Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#601) wmarci válasza Razor1 (#600) üzenetére


wmarci
senior tag

én sem értem,pedig csak ezért néztem a közvetítést.... :W

(#602) Xero


Xero
nagyúr

A cirkusz értelme?
Az hogy az Apple meghódítja a filmeka mozizás világát is ahogy azt tette a zenével. ITMS mozi letöltés iTv stb stb. A nano és a shuffle csak kis izék gazdaságpolitikailag ezek mellett. A nagy durranás későbbre várható hardware téren sztem...

(#603) wmarci válasza Xero (#602) üzenetére


wmarci
senior tag

de ettől függetlenül még bejelentheti az apple a 6.generációsat szeptemberben..NEM??????

(#604) Xero válasza wmarci (#603) üzenetére


Xero
nagyúr

de

(#605) wmarci válasza Xero (#604) üzenetére


wmarci
senior tag

hát remélem is ...szerinted mennyibe fog kerülni?

(#606) TriackFeri válasza wmarci (#605) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Amég nem jelenik meg addig ára se nagyon lesz...

(#607) wmarci válasza TriackFeri (#606) üzenetére


wmarci
senior tag

hát,de tippelni lehet...vélemény..

(#608) TriackFeri válasza wmarci (#607) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

130k a tippem :C
Mo-i vásárlásnál...

[Szerkesztve]

(#609) wmarci válasza TriackFeri (#608) üzenetére


wmarci
senior tag

kb szerintem is...

(#610) majom2


majom2
senior tag

Sziasztok,

az otthoni outlook 2003-al nem tudom szinkronizálni a Nano-m (nano sw v1.2, itunes 7) naptárát. Van valakinek ötlete miért? A contacts átment...

más.
most próbálgatom a podcastot, marha jó dolog :) főleg mert sok minden ingyenes :) emiatt egy kicsit sajnálom h a nano nem játszik le videót (happy tree friends és hasonlók jóvoltából)

(#611) wmarci


wmarci
senior tag

szerinted milyen lesz a 6.generációs olyan,mint a 5-dik csak nagyobb LCD megtöbb dolog benne....vagy az egész lejátszó egy kijelző és érintő képernyős...egyébként erre az évre tervezték a bemutatását?

(#612) fotel válasza wmarci (#611) üzenetére


fotel
aktív tag

Szerintem lesz fehér meg fekete. Egyébként a nyolcadik generációs lehet, hogy jobb lesz, mint a mostaniak, de ez még nem biztos!

(#613) majom2


majom2
senior tag

senki ne siessen feltenni az itunes 7-et, mert tele van hibával. én is visszatettem a 6.0.5öt.

(#614) wmarci válasza fotel (#612) üzenetére


wmarci
senior tag

nyolcadik?van ilyen vagy valahol olvastál arról?..... :U

(#615) rumos14 válasza wmarci (#614) üzenetére


rumos14
nagyúr

marci, téged szivatnak, nem először, és nem is utoljára.

(#616) TriackFeri válasza wmarci (#614) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Még 6. sincs, nemhogy 8. :D

(#617) Razor1 válasza majom2 (#613) üzenetére


Razor1
aktív tag

Azért a 3d artwork browsing miatt megéri. aki eddig nem tudta mi hiányzik az életéből, az most könnyedén megtalálta ennek a fícsörnek a segítségével (és még a gépet is jól leterheli vele! :)) )

amúgy milyen bugok jelentkeztek? bár nem használtam sokat, de eddig ok volt nálam.

az mindenképpen pozitív, hogy az ipod restore-t beépítették, és sokkal átláthatób lett az ipod menü. + a frissítés is már időszerű volt, előző verzióknál elég középkori módszer volt az állandó reinstall...

