert szeretne tag maradni. (Vagy nem ír.)

Másodsorban egy fórum abszolút alkalmatlan hibák jelzésére, mert az emberek ösztönszerűen nem csak hibákat fognak beszúrni, hanem elkezdenek beszélgetni a dologról, meg benyomják a mindeféle építő jelleget nélkülöző véleményüket, ami persze fontos, de másodlagos, hiszen jól látszik, hogy a koncepcióhoz ragaszkodtok.

Szükség lenne (lett volna) igenis egy publikus hibajegykezelőre. Persze kérdéses, hogy vennék-e az emberek a fáradtságot annak kitöltögetésével, pláne, ha (a Mantis-t alapul véve) angol a felület. Ha pl. a fenti módokon szűrésre kerültek volna a teszterek, ezt is fel lehetett volna mérni.

Meleg van, mindenki ideges, ti pedig gondolom most pláne stresszeltek, mik lesznek a visszajelzések, és milyen jellegű hibákat találunk, szóval ezekből és a fenti hibák kombinációjából könnyen agyf@sz lehet az eredmény. :(

Nem lennék a helyetekben.

(#3153) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Üdv!

Tetszik az új oldal , de régi PH!-sként a régihez vagyok nagyon hozzásokva, azért azzal a kérdéssel fordulnék, hozzátok, hogy az új véglegesítése a régi oldal megszűnését jelenti-e?

Engem maga a dizájn, a kinézet megmaradása érdekelne, mert már évek óta ez van , megszoktam és szerintem jó is.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3154) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A programkódnál is tördeli a sort. Direkt?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#3155) SkyS1gn válasza Parci (#3149) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az új mellett megmarad majd a régi? Ha nem akkor pápá HA mert ezt nem bírom ki....

Csak a többi oldal ne változzon! PH, MA stb...

Ottvan pl a Gamestar, az jobb irányba változott nemrég, az bejön mint újítás.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3156) Graphics válasza SkyS1gn (#3155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A régi felületre szerintem nem lesznek integrálva az új funkciók, szóval az temetve

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3157) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Amúgy az értékeléseknél miért a pozitív a piros és a negatív a zöld? :D Engem ez így elsőre összezavart, főleg amikor csak a csíkokat látja az ember..

[ Szerkesztve ]

(#3158) fuze


fuze
őstag

Valami furcsa nekem. Egy teszt hirdetésnél poénból rányomtam az értékeld gombra és a hardverapró küldött egy üzenetet, hogy megvettem a terméket. :DDD Szóval ez egy picit furcsa

adms.hu | UI Designer

(#3159) bela85 válasza Jim-Y (#3157) üzenetére


bela85
aktív tag

A negatív az nem zöld.. hanem fekete..
Pozitív a piros és negatív a fekete. :)

(#3160) Locutus válasza Locutus (#3141) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt akkor kiegészíteném.

Szóval, ez a jelenség akkor jön elő, ha jobb oldalról az adatlap melletti linkről akarok új hirdetést kreálni: link

Ha a főoldalról a hirdetésfeladásnál berakom az egyéb kategóriát, beirom a hirdetés cimet, akkor jól dob tovább a fenti linkre, tehát már ki van választva a kategória. De pl ha idézőjelet írtam a hirdetés címébe, akkor itt már le van vágva a hirdetés címe onnantól.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3161) SkyS1gn válasza Graphics (#3156) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is kéne!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3162) V.Stryker válasza Parci (#3151) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondom, hogy sötétedik, üritettem cache-t, ccleaner, ctrl+F5...aztán mégis.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3163) Graphics válasza Jim-Y (#3157) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Piros pont / fekete pont :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3164) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Bocsánat eddig nem írtam le a teszt környezetem...
OS: windows 8 (64bit)
Böngésző: Google Chrome 27.0.1453.110 m

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#3165) Jim-Y válasza Graphics (#3163) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ja.. lehet nem napfényben kéne néznem a monitort, tisztára zöldnek látszik :D
Igen így már megvan, bár én személy szerint jobban örülnék a zöld = jó értékelés, piros = rossznak, de ez egyéni szocproblem gondolom ^^