(#618) majom2 válasza Razor1 (#617) üzenetére


majom2
senior tag

ja, a 3d artwork tényleg látványos... egészen addig amig bele nem futsz 1 bugba: otthon teljesen ok volt minden, de a melóban már nem. feltettem egy ''válogatás'' albumot, erre az istenbarma az összes számot külön albumként látta... eredmény: 40 ugyanolyan album a 3d-ben... elég szánalmas volt. ja, és nem a tag-ekkel volt a gond.
aztán
win 2k-n nem volt hajlandó zenét felmásolni egyáltalán!!! töröli lehetett, de feltenni semmit... könyörgöm, hogy lehet ilyen szart kiadni? kipróbálták ezt egyáltalán? ugyh 7-es le, 6.0.5 fel és violá, minden működik... újra. pedig már betojtam h a firmware-t cseszték el, mert frissítettem azt is akkor már 1.2-re... szerencsére ezzel nem volt gond.
otthon (win xp) a Calendar szinkronja még mindig nem működik, ugyh ott is nagyon érik az uninstall. szóval innen üzenem a appel-nél dolgozó sok kis balféknek akik ezért felelősek h bekaphatják.

[Szerkesztve]

(#619) wmarci válasza fotel (#612) üzenetére


wmarci
senior tag

te FOTELKA:::: :F

(#620) wmarci


wmarci
senior tag

Az új Ipodokhoz....lehet majd kötni Camera Connector...

(#621) Xero válasza wmarci (#620) üzenetére


Xero
nagyúr

Tényleg nyugodj már meg. A nagy büdös semmiről nem kell mindig írni és hülyeségeket sem kell összehordani. Nah..

(#622) TriackFeri válasza Xero (#621) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

(#623) wmarci


wmarci
senior tag

jó,boccs.Én ilyen kíváncsi típus vagyoki..

:))

(#624) phill


phill
csendes tag

Hy all! PLEASE HELPPPP!!! :W Ge..re idegesít 1-2 dolog az itunessal kapcsolatban, és komolyan mondom h legtszívesebben földhöz vágnám az egész cumót gépestül. De meg adom az esélyt h csak én vagyok a béna és nem tudok rájöni a dolgokra szal PLS SEGÍTSETEK:
az ipodon lévő zenéket h a pi..ba tudom felrakni a gépre.
Most elszedtem a 7-es itunest de azzal sem megy kb majdnem 1 éve van meg és még soha ne msiekrült felrakni a gépre az ipodon lévő szuámokat.
Régebben legalább az itunesba le tudtam játszani a számokat de most már itt sem. Fogelmam sincs h mért nem jeleníti meg őket az itunesban sem már mindenent próbáltam de eddig akárhányszor próbálkoztam mindig csak az lett a vége h q...a ideges lettem uh kb 4 hónapja nem is nyultam hozzá.Csak most, de nem is gondoltam h esetleg sikerülne feltenni a zenéket apc-re uh gondoltam inkább lejátszom most az itunesba de ez a tetves rohadt programm baszik megjeleníteni a rajta lévő számokat. Ha vki segítene azt nagyion meg köszönném. :R

Ha privit írsz, írd oda, hogy mivel kapcsolatban.

(#625) Razor1 válasza phill (#624) üzenetére


Razor1
aktív tag

olvasd el a hozzászólásokat 299-304-ig.

(#626) phill válasza Razor1 (#625) üzenetére


phill
csendes tag

istencsászár vagy testvérem :DDD :DDD :DDD ráaqdásul januári a hsz...ha ezt akkor tudom akkor ..... de még most sem volt késő..mégegyszer 1000000* hála
:R

Ha privit írsz, írd oda, hogy mivel kapcsolatban.

(#627) Chandler


Chandler
senior tag

hi all

nem kell vkinek egy ipod nano black uj töltővel 3 honap garival?
az ipod ki sincs bontva, 3 hét mulva jön meg az uj a szervizből
az ár töltövel együtt 60 ezer

(#628) sparx válasza Chandler (#627) üzenetére


sparx
tag

Talán nem ártana leírni, hogy mekkora. :F :DDD

[Szerkesztve]

(#629) Chandler válasza sparx (#628) üzenetére


Chandler
senior tag

LOL :DDD

(#630) Chandler


Chandler
senior tag

nem kell vkinek egy ipod nano black 4 GB uj töltővel 3 honap garival?
az ipod ki sincs bontva, 3 hét mulva jön meg az uj a szervizből
az ár töltövel együtt 60 ezer

(#631) wmarci


wmarci
senior tag

Hát nemtom...

(#632) Atlantis


Atlantis
veterán

phil, szokjál le arról, hogy smileyból készített sormintákkal díszíted a hozzászólásaid.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#633) anjani182


anjani182
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, mégpedig hogy eredeti-e az a lejátszó amit rám akarnak sózni, nagyon sok különbséget látok az eredeti és e között, bár kétségtelenül változhatott a kiadás óta, vagy nemtudom!? :F [link]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#634) Maxxter


Maxxter
senior tag

Van egy elado iPOD-om, info [link] itt

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#635) Chandler válasza anjani182 (#633) üzenetére


Chandler
senior tag

biztos hogy nem eredeti

egyébként mennyiért akarja adni mert abból is kiderül

meg ha 512 mb os akkor 100% hogy hamis mert nincs is nano bol 512 mb os

[Szerkesztve]

(#636) Xero válasza anjani182 (#633) üzenetére


Xero
nagyúr

100 hogy nem Apple termék. :) Kuka :p

(#637) anjani182 válasza Xero (#636) üzenetére


anjani182
őstag

2 gigás és 30k :C én is nagyon gyanakodtam :W

Forever and ever, let's make this last forever.

(#638) TriackFeri válasza anjani182 (#633) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

A képen nagyon látszik hogy egy gyenge utánzat. :Y

(#640) Pho3bus


Pho3bus
tag

halihó!!4ik generációs ipodod keresek megvételre,akinek van az irjon id,vagy dobjon meg egy priváttal!!előre is köszi

(#641) tiv83us


tiv83us
veterán

[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#642) mp3


mp3
csendes tag

Nem tudjátok,hogy kb hogy fog kinézni a 6g Ipod? Egy kép vagy egy honlap vagy bármi...

[Szerkesztve]

(#643) TriackFeri válasza mp3 (#642) üzenetére


TriackFeri
aktív tag

Még nincsenek róla hivatalos képek.
Hallgat róla az apple.

[Szerkesztve]

(#644) mp3


mp3
csendes tag

ja...

(#645) mp3


mp3
csendes tag

és arról sincs hír hogy mikor mutatják be?Még az idén? nagyon fontos lenne,,

(#646) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy iTunesba quicktime-os videókon kívül hogyan lehet más fajta videókat belerakni? Pl van egy Divx-es videóm, ####.avi és ezt szeretném iTunes-on megnézeni!
5tletek?

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#647) .:GoliBali:.


.:GoliBali:.
aktív tag

Hi! Kellene egy kis segítség! Felraktam az iTunes 7-et, de van amikor szaggat a lejátszás, így gondoltam visszarakom a 6.0.5öst(ez volt meg) Ez viszont nem ismeri fel a library filet, és azt irja ki, hogy azért nem ismeri, mert újjabb itunes írta! Hát most k****a dühös vagyok, hogyan lehet ezt megoldani? Vagy használjak winampot addig, míg jó nem lesz a 7es verzió?

F***sz Apple!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#648) mp3 válasza .:GoliBali:. (#647) üzenetére


mp3
csendes tag

:)) :)) :)) miket mondasz te...

(#649) .:GoliBali:. válasza mp3 (#648) üzenetére


.:GoliBali:.
aktív tag

Na kijött egy update az iTuneshoz (7.0.1)
Ez már jobb, nem szaggat, és míg az előző csak 2 hangszórón lökte a ritmus, addig ez már a többin is! De van még pofozgatni való rajta!

#!/bin/perl -sp0777i<X+d*lMLa^*lN%0]dsXx++lMlN/dsM0<j]dsj $/= unpack( 'H*' , $_ ); $_ = `echo 16dio\U$k"SK$/SM$n\EsN0p[lN*1 lK[d2%Sa2/d0$^Ixp"|dc`;s/\W//g;$_=pack('H*',/((..)*)$/)

(#650) mp3 válasza .:GoliBali:. (#649) üzenetére


mp3
csendes tag

Milyen Ipodod van?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.