(#3166) Parci válasza randras (#3152) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vedd figyelembe azért, hogy 13 éve csináljuk ezt az egészet, szóval azért nem omlunk össze az első negatív véleményt olvasva. ami a publikusságot illeti, jaja, bárki láthatja, de ez szerintem belefér, nem akartunk variálni egy zárt bétával. no meg reményeim szerint nem hónapokon át fog tartani a bugvadászat (hangos kop-kop-kop :B), hanem csak heteken át.

azzal sincs baj, ha kulturált kritikákat kapunk az ordító anyázás helyett, végülis viselkedni az élet minden területén kell/célszerű.

abban igazad van, hogy a fórum nem a legalkalmasabb a hibák kezelésére, de legutóbb is feldolgoztuk a sok ezer hozzászólást, és közben a többi ideírt vélemény, infó sem haszontalan. de következő körben lesz külön topik a bugoknak, ja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3167) randras válasza Parci (#3166) üzenetére


randras
veterán

Így legyen!

(#3168) Graphics válasza Parci (#3166) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mondjuk indulásnak tény, hogy a nyár lenne az ideális, mert akkor relatíve kevés felhasználó gyötri a PH-t, illetve akkor is kijönnének a hibák, amiket a nagy őszi lendületre ki lehetne vadászni.

Habár meglepődve tapasztalom, hogy tavaly ilyenkor kevesebben voltak az aktív felhasználók napi szinten

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3169) Parci válasza Graphics (#3168) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szeretnénk haladni azért ezzel, így is csúsztunk másfél évet :DDD mostanra jutottunk el oda, hogy tesztelhető, szerintem nem nyertünk volna semmit vele, ha ülünk rajta még két hónapot. pláne, hogy őszre mindenképp hibátlanul hasítania volna érdemes, és mindig benne van a pakliban, hogy mégsem csak 1-2 hétnyi bug gyűlik össze...

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3170) Depression


Depression
veterán

Opera mini alatt szét vannak csúszva a legördülő menük, de nem is működnek.

screenshot

A régi hardveraprón ilyen gond nem volt, tehát biztosan megoldható.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3171) cashback válasza Graphics (#3163) üzenetére


cashback
őstag

Csináltunk egy teszt vásárlást, teszt értékeléssel...

5pontban kapok értékelést mint eladó és 2pontban adhatok a vevőnek.
Ez így korrekt is, de egy üzletért 5piros/5fekete - 2/2 megzavarja majd a népet.

A sikeres, sikertelen üzletért továbbra is maradhatna az 1-1piros/fekete arány.
Esetleg a sikeres értékeléshez hozzálehetne fűzni a sikeresség értékét - szimplán számmal, jellel...

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3172) Ghard


Ghard
őstag

Én is belenéztem a teszt apróba. Lusta vagyok visszaolvasni, ha volt már akkor bocs.
Az értékelések sztem így nem korrektek, egy adásvétel 5 pontból áll és rögtön 1 termékért 5 pozitív vagy negatív járhat. Mondjuk adok 4 válaszra igent, de a csomagolással gondom volt, az 4 pozitív és egy negatív. Vagy kevesebb kérdés kellene, vagy valami összesítés, esetleg külön vagy oké vagy nem és az egyebek külön opcióban mint vaterán.
Ezt nem tudom,hogy oldjátok meg, hogy ellenőrizzétek, ki vásárolt valóban és ki nem, mivel ingyenes a dolog, gyorsan felupolhatja magát valaki saját kamu hirdetésekkel.
Nem rossz az oldal, de az elhelyezéssel valamit lehetne kezdeni, mert kicsit balra ment, nincs középen.
Rengeteg a régi valószínűleg inaktív hirdetés, elég nehézkes ár alapján rendezni, mert 2-3 oldal az alku szerint majd megint ennyi az 1Ftos. Vagy moderálni kellene, vagy betenni egy + szűrési lehetőséget időpont szerint, pl 2013 jan 3 től juni 18ig keressen.

(#3173) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

- Ez a hirdetés hosszabbítása tényleg nem jó. Egyrészt, egy hónap múlva járjon le, de mondjuk csak az utolsó héten legyen lehetőség újabb egy hónapot hosszabbítani, de csak egyszerre egy hónapot. Így az egyszer regisztrálós, egyszer hírdetők szemetét ki lehetne szórni. Bár egy olyan lehetőséget nem lenne rossz, hogy pl. creditek lennének, amiket pénzért lehet venni..és mondjuk felhasználhatom 1 credit-et 50 Up-olásra, egy másikat autómatikus hírdetés hosszabítás 3 hónapig... valahogy így.

- Számomra nagyon hiánypótló lenne ha mint hirdető, kicsit több infóhoz jutnék. Én nem bánom ha ti is keresnétek rajta ha méltányos az összeg. Pl. Évi 1000 forintért kaphatnék ViP tagságot és láthatnám, hogy hányan nézték meg a hirdetést, hányan tették a kedvencekbe, stb. Jó visszajelzés lenne, hogy rendben van-e a hirdetés. Pl. vaterán volt így,hogy hirdettem és semmi, alig nézték. Átírtam, más képek és egyből látszott, hogy megugrott a nézettsége és el is kelt utána.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3174) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

szeretnék 2 dolgot megjegyezni az új oldal kapcsán mely észrevételeket már az eredeti oldal fejlesztése topicban is jeleztem. egyrészt hiányoltam azt a lehetőséget hogy kisebb városokat is ki lehessen választani a városok listájából. nem minden falura gondoltam de azért lehetne ezt bővíteni.
a másik engem nagyon zavaró dolog hogy sokan úgy teszik jobban kereshetővé a hirdetésüket hogy kijelölnek minden várost de amikor az ember rákérdez hogy akkor adott városban személyesen át tudná e adni a terméket akkor vagy nem a válasz vagy pedig eszeveszett plusz költségért elhozná. na már most, egyrészt jó lenne ha kiválasztok egy város akkor csak azt keresné és azokat nem amibe minden város benne van, ezen kívül pedig retorzióval lehessen élni azokkal szemben akik megjelölnek egy várost de személyes(ingyenes) átvétel nem teszik lehetővé.

üdv

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#3175) agressiv válasza cashback (#3148) üzenetére


agressiv
addikt

Lehet benne valami, mert érkeznek a PÜ-k, viszont én senkinek nem tudok PÜ-t küldeni. XP32/Firefox 21.

Hát még a borz.....

(#3176) helkis válasza Parci (#3117) üzenetére


helkis
addikt

a phmegbizhatoságról át lehet/fogjátok hozni az értékelést majd a PH-s ra?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3177) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Az hogy van most, hogy van amelyik hírdetést megnyitva ott van középen,hogy megvásároltad tőle? Értékeld! Aztán van olyan, amelyiknél ez nincs ott. :F

Parci: Tényleg. :DD Csak olyan gyengusz az oldal kontrasztja számomra, hogy sok minden egybefolyik....bár gondol ez már fix design, így kár firtatnom.

Na jó lesz ez. Van pár nagyon hiánypótló dolgok, aminek kifejezetten örülök. :) Megmaradt eddig látszólag az átjárás is a PH-ra. Szóval tőlem mehet ez is. :) Aztán kéne már egy iPad alkalmazás is. :)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3178) Parci válasza V.Stryker (#3173) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a "hirdetéseim adminisztrációja" linkre lépve látod, hogy melyik hirdetésed hányszor nézték meg.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3179) Parci válasza marec1122 (#3174) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

maximum 3 város adható meg az új rendszerben, és van külön "postázom" opció

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3180) Parci válasza helkis (#3176) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvass vissza kérlek (nem, de ugyanúgy be lehet linkelni a régi pontokat, ahogy most is a mostani hardveraprón)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3181) daninet


daninet
veterán

semmi, jó lett

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3182) randras


randras
veterán

Előresorolt hirdetés UP-olás után lekerül felülről. (?)

(#3183) cashback válasza Parci (#3179) üzenetére


cashback
őstag

:C :R

Ha egész véletlenül más nem is tetszene az újHA-n ez a két opció ami tuti megéri a váltást.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3184) helkis válasza Parci (#3180) üzenetére


helkis
addikt

bocs! :B + oks, csak gondoltam úgyis az itteni kollégák csinálják, akkor miért ne haza dolgozzanak.. :K

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3185) marec1122 válasza Parci (#3179) üzenetére


marec1122
senior tag

biztos bennem van a hiba de én nem tudok egynél több város kiválasztani amikor a hirdetések között keresnék. és bár nem tudom hogy mi az a "postázom" opció de ha pl kiválasztom Győrt az első 15 hirdető olyan aki tuti nem tudná Győrben személyesen átadnia termékét.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#3186) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Megnéztem az új hardverapro beta-t és nem tudom, miért keleltt az előző hihetetlneül sokat kritizált dizájnhoz visszatérni, mert ez még mindig nagyon csúnya és nehezebben használható :( Természetesen lehet,h sokaknak bejön, hiszen ízlések és pofonok, de ha ilyen lesz, én valószínűleg kénytelen leszek abbahagyni a hardverapro használatát, mert ez konkrétan elviselhetetlenül ronda, ráadásul a háttérszín és betűszín kombináció az olvashatóságot is megnehezíti...
Ezen kívül a kategóriák is sokkal jobb helyen vannak a jelenlegiben, a bal oldalon, sokkal átláthatóbb úgy az oldal, mint így, hogy fölülre kerültek...
Szerintem mindenki jobban járna, ha maradna az oldal a régiben, hiszen ami jó, ahhoz minek hozzányúlni :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#3187) Parci válasza marec1122 (#3185) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

keresésnél csak egy várost tudsz választani. hirdetésfeladásnál tudsz megadni maximum 3-at + postázási opció.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3188) bela85


bela85
aktív tag

Ha valaki vesz valamit, és értékelni szeretne.. nem lehetne beállítani hogy ott a főoldalon jelezze valahogy.. és ne az emailt árassza el ilyen "rendszerüzenettel?" :D

(#3189) V.Stryker válasza Parci (#3179) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ide egy postadíjas kis rovat nem kerülhet, felesleges kérdéseket lehetne spórolni vele? Bepipálja, beírja, hogy mennyiért küldi, esetleg egy két pipa,hogy csak utalás után vagy utánvéttel is, aztán teljes is ez a dolog számomra pl. :DDD

Archivált/törölt hirdetés újraindítási lehetősége? Légyszi............ Sokszor jól jött volna. :)

Nálam kilépés gombra is elsötétül, karikázik. Lásd a képet. XP/Chrome

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3190) Ghard


Ghard
őstag

Valamit lehetne kezdeni az elhelyezéssel. Egy 22"-os wide monitort használok, nem fullhd-s és nem is teljes képernyőn van a böngésző, rengeteg a kihasználatlan terület.

(#3191) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Nem tudok a hirdetéshez képet feltölteni, mert ha kitallózom, akkor rossz elérési útvonalat ír be magának a bétás új HardverApró oldalatok.

Ezt veszi be:
C:\fakepath\aerocool_qs202_header_v2.jpg

Míg a helyes ez lenne (kepfeltoltes.hu ugyanezt lazán felismeri kitallózáskor) :
/home/felhasznalonev/Képek/aerocool_qs202_header_v2.jpg
(Sajnos ezt manuálisan sem adhatom meg, hiába tudnám.)

Az általatok kért adatok:
- a problémás hely pontos linkjét
http://hardveraproeles.webinform.hu/hirdetes_modositasa/2162422
- az operációs rendszered és böngésződ pontos típusát
Ubuntu 12.04 LTS, Opera 12.15
- lehetőség/igény szerint screenshotot is tölts fel a hibáról
http://kepfeltoltes.hu/130618/fakepath_www.kepfeltoltes.hu_.png
- röviden és egyértelműen foglald össze a hiba lényegét, esetleg alternatív működési javaslattal
lásd fent

[ Szerkesztve ]

(#3192) kornel76


kornel76
aktív tag

Nem tudom hiba vagy hiányosság de a proci hűtőknél illetve tápegységeknél nem találom a Be Quiet! cuccokat.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#3193) jerry311 válasza agressiv (#3142) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ja, en se tudok neked ujat kuldeni.
Az "Uj uezenetre" kattintva megjelenik a szerkesztoablak, majd amikor kattintok az "Uzenet elkuldese" gomra, akkor eltunik a szerkesztoablak es vele egyutt a megirt uzenet is.

http://hardveraproeles.webinform.hu/privat_uzenet/154201

(#3194) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Nekem előljáróban csak annyi, hogy köszönöm a korrekt megkeresést...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#3195) omikron23


omikron23
senior tag

Kicsit szétesett az alja... :( Link >>>

Op. rendszer: Win7 x64
Böngésző: Google Chrome Verzió: 27.0.1453.110 m

Ugyanez a hiba fennáll Opera, Firefox és IE10 alatt is... Mindegyik böngészőből a legfrissebb verziót használom.

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#3196) omikron23 válasza omikron23 (#3195) üzenetére


omikron23
senior tag

A hiba forrása valószínű kicsit feljebb található, remélem ez a kép segít... :K

A "terméknézetek" váltogatás aközben jött elő ez is, de ez gondolom a Béta miatt van még...

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#3197) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Lehet, hogy ezt már előttem is jelezték, de inkább 2x mint egyszer sem:
Apróbb hiba, viszont a nemtudommianeve-menü „Keresés” és „Hirdetésfeladás” menüpontja kissé elcsúszik, ha kiválasztom azokat.

képek:


ha a középső menüt választom ki, akkor minden ok.


A keresés eléggé letolja a többit.


a hirdetésfeladás nem tol semmit semerre, viszont saját maga egy kicsit lecsúszik.

Remélem nagyobb problémát nem fogok találni! :R

Ja és mégvalami: Egy mobilos verzió és/vagy egy mobilos app király lenne! :K

szerk.: OS: Ubuntu 12.04 LTS AMD64
Böngésző: Opera 12.15.1748 AMD64

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3198) westcoastog


westcoastog
veterán

Na lenne is egy észrevételem az új apróval kapcsolatban, méghozzá a városoknál, ugye kötelező bejelölni valamit mert anélkül nem engedi feladni a hirdetést, na de ha én a felsoroltakon kívül máshol lakom? Ez csak egy apróság, de például meglehetne csinálni a helyiségválasztást úgy hogy egy gördülő menübe lenyílik magyarország összes települése, időképen is lehet így választani, például.
Mert ha valaki személyesen akar venni valamit és városra keres rá és kidobja hogy mondjuk budapest de én őrhalomban vagy balassagyarmaton tudom személyesen átadni?
Tudom írjuk bele a hirdetésbe hol van, de hát akkor így meg ne legyen kötelező várost bejelölni, mert a régi aprónál sem muszáj megadni.

Na meg a felület, a régi kicsit átláthatóbb, de gondolom mivel más a portálmotor ezért nem lehet áthúzni rá, bár jó lesz így is, csak elsőre furcsa az elrendezés, de szerintem mindenkinek aki ránéz.

[ Szerkesztve ]

(#3199) westcoastog válasza westcoastog (#3198) üzenetére


westcoastog
veterán

Lejárt a szerkesztési idő.
Hol a csudában tudok hirdetést törölni? Mert most látom az új aprón is megvannak a jelenlegi hirdetéseim, + van még egy amit már hetek óta eladtam és töröltem a régi aprón, meg próbakép feladtam egyet de az a hirdetés így már duplán van az új aprón.

[ Szerkesztve ]

(#3200) Parci válasza westcoastog (#3199) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

belépett állapotban a jobb hasáb tetején lévő boxot nézegesd, ott van külön "hirdetéseim adminisztrációja" link, ami a fő adminra visz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.